Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (16)Реферативна база даних (198)Книжкові видання та компакт-диски (439)Журнали та продовжувані видання (83)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф3(4УКР)123$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Погорєлий С. С. 
Довіра громадян до органів публічної влади як суспільно-політичний феномен: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / С. С. Погорєлий ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Одес. регіон. ін-т держ. упр. — О., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено природу, сутність та ознаки політичної довіри як результату взаємодії з громадкістю в системі державного управління. Розкрито сутність соціального моделювання довіри до влади в сучасному державному управлінні й особливості впливу політичних технологій і механізмів довіри на функціонування державно-владного режиму. Виокремлено та комплексно проаналізовано в контексті демократичного державотворення в Україні феномен політичної довіри до влади як фактор ефективності функціонування суб'єктів державного управління на регіональному рівні. Розкрито організаційні, правові, ресурсні та комунікативні механізми довіри в державному управлінні. Запропоновано нову парадигму державного управління, яка базується на формуванні довіри громадян до влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011:Ю7 + Ю703.1 + Ф3(4УКР)123
Шифр НБУВ: РА383026 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Ломжець Ю. В. 
Інститут парламентаризму в сучасній Україні: становлення та динаміка: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / Ю. В. Ломжець ; ДЗ "Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К.Д. Ушинського". — О., 2011. — 17 с. — укp.

Висвітлено теоретичні та практичні проблеми процесу формування інституту парламентаризму за умов конкурентного політичного процесу. Парламент розглянуто як динамічно-діалектичну модель, яка діє на основі теорії рівноваги як центр зіткнення інтересів і думок, результатом чого є формування оптимальної державної політики. Визначено, що одним із головних аспектів діяльності парламенту є раціоналізм, який забезпечує політичну рівновагу та стабільність, але не є безумовним показником демократичності суспільтсва та публічності й прозорості державної влади. Обгрунтовано, що адекватною моделлю парламентської системи для українського суспільства є модель, в якій відсутній пріоритет прламенту як такого над іншими інститутами влади. Зазначено, що діяльність парламенту, як і будь-якого іншого органу державної влади, повинна бути спрямована лише на допомогу та підтримку життєдіяльності суспільства, а не на протиборство з іншими гілками влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)123
Шифр НБУВ: РА382599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Милосердна І. М. 
Кібернетичний механізм політичного управління: теорія та практика: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / І. М. Милосердна ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 17 с. — укp.

Досліджено сутність політичного управління як теоретичного підгрунтя діяльності ієрархії управлінських інститутів, опрацювання її категоріального апарату, виявлення особливостей процесу діяльності кібернетичних механізмів сучасних держав на підставі результатів порівняльного аналізу політичних систем США й України. Визначено на термінологічному рівні поняття "політичне управління", яке тлумачиться як суб'єкт-об'єктна взаємодія, під час якої відбувається вплив суб'єкта на об'єкт за допомогою різних важелів, де головна роль належить владі та владним відносинам. Розглянуто кібернетичний механізм політичного управління як складової інституційної структури політичної системи суспільства. Проведено комплексний аналіз досліджень щодо поняття зворотного зв'язку та його значення для політичного управління. Проаналізовано особливості діяльності моделей політичного управління на прикладі США й України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)123 + Ф3(7СПО)123
Шифр НБУВ: РА381583 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Хочь І. Х. 
Трансформація політичної влади в умовах становлення інформаційного суспільства в Україні: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 32.00.02 / І. Х. Хочь ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Систематизовано концептуальні погляди вітчизняних і зарубіжних дослідників щодо політичного змісту поняття інформаційного суспільства: сутності та напрямків перетворень політичної влади та формування нових алгоритмів її взаємодії з громадянським суспільством. Запропоновано визначення трансформації політичної влади за умов становлення інформаційного суспільства в Україні. Проведено порівняльний аналіз запровадження політики інформатизації, нормативно-правового та структурно-організаційного забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації, державної політики сприяння розвитку горомадянського суспільства та його інститутів у країнах ЄС. Визначено умови забезпечення та роль транспарентності політичної влади у розбудові громадянського суспільства та розвитку його інститутів. Наведено рекомендації щодо використання потенціалу транспарентності влади, який забезпечує стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)123 + Ф3(4УКР)16
Шифр НБУВ: РА385095 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського