Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (28)
Пошуковий запит: (<.>A=ІРИНЧИН$<.>+<.>A=ГРИГОРІЙ$<.>+<.>A=ВАСИЛЬОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 24
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Боднар Б. М. 
Порушення функції нирок та тканинного фібринолізу при вторинному пієлонефриті у дітей до та після операції / Б. М. Боднар, А. В. Іринчин, В. Л. Брожик, Г. Б. Боднар, О. Й. Хомко // Клініч. хірургія. - 2003. - № 12. - С. 40-41. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Вивчено показники фібринолітичної та протеолітичної активності крові та сечі у разі вторинного пієлонефриту у дітей до і після оперативного лікування з приводу обструктивного пієлонефриту. Розроблено метод моделювання гідронефрозу та вторинного пієлонефриту, вивчено зміни фібринолітичної активності тканин ділянки пієлоуретрального сегмента за умов експерименту та в оперованих дітей. Після операції створюються умови для порушення уродинаміки, зокрема, зниження активності урокінази сечі, порушення ферментного фібринолізу тканин пієлоуретрального сегмента з активацією загального гемокоагуляційного потенціалу, що сприяє виникненню сечокам'яної хвороби та гідронефрозу і потребує відповідної корекції.


Ключ. слова: вторинний пієлонефрит, пієлоуретральний сегмент, фібринолітична активність, діти
Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.112

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іринчин Г. В. 
Оптимізація лікування хворих на вульгарні вугри із застосуванням антиоксидантного комплексу та комбінованої лазерної терапії : [Тези доп. I(VIII) зїзду Укр. асоц. лікарів-дерматовенерологів і косметологів, 20 - 23 верес. 2005 р., м. Київ] / Г. В. Іринчин // Укр. журн. дерматології, венерології, косметології. - 2005. - № 3. - С. 152. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.1-542

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23543 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Кузик Ю. І. 
Розшарування з розривом аневризм висхідної аорти і тампонадою серця як причина ненасильницької смерті: патоморфологічна характеристика / Ю. І. Кузик, В. І. Григорійчук // Хірургія України. - 2006. - № 1. - С. 71-74. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - дослідити причини розшаровуючих аневризм аорти (РАА) за даними судово-медичних розтинів. Проаналізовано 14 випадків розриву аневризм висхідної аорти із комплексним дослідженням макроскопічної та мікроскопічної картини стінки аорти. Серед померлих було 10 чоловіків і 4 жінки віком від 43-х до 80-ти років. Результати. РАА найчастіше спостерігаються у чоловіків віком до 50-ти років. Розриви стінки аорти в усіх випадках були трансмуральними, наскрізними і призводили до гемоперикарду (тампонади серця). Розшарування аорти поширювалося по задньобоковій стінці, в третині випадків - по передньобоковій, займаючи від 1/3 до 2/3 окружності судини. Під час патоморфологічного дослідження виявлено характерні ознаки кістозного медіанекрозу аорти. Найчастіше причиною розшарування висхідного відділу аорти є локальний медіанекроз. У більшості випадків причиною смерті є тампонада серця. До основних патоморфологічних ознак медіанекрозу аорти належать вогнищеві нагромадження мукоїдних речовин, стрічкоподібні без'ядерні зони, виражені дистрофічні зміни гладеньком'язових клітин із формуванням кістоподібних порожнин, значні дистрофічні зміни еластичних волокон.


Ключ. слова: розшаровуючі аневризми висхідного відділу аорти, медіанекроз аорти, раптова смерть
Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.112 + Р811.441

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Іринчин Г. В. 
Комплексне лікування хворих на вульгарні вугрі з використанням антиоксидантного комплексу та комбінованої лазерної терапії : Автореф. дис... канд. мед. наук / Г. В. Іринчин; АМН України. Ін-т дерматології та венерології. - Х., 2006. - 22 c. - укp.

Удосконалено методи лікування хворих на вульгарні вугрі на підставі вивчення показників системного імунітету та про- й антиоксидантної систем крові. З'ясовано клініко-епідеміологічні особливості вульгарних вугрів та вплив даної патології на психоемоційний стан пацієнтів. Встановлено наявність вторинного імунодефіцитного стану за клітинною ланкою, зниження фагоцитарної активності фагоцитувальних клітин, а також формування стану ендогенної інтоксикації за умов недостатності факторів атиоксидантного захисту, які знаходяться у взаємозалежності зі ступенем тяжкості клінічного перебігу вульгарних вугрів. Еспериментально встановлено бактерицидну дію низькоінтенсивного лазерного випромінювання на бактеріальну флору, що персистує у вмісті постульозної вугрової висипки. Розроблено й апробовано новий метод комплексного лікування хворих на вульгарні вугрі з використанням антиоксидантного комплексу Три-Ві Плюс та комбінованої лазерної терапії (черезшкірного лазерного опромінення крові, лазерної фотохіміотерапії та лазерного фотофорезу). Досягнуто скорочення термінів лікування на 5 - 6 днів, зменшення (в 1,7 рази) кількості та ступеня виразності рецидивів протягом року та подовження (в середньому на 2,5 - 3 місяці) тривалості стану ремісії дерматозу за нормалізації показників досліджуваних систем людського організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА345396 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Іринчина І. Б. 
Регулювання зовнішньоторговельних відносин України у процесі приєднання до СОТ : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.05.01 / І. Б. Іринчина; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2003. - 19 c. - укp.

Досліджено актуальні теоретичні та практичні питання оптимізації системи регулювання зовнішньоторговельних відносин України на етапі приєднання до Світової організації торгівлі (СОТ) у контексті сучасної національної інтеграційної стратегії. Проаналізовано тенденції розвитку експортно-імпортної діяльності в Україні, регуляторні заходи зовнішньоторговельної політики, з'ясовано їх відповідність напрямкам лібералізації світового торговельного обміну за умов глобалізації. Вивчено пріоритетні напрямки та шляхи підвищення ефективності політики регулювання зовнішньої торгівлі за умов її гармонізації з нормами та правилами СОТ на основі світового досвіду та виявлених проблем адаптаційного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323952 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Іринчин А. В. 
Обгрунтування субопераційної та післяопераційної профілактики пієлонефриту у дітей з гідронефрозом (клініко-експериментальне дослідження) : автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.01.09 / А. В. Іринчин; НАМН України, Ін-т невідклад. і віднов. хірургії ім. В.К. Гусака. - Донецьк, 2011. - 21 c. - укp.

Розглянуто питання субопераційної та післяопераційної профілактики пієлонефриту у дітей з гідронефрозом. Наведено характеристику показників у до- та післяопераційному періодах у дітей з гідронефрозом, зокрема, функціонального стану нирок, коагуляційного гемостазу, протеолітичної активності, фібринолітичної активності (ФА) крові та сечі. Вивчено роль розладів тканинної ФА мисково-сечовідного сегмента у розвитку пієлонефриту у разі гідронефрозу у дітей. Доведено ефективність застосування озонованого фізіологічного розчину для корекції ФА ниркової тканини, плазми крові, урокіназної активності сечі, екскреторної, іоно- та кислоторегулювальної функції нирок. Визначено позитивний вплив інтраопераційного використання авторської триканальної дренажної системи для проведення в післяопераційному періоді лаважу ниркової миски та верхніх сечових шляхів озонованим фізіологічним розчином (3 - 5 мг/л) для профілактики пієлонефриту у випадку гідронефрозу у дітей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.112-5 + Р733.696.540.42-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА382062 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Григорійчук В. І. 
Розриви аневризм аорти як причина раптової смерті (судово-медичний і патологоанатомічний аналіз) : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.02 / В. І. Григорійчук; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. - Л., 2010. - 20 c. - укp.

Сформовано концепцію причин розвитку аневризм висхідної частини аорти. Проведено пошук етіології аневризм і встановлено вирішальну роль ксенобіотиків у їх розвитку. На підставі судово-медичного аналізу випадків аневризм встановлено обставини та місце смерті, особливості танатогенезу у разі розриву аорти. Визначено основні механізми розвитку травматичних аневризм аорти. Встановлено особливості їх патоморфологічної картини. Розроблено протокол дослідження аневризм аорти в судово-медичній та патологоанатомічній практиці. Запропоновано робочу класифікацію розривів аорти травматичного характеру.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.212.036 + Р811.241 + Х893.9(4УКР)413.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373242 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Насосні та повітродувні станції : навч.-метод. посіб. / уклад.: В. В. Григорійчук; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. - Чернівці, 2012. - 367 c. - Бібліогр.: с. 365-367 - укp.

Наведено загальні відомості про насоси та їх класифікацію, основні параметри насосної установки. Викладено основні поняття, елементи та призначення насосних станцій (НС), вимоги до їх спорудження та обладнання. Розглянуто принципові схеми, основне та механічне устаткування, допоміжні системи та режими роботи НС. Описано внутрішні станційні комунікації, охарактеризовано напірні трубопроводи та типи будівель НС. Наведено інформацію про водопровідні та каналізаційні НС, обладнання для подачі повітря. Надано рекомендації з проектування та експлуатації насосних і повітродувних станцій різного призначення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.103 я7 + Н761.203 я7 + З764 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА763593 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Іринчин Г. В. 
Екзематозний процес і фактори неспецифічної та специфічної імунної резистентності / Г. В. Іринчин, М. О. Дудченко // Буков. мед. вісн.. - 1999. - 3, № 4. - С. 219-225. - Бібліогр.: 47 назв. - укp.

Наведено літературні дані щодо порушень у системі імунітету хворих на екзему.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.31-25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Іринчин Г. В. 
Стан клітинної ланки системного імунітету у хворих на вульгарні вугри / Г. В. Іринчин // Буков. мед. вісн.. - 2005. - 9, № 1. - С. 154-158. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

У хворих на вульгарні вугри встановлено зміни клітинної та гуморальної ланок імунітету з формуванням вторинного імунодефіцитного стану, а також зниження функції фагоцитувальних клітин. Встановлено взаємозалежність виявлених порушень імунної системи з клінічними проявами вугрової хвороби та тяжкістю перебігу дерматозу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.1-25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Іринчин А. В. 
Експериментальне дослідження перспектив застосування індукторів фібринолізу для профілактики порушення функції нирок при вторинному обструктивному пієлонефриті, гідронефрозі в дітей / А. В. Іринчин // Буков. мед. вісн.. - 2005. - 9, № 2. - С. 106-108. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Експериментально вивчено застосування індукторів фібринолізу з метою профілактики порушення функції нирок у разі вторинного обструктивного пієлонефриту, що виник на тлі гідронефрозу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.112-52 + Р733.696.540.42-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Іринчин А. В. 
Етіологія, патогенез, прогнозування виникнення гідронефрозу в дітей, ускладненого вторинним пієлонефритом / А. В. Іринчин, О. Б. Боднар, В. І. Литвинюк // Буков. мед. вісн.. - 2006. - 10, № 2. - С. 136-141. - Бібліогр.: 40 назв. - укp.

Наведено відомості про етіопатогенез уродженого гідронефрозу, ускладненого вторинним пієлонефритом у дітей в аспекті прогнозування його виникнення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.11-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Григорійчук В. І. 
Аналіз смертності внаслідок кардіоміопатій за матеріалами Львівського обласного бюро судово-медичної експертизи у 2008 - 2012 роках / В. І. Григорійчук // Буков. мед. вісн.. - 2013. - 17, № 3. - С. 47-48. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Дослідження кардіоміопатій, як одного із поширених захворювань серцево-судинної системи, складає значний науковий інтерес для судових медиків Львівщини, оскільки дана патологія за останні 5 років, враховуючи результати проведеного дослідження, має тенденцію до збільшення і за вказаний період становила майже 10 % від усієї ненасильницької смерті загалом та 13,8 % від патології серцево-судинної системи, зокрема.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.130.11 + Р811.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Боднар Б. М. 
Повна нориця пупка, ускладнена флегмонозним омфалітом, у дитини 8 місяців / Б. М. Боднар, Є. М. Микитинський, В. С. Білокопитий, А. В. Іринчин, А. М. Унгурян, О. В. Беседінська, В. Є. Мажар // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2013. - 12, № 2. - С. 91-93. - Бібліогр.: 92 назв. - укp.

Наведено випадок пізньої діагностики повної нориці пупка через атиповий перебіг даного захворювання, ускладненого флегмонозним омфалітом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.465.305.1

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Григорійчук В. І. 
Історичні нариси відділу судово-медичної експертизи трупів Львівського обласного бюро судово-медичної експертизи: найвиразніші аспекти науково-практичної та навчальної діяльності / В. І. Григорійчук // Суд.-мед. експертиза. - 2014. - № 2. - С. 90-93. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р81 г(4УКР-4ЛЬВ) + Х894.9(4УКР-4ЛЬВ)-1 л

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100472 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Шевчук М. М. 
Механічна асфіксія внаслідок утоплення як причина смерті по Львівській області за 2010 - 2014 роки за результатами роботи Львівського обласного бюро судово-медичної експертизи / М. М. Шевчук, В. І. Григорійчук, О. Ф. Іванов // Суд.-мед. експертиза. - 2015. - № 1. - С. 72-74. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проаналізовано один з найбільш поширених видів механічної асфіксії - утоплення на підставі матеріалу Львівського обласного бюро судово-медичної експертизи за останні 5 років. На підставі поглибленого статистичного аналізу було встановлено, що за останні 5 років (2010 - 1014 рр.) у Львівському обласному бюро судово-медичної експертизи було проведено 20681 досліджень та експертиз трупів, серед яких насильницька смерть становила 39 % (8034 випадки), з них механічна асфіксія спостерігалася у 2084-х випадках і склала 26 %. Утоплення, як один з видів механічної асфіксії, приблизно займало 1/3 частину від усієї асфіксії та склало 617 випадків (35 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811.281 + Р11(4УКР-4ЛЬВ)023.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Григорійчук В. І. 
Судово-медичні аспекти проблемних питань юридичного характеру, які виникають в роботі відділу судово-медичної експертизи трупів / В. І. Григорійчук // Суд.-мед. експертиза. - 2016. - № 2. - С. 69-74. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто та проаналізовано найбільш актуальні проблемні питання юридичного характеру, які виникають в роботі відділу судово-медичної експертизи трупів бюро судово-медичної експертизи України з посиланням на відповідні юридичні документи, накази та положення. Такими актуальними питаннями, які викликають дискусію, є: зміст статті 238 (частина 4) КПК України щодо того, коли видавати труп для захоронення - тільки після проведення (тобто, закінчення) судово-медичної експертизи і встановлення причини смерті з оформленням "Висновку експерта", чи після проведеного розтину трупа і кому саме видавати труп; кому саме видавати лікарське свідоцтво про смерть, враховуючи положення п. 2 "Інструкції щодо заповнення та видачі лікарського свідоцтва про смерть" - хто повинен встановлювати коло родичів померлого згідно чинного законодавства і як розуміти термін "особа, яка зобов'язалася поховати померлого"; як бути з відповідями на запити та листи, які стосуються розголошення даних, одержаних в ході проведення судово-медичної експертизи, наданих на адресу бюро "не судово-слідчими органами"; наявність чи відсутність юридичних документів, які регламентують дії судово-медичного експерта стосовно порядку проведення (чи не проведення) судово-медичних експертиз трупів осіб іноземних громадян. Разом з тим сформовано висновки з даної роботи, які стосуються бачення шляхів розв'язання висвітлених проблемних питань з метою полегшення, покращання й оптимізації роботи відділу судово-медичної експертизи трупів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.1 + Х893.9(4УКР)15-96 + Р811.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Бойко О. І. 
Синдром Бланда - Уайта - Гарланда: патоморфологічний аналіз рідкісного випадку / О. І. Бойко, П. Й. Дудаш, Х. В. Куцір, В. І. Григорійчук, О. В. Хариш // Серце і судини. - 2017. - № 3. - С. 79-82. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Здійснено клініко-патоморфологічний аналіз випадку смерті хлопчика віком 11 місяців з аномальним відходженням лівої коронарної артерії від легеневого стовбура (синдром Бланда - Уайта - Гарланда). Досліджено патоморфологічні зміни за "інфантильного" варіанту синдрому Бланда - Уайта - Гарланда: аномальне відходження лівої коронарної артерії від передньої стінки легеневого стовбура; збільшення розмірів та маси серця з вираженою гіпертрофією всіх його відділів, дилатацією порожнин; хронічні ішемічні зміни в серці із замісним кардіосклерозом; вогнищева гіперплазія інтими лівої коронарної артерії. Декомпенсація серцевої гемодинаміки спричинена приєднанням гострої респіраторної вірусної інфекції. Гостра серцево-легенева недостатність - безпосередня причина смерті дитини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410.105.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24454 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Вернигородський С. В. 
Структурно-функціональна перебудова товстої кишки після першого етапу реконструктивно-відновних операцій / С. В. Вернигородський, В. О. Шапринський, В. С. Школьніков, С. М. Шалигін, В. І. Григорійчук // Лікар. справа. - 2017. - № 8. - С. 104-109. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано морфологічні зміни слизової оболонки товстої кишки хворих після реконструктивно-відновних операцій (РВО). Встановлено прогресуючу редукцію стовпчастих епітеліоцитів слизової оболонки товстої кишки з їх заміщенням моношаром келихоподібних клітин, що секретують переважно сіаломуцини упродовж 6 міс спостереження. Відновлення слизової оболонки проксимального відділу товстої кишки зі зниженням гіперпластичних і реактивно-запальних змін, стабілізацією внутрішньоклітинної секреції муцинів келихоподібних клітин у проксимальному відділі, незначним ступенем атрофії та фіброзу в дистальному відділі слизової оболонки спостерігали після 3-го місяця, що свідчить про найбільш сприятливий термін для проведення РВО.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Жс20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Григорійчук В. І. 
Загальний артеріальний стовбур: патоморфологічні зміни неоперованої вади серця в дорослому віці / В. І. Григорійчук, Ю. І. Кузик, О. І. Бойко // Патологія. - 2018. - 15, № 2. - С. 259-264. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Врожденные пороки сердца (ВПС) во взрослом возрасте составляют достаточную долю среди сердечной патологии. Общий артериальный ствол (ОАС) - это один из врожденных сердечных пороков, который описывают у взрослого населения. Без хирургического вмешательства выжившие больные быстро становятся неоперабельными вследствие развития ранней застойной сердечной недостаточности и легочной гипертензии. Цель работы - анализ аутопсийного случая неоперированного ВПС во взрослом возрасте. С использованием стандартных и элективных гистологических методик проведен патоморфологический анализ случая смерти 33-летнего мужчины с неоперированным сложным ВПС - ОАС, дефектом межжелудочковой перегородки, синдромом Эйзенменгера. При судебно-медицинском исследовании тела умершего 33-летнего мужчины обнаружен ВПС в виде ОАС и дефекта межжелудочковой перегородки. От ОАС ответвляются коронарные, легочные и магистральные артерии большого круга кровообращения. Порок сердца осложнился развитием кардиомегалии (масса сердца 1500 г) с гипертрофией миокарда обоих желудочков и привел к декомпенсации сердечной деятельности. При патогистологическом исследовании клапана ОАС определяются очаги фибриноидного некроза, миксоматоза, единичные скопления лимфоцитов, очаговый фиброз. В миокарде правого и левого желудочков отмечена гипертрофия, очаговые контрактуры и фрагментации кардиомиоцитов, выраженный межмышечный отек, склероз стенок мелких интрамуральных артерий с перифокальными участками вакуольной дистрофии кардиомиоцитов, крупноочаговый стромогенный кардиосклероз, инфильтрация интерстиция единичными лимфоцитами, дилатация просветов лимфатических сосудов. В легочной ткани установлен диффузный гемосидероз, множественные интраальвеолярные геморрагии, склероз стенок мелких легочных артерий с формированием двух- и трехстволовых просветов, склероз межальвеолярных перегородок. Морфологические изменения в миокарде и легких подтверждают застойную сердечную недостаточность и легочную гипертензию. Выводы: описан уникальный случай длительного выживания больного с ОАС без хирургического вмешательства. Комплекс патоморфологических изменений описанного случая свидетельствует о сердечно-сосудистом ремоделировании, которое лежит в основе гемодинамической эволюции сложного ВПС и позволило мужчине прожить до 33 лет без хирургического вмешательства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.105.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24977 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського