Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (105)Книжкові видання та компакт-диски (111)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Левін$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Левін П. Б. 
Економічний механізм реалізації соціальної політики: інфраструктурний підхід: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.07 / П. Б. Левін ; НАН України ; Ін-т демографії та соц. дослідж. ім. М.В. Птухи. — К., 2011. — 36 с. — укp.

Розроблено інституціонально-еволюційний напрям теорії соціальної економіки та політики, який охоплює процес формоутворення інститутів, поведінку індивідуумів, мотивацію агентів ринку та державних структур. Розглянуто теоретичні течії, які визначають сучасні підходи до реалізації соціальної політики та розвитку соціальної інфраструктури, їх етичні та гуманітарні аспекти. Розкрито роль і зміст економічного механізму як теоретичної категорії й інституційного інструментарію. Визначено його зв'язок з системою суспільних відносин: бюджетно-розподільчими, фінансово-кредитними, соціально-психологічними, правовими. Запропоновано стратегічні напрями та шляхи вирішення питань медичного, соціально-культурного та комунального обслуговування населення, професійної освіти, забезпечення житлом. Удосконалення економічного механізму орієнтуватиметься на підвищенні якості трудового потенціалу. Державна політика щодо модернізації соціальної інфраструктури й її інноваційного розвитку має реалізовуватися в наступних формах. Це механізми нормативного фінансування, соціальної відповідальності бізнесу, державно-приватного партнерства, а також інститути некомерційних організацій і соціального діалогу. Розроблено методологію та виконано прогнозування платоспроможного попиту населення на послуги, запропоновані механізми його регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.45 + У9(4УКР)270
Шифр НБУВ: РА382944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Левінець Р.П. 
Життєвий шлях та науково-громадська діяльність В.Я.Шульгіна (1821 - 1878 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / Р.П. Левінець ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 15 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження життєвого шляху та наукової і громадської діяльності В.Я.Шульгіна. На підставі аналізу великої кількості архівних джерел і наукової та публіцистичної спадщини ученого визначено його внесок у розвиток вітчизняної та російської офіційної історичної науки. Висвітлено суспільно-політичні погляди та переконання В.Я.Шульгіна. Досліджено діяльність вченого як редактора газети "Киевлянин", розглянуто процес виникнення даного періодичного видання та його значення у суспільно-політичному житті України в 1864 - 1878 рр. Доведено надзвичайну цінність фактичного матеріалу, надрукованого на сторінках газети "Киевлянин" для дослідження багатьох проблем історії України середини XIX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(4УКР)5-8 Шульгін + Т3(4УКР)5-8 Шульгін +
Шифр НБУВ: РА333912

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Левіна І.В. 
Інтелектуальний капітал: концептуальні основи відтворення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / І.В. Левіна ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено економічний зміст інтелектуального капіталу та розроблено концепцію його відтворення за умов транзитивного стану економіки. Вивчено загальноцивілізаційні тенденції відтворення даного капіталу у постіндустріальній економіці та їх особливості за умов транзитивності. Визначено оптимальне співвідношення ринкових і державних методів регулювання інтелектуального капіталу. Обгрунтовано вибір джерел його фінансування в українській економіці з урахуванням фаз його відтворення та ризиків інтелектуальної діяльності. Наведено теоретичні та практичні рекомендації з метою відтворення інтелектуального капіталу, впровадження нових знань, інноваційних технологій, створення об'єктів інтелектуальної власності, розвиток людського капіталу. Створено методику інтегральної оцінки стану інтелектуального капіталу мікросистеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.15 + У9(4Укр)0-141.1 +
Шифр НБУВ: РА351828

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Левін 
Лікування хворих з переломами нижньої щелепи в межах зубного ряду оклюзійною шиною (експериментально- клінічне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Борис Володимирович Левін ; Українська медична стоматологічна академія. — Полтава, 2000. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.830.882-586
Шифр НБУВ: РА311858

Рубрики:

      
5.

Левін І. О. 
Математична модель, способи і пристрої інформаційного управління елементами формоутворення суперпрецизійних верстатів приладо- і машинобудування: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / І. О. Левін ; НАН України ; Міжнар. ННЦ інформац. технологій та систем. — К., 2011. — 24 с. — укp.

Розроблено спосіб вимірювання координат осі обертання вала шпиндельної опори, а на його базі розроблений пристрій стабілізації радіального положення осі обертання вала цієї опори. На підставі інформації про осьові збурювальні діяння та температурну деформацію вала опори розроблено спосіб і інформаційно-керувальний пристрій стабілізації осьового положення площини планшайби суперпрецизійної аеростатичної шпиндельної опори. Розроблено спосіб і інформаційно-керувальний пристрій вимірювання осьової складової сили різання для забезпечення мінімального ущільнення металооптичної дзеркальної поверхні. Розроблено спосіб стабілізації положення рухомого вузла суперпрецизійної аеростатичної лінійної напрямної відносно нерухомої у просторі плоскості та конструкцію суперпрецизійної лінійної напрямної з аеростатичними компенсаторами зміщення рухомого вузла. Розглянуто шляхи підвищення точності стабілізації положення рухомого вузла. Наведено алгоритм переміщення вершини різця по разрахунковій траєкторії та корекції її положення за координатами Х і Y з встановленим інтервалом корекції. Розроблено інформаційно-керувальний пристрій переміщення вершини різця по розрахунковій траєкторії та технологію точіння особливо точних елементів оптики та механіки на суперпрецизійному двокоординатному верстаті на прикладі точіння сферичної дзеркальної поверхні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-125 + К63-52-043
Шифр НБУВ: РА381889 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Левіна І.А. 
Професійна діяльність учителя з формування пізнавальної самостійності підлітків засобами моделювання: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / І.А. Левіна ; Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К.Д.Ушинського. — О., 2001. — 20 с.: мал. — укp.

Досліджено професійну діяльність учителя у питаннях формування пізнавальної самостійності підлітків засобами моделювання. Визначено структуру такої діяльності на основі системного, управлінського та технологічного підходів. Уточнено сутність і структуру пізнавальної самостійності учнів, встановлено її критерії на рівні сформованості. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено можливість застосування моделювання як засобу формування пізнавальної самостійності учнів. З'ясовано умови, що забезпечують ефективність діяльності вчителя засобами моделювання. Визначено сутність і розроблено структурно-функціональну модель професійної діяльності вчителя з формування пізнавальної самостійності підлітків засобами моделювання. Розроблено методичне забезпечення процесу оволодіння моделюванням на уроках предметів природничо-математичного циклу з урахуванням виділеної сукупності умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.421 + Ч421.267
Шифр НБУВ: РА313452 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Левінець Н.В. 
Формування професійної готовності майбутніх вихователів до здійснення фізичного виховання дошкільників на засадах народних традицій: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Н.В. Левінець ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблему формування готовності студентів до використання народних традицій фізичного виховання як важливої складової професійної підготовки майбутніх вихователів. Розроблено структуру гостовності вихователя, здатного вирішувати завдання фізичного виховання дітей на засадах народних традицій. Визначено зміст професійних умінь майбутнього фахівця дошкільної освіти з урахуванням специфіки діяльності у сфері фізичної культури. Розроблено й апробовано програму та методику формування у студентів готовності до застосування народних традицій у фізичному вихованні дітей. Наведено методичні рекомендації щодо впровадження народних виховних традицій у зміст фахової підготовки майбутніх вихователів. Підтверджено ефективність запропонованої моделі поетапного формування професійної готовності у студентів спеціальності "Дошкільне виховання" із застосуванням адекватних меті та завданням навчання форм, методів, прийомів і засобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.518.1 + Ч411.354 +
Шифр НБУВ: РА349606

Рубрики:

      
8.

Левін В. І. 
Процесуальний порядок забезпечення прав, свобод та законних інтересів особи при проведенні обшуку / В. І. Левін. — Б.м., 2020 — укp.

Об'єктом дослідження є правовідносини, що виникають у зв'язку із забезпеченням прав, свобод та законних інтересів особи при проведенні обшуку. Метою дослідження є з'ясування специфіки процесуального порядку забезпечення прав, свобод та законних інтересів особи при проведенні обшуку, виявлення пов'язаних із цим проблем і розроблення науково обґрунтованих пропозицій, спрямованих на вдосконалення кримінального процесуального законодавства у цій сфері правовідносин та практики його застосування. Методи дослідження: загальнонаукові та спеціально-юридичні, зокрема, системний, логіко-семантичний, логічний, історико-правовий, порівняльно-правовий, статистичний методи, метод моделювання, інформаційний підхід тощо. Теоретичні і практичні результати, новизна: на підставі комплексного аналізу положень КПК України та практики їх застосування виділено спеціальну мету проведення обшуку, якою відповідно до ч. 3 ст. 233 КПК України є врятування життя людей чи майна або безпосереднє переслідування осіб, які підозрюються у вчиненні злочину; аргументовано доцільність виключити ст. 233 КПК України із глави 20, а передбачені в ній вимоги закріпити у ст. 13 КПК України з відповідними змінами; запропоновано положення ч. 1 ст. 12 КПК України викласти в наступній редакції: «Під час кримінального провадження ніхто не може триматися під вартою, бути затриманим або обмеженим у праві на вільне пересування під час проведення процесуальних дій інакше, як на підставах та в порядку, передбачених цим Кодексом»; аналіз процесуального порядку проведення обшуку житла чи іншого володіння здійснено з урахуванням трьох взаємопов'язаних етапів: 1) підготовчий; 2) розгляд слідчим суддею клопотання про проведення обшуку; 3) виконання ухвали слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи; теоретико-прикладна модель прокурорського нагляду за додержанням прав, свобод та законних інтересів особи при проведенні обшуку охарактеризована з урахуванням трьох етапів: 1) досудовий; 2) судовий; 3) виконання ухвали слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння; доведено, що, реалізуючи повноваження щодо здійснення судового контролю при наданні дозволу на обшук житла чи іншого володіння особи, слідчий суддя має враховувати такі структурні елементи: 1) об'єкт обшуку; 2) предмет обшуку; 3) суб'єкт, який уповноважений на проведення обшуку; 4) суб'єкт, права, свободи та законні інтереси якого можуть бути обмежені внаслідок проведення обшуку; 5) логічний зв'язок між об'єктом, предметом і суб'єктом, права, свободи та законні інтереси якого можуть бути обмежені внаслідок проведення обшуку. Ступінь упровадження: розроблені та обґрунтовані висновки і пропозиції можуть бути використані у науково-дослідній сфері як підґрунтя для подальших теоретико-правових досліджень проведення обшуку; правотворчій діяльності для вдосконалення вітчизняного законодавства під час підготовки й уточнення низки законодавчих та підзаконних актів з питань розслідування кримінальних правопорушень; правозастосовчій діяльності з метою підвищення ефективності розслідування кримінальних правопорушень. Сфера використання: у навчальному процесі під час підготовки підручників та навчальних посібників з дисциплін «Кримінальний процес», «Досудове розслідування», «Доказування у кримінальному провадженні», «Криміналістика», «Методика розслідування злочинів», «Особливості тактики проведення окремих слідчих дій».^UThe object of the study is the legal relationship that arises in connection with the protection of the rights, freedoms and legitimate interests of the person during the search. The purpose of the study is to clarify the specifics of the procedural order of ensuring the rights, freedoms and legitimate interests of a person during a search, identify related problems and develop scientifically sound proposals aimed at improving criminal procedural law in this area and its practice. Research methods: general scientific and special-legal, in particular, systemic, logical-semantic, logical, historical-legal, comparative-legal, statistical methods, modeling method, information approach, etc. Theoretical and practical results, novelty: on the basis of a comprehensive analysis of the provisions of the CPC of Ukraine and the practice of their application identified a special purpose of the search, which in accordance with Part 3 of Art. 233 of the CPC of Ukraine is the saving of human life or property or direct prosecution of persons suspected of committing a crime; argued the expediency of excluding Art. 233 of the CPC of Ukraine from Chapter 20, and the requirements provided therein to enshrine in Art. 13 of the CPC of Ukraine with corresponding changes; proposed provisions of Part 1 of Art. 12 of the CPC of Ukraine to read as follows: "During criminal proceedings, no one may be detained, detained or restricted in the right to free movement during proceedings other than on the grounds and in the manner prescribed by this Code"; the analysis of the procedural procedure for conducting a search of a dwelling or other property was carried out taking into account three interrelated stages: 1) preparatory; 2) consideration by the investigating judge of a request for a search; 3) execution of the decision of the investigating judge on the permission to search the dwelling or other property of the person; theoretical and applied model of prosecutorial supervision over the observance of the rights, freedoms and legitimate interests of a person during a search is characterized taking into account three stages: 1) pre-trial; 2) judicial; 3) execution of the decision of the investigating judge on permission to search a dwelling or other property; it is proved that, when exercising the authority to exercise judicial control when granting a permit to search a home or other property of a person, the investigating judge must take into account the following structural elements: 1) the object of search; 2) the subject of the search; 3) the entity authorized to conduct the search; 4) the subject, whose rights, freedoms and legitimate interests may be restricted as a result of the search; 5) a logical connection between the object, subject and subject, whose rights, freedoms and legitimate interests may be limited as a result of the search. Degree of implementation: developed and substantiated conclusions and proposals can be used in the research field as a basis for further theoretical and legal research of the search; law-making activity for improvement of the domestic legislation during preparation and specification of a number of legislative and by-laws on questions of investigation of criminal offenses; law enforcement activities in order to increase the effectiveness of the investigation of criminal offenses. Scope: in the educational process during the preparation of textbooks and manuals in the disciplines "Criminal Procedure", "Pre-trial investigation", "Evidence in criminal proceedings", "Criminalistics", "Methods of crime investigation", "Features of tactics of individual investigative actions" .


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського