Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (8)Реферативна база даних (336)Книжкові видання та компакт-диски (138)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>A=КАРЛОВ$<.>+<.>A=ЕЛЕН$<.>+<.>A=АНАТОЛЬЕВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Карлова В.В. 
Державна політика у сфері культури: сутність та особливості реалізації в сучасних умовах: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / В.В. Карлова ; Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Визначено основні тенденції розвитку сучасної соціокультурної ситуації в українському суспільстві, розкрито суперечності здійснення державної політики у сфері культури, а також виявлено проблеми функціонування даної сфери. Розроблено пропозиції та практичні рекомендації щодо оптимізації сучасної державної політики у сфері культури. Удосконалено методологію розробки та реалізації програм культурного розвитку та доведено доцільність впровадження у практику державного управління програмно-цільового підходу як ефективного механізму здійснення державної політики у сфері культури, який уможливлює застосування оптимальних форм і методів управлінської діяльності за умов обмеженості ресурсів. Запропоновано напрямки реформування державного управління у даній сфері за умов проведення адміністративної реформи в Україні: децентралізації та демократизації управління, впровадження державно-громадської моделі управління, яка грунтується на принципах співпраці, партнерської взаємодії державних структур і громадськості на всіх рівнях управління, відповідає специфіці культурної сфери та є оптимальною за умов становлення громадянського суспільства в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7 +
Шифр НБУВ: РА323979

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Карлова О.О. 
Зміни ліпідного та енергетичного обміну, імунологічного стану, морфогенез ангіопатій у хворих з метаболічним синдромом та їх корекція кардонатом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.О. Карлова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вивчено вплив гіперінсулінемії, зміни ліпідного й енергетичного обміну, імунозапальної реакції, морфогенезу ангіопатій у хворих з метаболічним синдромом й обгрунтовано ефективність застосування препарату "Кардонат" у комплексному лікуванні кардіологічних проявів захворювання. Встановлено, що наявність гіперінсулінемії у хворих з метаболічним синдромом зумовлює порушення ліпідного метаболізму. У пацієнтів з метаболічним синдромом виявлено порушення метаболізму есенціальних жирних кислот в еритроцитах периферичної крові та розвиток імунозапальної реакції, яка характеризується підвищеними рівнями інтерлейкіну-6 та молекули міжклітинної адгезії sICAM-1. Встановлено, що метаболічний синдром проявляється пригніченням енергетичного гомеостазу клітини, про що свідчить зниження рівня аденозинмонофосфату та підвищення рівня аденозиндифосфату. З'ясовано, що за метаболічного синдрому виникають мембрано-клітинні зміни, які викликають порушення мембранної проникності клітин. У хворих з метаболічним синдромом встановлено потовщення комплексу інтима-медіа загальної сонної артерії за допомогою ультразвукового дослідження. Виявлено, що у хворих з метаболічним синдромом на ранньому етапі виникають мікроангіопатії, які проявляються набряком ендотеліальних клітин, редуплікацією базальних мембран і вогнищевою реакцією перицитів. Проведено комплексне лікування хворих з метаболічним синдромом з застосуванням препарату "Кардонат". Встановлено його позитивний вплив на ліпідний обмін і показники проникності еритроцитарних мембран. Доведено доцільність і перспективність застосування препаратів метаболічної дії у комплексній терапії метаболічного синдрому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.2-3 + Р410-52 +
Шифр НБУВ: РА345654

Рубрики:

      
3.

Карлов С.М. 
Клінічні особливості перебігу інфаркту міокарда у хворих різних вікових груп: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / С.М. Карлов ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2004. — 21 с. — укp.

Вперше встановлено, що порушення добового профілю артеріального тиску (АТ) та його висока варіабельність (навіть за нормальних середньодобових показників) є предиктором несприятливого річного прогнозу, оцінюваного за кінцевими точками (повторною госпіталізацією, інфарктом міокарда, гострим коронарним синдромом, серцево-судинною та загальною смертністю). Виявлено клініко-гемодинамічні особливості перебігу інфаркта міокарда (ІМ) у пацієнтів старшої вікової групи. Визначено фактори, що впливають на найближчий та віддалений прогнози розвитку даної патології у пацієнтів різних вікових груп. Встановлено взаємозв'язок варіабельності серцевого ритму (ВРС) з перебігом захворювання. Показано негативний вплив низької ВРС на найближчий та віддалений прогнози ІМ. У хворих з безбольовою ішемією міокарда відзначено активізацію симпатичного відділу вегетативної нервової системи (ВНС). З'ясовано, що зниження симпатичної ланки ВНС у хворих на гострий ІМ залежить від віку пацієнтів, а ішемія міокарда (больова та безбольова) є чинником ризику несприятливого річного прогнозу незалежно від даного фактора. Показано переваги застосування низькомолекулярного гепарину в гострому періоді ІМ у порівнянні з нефракціонованим. Встановлено, що використання даного препарату сприяє зменшенню розвитку таких ускладнень як гостра лівошлуночкова недостатність, гострі аневризми, рецидиви ІМ і надшлуночкові порушення ритму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45-3 +
Шифр НБУВ: РА332038

Рубрики:

      
4.

Карлова Н.П. 
Організаційно-економічний механізм підвищення інвестиційної активності в регіоні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / Н.П. Карлова ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2002. — 20 с. — укp.

На підставі теоретико-методологічних підходів визначено суть категорії інвестиційної активності у регіоні, а також її роль як фактора економічного росту у регіоні. Наведено класифікацію регіональних інвестицій з урахуванням необхідності розробки стратегії й тактики поводження потенційних інвесторів в інвестиційному процесі, що дозволяє обгрунтувати джерела їх фінансування. Розроблено систему індикаторів активності, що дозволяє зробити комплексний аналіз формування та використання інвестиційних ресурсів і визначити найбільш важливі фактори та причини зниження обсягів інвестиційних ресурсів та ефективність їх використання. Виділено послідовні етапи економічного підходу до активізації фінансових ресурсів у регіоні: створення умов для становлення інститутів, здатних акумулювати та вкладати інвестиційні ресурси з метою здійснення структурної перебудови господарства країни та регіонів; визначення міри участі держави, вітчизняних та іноземних інвесторів в інвестиційному процесі, способів стимулювання діяльності конкретних інвесторів та областей і сфер ефективного використання інвестиційних ресурсів, механізму та контрою їх використання, а також системи каналів надходження інвестицій у господарство країни та її регіонів. Наведено економіко-математину модель формування інвестиційних ресурсів та проведено її апробацію. Отримані у процесі оптимізації моделі норми оподаткування можуть використовуватися як агреговані нормативи, що дозволяють для сукупності податків установити вплив їх маси на перспективу розвитку й обсяг інвестиційних ресурсів. Запропоновано структуру та методичні підходи щодо розробки регіональної інвестиційної програми, метою якої повинно стати ослаблення негативних факторів інвестування та зниження рівня інвестиційних ризиків на підставі цілеспрямованих погоджених дій владних структур та органів самоврядування з реалізації відповідних програмних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56
Шифр НБУВ: РА320814 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Карлова Л.В. 
Селекційні та біологічні особливості тварин центрального типу української червоної молочної породи: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Л.В. Карлова ; Держ. вищ. навч. закл. "Херсон. держ. аграр. ун-т". — Херсон, 2008. — 16 с. — укp.

Вперше за умов центральної степової зони України проведено оцінювання молочної продуктивності корів затвердженого центрального зонального типу української червоної молочної породи. Виділено типи вищої нервової діяльності корів у досліджуваній породі, зроблено комплексне оцінювання їх за гематологічними, біохімічними, гормональними показниками крові та за адаптаційною здатністю, встановлено відмінності між ними. Доведено, що корови сильного типу у порівнянні з тваринами слабкого типу відзначаються більш високим рівнем обмінних процесів і кращою адаптаційною здатністю. Вперше визначено якісний склад молока корів центрального зонального типу протягом лактації та за сезонами року. Наведено рекомендції щодо ефективного ведення добору тварин за бажаними ознаками з метою створення високопродуктивних стад, стійких до несприятливих умов зовнішнього середовища та стресових навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-2 + П60-3 + П603.9 українська червона +
Шифр НБУВ: РА361278

Рубрики:

      
6.

Карлова О.А. 
Удосконалення соціально-ринкової житлової політики (інтегрально-гедоністичний підхід): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / О.А. Карлова ; Харк. держ. акад. міськ. госп-ва. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

Захищаються результати дисертаційного дослідження питань, пов'язаних з обгрунтуванням соціально-ринкових відносин в житловому господарстві, удосконаленням житлової політики, формуванням квартирної плати в умовах реформування економіки. В роботі визначено таке поняття, як житлова політика, досліджено її сутність, роль і завдання в сучасних умовах України. Критично проаналізовано генезис житлової системи з домінуванням державного розподілу житла. Визначено фактори, які впливають на рівень квартирної плати, особливості стану житлового фонду та якості житлових послуг, запропоновано гедоністичний підхід до визначення рівня квартирної плати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.2

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Карлова І.О. 
Формування системи управління прямими виробничими витратами на автотранспортних підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.О. Карлова ; Нац. транспорт. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методи та моделі планування та контролю прямих виробничих витрат на перевезення вантажів для забезпечення конкурентоздатності автотранспортних підприємств. Оперативне планування витрат за замовленнями поставлено у залежність від цінової кон'юнктури ринку транспортних послуг, потреб інвестиційної стратегії на плановий період у коштах з власних джерел фінансування, що забезпечує платоспроможність підприємства на прийнятному рівні. Розроблено модель контролю витрат, яка передбачає визначення пофакторних відхилень фактичних витрат за окремими їх елементами від запланованих і ранжування факторів за мірою впливу на собівартість перевезень, що дасть можливість виявити резерви скорочення витрат на кожному окремому водієві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.30-813-862-21 +
Шифр НБУВ: РА342171

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського