Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (22)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=КУХЛЕНК$<.>+<.>A=ОЛЕГ$<.>+<.>A=ВАСИЛЬЕВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 24
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Кухленко О.  
Исследование направлений активизации инвестиционной деятельности в Украине / О. Кухленко // Экономика Украины. - 1998. - № 9. - С. 91-92. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0 -56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28369 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Кухленко О. В. 
Проблеми розвитку інвестиційного процесу в Україні / О. В. Кухленко, М. П. Денисенко, С. Ф. Ревуцький. - К. : Кий, 1999. - 40 c. - укp. - рус.

Аналізується сучасний стан інвестиційного процесу в Україні, особливу увагу приділено джерелам фінансування капітальних вкладень, відтворювальній та галузевій структурі капітальних вкладень, негативним факторам, які впливають на інвестиційний процес в країні. Розглядається методичне питання щодо прогнозування капітальних вкладень за рахунок усіх джерел фінансування. Грунтовно висвітлюється інвестиційна діяльність банків в Україні та способи залучення капіталу. Вносяться конкретні пропозиції щодо активізації інвестиційної діяльності в Україні на перспективу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р85405 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кухленко О. В. 
Інвестиції в Україні: сучасний стан, проблеми, перспективи розвитку / О. В. Кухленко, М. П. Денисенко, С. Ф. Ревуцький. - К., 1998. - 36 c. - укp. - рус.

Визначаються чинники, які зумовлюють несприятливий інвестиційний клімат в Україні, розглядаються питання упорядкування та удосконалення системи планування капітальних вкладень, інвестиційного забезпечення програм сталого розвитку населених пунктів. Значна увага приділяється прогнозуванню перспектив розвитку інвестицій в Україні, вносяться конкретні пропозиції щодо удосконалення державного управління народним господарством у цій галузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р83823 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кухленко О.  
Стратегія інвестиційної діяльності в Україні / О. Кухленко, О. Смірнова // Економіка України. - 2002. - № 11. - С. 22-27. - укp.

Проаналізовано інвестиційну діяльность в Україні за період 1998 - 2001 рр. Як головні стратегічні напрями подальшої активізації інвестиційної діяльності запропоновано дерегулювання підприємницької діяльності, формування нормативно-правової бази, реформування податкової системи, розвиток корпоративного управління, фондового ринку та спеціальних економічних зон тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шевага В. М. 
Клініко-лабораторна діагностика когнітивного дефіциту в гострий період черепно-мозкової травми легкого та середнього ступеня тяжкості / В. М. Шевага, О. Я. Кухленко, Р. В. Кухленко // Укр. неврол. журн. - 2009. - № 3. - С. 51-54. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Оцінено стан системи оксиду азоту (NO) в пацієнтів у гострий період черепно-мозкової травми (ЧМТ) легкого ступеня тяжкості та порівняно ступінь виявлених змін з глибиною когнітивного дефіциту в цих пацієнтів. У дослідженні взяли участь 16 пацієнтів в гострий період ЧМТ легкого та середнього ступеня тяжкості. Стан когнітивних функцій оцінено за шкалою оцінки психічного статусу MMSE та шкалою лобної дисфункції FAB. Сумарний вміст метаболітів NO та активність NO-синтази визначено в сироватці крові (гемолізаті еритроцитів) на 1-й та 5-й день перебування в стаціонарі. Встановлено, що між розвитком когнітивної дисфункції лобного типу та змінами в системі NO існує тісний кореляційний зв'язок. В гострий період ЧМТ легкого ступеня застосування батареї тестів на лобну дисфункцію дозволяє ефективно виявити когнітивний дефіцит, шкала MMSE менш чутлива для діагностики когнітивної дисфункції у разі ЧМТ. Зміни у балансі компонентів системи NO полягають у зростанні сумарної активності NO-синтази та підвищенні вмісту метаболітів NO в крові. Ступінь когнітивного дефіциту, діагностованого за допомогою шкали FAB, корелює з рівнем гіперпродукції оксиду азоту, окрім концентрації сумарних метаболітів NO, кореляцію також виявлено для сумарної активності NO-синтази.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-3 + Р645.025.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кухленко О. Я. 
Діагностика і лікування когнітивних порушень у хворих в гострому періоді черепно-мозкової травми легкого та середнього ступеня важкості : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.15 / О. Я. Кухленко; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - К., 2011. - 17 c. - укp.

Вивчено клінічні, нейропсихологічні та біохімічні особливості динаміки формування когнітивного дефіциту в гострому періоді черепно-мозкової травми (ЧМТ) легкого та середнього ступенів важкості. Уточнено особливості патогенезу таких ушкоджень на місцевому та системному рівні й їх роль у формуванні раннього післятравматичного когнітивного дефіциту. Встановлено кореляційні взаємовідносини результатів нейропсихологічного тестування та показників прооксидантно-антиоксидантного балансу, параметрів системи оксиду азоту в крові таких пацієнтів. Розроблено комплекс діагностично-лікувальних заходів для підвищення ефективності ранньої діагностики та терапії когнітивного дефіциту в гострому періоді ЧМТ легкого та середнього ступенів важкості. Доведено доцільність та ефективність застосування нейропсихологічного тестування з використанням батареї тестів лобної дисфункції та визначення активності супероксиддисмутази, сумарної активності синтази оксиду азоту та концентрації нітрит-аніону в гемолізаті еритроцитів пацієнтів для ранньої діагностики післятравматичного когнітивного дефіциту. Вивчено ефективність курсового застосування комплексу низькомолекулярних поліпептидних фракцій (кортексину) в гострому періоді легкої та середньоважкої ЧМТ для лікування когнітивного дефіциту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-3 + Р645.025.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА378582 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Шевага В. М. 
Лікування хворих на геморагічний інсульт в умовах інсультного центру лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова / В. М. Шевага, А. М. Нетлюх, А. В. Паєнок, Г. М. Пришляк, В. М. Сало, Р. В. Кухленко // Укр. неврол. журн. - 2011. - № 3. - С. 6-14. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Мета роботи - поліпшити результати лікування хворих з внутрішньомозковими гематомами (ВМГ) як ускладненнями гіпертонічної хвороби і з субарахноїдальним крововиливом (САК) унаслідок розриву артеріальної аневризми (АА) та артеріовенозних мальформацій (АВМ), а також визначити ефективні методи вторинної профілактики на підставі ретроспективного аналізу історій хвороб та клінічних випадків. Проаналізовано результати консервативного лікування 984 хворих з геморагічним інсультом і хірургічного лікування 177 хворих із САК, субарахноїдально-паренхіматозними крововиливами та ВМГ. Проведено неврологічний огляд з визначенням тяжкості крововиливу за шкалою Hunt-Hess (1968), комп'ютерно-томографічне дослідження, у разі підозри на наявність АА чи АВМ - церебральну ангіографію на апараті Siemens Axiom artis. Моніторинг вазоспазму здійснено за методом транскраніальної доплерографії. Загальна післяопераційна летальність після мікрохірургічного та ендоваскулярного виключення мішкоподібних АА і АВМ судин головного мозку завдяки поліпшенню якості консервативного лікування та хірургічної техніки знизилася і становила 11,3 % у 2010 р. у порівнянні із 29,4 % у 2008 р. Видалення ВМГ асоціювалося з високою післяопераційною летальністю в 2008 p., яка становила 52,4 % і не відрізнялася від летальності в групі консервативного лікування (52,0 %). Урахування таких параметрів, як терміни хірургічного втручання, рівень свідомості, зміщення серединних структур головного мозку та розмір гематоми, дало змогу знизити післяопераційну летальність до 36,8 %.

Висновки: лікування аневризм ендоваскулярним методом є методом вибору у випадку аневризм внутрішньої сонної та базилярної артерій і дає кращі ранні результати за будь-якої локалізації аневризми. Диференційоване встановлення показань до видалення ВМГ є необхідним для вибору тактики лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Кухленко О. Я. 
Стан глутатіонзалежної антиоксидантної системи головного мозку щурів за умов моделювання легкої черепно-мозкової травми / О. Я. Кухленко // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2009. - № 4. - С. 17-20. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Зазначено, що оксидативний стрес - універсальний механізм пошкодження тканини головного мозку в гострий період черепно-мозкової травми (ЧМТ) легкого ступеня тяжкості. Вивчено характер змін компонентів глутатіон-залежної антиоксидантної системи (АОС) в гострому періоді ЧМТ легкого ступеня тяжкості за умов її моделювання у щурів. Установлено, що не зважаючи на відсутність значних морфологічних змін, гострий період легкої ЧМТ супроводжується інтенсивним розвитком реакцій оксидативного стресу в тканині головного мозку. Глутатіон-залежна АОС відіграє важливу роль в розвитку ранніх адаптаційних реакцій нервової тканин до оксидативного стресу в гострому періоді ЧМТ легкого ступеня тяжкості та бере участь не лише у відновленні прооксидантно-антиоксидантного гомеостазу, але й попереджує токсичний вплив ліпопероксидних продуктів, забезпечуючи тим самим місцеву детоксикаційну функцію. Адекватність функціонування ферментів глутатіонового циклу значною мірою залежить від здатності як внутрішньоклітинних ферментів, зокрема глутатіонредуктази, так і трофічних нейрональних систем забезпечити високий пул внутрішньоклітинного відновленого глутатіону.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Тамаргазін О. А. 
Інформаційна система підтримки післяпродажного обслуговування авіаційних двигунів / О. А. Тамаргазін, І. І. Ліннік, Т. Ю. Крамаренко, М. В. Олег // Авиац.-косм. техника и технология. - 2011. - № 9. - С. 104-107. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто базові принципи побудови інформаційної системи, основне призначення якої - створення післяпродажної підтримки в експлуатації авіаційних двигунів. Для цього запропоновано об'єднання інформаційного поля навколо конкретного екземпляра авіаційного двигуна у вигляді електронного формуляра цього двигуна. Цей підхід є життєво необхідним для виживання авіадвигунобудівного підприємства за сучасних умов ринкової економіки, особливістю якої є глобалізація виробництва, поєднана з намаганням задовольнити потреби кожного конкретного споживача та можливістю якомога швидше реагувати на зміну потреб окремих груп споживачів за одночасного зниження витрат на розробку нової техніки.


Індекс рубрикатора НБУВ: О551-082

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24839 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Шевага В. М. 
Ендогенна інтоксикація при геморагічному інсульті та диференційований підхід до лікування внутрішньомозкових інсульт-гематом на підставі аналізу клініко-біохімічних факторів / В. М. Шевага, А. М. Нетлюх, М. С. Білобрин, А. Ю. Токарський, Р. В. Кухленко // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2012. - № 1. - С. 87-93. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-5 + Р627.703-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Шевага В. М. 
Вплив нейропротекторної терапії кортексином на обмін оксиду азоту в пацієнтів у гострому періоді черепно-мозкової травми / В. М. Шевага, О. Я. Кухленко, Н. В. Фартушок, Ю. М. Федевич, О. П. Хаврона // Буков. мед. вісн.. - 2010. - 14, № 4. - С. 112-114. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Установлено, що розвиток травматичного пошкодження тканин головного мозку в осіб у гострому періоді черепно-мозкової травми (ЧМТ) середнього ступеня тяжкості характеризується суттєвими змінами в балансі компонентів системи оксиду азоту: зростанням сумарної активності NO-синтази, зниженням концентрації вільного L-аргініну та підвищенням вмісту метаболітів оксиду азоту в крові. Курсове лікування кортексином є значно ефективнішим, у порівнянні зі стандартною терапією, покращувало загальний клінічний стан пацієнтів із ЧМТ і знижувало рівень системної гіперпродукції оксиду азоту, нормалізуючи активність ферментативної ланки його синтезу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Кухленко О. В. 
Державна політика зайнятості щодо працевлаштування незахищених верств населення / О. В. Кухленко, Н. Ю. Шабатин, Ю. С. Сацункевич // Економіка і регіон. - 2012. - № 3. - С. 168-173. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

The article reviews and presents the results of research on the employment of people with disabilities and their level of employment, and highlights key issues and address these issues to improve the situation regarding employment of vulnerable people. The following series of regulations, laws, programs and organizations that make the process more efficient employment of disabled persons in Ukraine.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240.523.3-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Шевага В. М. 
Вплив комбінованої терапії кортексином та пароксетином на динаміку депресивних розладів у пацієнтів, які перенесли первинний ішемічний інсульт / В. М. Шевага, А. В. Паєнок, Р. В. Кухленко, О. Я. Кухленко // Укр. неврол. журн. - 2013. - № 1. - С. 45-48. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-5 + Р64-324

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Тамаргазін О. А. 
Моделі та методи аналізу ефективності системи матеріально-технічного забезпечення експлуатації авіадвигунів / О. А. Тамаргазін, І. І. Ліннік, Т. Ю. Крамаренко, М. В. Олег // Вестн. двигателестроения. - 2014. - № 2. - С. 107-111. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто структурну схему системи матеріально-технічного забезпечення експлуатації двигунів в авіапідприємствах, які задіяні для ліквідації надзвичайних ситуацій. Показано відміну побудови таких систем від загальноприйнятих у цивільній авіації. Розглянуто базові методи аналізу їх ефективності залежно від схеми поповнення складів запасними частинами. Враховуючи особливості вирішення завдання для конкретної схеми реалізації матеріально-технічного забезпечення, запропоновано застосування різних форм повного заміщення в логічній функції працездатності системи матеріально-технічного забезпечення.


Індекс рубрикатора НБУВ: О551-082-3 + У9(4УКР)305.851.527.51-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Кухленко Р. В. 
Особливості нейропсихологічних розладів у хворих в гострому та ранньому відновному періодах ішемічного інсульту : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.15 / Р. В. Кухленко; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2015. - 18 c. - укp.

Вперше проведено комплексне дослідження клітинних, імунологічних і біохімічних параметрів у розвитку нейропсихологічних розладів у гострому та ранньому відновному періодах первинного церебрального ішемічного інсульту (ПЦІІ), а також кореляційний аналіз одержаних даних. Проведено комплексне оцінювання клінічних особливостей формування нейропсихологічних розладів і порівняльне оцінювання ефективності виявлення депресивних розладів за допомогою стандартних діагностичних і спеціалізованих шкал, які враховують клінічні особливості ішемічного інсульту. Уточнено кореляційні взаємозв'язки між змінами в системі обміну оксиду азоту (iNOS) та розвитком нейропсихологічних розладів, в гострому та ранньому відновному періодах інсульту. Встановлено роль запалення та змін в стані клітинної та гуморальної ланок імунітету (зокрема СРБ, ІЛ-6) у реалізації нейропсихологічних розладів в гострому та ранньому відновному періодах ішемічного інсульту. Доведено доцільність та ефективність застосування тестування за шкалою післяінсультної депресії в гострому періоді ПЦІІ для ранньої діагностики післяінсультних нейропсихологічних розладів та її прогностичне значення відносно розвитку ранньої післяінсультної депресії. Вперше вивчено ефективність курсового застосування комплексу низькомолекулярних поліпептидних фракцій (кортексину) в комбінації з антидепресантом з групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (пароксетином) для лікування нейропсихологічних розладів в гострому та ранньому відновному періодах ПЦІІ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1 + Р64-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414529 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Паєнок А. В. 
Динаміка нейропсихологічних функцій та показників системної запальної відповіді в пацієнтів у відновному періоді ішемічного інсульту за умов лікування препаратом Гліатилін / А. В. Паєнок, Б. В. Задорожна, О. Я. Кухленко, Р. В. Кухленко // Медицина неотлож. состояний. - 2015. - № 2. - С. 82-87. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Мета дослідження - встановити ефективність препарату гліатилін щодо динаміки неврологічного дефіциту, когнітивних порушень та рівня депресії, а також лабораторних показників запальної відповіді у разі використання його у відновному періоді ішемічного інсульту (ІІ) у поєднанні з компонентами базисної терапії. Обстежено 40 пацієнтів у відновному періоді первинного церебрального ІІ. Встановлено, що курсове лікування препаратом гліатилін покращує стан когнітивних функцій у пацієнтів, які перенесли ІІ, а також у хворих із післяінсультними депресивними розладами у порівнянні зі стандартною терапією ефективно знижує рівень депресії за шкалою Гамільтона. Відновлювальний вплив препарату здійснюється не лише через стимулювання холінергічних систем центральної нервової системи, але й завдяки помірній протизапальній дії та здатності нормалізувати обмін оксиду азоту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25344 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Кухленко Р. В. 
Порівняльна характеристика клітинної ланки імунітету в пацієнтів у ранньому відновному періоді ішемічного інсульту із депресійними розладами та без них / Р. В. Кухленко // Львів. мед. часопис. - 2013. - 19, № 4. - С. 5-7. - укp.

Метою праці було порівняння стану клітинної ланки імунітету в пацієнтів у ранньому відновному періоді ішемічного інсульту із депресійними розладами та без них. Виявлені зміни свідчать про ознаки хронізації гуморальної запальної відповіді у пацієнтів із післяінсультними депресійними розладами на третій місяць після розвитку первинного церебрального ішемічного інсульту.

Целью труда было сравнение состояния клеточного звена иммунитета у пациентов в раннем восстановительном периоде ишемического инсульта с депрессивными расстройствами и без них. Выявленные изменения свидетельствуют о признаках хронизации гуморального зажигательного ответа у пациентов из послеинсультными депрессивными расстройствами на третий месяц после развития первичного церебрального ишемического инсульта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-2 + Р64-324

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Шевага В. М. 
Клініко-параклінічні особливості перебігу гострого та раннього відновного періоду ішемічного інсульту у хворих з післяінсультними депресивними розладами при лікуванні кортексином і пароксетином / В. М. Шевага, А. В. Паєнок, Р. В. Кухленко, О. Я. Кухленко // Укр. мед. часоп.. - 2015. - № 4. - С. 66-68. - Бібліогр.: 68 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити вплив лікування препаратами кортексин і пароксетин на динаміку клініко-параклінічних показників (рівня депресивних розладів, ступеня повсякденної активності, показників гуморального імунітету) у пацієнтів у гострий і ранній відновний період ішемічного інсульту (ІІ). Під спостереженням перебували 97 пацієнтів із первинним церебральним ішемічним інсультом легкого та середнього ступеня тяжкості, різної локалізації, які були обстежені в гострий (на 3-тю і 14-ту добу) та ранній відновний період (3 міс після початку захворювання). Проведений аналіз ефективності застосування препаратів кортексин та пароксетин у порівнянні зі стандартною терапією в пацієнтів із депресивними розладами виявив позитивну динаміку до 3 міс від початку захворювання щодо інвалідизації за індексом Бартела, зниження рівня депресії за шкалою Гамільтона та згасання ознак хронічної запальної відповіді за показниками гуморального імунітету.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-5 + Р64-324

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15767 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Гуль Ю. П. 
Методики определения и способы снижения склонности стальных изделий к деформационному старению / Ю. П. Гуль, И. А. Васильевич, М. П. Моргун, П. В. Кондратенко // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2016. - № 4. - С. 63-67. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Основываясь на анализе существующих методов определения склонности к деформационному старению стальных изделий, обоснована целесообразность применения для холоднодеформированных изделий структурного способа для снижения склонности к старению, который также обеспечит повышение комплекса механических характеристик без дополнительного легирования.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Мурадян О. В. 
Напрямки удосконалення перевезення зернових вантажів в Україні залізничним транспортом / О. В. Мурадян, В. В. Олег // Трансп. системи та технології перевезень : зб. наук. пр. - 2018. - Вип. 15. - С. 58-65. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження методів організації перевезень зернових вантажів залізничним транспортом, що використовуються у світі та аналіз можливості їх застосування в Україні. Дослідження виконані на основі методів аналізу стану розвитку процесів перевезення зернових вантажів в Україні та в інших державах, а також можливості їх впровадження в нашій країні. Проаналізовані основні методи перевезення зернових вантажів різними видами транспорту за кордоном та в Україні. Наукова новизна роботи полягає у тому, що в ній наведено дослідження методів організації перевезень зернових вантажів, що використовуються у світі та аналіз можливості їх застосування в Україні. Практична значимість роботи полягає у тому, що її результати можуть бути використані для удосконалення логістичних схемам доставки зерна у морські порти.


Індекс рубрикатора НБУВ: О284.891.1(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74012 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського