Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (37)Реферативна база даних (1171)Книжкові видання та компакт-диски (647)Журнали та продовжувані видання (716)
Пошуковий запит: (<.>U=З884.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 68
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Мамедов Н. І. 
Широкодіапазонна антенна система для рухомих об'єктів кх радіозв'язку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.07 / Н. І. Мамедов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О. С. Попова. — О., 2010. — 20 с.: a-мал. — укp.

Розроблено широкодіапазонну антенну систему для рухомих об'єктів короткохвильового зв'язку. Одержано новий математичний вираз для розрахунку й аналізу хвильового опору рамкового випромінювача еліптичної форми. Наведено методику розрахунку фазових контурів. Проведено розрахунок, аналіз та оптимізацію характеристик пристрою збудження двовходової рамкової антени у вигляді широкодіапазонного фазообертача на фазових контурах другого порядку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.12-55
Шифр НБУВ: РА374603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Дяденко О. М. 
Удосконалення системи обробки викликів із застосуванням ситуаційних пріоритетів в мережах мобільного зв'язку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / О. М. Дяденко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2011. — 23 с. — укp.

Удосконалено систему обробки викликів з застосуванням ситуаційних пріоритетів в мережах мобільного зв'язку. Розроблено метод обробки викликів з застосуванням ситуаційних пріоритетів в мобільних мережах з ортогональним частотним розділенням каналів з мультиплексуванням, який враховує ширину смуги частот і важливість інформаційної складової послуги. Удосконалено дисципліну обслуговування викликів, що базується на формуванні ситуаційних пріоритетів з врахуванням відношення тарифу послуги до смуги спожитого нею ресурсу, яка обслуговує в першу чергу заявки, які мають найбільше значення даного відношення і застосовується у блоці виконання рішення правил обслуговування та тарифікації послуги - PCEF (Policy and Charging Enforcement Function) системи IMS. Удосконалено модель архітектури управління правилами обробки та тарифікації викликів РСС (Policy and Charging Control) системи IMS, яка враховує параметри частотної смуги при обробці та тарифікації викликів у мережах мобільного зв'язку за рахунок введення додаткового блоку розрахунку тарифу та модифікації протоколу Diameter для передачі параметрів ширини смуги частот у блок формування правил обробки викликів та тарифікації (PCRF - Policy and Charging Rules Function), для її врахування за обробки та тарифікації послуги, а також нового інтерфейсу Ту і протоколу DMShort для он-лайн розрахунку тарифу послуги та передачі необхідних параметрів у блок PCRF для прийняття рішення щодо активації послуги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.161
Шифр НБУВ: РА379212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Григорович В. В. 
Удосконалення методів оцінки ефективності системи управління інфокомунікаційною мережею: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / В. В. Григорович ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2011. — 23 с. — укp.

Проведено аналіз сучасного стану мереж і послуг телекомунікацій, досліджено особливості управління інфокомунікаційними мережами на прикладі NGN, розглянуто стан і перспективи їх розвитку. Визначено вимоги, що пред'являються до систем управління інфокомунікаційними мережами. Для системи управління розроблено ситуаційну модель, яка включає: ідентифікацію переліку станів моделі та визначення можливостей переходів між станами; визначення умов, що активують переходи, та дій, які впливають на подальше поводження; аналіз ситуаційної моделі. Вдосконалено метод розрахунку ряду імовірнісно-часових характеристик системи управління NGN, що адекватно відображають процеси обміну інформацією між її вузлами й об'єктами управління. Розроблено алгоритм маршрутизації інфокомунікаційної мережі та методику структурного синтезу моделі контрольованого об'єкта за допомогою декомпозиції моделі. Проаналізовано механізми та представлено модель ситуаційного управління. Одержано загальні розрахункові співвідношення, які можна конкретизувати для кількісного оцінювання об'єктів інфокомунікаційних мереж будь-якої технології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16
Шифр НБУВ: РА382870 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Чеботов О.В. 
Сумісне виявлення, оцінювання параметрів і розпізнавання радіовипромінювань в автоматизованих комплексах радіоконтролю: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / О.В. Чеботов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Вирішено науково-прикладні задачі підвищення тактико-технічних характеристик автоматизованих комплексів радіоконтролю (РК) з використанням нових методів сумісного виявлення, оцінювання параметрів і розпізнавання сигналів. Запропоновано та досліджено новий метод сумісного виявлення та пеленгування радіовипромінювання (РВ) систем радіозв'язку у високочастотному (ВЧ) та надвисокочастотному (НВЧ) діапазонах, застосування якого дозволяє виявляти нові РВ з використанням кореляційно-фазової обробки радіосигналів у кільцевих антенних решітках у ВЧ і НВЧ діапазонах. Запропоновано спектрально-статистичний метод сумісної селекції та розпізнавання заданих РВ засобів зв'язку, який передбачає побудову власних областей у просторі індивідуальних ознак, характерних для заданих реальних радіосигналів ВЧ і НВЧ діапазонів. Розроблено метод сумісного розпізнавання видів і оцінювання параметрів модуляції для РВ засобів зв'язку, який базується на використанні імовірнісної моделі як суміші розподілів у просторі квадратурних складових прийнятих радіосигналів. Розроблено структури автоматизованих станцій і комплексів автоматизованого РК, використання яких дає змогу здійснити спільне розв'язання задач виявлення, пеленгування та розпізнавання РВ та забепечує тактико-технічні характеристики, прийнятні для різних служб РК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-01 +
Шифр НБУВ: РА353454

Рубрики:

      
5.

Басов В.І. 
Системи прийому і обробки сигналів в каналах з частотно-селективним завмираннями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.І. Басов ; Укр. держ. акад. залізн. трансп.. — Х., 2004. — 27 с.: рис. — укp.

Розроблено марківську модель каналу зв'язку з частотно-селективними завмираннями (багатопроменевого каналу) з компенсацією нерівномірності групової затримки у каналі. Сигнальні та завадові складові на виході каналу описано за допомогою системи стохастичних нелінійних диференціальних рівнянь, що дозволяє використовувати марківський підхід до вирішення задачі синтезу оптимальних структур приймачів модульованих сигналів на виході багатопроменевого каналу зв'язку. На основі теорії нелінійної оптимальної фільтрації розроблено алгоритми оптимального та квазіоптимального прийомів модульованих (АМ, ЧМ, ФМ) радіосигналів для синтезування оптимальних та квазіоптимальних приймачів, не накладаючи обмеження на моделі сигналів, що приймаються та на діючі адитивні завади. З використанням синтезованих алгоритмів синтезовано оптимальні та квазіоптимальні системи прийому радіосигналів, які пройшли багатопроменевий канал зв'язку за умови дії адитивних завад. Одержано структурні схеми систем прийому пристроїв у динамічному та стаціонарному режимах. З використанням одержаних систем нелінійних диференціальних рівнянь для оціночних значень параметрів радіосигналів, що фільтруються та для кумулянтів проведено розрахунок завадостійкості синтезованих прийомних пристроїв за різних видів модуляції. На підставі аналізу результатів розрахунків зроблено висновок про оптимальність синтезованих алгоритмів. Встановлено, що завадостійкість синтезованих систем прийому відповідає завадостійкості прийому під час розподілу та когерентного складання окремих променів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-017 +
Шифр НБУВ: РА331603

Рубрики:

      
6.

Ткаченко А.Л. 
Системи автоматичного регулювання потужності передавача з нечітким та ПІД- регуляторами в каналі радіоуправління: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / А.Л. Ткаченко ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. техн.. — К., 2009. — 26 с. — укp.

Розроблено математичні моделі адаптивних радіоканалів - фаззі-систем автоматичного регулювання потужності передавача АРПП з урахуванням реальних характеристик атенюатора і нечіткого регулятора нового типу в каналі радіоуправління. Розроблено теорію і практичну схему нового типу нечіткого регулятора з вихідними роз'єднаними на відрізок 1-2а трикукутними функціями принадлежності і вхідними трикутними функціями принадлежності. Проведено дослідження розроблених математичних моделей адаптивних радіоканалів - фаззі-систем автоматичного регулювання потужності передаввача АРПП з урахуванням реальних характеристик атенюатора і нечіткого регулятора нового типу в каналі радіоуправління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-01 с116 +
Шифр НБУВ: РА368181

Рубрики:

      
7.

Кунах Н.І. 
Системи автоматичного нечіткого та ПІД-регулювання потужністю передавача в адаптивних каналах радіозв'язку: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.13 / Н.І. Кунах ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2007. — 36 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення проблеми синтезу й аналізу систем автоматичного регулювання потужності передавача (АРПП), яка визначає новий рівень проектування високоякісних адаптивних радіоканалів в системах радіорелейного, тропосферного, супутникового та мобільного зв'язку. Побудовано математичні моделі систем АРПП та цифрових регуляторів, а також адитивних і мультиплікативних замирань як збуджуючих діянь (впливів на системи). Розроблено методики параметричного синтезу вибраних типів регуляторів і знаходження якісних показників, що дають змогу оцінити стійкість, робастність, швидкодію та точність систем АРПП з синтезованими регуляторами. Системи АРПП віднесено до особливого класу радіотехнічних систем зі специфічними відмінними ознаками. Розроблено класифікацію систем АРПП. Показано, що замирання в каналі радіоуправління призводять до повної непрацездатності систем АРПП. Вперше на базі двох каналів зворотного зв'язку розроблено ефективні методи та схеми компенсації збудливих діянь у каналі радіоуправління, які дають змогу усунути їх вплив. З використанням методів компенсації замирань та удосконалених методик синтезу регуляторів побудовано та досліджено нові математичні моделі адаптивних каналів радіозв'язку з синтезованими регуляторами та пристроями компенсації замирань в каналі радіоуправління, зокрема, з перестроюванням частот у прямому каналі, які забезпечують високу динамічну точність і швидкодію. Розроблено метод забезпечення стабільного рівня сигналу, що приймається базовою станцією, за різного віддалення мобільної станції від базової та розроблено новий напрямок застосування АРПП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1 с116 + З884.16 с116 +
Шифр НБУВ: РА352787

Рубрики:

      
8.

Чекунова О.М. 
Синтез швидкодіючих систем фазового автопідстроювання частоти синтезаторів частот для впровадження завадозахищеного режиму засобів радіозв'язку: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / О.М. Чекунова ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2008. — 18 с. — укp.

Розроблено метод визначення основних властивостей систем ФАП синтезаторів частот з динамічним регулюванням параметрів додаткового зворотного зв'язку за фазою за нелінійними законами у частині визначення параметрів системи: значення динамічного діапазону фазового модулятора, оптимального коефіцієнта підсилення регульованого підсилювача та значення параметра пропорційно-інтегрувального фільтра. З використанням даного методу вдосконалено методику синтезу нелінійних систем ФАП, яка передбачає визначення постійних часу фільтрів, що використовуються, за вимогами фільтрувальних здібностей; параметра пропорційно-інтегрованого фільтра нижніх частот, значення динамічного діапазона фазового регулятора за рахунок реалізації оптимального коефіцієнта підсилення регульованого підсилювача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-017 +
Шифр НБУВ: РА358453

Рубрики:

      
9.

Трубчанінова К.А. 
Синтез систем прийому сигналів у каналах зв'язку з "пам'яттю": автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / К.А. Трубчанінова ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2008. — 25 с. — укp.

Із використанням марковського підходу обгрунтовано розв'язок задачі статистичного синтезу оптимальних методів і систем прийому сигналів, які пройшли канал зв'язку з "пам'яттю" за наявності адитивних завад і невизначеності постійних параметрів сигналу та завад. Удосконалено марковську модель сигналу на виході багатопроменевого каналу зв'язку за неповної апріорної інформації відносно параметрів сигналу та завади. Вперше розроблено метод оптимального прийому АМ радіосигналів у каналах з "пам'яттю" за наявності адитивних завад з випадковими початковою фазою та коефіцієнтом зносу корисного повідомлення. Вперше розроблено метод оптимального прийому АМ радіосигналів у каналах з "пам'яттю" за наявності структурних вузько- та широкосмугових адитивних завад з випадковими початковою фазою, затримкою, коефіцієнтом зносу корисного повідомлення та фазою і затримкою структурної завади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-01 + З884.1-01
Шифр НБУВ: РА357855

Рубрики:

      
10.

Коломицев М.О. 
Синтез некомутованих радіомереж з мінімізацією сумарної смуги частот: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / М.О. Коломицев ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 23 с. — укp.

Розроблено метод синтезу радіомереж з мінімізацією сумарної смуги частот. Задачу синтезу мережі розглянуто як дві взаємопов'язані між собою задачі - синтезу структури та частотного планування. Запропоновано модифіковані методи синтезу деревовидних структур мережі з мінімальними взаємними завадами між прольотами. Створено методику частотного планування радіомережі з максимізацією кількості прольотів, що працюють на одній частоті (за виконання вимог ЕМС), за рахунок зміни робочої частоти прольотів, які створюють найбільші завади, а також оптимізації параметрів обладнання кожного прольоту. Розроблено методику прискореного визначення статистичних залежностей корисного сигналу і завади від відсотка часу за рахунок узгодження різних моделей вимірювань, рекомендованих Міжнародним союзом електрозв'язку (ITU), та використання цифрових карт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-01 +
Шифр НБУВ: РА351137

Рубрики:

      
11.

Іщенко 
Сигнально-кодові конструкції для систем безпроводового зв'язку з просторово-часовим кодуванням: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Микола Олександрович Іщенко ; Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.161-01
Шифр НБУВ: РА366150

Рубрики:

      
12.

Гладкіх В.І. 
Розробка рекурентних методів рішення задач радіозв'язку, модельованих інтегральними рівняннями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / В.І. Гладкіх ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено та розроблено рекурентні методи рішення задач радіозв'язку, модельованих інтегральними рівняннями. Одержано та проаналізовано двочленні рекурентні формули рішення інтегральних рівнянь Фредгольма другого роду, до яких зводяться задачі радіозв'язку. Обгрунтовано переваги застосування рекурентних формул у порівнянні з класичними методами під час рішення інтегральних рівнянь. На основі рекурентних формул розроблено нові ефективні алгоритми вирішення задач радіозв'язку, модельованих інтегральними рівняннями. Обгрунтовано постановку нових задач синтезу оптимального розподілу імпедансу. Розроблено алгоритми вирішення двомірної задачі синтезу оптимального розподілу імпедансу. Одержано формули, що визначають місце розміщення та імпеданс одиночної канавки, яка забезпечує максимальну розв'язку. Обгрунтовано доцільність використання імпедансних структур шириною не більше п'яти довжин хвиль. Розроблено конструкцію неоднорідної ребристої структури, що забезпечує більшу розв'язку, ніж однорідна імпедансна структура.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-01с116
Шифр НБУВ: РА331393

Рубрики:

      
Категорія:    
13.

Єфремов В.П. 
Розробка оптимальних систем передавання середовищами з ненормованими характеристиками: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.П. Єфремов ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2001. — 16 с. — укp.

Розроблено методику синтезу сигналів-переносників і опорних сигналів багатоканального кореляційного приймача за критерієм мінімуму дисперсії сумарної перешкоди, породженої на виходах кореляторів приймача адитивними, мультиплікативними перешкодами і лінійними частотними спотвореннями сигналів. Охарактеризовано методи оптимального синтезу сигналів-переносників багатоканальних систем передавання цифрової інформації (СПЦІ) з заданими моментами перетинання нульового рівня, які мають мінімальну ширину спектра, а також синтезу сигналів з заданою автокореляційною функцією. Досліджено задачу оптимальної лінійної обробки багатомірних сигналів. Показано, що мінімум дисперсії шуму на виході оптимального лінійного фільтра не залежить від виду багатомірного ортогонального перетворення. Доведено ефективність застосування в системах передавання ортогональних гармонійних сигналів формування спектра групового сигналу за критерієм максимізації швидкості передачі каналами зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з884.14-01
Шифр НБУВ: РА315178 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Маліцький О.Г. 
Розробка національного комплексу техніки рухомого радіозв'язку силових державних структур України: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.Г. Маліцький ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено створенню комплексу техніки рухомого зв'язку з максимальним залученням національного виробника, використанням вітчизняного науково-промислового потенціалу. Розроблено варіант тактико-технічного завдання на дослідно-конструкторську роботу та викладено ряд пропозицій щодо створення найбільш критичних елементів майбутніх засобів: невиступаючих широкосмугових антен, методів та алгоритмів підвищення завадозахисту радіоканалів. Проведено аналіз основних алгоритмів. Наведено рекомендації щодо практичного використання розроблених пропозицій та рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16-01
Шифр НБУВ: РА308158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Фількін К.М. 
Розробка методів порівняльного аналізу та оцінка алгоритмів формування сигналів для радіосистем з CDMA: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / К.М. Фількін ; Держ. п-во "Укр. НДІ зв'язку". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено методи порівняльного аналізу, алгоритмів і структур пристроїв формування та генерування в системах радіотехніки та телекомунікацій, а також математичні основи побудови нових підкласів сигналів для систем мобільного зв'язку, що базуються на технологіях з кодовим поділом каналів. Розв'язано задачі формулювання вимог до сигналів, які використовуються для передачі дискретних повідомлень у радіосистемах з CDMA. Проведено порівняльний аналіз методів формування оптимальних сигналів, побудованих на базі псевдовипадкових послідовностей (ПВП) для радіосистем з CDMA. Проаналізовано й оцінено алгоритми формування ПВП. Уточнено принципи оцінювання якості датчиків. Проведено диференціювання вимог до генераторів ПВП, які використовуються у стільникових системах зв'язку. Модифіковано існуючі та розроблено нові алгоритми та пристрої генерації ПВП для систем зв'язку з кодовим поділом каналів. На основі ПВП GMW з властивостями ортогональності досліджено особливості використання нових класів сигналів в інформаційних системах з кодовим поділом каналів і синтезовані певні похідні системи сигналів. Завдяки проведеним дослідженням одержано закономірності взаємокореляційних спектрів пар послідовностей з надвисокими піками взаємної кореляції, які дозволяють проводити відбір послідовностей для систем зв'язку з CDMA серед всього класу послідовностей, збільшуючи число послідовностей з прийнятними кореляційними властивостями. Побудовано нові сімейства m-подідних послідовностей високої лінійної складності, які можуть бути застосовані у широкосмугових системах багатодистанційного доступу зі стрибаючою частотою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-01 + З884.17-01 +
Шифр НБУВ: РА361554

Рубрики:

      
16.

Немцева Д.М. 
Розробка засобів та синтез пристроїв визначення місцезнаходження мобільних станцій в мережі мобільного зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.04 / Д.М. Немцева ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Розроблено метод і пристрої навігаційного визначення з необхідною точністю місцезнаходження об'єкта - носія мобільної станції у просторовій системі базових станцій мережі мобільного зв'язку. Створено математичні моделі сигналів і завад у мережі мобільного зв'язку стосовно системи визначення місцезнаходження, наведено кількісні оцінки співвідношень сигнал//завади. Проведено статистичний синтез алгоритмів і пристроїв визначення сигналу та вимірювань його параметрів, які відграють роль достатніх статистичних даних для поточної оцінки координат об'єкта й екстраполяції координат і параметрів руху об'єкта на наступний крок вимірювань. Розроблено функціональні схеми пристрою виявлення-вимірювання. Розраховано його потенційні статистичні характеристики залежно від довжини спостереження та відношення сигнал//завади. Наведено практичні рекомендації щодо засобів апаратної та програмної реалізації синтезованих алгоритмів на спеціалізованих процесорах цифрової обробки сигналів та універсальних ЕОМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.161-01 +
Шифр НБУВ: РА350579

Рубрики:

      
17.

Маковеєнко Д. О. 
Розвиток методів побудови мереж наземної радіомовленневої служби: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.17 / Д. О. Маковеєнко ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С. Попова. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано комбінований регулярно-зоновий підхід для формування цифрового Плану України з можливістю подальшого врахування особливостей її адміністративно-територіального устрою. Використовуючи запропонований критерій відстаней повторюваності зон виділень сформовано цифровий План України та розраховано всі необхідні параметри. Запропоновано критерій оптимізації вибору системи DVB-T, що представляє собою добуток площі зони покриття та чистої бітової швидкості. Показано, що за оптимізації місць розташування передавальних пристроїв ОЧС і інтервалів затримки сигналів можна забезпечити збільшення енергії корисного сигналу на вході телевізійного приймача в будь-якій точці ОЧС на 7 - 12 дБ в режимі рухомого приймання і на 1 - 3 дБ в режимі фіксованого приймання. Розроблено методику оптимізації синхронізації приймача в одночастотній синхронній мережі цифрового мовлення. Вирішено задачу практичного впровадження багаточастотних мереж для переходу місцевих телемовників на цифровий стандарт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1 + З948
Шифр НБУВ: РА375453 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Гонтаренко І.С. 
Процедури керування множинним доступом до каналу з паралельною пакетною обробкою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.04 / І.С. Гонтаренко ; НАН України. Нац. косм. агентство України. Ін-т косм. дослідж. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розроблено та досліджено протоколи керування множинним доступом, що підвищує ефективність паралельної обробки даних за рахунок процедур, які зменшують вплив можливого конфлікту на якість обслуговування та зменшують ймовірність його виникнення. Побудовано математичні моделі систем на основі запропонованих протоколів, які дозволяють реалізувати оптимальні, зважаючи на якість обслуговування, вимоги та підвищити ефективність використання каналу, процедури керування множинним доступом з врахуванням характеристик реальних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16-5-05
Шифр НБУВ: РА317578 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Коляденко Ю.Ю. 
Просторово-часові методи забезпечення електромагнітної сумісності в угрупуваннях радіоелектронних засобів систем рухомого зв'язку: Автореф. дис... д- ра техн. наук: 05.12.02 / Ю.Ю. Коляденко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 31 с. — укp.

Удосконалено теорію завадозахисності систем рухомого зв'язку (СРЗ) із використанням просторово-часової обробки сигналів (ПЧОС) за умов впливу динамічних множинних електромагнітних взаємодій. Розроблено методи забезпечення електромагнітної сумісності (ЕМС) угрупувань радіолектронних засобів (РЕЗ) СРЗ. Сформульовано теоретичні та практичні положення, на базі яких розроблено методи, що дають можливість у складній електромагнітній обстановці надавати послуги зв'язку на рівні вимог часу у разі успішного вирішення актуальної проблеми ЕМС і дефіциту частот, що виділяються. Обгрунтовано необхідність розробки нових методів забезпечення просторово-часового доступу з метою вирішення проблеми ЕМС СРЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16-01 +
Шифр НБУВ: РА352738

Рубрики:

      
Категорія:    
20.

Аль-Михлафі Мурад Абдулла 
Проблема електромагнітної сумісності у супутникових системах зв'язку Єменської республіки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Аль-Михлафі Мурад Абдулла ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 2001. — 15 с. — укp.

Вперше проаналізовано електромагнітну сумісність супутникових систем зв'язку (ЕМС ССЗ), які обслуговують Єменську республіку, показано доцільність і необхідність поліпшення електромагнітної обстановки (ЕМО) як всередині системи, так і міжсистемно. Обгрунтовано заходи щодо поліпшення ЕМО для конкретних напрямків зв'язку та в цілому в системі. Запропоновано застосування алгоритмів адаптивної компенсації перехідних завад для зменшення їх впливу на ССЗ із повторним використанням частот. Розроблено та запропоновано для забезпечення міжсистемної ЕМС вдосконалений алгоритм управління в ССЗ, синтезований відносно базису спостереження, який можна реалізувати у вигляді адаптивного компенсатора завад, що реалізується відносно різних фізичних параметрів. Даний алгоритм не потребує окремого каналу управління. Розроблено методику оцінки ймовірності появи поодиноких і групових порушень умов ЕМС, що дозволяє аналізувати ЕМО в угрупуваннях радіоелектронних засобів різного призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з884.17-01
Шифр НБУВ: РА315370 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського