Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Реферативна база даних (298)Книжкові видання та компакт-диски (44)
Пошуковий запит: (<.>K=ВІДМИВАННЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 36
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Степаненко А.І. 
Банківський нагляд в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / А.І. Степаненко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено методологічні та організаційні засади системи банківського нагляду в Україні. Встановлено необхідність здійснення державного нагляду за діяльністю банківських установ. Уточнено та запропоновано нове тлумачення категорії "нагляд за діяльністю банків". Обгрунтовано доцільність виконання НБУ наглядових функцій за діяльністю банківських установ. Проаналізовано заходи, здійснені державою (зокрема, НБУ) щодо запобігання використанню банків для відмивання брудних коштів. Досліджено практику державної реєстрації та ліцензування банків. Розглянуто систему економічних нормативів та показників раннього реагування, механізм інспектування банків та систему нагляду на основі оцінки ризиків. Надано рекомендації щодо удосконалення банківського нагляду в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-218
Шифр НБУВ: РА330806

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Онісьєв В.А. 
Взаємодія правоохоронних органів у розкритті легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.А. Онісьєв ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Уточнено поняття та систематизацію форм взаємодії у процесі розкриття злочинів, висвітлено міжнародну та вітчизняну нормативно-правову базу взаємодії в боротьбі з легалізацією злочинно здобутих доходів. Охарактеризовано співпрацю правоохоронних органів з галузевими та регіональними міжнародними організаціями в аспекті розкриття легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Запропоновано шляхи вдосконалення взаємодії правоохоронних органів у розкритті легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х916.839(4УКР)
Шифр НБУВ: РА370707 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Аржевітін С. М. 
Грошово-кредитні відносини в розвитку економіки України: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / С. М. Аржевітін ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2011. — 32 с.: рис., табл. — укp.

Розкрито сутність грошей та кредиту, особливості структури та механізмів реалізації грошово-кредитних відносин за сучасних умов. Висвітлено окремі аспекти незалежності центрального банку та досліджено правові особливості забезпечення грошово-кредитних відносин. Визначено сутність і цільову спрямованість грошово-кредитної політики, обгрунтовано напрями реформування її удосконалення. Розроблено напрями реформування системи валютного регулювання та контролю, розкрито економічну сутність тіньової економіки та причини її виникнення в Україні, проведено системне дослідження процесу відпливу капіталу та відмивання "брудних грошей", виявлено їх негативний вплив на стан економіки. Запропоновано комплекс заходів, необхідних для структурної перебудови економіки. Проаналізовано важелі державного впливу на формування заощаджень населення як основного джерела інвестиційних ресурсів економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2 + У9(4УКР)262.6
Шифр НБУВ: РА380243 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кулініч О.М. 
Економічні механізми боротьби з відмиванням грошей: українські завдання в контексті міжнародного досвіду: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.М. Кулініч ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено економічну сутність механізмів боротьби з відмивання грошей в контексті міжнародного досвіду та відповідних практичних завдань із забезпечення економічного правопорядку, які належить розв'язати в Україні за умов лібералізації та поглиблення глобальних інтеграційних процесів. Показано, що відмивання грошей за умов сучасної інтернаціоналізації та зростання взаємної залежності країн є функціональною ланкою загальної системи міжнародної економічної діяльності та застосовується з метою вилучення прибутку від нелегального підприємства, до якого залучаються злочинні угруповання. Виявлено, що міжнародний економічний кримінал найуразливіший на етапі легалізації одержаних прибутків. Обгрунтовано суттєве значення боротьби з відмиванням грошей, що дозволяє ефективно розслідувати випадки ухилення від сплати податків, шахрайства, корупції, наркоторгівлі, незаконної торгівлі зброєю та інших серйозних злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-962 +
Шифр НБУВ: РА343987

Рубрики:

      
5.

Пустовіт О.В. 
Запобігання органами внутрішніх справ легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Пустовіт ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

На підставі вивчення оновленого кримінального й антилегалізаційного законодавства України та практики його застосування комплексно досліджено кримінально-правові та кримінологічні аспекти запобігання органами внутрішніх справ легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Розкрито зміст і генезис інституту легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, у вітчизняному законодавстві. Наведено кримінально-правову характеристику легалізації злочинних доходів, розроблено пропозиції щодо удосконалення ст. 209 КК України з метою підвищення ефективності її застосування. Розкрито сутність легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, як виду злочинності, визначено його детермінанти, створено типовий портрет злочинця. Встановлено місце і роль органів внутрішніх справ у запобіганні та протидії легалізації злочинних доходів. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення діяльності органів внутрішніх справ і встановлення їх взаємодії з іншими правоохоронними структурами у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х883.9(4УКР)711.176 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА356161

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Ковітіді О.Ф. 
Інститут співучасті у кримінальному праві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.Ф. Ковітіді ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертація присвячена розгляду проблем одного із складних, теоретично і практично важливих інститутів кримінального права України - співучасті у злочині. Вперше на базі судової практики Автономної Республіки Крим досліджено: спірні питання, поняття співучасті (запропоновано розширене і уточнене визначення співучасті у новому КК); його розвиток у теорії і законодавстві України та колишнього СРСР; класифікацію форм співучасті, її об'єктивні і суб'єктивні ознаки; види співучасників і значення їх класифікації для кваліфікації злочинів; підстави, межі відповідальності і складні питання співучасників; організована злочинність як окремий вид групової злочинності; корупція та ін. Проаналізовані дві основні групи форм співучасті в злочині; загальні форми - проста і складна, за попереднім зговором і без такого та форми співучасті в злочинах особливого роду (передбачених у конкретних статтях Особливої частини КК). Серед останніх окремо вирізняються ті, що безпосередньо пов'язані з організованою злочинністю - організована злочинна група і злочинне співтовариство (організація). Пропонується передбачити в новому КК кримінальну відповідальність за участь у діяльності злочинних організацій, зокрема, за: керівництво цими організаціями; виконання їх окремих доручень; збір для них матеріальних коштів; відмивання грошей, здобутих злочинним шляхом; використання таких коштів для організації й участі у сходках лідерів злочинного світу, "ворів у законі" та ін. Пропонується також передбачити у проекті нового Кримінально-виконавчого кодексу України утримання позбавлених волі лідерів злочинного світу в спеціально організованих для цього закладах з найсуворішою ізоляцією від інших засуджених. Розглянуто й окреслено підстави та межі кримінальної відповідальності співучасників у залежності від форми співучасті і тієї ролі, яку вони виконували у спільно вчиненому злочині. На підставі аналізу спеціальних питань відповідальності співучасників зроблено висновки щодо необхідності регламентації в новому КК добровільної відмови співучасників, ексцесу виконавця, співучасті у злочині із спеціальним суб'єктом, невдалої співучасті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Патер Я.З. 
Інтраопераційний кишковий лаваж у невідкладній хірургії захворювань тонкої і товстої кишок: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Я.З. Патер ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2009. — 19 с. — укp.

Проаналізовано результати лікування 305-ти оперованих пацієнтів з гострими хірургічними захворюваннями тонкої та товстої кишок (ГХЗТіТК). Розроблено та впроваджено в клінічну практику новий спосіб інтраопераційного кишкового лаважу (ІОКЛ) з застосуванням пристрою запропонованої конструкції. Відзначено, що перевагами наведеного способу антеградного ІОКЛ, у порівнянні з ретроградним, є коротший час виконання, менша кількість промивної рідини, більш ефективне відмивання кишки без мобілізації лівого вигину ободової кишки, менша кількість ускладнень. Вивчено частоту виникнення бактерійної транслокації (БТ) у пацієнтів з ГХЗТіТК та її мікробний спектр, зокрема, аеробних і анаеробних збудників. На підставі порівняльного аналізу виявлено, що частота післяопераційних ускладнень у пацієнтів, яким виконано ІОКЛ, є значно меншою, ніж у хворих, яким лаваж не проводили. Застосування кишкового лаважу зменшує імовірність летального результату за хірургічного лікування хворих на ГХЗТіТК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.3 + Р569.433.3-59 +
Шифр НБУВ: РА363333

Рубрики:

      
8.

Мезенцева І.Є. 
Кримінально-правові і кримінологічні аспекти легалізації грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.Є. Мезенцева ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто досягнення сучасної правової теорії та практики протидії легалізації злочинно здобутих доходів на міжнародному, регіональному та національному рівнях. Відповідно до норм міжнародного та національного законодавства подано визначення поняття легалізації злочинних доходів. Проведено аналіз об'єкта та предмета легалізації грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом, з'ясовано особливості об'єктивної та суб'єктивної сторін злочину, виділено коло суб'єктів відмивання, досліджено кваліфікуючі ознаки легалізації. Розглянуто проблеми кримінально-правової кваліфікації легалізації злочинних доходів та її відмежування від суміжних складів злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х883.9(4УКР)41 +
Шифр НБУВ: РА322175

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Беніцький А.С. 
Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом (проблеми кримінально-правової кваліфікації): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.С. Беніцький ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано досягнення сучасної кримінально-правової теорії та практики протидії відмиванню кримінальних доходів на основі урахування позитивного досвіду зарубіжного та міжнародного кримінального права. Визначено поняття легалізації (відмивання) злочинних доходів. Описано об'єкт і предмет легалізації грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом. Виявлено особливості об'єктивної та суб'єктивної сторін злочину, виділено коло суб'єктів відмивання. Досліджено кваліфікуючі ознаки легалізації. Розглянуто проблеми кримінально-правової кваліфікації легалізації злочинних доходів та її відмежування від суміжних складів злочинів. Розкрито зміст окремих різновидів форм співучасті та причетної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)117.6
Шифр НБУВ: РА319325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Манько Д. Г. 
Легалізація як правова процедура: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Д. Г. Манько ; Міжнар. гуманіт. ун-т. — О., 2010. — 21 с. — укp.

Виділено класифікації видів легалізації, які проводяться в Україні, згідно з якою виділяються: визнання державної влади, узаконення коштів та іншого майна, дозвіл на заняття певним видом діяльності, підтвердження дійсності документів і підписів, печаток, штампів, які їх скріпляють. Проведено сепарацію понять "узаконення" та "відмивання" коштів та іншого майна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х8(4УКР)-30
Шифр НБУВ: РА375981 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Київець О.В. 
Міжнародно-правове регулювання боротьби з відмиванням "брудних" грошей: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.В. Київець ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Досліджено міжнародно-правові проблеми боротьби з відмиванням незаконно здобутих грошей, створення національних, регіональних і глобальних систем протидії проникненню "брудних" грошей в легальну економіку держави. Здійснено аналіз міжнародного та національного законодавств у сфері боротьби з відмиванням грошей. Визначено структуру та проаналізовано значення основних міжнародних організацій спеціальної та загальної компетенцій, до сфери діяльності яких належить зазначена боротьба. Наведено рекомендації щодо входження України до системи регіонального (європейського) та універсального співробітництва держав з даної проблематики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.5 +
Шифр НБУВ: РА325715

Рубрики:

      
12.

Столярський О.В. 
Міжнародно-правове співробітництво у боротьбі з відмиванням грошей від наркобізнесу: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.В. Столярський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено загальнотеоретичні та практичні питання міжнародно-правового співробітництва у боротьбі з відмиванням грошей від наркобізнесу. Проаналізовано міжнародно-правові проблеми співвідношення злочинів торгівлі наркотиками та відмивання грошей. Розкрито поняття відмивання грошей у міжнародному та національному праві. Визначено вплив міжнародної інституційної системи на протидію відмиванню грошей від наркобізнесу на універсальному та регіональному рівнях. Виявлено проблеми імплементації норм міжнародного права щодо боротьби з даним явищем до національного права України. Охарактеризовано співробітництво України з іншими державами та міжнародними організаціями щодо запобігання відмиванню грошей від наркобізнесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.3 + Х916.881.5 +
Шифр НБУВ: РА346396

Рубрики:

      
13.

Музика А.А. 
Незаконний обіг наркотичних засобів в Україні (кримінально-правове та кримінологічне дослідження): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / А.А. Музика ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1998. — 44 с. — укp.

Дисертацію присвячено кримінально-правовим проблемам відповідальності за злочини у сфері обігу наркотичних засобів та проблемам запобігання наркоманії і незаконному обігу наркотиків. Уперше в Україні досліджені такі комплексні проблеми, як наркоманія і права людини, незаконний обіг наркотиків і відмивання грошей, визначені напрями вдосконалення законодавства в даній сфері. Запропоновано класифікацію злочинів, пов'язаних з наркоманією, за родовим об'єктом. Обгрунтовано науковий прогноз шляхів декриміналізації (криміналізації) певного кола діянь, пов'язаних з наркотиками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)124.7

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Гаєвський І. М. 
Організаційно-правові засади запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних протиправним шляхом, в аграрному секторі економіки: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. М. Гаєвський ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено сутність поняття легалізації доходів, одержаних протиправним шляхом, як різновиду економічних правопорушень. Окреслено масштаби та структуру легалізації цих доходів та інших фінансових порушень в системі економічних правопорушень в аграрному секторі, зокрема відмивання цих доходів у контексті функціонування тіньової економіки. Досліджено нормативно-правове регулювання діяльності органів державної влади у сфері запобігання та протидії легалізації цих доходів в аграрному секторі економіки. Вивчено адміністративно-правові засоби запобігання та протидії їх легалізації, а також міжнародні правові акти та договори у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117:У + У9(4УКР)320-962
Шифр НБУВ: РА381201 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Головіна В.П. 
Основи методики розслідування легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, з використанням кредитно-банківської системи: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.П. Головіна ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Досліджено питання формування засад методики розслідування легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, з використанням кредитно-банківської системи. Проаналізовано елементи криміналістичної характеристики даного виду злочинів (фактори, що впливають на його вчинення, місце та час, способи підготовки, вчинення та приховання слідів злочину, особа злочинця). Вивчено особливості початкового етапу розслідування легалізації злочинних прибутків з використанням кредитно-банківської системи: організацію роботи слідчих та оперативних підрозділів, типові слідчі ситуації та напрями їх розв'язання, коло документальних джерел доказів як найбільш поширеного та інформативного виду доказів за даною категорією кримінальних справ, коло невідкладних першочергових дій та специфіку тактики їх проведення, форми взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, співробітниками банківських установ, контрольних служб та правоохоронними органами іноземних держав, залучення до діяльності слідчих працівників органів МВС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х893.9(4УКР)811.176 + Х894.9(4УКР)311.76 +
Шифр НБУВ: РА334316

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Чуніхіна Л.М. 
Первинний фінансовий моніторинг в банках України як засіб запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Л.М. Чуніхіна ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено взаємодію суб'єктів первинного фінансового моніторингу з правоохоронними органами. Визначено кримінологічну функцію даного моніторингу, її поняття, суть, принципи й умови реалізації у процесі запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Досліджено правові й організаційні проблеми застосування антилегалізаційного законодавства в Україні. Зроблено спробу приведення його у відповідність вимогам Сорока рекомендацій Міжнародної Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмивання грошей (FATF). Запропоновано шляхи вдосконалення реалізації кримінологічної функції первинного фінансового моніторингу банків як суб'єктів запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х883.9(4УКР)711.176 +
Шифр НБУВ: РА353432

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Чаричанський О.О. 
Підстави кримінальної відповідальності за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, за Кримінальним кодексом України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Чаричанський ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми кримінальної відповідальності за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу легалізації, кваліфікуючі та особливо кваліфікуючі ознаки, відмежування легалізації від суміжних злочинів. Розглянуто основний безпосередній об'єкт легалізації як суспільні відносини, що складаються з заборони використання у сфері господарської діяльності доходів, одержаних злочинним шляхом. Наведено рекомендації щодо удосконалення ст. 209 Кримінального Кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 +
Шифр НБУВ: РА329681

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Лучковська С.І. 
Правові основи валютного контролю: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.І. Лучковська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розкрито суть питання правового регулювання валютного контролю. Охарактеризовано його мету, завдання, принципи та функції. Досліджено механізм даного контролю та його організаційно-правові форми. Проаналізовано й узагальнено зарубіжний досвід щодо організації та функціонування валютного контролю. Наведено пропозиції з метою вдосконалення правового регулювання валютних відносин у сфері валютного контролю в Україні. Обгрунтовано доцільність виділення як окремої організаційно-правової форми валютного контролю банківського фінансового контролю у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)410 + У9(4УКР)262.6-18 +
Шифр НБУВ: РА350679

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Лисенко В.В. 
Проблеми криміналістичного забезпечення розслідування податкових злочинів: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Лисенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 32 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем криміналістичного забезпечення розслідування податкових і взаємопов'язаних з ними суміжних злочинів. Розглянуто криміналістичні аспекти класифікації податкових злочинів, розроблено методику розслідування фіктивного підприємництва та легалізації (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом. Проаналізовано особливості взаємодії та координації діяльності контролювальних і правоохоронних органів. Наведено модель інформаційно-довідкового забезпечення розслідування злочинів. Розглянуто особливості використання спеціальних знань під час виявлення та розслідування податкових злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА341972

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Глущенко О.О. 
Регуляторна політика стримування нелегального підприємництва: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.О. Глущенко ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено поняття "регуляторна політика стримування нелегального підприємництва", економічну мету фінансового моніторингу та запропоновано класифікацію його інформаційних важелів. Розроблено рекурсивну атракторну математичну модель розвитку нелегального підприємництва, його виявлення та нейтралізації. Розкрито специфіку відмивання нелегальних доходів з позицій мікроекономічного аналізу. Розглянуто визначення фінансового моніторингу та поняття "нелегальне підприємництво". Класифіковано чинники відмивання нелегальних доходів. Адаптовано модель поведінки нелегального підприємця до рішень щодо відмивання нелегальних доходів. Обгрунтовано пріоритети регуляторної політики стримування нелегального підприємництва в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1 +
Шифр НБУВ: РА368939

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського