Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (113)Книжкові видання та компакт-диски (180)
Пошуковий запит: (<.>U=Х894.9(4УКР)311.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 24
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Онісьєв В.А. 
Взаємодія правоохоронних органів у розкритті легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.А. Онісьєв ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Уточнено поняття та систематизацію форм взаємодії у процесі розкриття злочинів, висвітлено міжнародну та вітчизняну нормативно-правову базу взаємодії в боротьбі з легалізацією злочинно здобутих доходів. Охарактеризовано співпрацю правоохоронних органів з галузевими та регіональними міжнародними організаціями в аспекті розкриття легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Запропоновано шляхи вдосконалення взаємодії правоохоронних органів у розкритті легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х916.839(4УКР)
Шифр НБУВ: РА370707 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Цимбал Г.П. 
Взаємодія як умова забезпечення виявлення і розслідування податкових злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Г.П. Цимбал ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження сучасних проблем взаємодії податкової міліції з правоохоронними органами, контрольно-ревізійними службами та іншими державними контролюючими структурами як умови забезпечення виявлення та розслідування податкових злочинів. На підставі аналізу наукових праць вітчизняних та зарубіжних учених-криміналістів наведено криміналістичну характеристику податкових злочинів, розкрито їх зміст і описано складові елементи. Шляхом вивчення та узагальнення нормативно-правового забезпечення та практики діяльності податкової міліції обгрунтовано необхідність її взаємодії з іншими правоохоронними та державними контролюючими органами під час розслідування податкових злочинів. Проаналізовано сучасні наукові уявлення щодо сутності поняття "взаємодія" та запропоновано його визначення як регламентованої чинними нормативно-правовими актами співпраці державної податкової служби з іншими правоохоронними органами у межах своєї компетенції під час розслідування злочинів у сфері оподаткування. Сформульовано пропозиції щодо внесення статті до нового проекту КПК України про визначення взаємодії, обгрунтовано необхідність її регулювання. Розкрито особливості взаємодії на стадії прйняття рішення про порушення кримінальної справи. Доведено доцільність створення інформаційної автоматизованої системи для органів податкової міліції з метою сприяння виявленню, розкриттю та розслідуванню податкових злочинів. Узагальнено досвід діяльності податкових органів зарубіжник країн та практики їх взаємодії з іншими правоохоронними структурами у боротьбі з податковими злочинами. Показано особливості взаємодії податкової міліції з податковою інстпецією, контрольно-ревізійною службою, МВС, СБУ, митними органами, досліджено можливості використання оперативно-розшукових даних під час розслідування податкових злочинів. Проаналізовано правові документи та існуючу практику міжнародного співробітництва по викриттю порушників податкового законодавства. Запропоновано конкретні заходи для покращення взаємодії ДПС України та відповідних правоохоронних органів зарубіжних країн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х894.9(4УКР)311.78 +
Шифр НБУВ: РА341289

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Дорофеєва Л.М. 
Дізнання в митних органах: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.М. Дорофеєва ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Викладено питання впровадження дізнання митними органами (МО) України. Висвітлено місце МО у системі суб'єктів кримінального судочинства, розкрито сутність дізнання, проаналізовано процесуальне становище посадових осіб митниці в процесі дізнання. Описано особливості порушення кримінальних справ про контрабанду та застосування заходів примусу посадовими особами Митної служби. Запропоновано основні напрямки оптимізації процесуальної діяльності митниць і вдосконалення організаційної побудови підрозділів МО, що забезпечують провадження дізнання. Наведено рекомендації щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального та митного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)721 + Х819(4УКР)112.038.07 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА342781

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Шаповалова А.О. 
Забезпечення охорони банківської таємниці у кримінальному процесі України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.О. Шаповалова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне наукове дослідження забезпечення охорони банківської таємниці у кримінальному судочинстві. Запропоновано визначення поняття банківської таємниці як особливо цінної інформації, що умисно приховується службовцями банку, яку вони одержують у процесі роботи, зокрема, під час обслуговування клієнтів банку, а також відомості про діючих клієнтів і про клієнтів, які припинили свої відносини з банком або через певні причини ними не стали. Запропоновано розмежування понять "конфеденційність" і "таємниця", банківська таємниця та комерційна, службова та професійна, "розкриття банківської таємниці" та "розголошення банківської таємниці". Запропоновано визначення суб'єктів права на банківську таємницю - власника банківської таємниці та її утримувача. На конкретних прикладах з практики розслідування злочинів описано механізм розкриття інформації, яка становить банківську таємницю. Наведено пропозиції щодо внесення доповнень до КПК України. Уточнено положення про закритий судовий розгляд і неприпустимість розглошення даних досудового слідства з урахуванням кримінально-процесуальних гарантій охорони банківської таємниці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.07 + Х849(4УКР)042 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА362909

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Смелік В.Б. 
Кореляційні зв'язки між окремими видами злочинів у сфері підприємництва (проблеми методики розслідування): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.Б. Смелік ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження зв'язків між злочинами в кримінально-правовому, кримінологічному та криміналістичному аспектах. Здійснено аналіз технологій злочинної діяльності з точки зору системного та діяльнісного підходів та удосконалено класифікацію її технологій. Визначено кореляційні зв'язки між злочинами в сфері підприємництва. Удосконалено положення щодо оцінки первинного матеріалу в стадії порушення кримінальної справи з урахуванням впливу комплексного характеру злочинної діяльності. Розглянуто слідчі ситуації та тактичні завдання розслідування, визначено вплив кореляційних зв'язків між злочинами на їх формування. Удосконалено положення щодо підготовки та проведення окремих слідчих дій з урахуванням зв'язків між окремими видами злочинів у сфері підприємництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА343218

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Охрімчук Т. В. 
Криміналістична характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами та основні напрями розслідування: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Т. В. Охрімчук ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне та системне дослідження криміналістичної характеристики шахрайства з фінансовими ресурсами й основних напрямів його розслідування. Зокрема, визначено й охарактеризовано основні елементи криміналістичної характеристики даного виду злочинів. Розкрито зміст початкового етапу розслідування шахрайства з фінансовими ресурсами. Охарактеризовано наступний етап розслідування шахрайства з фінансовими ресурсами. Конкретизовано особливості використання спеціальних знань і вдосконалено тактику проведення окремих слідчих дій в контексті кредитно-фінансового законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.91 + Х894.9(4УКР)311.7
Шифр НБУВ: РА381240 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Мудрецька Г. В. 
Методика розслідування викрадень бюджетних коштів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Г. В. Мудрецька ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2011. — 17 с. — укp.

Розглянуто теоретичні положення та запропоновано практичні рекомендації, сформульовані з урахуванням особливостей чинного бюджетного законодавства України, механізму вчинення викрадень бюджетних коштів, практики розслідування викрадень майна посадовою особою шляхом зловживання службовим становищем, які мають елементи новизни. Розроблено криміналістичну характеристику викрадень бюджетних коштів, зокрема: визначено особливості бюджетних коштів як предмета злочину, досліджено специфіку обстановки та суб'єкта злочинів, встановлено типові способи та сліди злочину. Досліджено особливості оцінювання первинного матеріалу та порушення кримінальної справи, типові слідчі ситуації початкового етапу розслідування та відповідні їм завдання розслідування та комплекси слідчих, оперативно-розшукових та інших дій. Наведено рекомендації щодо планування й організації розслідування, подолання протидії розслідуванню, особливостей підготовки та проведення основних слідчих дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7
Шифр НБУВ: РА384903 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Довбаш Р.С. 
Методика розслідування злочинів, пов'язаних з незаконним відшкодуванням податку на додану вартість: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Р.С. Довбаш ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Узагальнено результати дослідження злочинів щодо незаконного відшкодування ПДВ. Вивчено їх суть і характерні особливості. На підставі аналізу теоретичних концепцій, законодавства та практики запропоновано визначення поняття "злочини" й обгрунтовано їх класифікацію за кримінально-правовими та криміналістичними ознаками. Розкрито зміст основних елементів криміналістичної характеристики, виявлено й описано їх взаємозв'язки. Розроблено засади методики розслідування злочинів щодо незаконного відшкодування ПДВ. Акцентовано на доцільності розгляду проблем проведення попередньої перевірки та порушення кримінальної справи, розв'язання типових слідчих ситуацій, проведення слідчих дій, використання спеціальних знань. З використанням результатів дослідження розроблено методичні рекомендації та поради для правоохоронців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)221.1 + Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА363236

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Реуцький А.В. 
Методика розслідування злочинців у сфері виготовлення та обігу платіжних карток: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.В. Реуцький ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми формування засад методики розслідування злочинів у сфері виготовлення й обігу платіжних карток. Виділено та досліджено елементи криміналістичної характеристики цього виду злочинів: спосіб злочину, обстановку, місце та час його вчинення, типові сліди злочину, особу злочинця). Досліджено особливості початкового етапу розслідування цих злочинних проявів, а саме: організацію роботи слідчих і оперативних підрозділів, типові слідчі ситуації та напрями їх розв'язання, коло невідкладних першочергових слідчих дій і специфіку тактики їх проведення, форми взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, працівниками банківських установ, контрольних служб і з правоохоронними органами іноземних держав під час розслідування злочинів у сфері виготовлення й обігу платіжних карток. Розглянуто особливості та наведено рекомендації щодо проведення певних слідчих дій - слідчого огляду, допиту, обшуку та виїмки, судових експертиз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.2 + Х894.9(4УКР)311.72 +
Шифр НБУВ: РА364604

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Аркуша Л. І. 
Основи виявлення та розслідування легалізації доходів, одержаних у результаті організованої злочинної діяльності: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / Л. І. Аркуша ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 40 с. — укp.

Вперше розкрито зміст поняття легалізації доходів, одержаних в результаті організованої злочинної діяльності, як динамічної системи стійко повторюваних дій, спрямованих на здійснення операцій з коштами чи майном, одержаним злочинним шляхом, з метою приховання їх безпосереднього походження для подальшого введення в легальний обіг. На основі аналізу взаємообумовленості та співвідношення з іншими суспільно-небезпечними соціальними явищами, такими як тіньова економіка, організована злочинність, корупція, науково обгрунтовано теоретико-методологічні засади дослідження джерел та умов, що сприяють легалізації досліджуваних доходів. Концептуально узагальнено в межах теорії криміналістики сучасні методи та засоби забезпечення протидії легалізації цих доходів з визначенням пріоритетності криміналістичних та оперативно-розшукових можливостей протидії. З урахуванням сучасних умов визначено та систематизовано особливості технології вчинення легалізації цих доходів і досліджено окремі її елементи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА381415 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Фурман Я.В. 
Основи методики розслідування контрабанди культурних цінностей: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Я.В. Фурман ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито структуру криміналістичної характеристики контрабанди культурних цінностей, до якої включено предмет злочинного посягання, спосіб злочину, особу злочинця. Встановлено типові слідчі ситуації розслідування досліджуваного виду злочинів. Наведено типові версії у справах про контрабанду культурних цінностей, які класифіковані за об'єктивною стороною злочину, джерелами придбаних культурних цінностей, способами їх переміщення через митний кордон, способами маскування, місцями збуту та зберігання, кількістю епізодів злочинної діяльності, суб'єктом і суб'єктивною стороною злочину. Досліджено тактичні прийоми слідчого огляду, призначення судових експертиз, обшуку, затримання, допиту, виїмки, відтворення обстановки та обставин події, освідування, пред'явлення для впізнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)117.3 + Х819(4Укр)112.038.1 + Х894.9(4Укр)311.73 +
Шифр НБУВ: РА368447

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Головіна В.П. 
Основи методики розслідування легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, з використанням кредитно-банківської системи: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.П. Головіна ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Досліджено питання формування засад методики розслідування легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, з використанням кредитно-банківської системи. Проаналізовано елементи криміналістичної характеристики даного виду злочинів (фактори, що впливають на його вчинення, місце та час, способи підготовки, вчинення та приховання слідів злочину, особа злочинця). Вивчено особливості початкового етапу розслідування легалізації злочинних прибутків з використанням кредитно-банківської системи: організацію роботи слідчих та оперативних підрозділів, типові слідчі ситуації та напрями їх розв'язання, коло документальних джерел доказів як найбільш поширеного та інформативного виду доказів за даною категорією кримінальних справ, коло невідкладних першочергових дій та специфіку тактики їх проведення, форми взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, співробітниками банківських установ, контрольних служб та правоохоронними органами іноземних держав, залучення до діяльності слідчих працівників органів МВС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х893.9(4УКР)811.176 + Х894.9(4УКР)311.76 +
Шифр НБУВ: РА334316

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Комісарчук 
Основи розслідування фактів незаконної приватизації державного та комунального майна: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Комісарчук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Наведено концептуальні положення криміналістичної класифікації та криміналістичної характеристики злочинів у сфері приватизації державного та комунального майна. Розкрито суть методів і засобів дослідної перевірки на етапі порушення кримінальної справи. Розроблено наукові рекомендації щодо типових слідчих ситуацій, побудови версій, визначення тактичних завдань і засобів їх розв'язання, організації оперативного супроводження приватизаційного процесу, взаємодії слідчих і оперативних підрозділів і органів, що мають контрольно-наглядові повноваження у сфері приватизації, використання спеціальних знань під час розкриття та розслідування зазначених злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)311.7 + Х881.9(4УКР)117 +
Шифр НБУВ: РА361220

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Потомська Н. А. 
Особливості збирання і дослідження документів у справах про ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Н. А. Потомська ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто класифікацію документів за способом їх виготовлення та функціональним призначенням. Проаналізовано погляди вчених щодо співвідношення понять "документ" і "документ - речовий доказ" і значення їх розмежування за провадження у кримінальних справах. Розкрито порядок і правила складання й оформлення документів про податки, збори. Визначено особливості порушення кримінальних справ слідчими податкової міліції. Встановлено процесуальний порядок і правила збирання документів, їх засвідчення та приєднання до кримінальної справи. Висвітлено поняття та види слідчого дослідження документів. Розкрито особливості перевірки оцінювання висновків криміналістичних експертиз у стадії досудового розслідування. Запропоновано розробити спеціальні криміналістичні рекомендації з методики розслідування злочинів у сфері ухилення від сплати податків, зборів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х894.9(4УКР)311.78
Шифр НБУВ: РА377067 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Пчеліна О. В. 
Особливості предмета доказування у кримінальних справах про економічні злочини та їх вплив на методику розслідування: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О. В. Пчеліна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Наведено основні положення вчення про предмет доказування у кримінальних справах, які вказують на його міжгалузевий характер. Визначено особливості механізму вчинення економічних злочинів та їх вплив на елементи предмета доказування. Охарактеризовано вплив переліку обставин, які підлягають встановленню у кримінальній справі, на зміст криміналістичної методики. Надано перелік обставин, які підлягають встановленню у кримінальних справах про економічні злочини та тактичні завдання розслідування економічних злочинів. Визначено пропозиції щодо вдосконалення окремих статей кримінально-процесуального законодавства України стосовно предмета доказування у кримінальних справах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.013 + Х894.9(4УКР)311.7
Шифр НБУВ: РА373073 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Завидняк В.І. 
Особливості розслідування злочинів, вчинених проти інкасації грошових коштів, цінностей та цінних паперів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.І. Завидняк ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Наведено загальну характеристику злочинів, вчинених проти інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів, розглянуто особливості їх розкриття та розслідування. Досліджено історію виникнення та поширення даного типу злочинів з часів існування Київської Русі до сучасного періоду. Проаналізовано джерела, за якими передбачено відповідальність за інкасаторські злочини. Розглянуто основні етапи формування та розвитку й охарактеризовано сучасний стан служби інкасації, що забезпечує охорону коштів, цінностей і цінних паперів. Описано способи вчинення злочинів проти інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів, розглянуто систему організації охорони інкасаторських коштів. Визначено роль слідчого в організації оперативно-розшукових заходів у процесі розкриття та розслідування даного виду злочинів. Наведено криміналістичну характеристику злочинів проти інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів, вчинених організованими злочинними групами. Проаналізовано типові ситуації, розглянуто особливості проведення окремих слідчих процедур, зокрема, огляду місця події, допиту осіб і призначення експертних досліджень. Обгрунтовано шляхи усунення недоліків у процесі розслідування злочинів проти інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів. Визначено форми та зміст взаємодії служби інкасації з оперативними працівниками та слідчими під час розслідування даного виду злочинів. Наведено рекомендації щодо усунення найбільш типових помилок, які допускаються під час здійснення інкасації грошових коштів, цінностей і цінних паперів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА369028  Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Поливанюк В.Д. 
Особливості розслідування злочинів, вчинених у банківській системі України з використанням сучасних інформаційних технологій: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.Д. Поливанюк ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 17 с. — укp.

Вивчено актуальні питання, взаємопов'язані з криміналістичною характеристикою, виявленням, плануванням і організацією розслідування, слідчими ситуаціями, особливостями проведення окремих слідчих дій, використанням спеціальних знань у розслідуванні злочинів, вчинених у банківській системі України з використанням сучасних інформаційних технологій. Сформульовано основні положення методики розслідування зазначених злочинів з використанням цих технологій. Наведено пропозиції та рекомендації, спрямовані на підвищення ефективності боротьби органів внутрішніх справ зі злочинами, вчиненими у банківській системі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.4 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА355155

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Дехтярьов Є. В. 
Особливості розслідування шахрайств, вчинених у сфері виконання господарсько-договірних зобов'язань: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Є. В. Дехтярьов ; Акад. адвокатури України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Визначено загальні засади методики розслідування шахрайств у сфері виконання господарсько-договірних зобов'язань і сформульовано рекомендації, спрямовані на вдосконалення й оптимізацію діяльності слідчих і оперативних підрозділів щодо виявлення та розслідування даної категорії злочинів. Виділено головні фактори, які впливають на криміналізацію господарських відносин в Україні. Розкрито зміст основних елементів криміналістичної характеристики, розглянуто проблеми порушення кримінальної справи за фактом шахрайства. Визначено особливості розв'язання типових слідчих ситуацій початкового етапу розслідування, відшкодування збитків, завданих вчиненням злочину. Проаналізовано специфіку проведення окремих слідчих дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.014 + Х894.9(4УКР)311.7
Шифр НБУВ: РА380131 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Лисенко В.В. 
Проблеми криміналістичного забезпечення розслідування податкових злочинів: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Лисенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 32 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем криміналістичного забезпечення розслідування податкових і взаємопов'язаних з ними суміжних злочинів. Розглянуто криміналістичні аспекти класифікації податкових злочинів, розроблено методику розслідування фіктивного підприємництва та легалізації (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом. Проаналізовано особливості взаємодії та координації діяльності контролювальних і правоохоронних органів. Наведено модель інформаційно-довідкового забезпечення розслідування злочинів. Розглянуто особливості використання спеціальних знань під час виявлення та розслідування податкових злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА341972

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Білоус В.В. 
Проблеми методики розслідування фіктивного підприємництва: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Білоус ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто структурні елементи криміналістичної характеристики злочину - фіктивного підприємництва (спосіб злочину, час, місце й обстановка, особа злочинця й типові сліди). Визначено їх особливості. З'ясовано суть і криміналістичні ознаки фіктивних підприємств і конвертаційних центрів. Установлено взаємозв'язок фіктивного підприємництва з іншими злочинами, зокрема легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом. Досліджено питання початкового етапу розслідування фіктивного підприємництва. Розроблено рекомендації щодо планування та організації даного виду злочинів і висунення версій. Розглянуто особливості застосування спеціальних знань та проведення слідчих дій у разі розслідування фіктивного підприємництва (виїмки, слідчого огляду документів, допиту, призначення та проведення судових експертиз). Запропоновано найбільш доцільні тактичні (оперативно-тактичні) операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА331178

Рубрики:
  

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського