Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Самойлик Ю.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Самойлик Ю.В. 
Стратегія управління конкурентоспроможністю підприємств м'ясопродуктового підкомплексу: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю.В. Самойлик ; Житомир. нац. агроекол. ун-т. — Житомир, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено сутність конкурентоспроможності підприємства, чинники, що визначають її рівень, розроблено модель управління конкурентоспроможністю й удосконалено підходи до оцінки конкурентоспроможності підприємств м'ясопродуктового комплексу. Проведено діагностику ефективності системи управління конкурентоспроможністю, виявлено причинно-наслідкові зв'язки, що зумовлюють рівень конкурентоспроможності підприємства м'ясо-продуктового підкомплексу Полтавщини. Досліджено кон'юнктуру ресурсних ринків і ринків збуту м'ясної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-13-21
Шифр НБУВ: РА372632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Самойлик Ю.В. 
Хірургічна корекція хронічної венозної недостатності післятромбофлебітичного генезу при повній реканалізації глибоких вен нижніх кінцівок: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Ю.В. Самойлик ; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2009. — 20 с. — укp.

Обстежено та проліковано 26 пацієнтів з хронічною венозною недостатністю на стадії C4-C6EsAs,pPr за класифікацією CEAP. Встановлено, що згортальна система знаходиться у стані підвищеної активності з одночасним виснаженням фібринолітичної системи. Визначено, що рівень показника D-димеру корелює з активністю згортальної системи. Виявлено, що у 33-х пацієнтів мікрофлора ранової поверхні трофічної виразки у 13,8 % спостережень представлено монокультурою, а у 86,2 % - три-п'ятикомпонентними асоціаціями з переважанням грампозитивної флори. Зазначено, що застосування еубіотика А-бактерину сприяє санації ранової поверхні трофічної виразки на 5-6-ту добу лікування, що було показанням до ксенодерматопластика ранової поверхні трофічної виразки. Встановлено, що на 5-7-му добу після останньої санації створюються оптимальні умови для проведення оперативного втручання на венозній системі. Зазначено, що ліквідацію вертикального та горизонтального рефлюкса з одночасною корекцією клапанного апарата авальвульованої глибокої вени провели у 58-ми пацієнтів. Висвітлено переваги відеоскопічного методу переривання горизонтального вено-венозного рефлюкса, що призводить до зниження післяопераційних ускладнень і супроводжується прискореною реабілітацією хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.23 + Р457.862-59 +
Шифр НБУВ: РА368605

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського