Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (329)Книжкові видання та компакт-диски (194)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=БУБЛИК$<.>+<.>A=МИРОСЛАВ$<.>+<.>A=ІВАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
1.

Мирославський 
Вексель як борговий цінний папір: Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Сергій Володимирович Мирославський ; НАН України, Інститут держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2008. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х832.122.1 + Х839(4УКР)212.21
Шифр НБУВ: РА359009

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Бублик Г.В. 
Делегування повноважень місцевими органами влади: організаційно-правовий аспект: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.В. Бублик ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз юридичної природи делегованих повноважень місцевими органами влади, а також проблем, що виникають у процесі делегування повноважень місцевими органами влади. Висвітлено стан і перспективи розвитку інституту делегованих повноважень в Україні. Розкрито суть поняття "делеговані повноваження", з'ясовано їх місце та роль у діяльності місцевих органів публічної влади. Виявлено характерні ознаки делегованих повноважень у діяльності місцевих органів публічної влади. Виявлено характерні ознаки даних повноважень. Розглянуто проблеми порядку й умов їх делегування. Узагальнено класифікацію видів та запропоновано модель класифікації делегованих повноважень. Сформульовано рекомендації та пропозиції стосовно підвищення ефективності реалізації зазначених повноважень у сфері діяльності місцевих органів публічної влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)03 + Х819(4УКР)011.2-91 +
Шифр НБУВ: РА341381

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бубликова Є.В. 
Закономірності гідродинаміки та масопередачі процесу ректифікації у відцентровому апараті: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / Є.В. Бубликова ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2007. — 22 с. — укp.

Виявлено основні закономірності процесу ректифікації органічних речовин, що відбувається у відцентрових апаратах. З'ясовано шляхи підвищення ефективності обладнання на підставі аналізу стадій і явищ, що лімітують процес. Розроблено та досліджено три нові конструкції контактних пристроїв таких апаратів для проведення процесів масообміну у системах газ - рідина. Одержано нові критеріальні рівняння для розрахунку параметрів процесу. Одержано залежності для розрахунку гідродинамічних параметрів, ефективності роботи апарату від геометричних параметрів нових конструкцій контактних пристроїв, а також залежності для визначення параметрів процесу взаємодії системи газ - рідина, інтенсивності масопередачі, яка визначається величиною об'ємного коефіцієнта масовіддачі. Створено технічний проект щодо виготовлення відцентрового тепломасообмінного апарата.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.1-5-01 +
Шифр НБУВ: РА354998

Рубрики:

      
4.

Бублик С.Б. 
Моделювання та оптимізація лінійних дискретних систем керування з крайовими умовами: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / С.Б. Бублик ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Доведено теореми про існування та єдність розв'язків лінійних дискретних систем керування з крайовими умовами та фазовими обмеженнями. Побудовано повні множини аналітичних розв'язків даних систем. Доведено необхідні умови оптимальності синтезу лінійних дискретних систем керування з крайовими умовами для функціоналів якості, а саме: функції мінімуму нев'язки розв'язку; функції мінімуму норми головного розв'язку, мінімуму кількості керувальних впливів. Розроблено алгоритми знаходження оптимальної структури лінійних дискретних систем керування з крайовими умовами згідно критеріїв мінімуму нев'язки розв'язку та мінімуму норми головного розв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.6-01 +
Шифр НБУВ: РА349512

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Бублик 
Особливості сомаклональної мінливості унгернії Віктора (Ungernia victoris Vved. ex Artjushenko): автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / Олена Миколаївна Бублик ; НАН України; Інститут клітинної біології і генетичної інженерії. — К., 2009. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522.912.12Ama*445.2
Шифр НБУВ: РА362780

Рубрики:

      
6.

Бубликов Ю.О. 
Розробка ресурсозберігаючої технології виробництва безванадієвих електросталей з карбонітридним зміцненням: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.02 / Ю.О. Бубликов ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2009. — 19 с. — укp.

Розв'язано актуальну науково-технічну задачу забезпечення комплексу високих механічних властивостей та експлуатаційних характеристик прокату та литва з низьколегованих електросталей завдяки їх модифікуванню азотом, титаном і алюмінієм замість дорогих і дефіцитних ванадію та ніобію. Досліджено технологічні особливості виплавки та розливання електросталі з карбонітридним зміцненням з рівноважним і "надрівноважним" вмістом азоту. Встановлено оптимальний вміст титану для обох видів металопродукції. На підставі результатів випробувань проката та литва підтверджено суттєві переваги розробленої сталі у порівнянні з відомими аналогами за мінімальним вмістом легуючих, за використанням найменш дефіцитних і надто дешевших мікролегувальних елементів, за властивостями металопродукції (міцністю, ударною в'язкістю, опором втомі), а також за виходом продукції. Розроблено нормативно-технічну документацію для промислового виробництва за розробленою технологією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.923 + К327.923
Шифр НБУВ: РА364603

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
7.

Бублик А.А. 
Сумісна дія іонізуючої радіації та кадмію на клітини печінки і слизової оболонки тонкої кишки щурів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.01 / А.А. Бублик ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Вивчено особливості окремої та сумісної дії іонізуючого випромінювання (в дозах 1,0 та 2,0 Гр) і кадмію (1 мг/кг) на структурний стан і функціональну активність клітин слизової оболонки тонкої кишки та печінки щурів. Виявлено прискорення регенеративних процесів тонкої кишки протягом доби після окремої дії радіації у досліджуваних дозах та введення кадмію і гальмування даного процесу за умов сумісної дії даних чинників. Встановлено, що сумісна дія опромінення та кадмію призводить до порушень окисно-антиокисного гомеостазу клітин печінки та слизової оболонки тонкої кишки у результаті зростання швидкості ліпідної пероксидації та накопичення в клітинах продуктів ПОЛ. Визначено пригнічення активності мембранозв'язаних ферментів печінки та слизової оболонки тонкої кишки внаслідок сумісної дії досліджуваних чинників через порушення структури клітинних мембран. Використання методу факторного аналізу у процесі обробки отриманих результатів дозволило встановити найхарактерніші з досліджуваних параметрів, які визначають особливості сумісної дії іонізуючої радіації та іонів кадмію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*801.1-641.9:Г122.42,020
Шифр НБУВ: РА311673 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Бублик М.О. 
Технологічні та методологічні основи підвищення продуктивності сучасного садівництва: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.01.07 / М.О. Бублик ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 36 с. — укp.

Запропоновано методику визначення основних параметрів польового досвіду. Наведено основні методичні принципи оптимального співвідношення наукових методів досліджень. Показано вплив якості та однорідності садженців на варіювання ознак плодових рослин. Визначено напрямок їх переважного варіювання та розроблено прийоми зниження останнього. На основі вивчення якості садженців на продуктивність сформульовано сучасні технологічні вимоги до них. Досліджено стан координації науково-дослідних робіт з садівництва в Україні та запропоновано шляхи його покращення. Наведено методику застосування статистичних методів аналізу результатів досліджень з урахуванням типу розподілу експериментальних даних. Розроблено простий у використанні метод оцінки прояву біологічного потенціалу породи (сорту) за конкретних умов. Розраховано математичні моделі продуктивності сливи, вишні та черешні на основі погодних факторів. Проведено групування грунтів України за ступенем їх придатності для вирощування цих порід. Встановлено роль сорту та підщепи в адаптації кісточкових порід до умов вирощування. Розроблено технологію раціонального розміщення плодових порід за регіонами України. Визначено придатні, обмежено придатні та непридатні за грунтово-кліматичними умовами регіони України для сливи, вишні та черешні та позначено їх на карті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П25-4 + П25-4
Шифр НБУВ: РА324127

Рубрики:

      
9.

Бублик Л.О. 
Ускладнені ушкодження шийного відділу хребта (діагностика, лікування та прогнозування у гострому та ранньому періодах травми): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.05 / Л.О. Бублик ; АМН України. Ін-т нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова. — К., 2004. — 40 с.: табл. — укp.

Проведено клініко-епідеміологічні дослідження ускладнених ушкоджень шийного відділу хребта в структурі нейротравми дорослого населення Донецька, розглянуто організаційні питання щодо надання спеціалізованої медичної допомоги. На підставі сучасних діагностичних методів дослідження (спонділографії, комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії, електрофізичних методів) встановлено причини та характер розвитку інфекційно-запальних ускладнень в організмі. За результатами клініко-лабораторних і мікробіологічних досліджень розроблено концепцію травматичної хвороби спинного мозку щодо розвитку системної запальної відповіді, встановлено особливості перебігу поліорганної дисфункції та патогенетично обгрунтовано систему комплексного лікування. Для хірургічного лікування застосовано нову конструкцію універсальної пластини та оригінальну методику для передньої стабілізації. Зазначено, що впровадження розроблених технологій передньої первинної стабілізації дозволило знизити летальність у 1,8 разів; поліпшити результати лікування в 2,8 разів; запобігти розвитку ускладнень та кіфотичної деформації після операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.195.5-5 +
Шифр НБУВ: РА330401

Рубрики:

      
10.

Бублик Є. О. 
Фінансові інструменти ринку іпотечного кредитування України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Є. О. Бублик ; Ін-т економіки та прогнозування НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання функціонування та перспетиви розвитку ринку іпотечного кредитування України та використання його фінансового інструментарію. Розроблено науково-методичний підхід до впровадження в Україні житлово-контрактних заощаджень як спеціальних іпотечних інструментів, що базується на обгрунтуванні умов цільового залучення довгострокових коштів населення для фінансування житлових іпотечних кредитів і включає структурно-логічну схему їх використання. Удосконалено класифікацію фінансових інструментів ринку іпотечного кредитування за групами, видами та підвидами з визначенням сфер їх розміщення, обігу та використання. Розкрито механізм і виокремлено моделі функціонування ринку іпотечного кредитування, проаналізовано розвиток зарубіжних ринків іпотеки та використання іпотечних фінансових інструментів. Визначено передумови, особливості, проблеми та ризики розвитку вітчизняного ринку іпотечного кредитування, проведено оцінку використання іпотечних фінансових інструментів в Україні. Доведено необхідність впровадження спеціальних інструментів - житлово-контрактних заощаджень для фінансування іпотечних кредитів і придбання населенням нерухомості. Обгрунтовано доцільність надання іпотечних кредитів з пов'язаними форвардними контрактами та використання регульованої відсоткової ставки за іпотечним кредитом для убезпечення позичальників від ризиків зміни курсу валют і вартості застави у разі змін ринкової кон'юнктури. Обгрунтовано перспективні напрями розвитку первинного та вторинного ринків іпотечного кредитування з пропозиціями щодо удосконалення їх регулювання й інструментарного забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245
Шифр НБУВ: РА376220 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського