Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Вахненко А. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Вахненко А. В. 
Особливості клінічного перебігу та лікування виразкової хвороби у поєднанні з цукровим діабетом : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.02 / А. В. Вахненко; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького. - Донецьк, 2010. - 20 c. - укp.

Вивчено особливості патогенезу, клінічного перебігу та лікування виразкової хвороби у поєднанні з цукровим діабетом на підставі клініко-експериментальних досліджень. Визначено підсилення деполімеризації протективних білків слизу, протеїназно-інгібіторний дисбаланс на фоні вираженої метаболічної інтоксикації. Доведено позитивний вплив комбінації пантопразолу та ребаміпіду на провідні патогенетичні механізми виразкоутворення. У хворих на виразкову хворобу, яка асоційована з Helicobacter pylori (НР), у поєднанні з ЦД 2-го типу встановлено максимальний ступінь метаболічних і гістоморфологічних змін у слизовому бар'єрі гастродуоденальної зони, що супроводжуються підвищенням активності процесів вільно-радикального окиснення, ендотоксемії, дисбалансом цитокінового профілю, морфофунціональкими розладами. Комбінація ребаміпіду й антигелікобактерної терапії дозволяє підвищити відсоток ерадикації та клініко-ендоскопічної ремісії у НР-позитивних хворих на виразкову хворобу (ВХ) із супутнім цукровим діабетом 2-го типу. Доведено ефективність призначення актовегіну на фоні пантопразолу у НР-негативних пацієнтів із виразковою хворобою у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-52 + Р415.160.23-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375835 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Скрипник І. М. 
Порівняльний аналіз ефективності і безпечності режимів першої лінії антигелікобактерної терапії у хворих на виразкову хворобу, асоційовану з IBHelicobacter pyloriD, із супутнім цукровим діабетом / І. М. Скрипник, А. В. Вахненко // Сучас. гастроентерологія. - 2010. - № 3. - С. 77-86. - Бібліогр.: 42 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Скрыпник И. Н. 
Роль гипоксии в развитии заболеваний органов пищеварения и обоснование применения антигипоксантов в гастроэнтерологии / И. Н. Скрыпник, А. В. Вахненко // Сучас. гастроентерологія. - 2010. - № 4. - С. 90-100. - Библиогр.: 36 назв. - рус.

Наведено глибокий аналіз ролі гіпоксії в патогенезі захворювань органів травлення. Продемонстровано можливість ферментативної оцінки розвитку тканинної гіпоксії як одного з головних діагностичних критеріїв патологічного стану, що є причиною широкого спектра функціонально-метаболічних порушень. Викладено основні механізми дії і показання до застосування "Актовегіну" при ерозивно-виразкових ураженнях органів травлення, захворюваннях підшлункової залози, печінки, кишечнику, а також при їх поєднанні із цукровим діабетом та ішемічною хворобою серця. Результати власних досліджень свідчать про доцільність включення антигіпоксантів на тлі антигелікобактерної терапії хворих на виразкову хворобу у поєднанні з цукровим діабетом, про що свідчать позитивна клініко-ендоскопічна динаміка виразки, зниження запальної реакції слизової оболонки шлунка, зменшення активності лактатдегідрогенази сироватки крові. Одержані дані доводять важливу роль циркуляторної гіпоксії і мікроциркуляторних порушень у патогенезі ерозивно-виразкових уражень органів травлення, особливо у осіб літнього віку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.1-1 + Р252.725

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Капустянська А. А. 
Оптимізація інноваційних технологій у навчанні сімейних лікарів клінічної фармакології / А. А. Капустянська, А. В. Вахненко, Н. В. Моісєєва // Сімейна медицина. - 2015. - № 6. - С. 25-26. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Найважливішим етапом процесу здобуття первинної спеціалізації лікарів-інтернів з фаху "Загальна практика - сімейна медицина" є перевірка, в ході якої з'ясовують повноту та якість знань інтернів, прогалини і помилки в їх знаннях. Досвід використання інноваційних технологій та систематичний контроль навчання - це важливий крок у напрямку інтенсифікації та оптимізації усього навально-виховного процесу у вищій школі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Дельва М. Ю. 
Постінсультні пневмонії: сучасні принципи менеджменту (огляд літератури) / М. Ю. Дельва, А. В. Вахненко, Н. В. Моісєєва, І. І. Дельва // Междунар. неврол. журн.. - 2015. - № 6. - С. 175-182. - Бібліогр.: 87 назв. - укp.

Обговорено та проаналізовано сучасні літературні дані про частоту виникнення постінсультної пневмонії, про її негативні короткострокові й довгострокові наслідки щодо функціонального стану й життя пацієнтів. Наведено огляд основних факторів ризику постінсультної пневмонії, механізмів її негативного впливу на перебіг інсультів, процеси постінсультного відновлення. Висвітлено принципи ранньої діагностики, ефективної профілактики й адекватного лікування постінсультної пневмонії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1 + Р412.301.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Вахненко А. В. 
Шляхи оптимізації лікування ускладненої негоспітальної пневмонії на тлі артеріальної гіпертензії у практиці сімейного лікаря / А. В. Вахненко, Н. В. Моісєєва, А. А. Капустянська, В. В. Голик // Сімейна медицина. - 2016. - № 2. - С. 145-147. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Використання в комплексній терапії хворих на негоспітальну пневмонію, ускладнену ексудативним плевритом на тлі артеріальної гіпертензії, комбінації препаратів торасеміду пролонгованої дії препарату тівортін аспартат призводить до більш значущого покращання показників крові, а також прискорює одужання хворих, що підтверджується позитивною динамікою під час рентгенологічного дослідження, та значною мірою покращує всі параметри якості життя хворих, що виражається в значному зменшенні функціональних обмежень й у високій соцальній активності пацієнтів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.301.1-7 + Р410.030-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського