Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Мельник І.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Мельник І.В. 
Гастрит кукси та анастомозит після резекції шлунка: комплексна консервативна терапія і показання до хірургічного лікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / І.В. Мельник ; Терноп. держ. мед. акад. ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено 120 хворих з явищами гастриту кукси шлунка й анастомозиту після проведеної резекції шлунка з приводу виразкової хвороби та 30 пацієнтів контрольної групи для порівняння та аналізу отриманих результатів. Хворих було розподілено на 2 клінічні групи: 1 - пацієнти, обстежені через три місяці після проведеного оперативного втручання; 2 - хворі, обстежені через 12 місяців після резекції шлунка. Використано клініко-лабораторні, реологічні, імунологічні та морфологічні методи дослідження. Показники даних досліджень свідчать про значно глибші зміни в організмі тих пацієнтів, у яких спостерігалося обсіювання слизової оболонки кукси шлунка і ділянки анастомозу H.pylori. Залежно від ступеня обсіювання бактеріями, розроблено чотириступеневе антихелікобактерне лікування в поєднанні з базисною терапією та обгрунтовано показання до повторного оперативного лікування. Внаслідок проведеної комплексної консервативної терапії засвідчено покращання показників використаних методів дослідження. Більш виражені позитивні зміни виявлено після використання антихелікобактерного лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6-38
Шифр НБУВ: РА312509 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Мельник І.В. 
Застосування заходів адміністративного примусу в умовах розбудови правової держави: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.В. Мельник ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розкрито зміст поняття та запропоновано визначення адміністративного примусу як правового явища. Досліджено проблеми правового регулювання застосування міліцією адміністративно-правових засобів примусу. Проаналізовано фактори позитивного і негативного впливу на їх ефективну реалізацію на сучасному етапі та в процесі історичного розвитку державності. Обгрунтовано необхідність реформування міліції у даній сфері та проведення періорієнтації пріоритетів у напрямку дотримання прав і свобод людини і громадянина під час застосування адміністративного примусу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 +
Шифр НБУВ: РА329340

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Мельник І.В. 
Розробка технології консервованих харчових продуктів із нуту: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.13 / І.В. Мельник ; Одес. держ. акад. харч. технологій. — О., 1999. — 16 с. — укp.

Розроблена технологія консервованих харчових продуктів із нуту, яка включає наукове обгрунтування параметрів трьох основних етапів процесу консервування - замочування, бланшування та стерилізації. В основу обгрунтування параметрів покладені відповідні кінетичні характеристики закономірностей досліджених процесів. Оцінка процесу стерилізації проведена по мікробіологічним та реологічним показникам. Запропоновано асортимент нових видів консервів із нуту та досліджена їх харчова цінність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л961.3-3

Рубрики:

      
4.

Мельник І.В. 
Теоретичні та експериментальні основи проектування технологічних газорозрядних джерел електронів: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.27.02 / І.В. Мельник ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2008. — 40 с. — укp.

Розроблено та досліджено джерела електронів високовольтного тліючого розряду, методику їх проектування. Вивчено питання їх застосування для проведення технологічних операцій зварювання, нанесення покриттів і електронно-променевого плавлення металів. Розглянуто сучасні електронно-променеві технології та обгрунтовано, що на фоні удосконалення традиційних термокатодних електронних гармат під час роботи за складних фізичних умов низького та середнього вакууму у хімічно активному або захисному газовому середовищі перспективним є використання джерел електронів на основі високовольтного тліючого розряду (ДЕЛ ВТР). Проведено узагальнену класифікацію моделей електронно-оптичних систем і засобів їх проектування. Запропоновано методику розрахунку електронно-оптичних систем ДЕЛ ВТР, яка базується на методі трубок струму. Під час розраховування просторового заряду враховано перезарядження іонів на атомах залишкового газу. Запропоновано методику визначення положення та форми плазмової межі, яка передбачає використання теоретичних закономірностей і апроксимації, а також комп'ютерної обробки експериметальних даних. Проведено оцінювання потужності, що виділяється на електродах, та для різних електродних систем визначено оптимальні режими роботи катоду стосовно підвищення ефективності іонно-електронної емісії, стабільності роботи та підвищення терміну служби. Розглянуто особливості транспортування короткофокусних електронних пучків, які формуються у ДЕЛ ВТР, з області горіння розряду до технологічної камери у еквіпотенціальному каналі. Розглянуто особливості формування електронних пучків у ДЕЛ ВТР за газодинамічного й електричного керування параметрами розряду. У процесі моделювання роботи ДЕЛ ВТР у складі технологічного обладнання використано одержані апроксимації, їх експериментальні вольтамперні характеристики. Проведено дослідження тріодних систем ДЕЛ ВТР з електричним керуванням струмом розряду з урахуванням експериментальних даних про форму та положення плазмової межі. Запропоновано комплексну теоретико-експериментальну методику інженерного проектування ДЕЛ ВТР. На підставі результатів проведених досліджень та з використанням запропонованої методики проектування розроблено конструкції ДЕЛ ВТР потужністю від 10 до 600 кВт. Технологічні можливості розроблених джерел електронів підтверджено їх успішною експлуатацією за умов серійного виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.2-02 +
Шифр НБУВ: РА359735

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського