Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Автореферати дисертацій (12)Книжкові видання та компакт-диски (230)Журнали та продовжувані видання (22)
Пошуковий запит: (<.>A=Клименко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 518
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Україна 2016 - 2017: ознаки прогресу та симптоми розчарування = Ukraine 2016 - 2017: signs of progress and symptoms of disappointment : аналіт. оцінки / Ю. Якименко, А. Биченко, В. Замятін, В. Логацький, К. Маркевич; ред.: А. Чернова, В. Клименко. - Київ, [2016]. - 94 c. - (Б-ка Центру Разумкова). - укp. - англ.

Розглянуто здобутки та проблеми розвитку України в галузях внутрішньої, зовнішньої, гуманітарної та правової політики, безпеки й оборони, економіки й енергетики, соціальної сфери в 2016 р., а також прогнози на 2017 р. Проаналізовано характер перебігу політичних процесів в країні. Увагу приділено проблемам взаємодії гілок влади, процесам в партійній системі, реформуванню публічної адміністрації та виборчого законодавства. Висвітлено питання управління державною власністю, нормативно-правового забезпечення реформування енергетичної сфери, пенсійної реформи. Розглянуто політику виплат субсидій громадянам і проблеми розрахунків за комунальні послуги.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф2(4УКР) + Х819(4УКР)11 + У9(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО35009 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Диференційна психологія : підруч. для студентів вищ. навч. закл. / С. Д. Максименко, Л. М. Деркач, Ю. Б. Ірхін, О. М. Шпортун, К. С. Максименко, Г. В. Савченко, Н. М. Панасенко, В. В. Клименко, Д. В. Клименко, О. В. Тарнавська, В. А. Зінченко, М. М. Касинець, Я. П. Данько, Я. В. Цехмістер; ред.: С. Д. Максименко. - Вид. 2-ге, перероб. і допов. - Київ : Видавництво Людмила, 2024. - 571 c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Наведено систематизований виклад основних розділів диференційної психології, викладених з позиції цілісної і неповторної особистості. Подано генетико-вихідні одиниці тих чи інших здібностей та "нужди" як джерела і спонукальної активності індивіда (лат. Vis vitalis - життєва енергія) і її глибинність та відпочаткову єдність (синтетичність) (лат. Vis vitae - життєва сила), яка конституює особистість. Онтогенез психіки розглянуто через цілісність і неповторність життєвого шляху людини. Розглянуто індивідуальні (індивідуально-типологічні), типологічні та групові відмінності між людьми, а також природу, джерела та наслідки цих відмінностей і закономірності їхнього психічного варіювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.2-71 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА869386 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Клименко В. А. 
Мікромініатюрні сенсори тиску на основі діодних структур / В. А. Клименко, Т. В. Семікіна // Мікросистеми, Електроніка та Акустика. - 2023. - 28, № 2. - С. 272760.1. - Бібліогр.: 41 назв. - укp.

Проведено аналіз сучасних мікромініатюрних датчиків тиску виконаних на різноманітних діодних структурах. Показано можливі області застосування таких датчиків, їх головні переваги та недоліки. Проведено дослідження діодних гетероструктур на основі CdS/ZnS/CuS/CdTe та показано перспективність використання датчиків тиску на основі цих матеріалів як аналога існуючих напівпровідникових приладів. На підставі проведених експериментальних досліджень обгрунтовано, що ці структури є п'єзоелектричними. Наведено конструктивні схеми досліджених структур та їх вольтамперні характеристики. Описано можливі області застосування таких структур. Надані конструктивні схеми та параметри отриманих діодних структур можуть бути цікавими для широкого кола фахівців в області сенсорної техніки та автоматизації різноманітних технологічних процесів виготовлення мікроелектронної апаратури. Показано, змінюючи технології виготовлення датчиків і концентрацію хімічних елементів в отриманих плівках можна змінювати чутливість датчика та динамічний діапазон його роботи, пристосовуючи параметри датчика до галузі його застосування в відповідній вимірювальній електронній апаратурі та системах контролю тиску.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-044.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Новальська Н. І. 
Управління трудовим потенціалом авіаційного персоналу / Н. І. Новальська, В. В. Клименко, І. М. Герасименко, С. В. Пронь // Бізнес Інформ. - 2023. - № 6. - С. 134-139. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження чинників, які визначають систему управління персоналом працівників повітряного транспорту; обгрунтування характеристик трудового потенціалу авіаційного працівника; розробка пропозицій щодо управління системою "екіпаж - повітряне судно". Аналізуючи, систематизуючи й узагальнюючи нормативно-правову базу та здобутки наукової думки, було визначено адміністративно-правовий статус авіаційного персоналу та характеристики його трудового потенціалу. У результаті дослідження розроблено комплексну модель характеристик трудового потенціалу працівника, що включає основні компоненти характеристик трудового потенціалу та показники для їх оцінки. Обгрунтовано, що до аналізу питання трудового потенціалу працівника доцільно підходити комплексно та розглядати його як істратегічний трудовий потенціалі, що являє собою сукупність природних, генетично закладених здібностей людини (стартовий людський капітал) і здібностей, набутих під час життєдіяльності (набутий людський капітал). Професійна діяльність працівників повітряного транспорту відбувається в умовах невизначеності та ризику, що вимагає неухильного дотримання належного рівня безпеки польотів. У дослідженні проаналізовано найбільш розповсюджені причини авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами. Запропоновано враховувати соціально-психологічні характеристики особистості, структуру процесу сприймання та мислення, спрямованість мислення на попередження ризиків, особливі умови праці, дотримання субординації та статусної системи відносин в управлінні системою "екіпаж - повітряне судно".



Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Офіцер як лідер: становлення компетентності командира десантно-штурмових військ : навч.-метод. посіб. / В. С. Карпенко, В. М. Клименко, Т. С. Остапчук, Л. А. Снігур; Військова академія. - Київ : Талком, 2023. - 317 c. - Бібліогр.: с. 306-310 - укp.

Представлено навчально-методичний посібник, який є складовою дисциплін професійного циклу, що вивчаються офіцерами Десантно-штурмових військ у системі освіти у Військовій академії (м. Одеса), та у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Узагальнено та систематизовано сутність, технології та методики розвитку лідерської компетентності офіцерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц55(4УКР) + Ю942.96-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА866695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Моделі та інструментальні засоби підтримки академічного підприємництва : монографія / В. П. Клименко, В. В. Литвинов, М. П. Пихтар, М. В. Савельєв, І. С. Скітер, О. В. Трунова; Національна академія наук України, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій. - Київ : ІПБ АЕС НАН України, 2023. - 247 c. - Бібліогр.: с. 213-228 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.5 в612.3 + У9(4УКР)391-210.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА869971 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
7.

Клименко В. П. 
Апаратні та програмні рішення для систем управління інженерним обладнанням у житлових будинках та на промислових об'єктах / В. П. Клименко, О. В. тедзь, М. Г. Ієвлєв, Н. Г. Аронова, С. Є. Мойсеєнко // Мат. машини і системи. - 2023. - № 1. - С. 72-83. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Актуальність створення систем управління інженерним обладнанням у житлових будинках та на промислових об'єктах пов'язана з сучасним станом житлово-комунального господарствам. Києва, що налічує понад 10 000 багатоповерхових будинків, та Київської області - понад 5000, які збудовані ще у минулому сторіччі і мають застаріле інженерне обладнання, що потребує ремонту і впровадження сучасних інформаційних технологій. Сучасні системи управління інженерним обладнанням у житлових будинках та на промислових об'єктах забезпечують економне споживання енергоресурсів. Автоматизація інженерних систем будівель забезпечує суттєве зниження споживання ресурсів (електрики, води, тепла), підвищення ефективності роботи інженерного комплексу будівлі, оптимізацію роботи всіх його систем відповідно до потреб споживачів, а також внутрішніх та зовнішніх чинників, мінімізацію участі людини в управлінні будь-якими частинами системи, підвищення рівня безпеки будівель за рахунок створення системи миттєвого автоматичного реагування на будь-яку позаштатну ситуацію, зниження витрат на обслуговування всіх частин системи, можливість віддаленого доступу до роботи всього обладнання та контролю за ним. Описані науково-технічні результати досліджень у частині створення апаратних та програмних рішень для побудови спеціалізованих контролерів на базі сучасних 32-розрядних однокристальних мікро-ЕОМ, розробки схемотехніки, топології друкованих плат та програмного забезпечення, дослідження та розробки методів інформаційної взаємодії з автоматикою інженерних систем в комунальній сфері. Викладені у статті науково-технічні рішення можуть бути використані при розробці систем автоматизованого управління інженерним обладнанням у комунальній сфері та на промислових об'єктах.



Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Науково-технічні дослідження у галузі транспорту : колект. монографія. Т. 2 / В. Клименко, С. Пронь, Г. Примаченко, О. Процик, Ю. Сілантьєва, М. Багрій; ред.: Д. В. Ломотько. - Б.м., 2022. - 212 c. - Бібліогр.: с. 212 - укp.

Наведено основи організації логістики у мультимодальних транспортних системах за участю залізничного транспорту. Запропоновано шляхи розвитку спеціалізованих і нетрадиційних видів транспорту в Україні, наведено результати проектування транспортно-термінальних систем доставки вантажів при управлінні ланцюгами постачань, здійснено моделювання процесу доставки вантажів у змішаному сполученні. Розглянуто питання інтеграції транспорту в мультимодальних системах, а також питання безпеки польотів повітряних суден цивільної авіації в контексті сервісної діяльності авіаційних підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: О1с

Шифр НБУВ: В359245/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
9.

Морозов А. О. 
Системи управління схемою гарячого водопостачання для сучасних новобудов / А. О. Морозов, В. П. Клименко, О. В. Гедзь, М. Г. Ієвлєв, С. Є. Мойсеєнко // Мат. машини і системи. - 2022. - № 2. - С. 50-63. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Житлово-комунальне господарство Києва налічує понад 10 000 багатоповерхових будинків, а Київської області - понад 5000. Скорочення споживання енергоресурсів на потреби утримання житла, послуги тепло- та водопостачання й освітлення слід розглядати як скорочення витрат енергоресурсів. Важливе значення має безаварійна робота обладнання. Його ресурс на багатьох об'єктах комунальної сфери має мінімальний запас міцності. Централізований аналіз контролю обладнання, облік моторесурсу та відповідно вчасно проведені профілактичні роботи дозволяють продовжити термін роботи багатьох вузлів інженерних систем у комунальній сфері, на транспорті, у промисловості. Ці задачі вирішуються розподіленими системами автоматизованого управління інженерним обладнанням, у тому числі системами управління схемою гарячого водопостачання для сучасних новобудов. У сучасних новобудовах поширена схема гарячого водопостачання (ГВП) із двома циркуляційними насосами і регулятором ГВП. Шафа управління, розроблена в ІПММС НАН України, виконана на основі контролера МРТП-7 з відповідним програмним забезпеченням, яке складається із програм загального призначення та програм спеціального призначення. Розглянуті принципи побудови системи управління схемою гарячого водопостачання, розглянуто функції програмного забезпечення системи, наведено математичну модель системи ГВП, описано лабораторний полігон для відпрацювання алгоритмів регулювання ГВП та моделювання процесу регулювання ГВП. Викладені науково-технічні рішення можуть бути використані при розробці систем автоматизованого управління інженерним обладнанням у комунальній сфері.



Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
10.

Багрій М. М. 
Організаційно-технологічні засади взаємодії видів транспорту в системі міжнародних вантажних перевезень та при перетині митного кордону України / М. М. Багрій, В. В. Клименко, Н. І. Новальська, К. М. Разумова, С. В. Селіщев // Наукоєм. технології. - 2022. - № 1. - С. 58-69. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто сутність, специфіку, форми та методи взаємодії видів транспорту при здійсненні вантажних перевезень. Визначено роль основних складових системи вантажних перевезень в забезпеченні процесу взаємодії видів транспорту в міжнародному сполученні. Наочно визначено основні технологічні операції мультимодальних транспортних терміналів із групуванням їх за функціями забезпечення максимальної ефективності магістральних перевезень, надання послуг транспортування, надання послуг процесу товароруху, управління вантажними та транспортними потоками. Проведено грунтовний аналіз взаємодії видів транспорту в системі міжнародних транспортних коридорів, що проходять територією України, а саме: Транс'європейський транспортний коридор № 5 (залізнична та автомобільна ділянка), Транс'європейський транспортний коридор № 9 (залізнична та автомобільна ділянка), МТК Балтійське море - Чорне море (залізнична та автомобільна ділянка), TRACECA (залізнична, автомобільна, водна ділянка), Європа-Азія (залізнична та автомобільна ділянка). Визначено пріоритетні напрями розбудови міжнародних транспортних коридорів. Наведено результати дослідження основних технологічних операцій мультимодальних транспортних терміналів як ключових об'єктів безпосередньої передачі вантажів з одного виду транспорту на інший. Проведено дослідження питання гармонізації митної діяльності та процедури спільного транзиту із загальноприйнятими нормами і стандартами європейського права. Визначено чинники, які визначають втрати Україною транзитних потоків через міжнародні транспортні коридори, та виокремлено важливі завдання плану розбудови системи міжнародних вантажних перевезень України.


Індекс рубрикатора НБУВ: О188.4 + У9(4УКР)370-813 + У583.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Морозов А. О. 
Концепції людино-машинної автоматизації в АСУ ТП товстолистових станів / А. О. Морозов, В. П. Клименко, Г. Г. Грабовський, М. Г. Ієвлєв, С. Є. Мойсеєнко // Мат. машини і системи. - 2022. - № 1. - С. 81-96. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Сучасні автоматизовані системи управління не можуть обходитися без наявності в них спеціальних засобів організації діалогу з людиною. Основна особливість людино-машинної взаємодії - це поєднання формалізованих інформаційних процесів і структур і неформалізованої (як правило, творчої) обробки інформації. Остання допомагає як знаходити шляхи вирішення складних завдань, що не містяться в формальних моделях (алгоритмах), так і організувати сам процес вирішення як цілісну систему. Людино-машинна взаємодія не може бути повністю алгоритмізована (в формальному розумінні), але можливе вироблення технології спільної діяльності людини і технічних систем при вирішенні задач. Роль людини в технічних керуючих системах постійно змінюється. Раніше людина була тією ланкою, яка у значній мірі під свою відповідальність здійснювала управління процесом. У міру розвитку автоматизованих систем, підтриманого все більш широким застосуванням ЕОМ, людина все активніше брала на себе функції контролюючої ланки, залишаючись при цьому спостерігачем за ходом процесу. Однак в останні роки змінюється роль людини в керуючих системах. В сучасних технічних системах людина знову відіграє провідну роль, в якій повністю розкриваються її здібності і використовуються граничні можливості з метою оптимального розподілу функцій між людиною і машиною, людиною і процесом. Людино-машинна взаємодія - це форма спільного використання резервів людини і автоматизованих систем, орієнтована в кінцевому підсумку на людину. Розглянуті етапи розвитку людино-машинних систем автоматизації, склад і розподіл функцій у людино-машинних системах, можливості їх виконання, аварійні ситуації в автоматизованих технологічних об'єктах, приклади людино-машинного управління в АСУ ТП товстолистових прокатних станів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.5-52-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Клименко А. В. 
Оцінювання ефективності виконання антирефлюксних операцій у пацієнтів із грижею стравохідного отвору діафрагми / А. В. Клименко, Б. С. Кравченко, В. М. Клименко, Л. Н. Сергєєва, С. М. Кравченко, В. С. Ткачов // Патологія. - 2022. - 19, № 3. - С. 183-188. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Загальновизнаний "золотий стандарт" у хірургічному лікуванні гриж стравохідного отвору діафрагми - лапароскопічна фундоплікація з крурорафією. Втім, актуальним залишається питання щодо вибору методу фундоплікації для покращення результатів оперативного втручання. Мета роботи - визначення ефективності антирефлюксних втручань і частоти післяопераційних дисфагій у пацієнтів із грижею стравохідного отвору діафрагми. Проаналізовано показники 38 хворих у ранньому і віддаленому післяопераційних періодах, прооперованих із застосуванням фундоплікації за Ніссеном і Тупе, з інтегральним оцінюванням проявів синдрому дисфагії. У 17 (44,7 %) пацієнтів (перша група) здійснили лапароскопічну задню крурорафію з фундоплікацією за Ніссеном у модифікації Short-Flopрy-Nissen; у 21 (55,3 %) хворого (друга група) - задню крурорафію з фундоплікацією за Тупе. Висновки: результати дослідження показали сумісність обох методів без відмінностей за рівнем якості життя у віддаленому післяопераційному періоді. Незначні відмінності за частотою виникнення синдрому дисфагії після операції вказують на потребу більш диференційованого підходу до вибору пластики грижі стравохідного отвору діафрагми.



Шифр НБУВ: Ж24977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Іванова І. І. 
Фазовий склад, структура та механічні властивості легованих ніобієм матеріалів на основі gamma-TiAl, отриманих за порошковою гідридною технологією / І. І. Іванова, Ю. М. Подрезов, В. М. Клименко, М. В. Карпець, В. І. Даниленко, В. А. Барабаш, Н. А. Крилова // Порошкова металургія. - 2022. - № 9/10. - С. 107-121. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
14.

Клименко А. В. 
Градація патологічних змін колоректального анастомозу / А. В. Клименко, В. М. Клименко, І. Є. Кононенко // Патологія. - 2022. - 19, № 2. - С. 116-122. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - проаналізувати стан колоректального анастомозу після лапароскопічної та відкритої резекції сигмоподібної та прямої кишок у хворих на колоректальний рак; розробити градацію патологічних змін анастомозу під час його лапароскопічного й відеоректоскопічного оцінювання. Проаналізовано результати лікування 79 хворих, яким виконали резекцію прямої та сигмоподібної кишок з приводу аденокарциноми. Пацієнтів поділили на 2 групи: перша (основна) - 34 (43,04 %) хворих, методом лікування в яких була лапароскопічна резекція сигмоподібної та прямої кишок; друга - 45 (56,96 %) осіб, яким резекцію здійснили лапаротомним способом. В обох групах формували степлерний колоректальний анастомоз. Пацієнти мали II - III стадії онкологічного захворювання без попередньої хіміє- або радіотерапії. Під час операції візуально оцінювали накладений анастомоз, враховуючи зовнішні та внутрішні характеристики. Для зовнішнього оцінювання здійснили візуальний огляд частин, що анастомозували, з боку серозної оболонки та пневмогідропробу, для внутрішнього оцінювання в анальний отвір вводили звичайний 10 мм лапароскоп з інсуфляцєю СО2 на рівні 6 мм рт. ст., здійснено огляд із боку слизової оболонки. За результатами дослідження в клініці розробили градацію патологічних змін колоректального анастомозу та рекомендації щодо профілактики його неспроможності. Розроблена методика оцінювання та градація патологічних змін колоректального анастомозу дали змогу виявити й усунути дефекти зшивання у 19 (24,05 %) хворих, ліквідувати підслизову гематому, визначити наявність ішемічних зон кінців, що анастомозували, і загалом покращити результати лікування. Неспроможність анастомозу виникла в одного пацієнта контрольної групи на третю добу; це спричинило необхідність реоперації зі зняттям анастомозу та виведенням колостоми. У групах дослідження летальні випадки не зафіксовані. Застосування додаткових методів оцінювання накладеного анастомозу трудомістке, але має особливе значення для виявлення патологічних змін колоректального анастомозу. Висновки: градація патологічних змін колоректального анастомозу має бути комплексною, з оцінюванням не тільки зовнішніх, але і внутрішніх характеристик із використанням відеоректоскопії, сприяє зменшенню ризику виникнення неспроможності колоректального анастомозу. Середня кількість балів у разі поєднання лапароскопічного та відеоректоскопічного оцінювання вища, ніж для тільки лапароскопічного, проте статистичної значущості не досягає (U = 884,5; p = 0,071). Отже, можна використовувати запропоновану систему градації під час лапароскопії та в відкритій хірургії з однаковими результатами. Немає статистично значущої різниці за кількістю виявлених ускладнень з боку анастомозу між відкритою та лапароскопічною резекцією сигмоподібної чи прямої кишки (p = 0,137).



Шифр НБУВ: Ж24977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
15.

Іванова І. І. 
Дослідження закономірностей консолідації та фазоутворення в процесі спікання матеріалу на основі gamma-TiAl при застосуванні TiHsub2/sub як прекурсору / І. І. Іванова, Ю. М. Подрезов, В. М. Клименко, Н. А. Крилова, М. В. Карпець, В. І. Даниленко, В. А. Барабаш // Порошкова металургія. - 2021. - № 5/6. - С. 51-65. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Новальська Н. І. 
Особливості трансформації ринку транспортно-логістичних послуг в Україні / Н. І. Новальська, В. В. Клименко, О. І. Москаленко, С. В. Селіщев // Наукоєм. технології. - 2021. - № 4. - С. 389-397. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проаналізовано особливості та фактори, які вплинули на процес прискорення трансформування ринку транспортно-логістичних послуг в Україні. За результатами аналізу процесу розвитку ринку транспортно-логістичних послуг в Україні за часів незалежності виокремлено чотири етапи його формування, а саме: перший етап (початок 1990-х років) характеризувався низьким рівнем логістичного обслуговування транспортних та складських процесів, ігноруванням принципів логістики; другий етап (друга половина 1990-х років) характеризувався активізацією процесів побудови системи дистрибуції, формуванням нових партнерських відносин з усіма учасниками ринку, розвитком торговельного бізнесу та оновленням системи складування, транспортування та просування продукції, виходом на український ринок міжнародних логістичних операторів; третій етап (перше десятиліття ХХI ст.) ознаменувався появою перших національних логістичних компаній (2PL- та 3PL-провайдерів), які надавали послуги на рівні міжнародних вимог; четвертий етап (друге десятиліття ХХI ст.) характеризувався розвитком 3PL та 4PL операційної діяльності, передачею торговельними та промисловими підприємствами логістичних функцій на аутсорсинг, зміною підходу до роботи з клієнтами. Проаналізовано результати оцінки Світовим банком рівня ефективності логістичної системи в Україні в розрізі окремих показників та в динаміці, а також результати експертного дослідження загального стану розвитку транспортної інфраструктури, проведені Європейською Бізнес Асоціацією. Визначено фактори, які стримують розвиток ринку транспортно-логістичних послуг в Україні. У зв'язку з цим авторами розроблено модель інтегральної приведеної оцінки стану розвитку транспортно-інформаційної інфраструктури. На основі проведеного дослідження виокремлено позитивні тенденції, які нині спостерігаються на вітчизняному ринку транспортно-логістичних послуг, та обгрунтовано складові його розвитку відповідно до сучасних міжнародних вимог.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)371-591

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Кравченко Б. С. 
Порівняльний аналіз оперативних втручань з приводу післяопераційної вентральної грижі в пацієнтів з ожирінням / Б. С. Кравченко, А. В. Клименко, В. М. Клименко, Л. Н. Сергєєва // Мед. перспективи. - 2021. - 26, № 3. - С. 78-84. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.443-99 + Р457.463.054.8 + Р415.202.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15785 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
18.

Кальчук Р. Д. 
Дослідження впливу соціальних факторів на стан психічного здоров'я дорослого населення / Р. Д. Кальчук, В. І. Клименко // Україна. Здоров'я нації. - 2021. - № 3. - С. 24-27. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.18 + Р11(4УКР)026.264

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25956 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
19.

Географічні дослідження: історія, сьогодення, перспективи. Вип. 14. Збірник наукових праць (за матеріалами щорічної міжнародної конференції студентів та аспірантів, присвяченої пам'яті професора Г. П. Дубінського) / ред.: В. А. Пересадько, Ю. І. Прасул, А. М. Байназаров, К. Б. Борисенко, Н. О. Бубир, О. О. Жемеров, В. Г. Клименко, С. М. Кулиш, В. С. Попов, Н. В. Попович, С. І. Решетченко, Н. В. Свір, О. І. Сінна, І. Г. Черваньов, Б. О. Шуліка; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. - Харків : ХНУ ім. В. Н. Каразіна, 2021. - 177 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Досліджено сучасні методи дослідження тропічних циклонів. Розглянуто сучасний екологічний стан басейну Сіверського дінця. Здійснено картографічне забезпечення просторового планування Нововодолазької ОТГ Харківської області. Доведено доцільність використання військово-топографічних карт часів XIX та початку XX ст. у ретроспективному дослідженні ландшафтів на прикладі Мелітопольського повіту Таврійської губернії. Розроблено електронні форми польових досліджень компонентів природи засобами мобільних ГІС. Розглянуто проблеми землекористування Роганської об’єднаної територіальної громади Харківської області. Досліджено проведення природничих екскурсій як форма національно-патріотичного виховання у закладах загальної середньої освіти. Увагу приділено сучасним пристроям та мобільним додаткам у навчанні географії. Визначено особливості використання обігових монет країн Європи на уроках географії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д8 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355747/14 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
20.

Селіщев С. В. 
Окремі методологічні аспекти застосування аналітичних процедур при визначенні аудитором застосування принципу безперервності при підготовці фінансових звітів управлінським персоналом транспортно-логістичної компанії / С. В. Селіщев, В. В. Клименко, Н. І. Новальська, М. М. Багрій // Бізнес Інформ. - 2021. - № 11. - С. 335-340. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Однією з важливих умов для діяльності аудиторських фірм постає контроль і оптимізація витрат на проведення аудиторських процедур, що дозволяє максимально знизити невиправдані витрати. Особливо це стосується транспортно-логістичних компаній з їх специфікою бізнесу, документообігу та внутрішнього контролю. Отже, в цьому питанні важливу роль має скорочення витрат праці на проведення аудиторської перевірки. Як рішення для оптимізації трудомісткості проведення аудиту можна застосувати аналітичні процедури, які, своєю чергою, є одним із основних методів отримання аудиторських доказів. Визначено місце аналітичних процедур у процедурному забезпеченні аудиту та досліджено окремі методологічні аспекти застосування аналітичних процедур при визначенні аудитором застосування принципу безперервності при підготовці фінансових звітів управлінським персоналом транспортно-логістичної компанії. Виокремлено критерії оцінки результатів виконання аналітичних завдань та підходи до оцінки системи бухгалтерського обліку як інформаційної бази аудиторських доказів, зважаючи на специфіку транспортної галузі. Дослідження даного питання дозволило розкрити основні елементи методологічного забезпечення аналітичних процедур щодо визначення ризику порушення безперервності діяльності транспортно-логістичної компанії, а саме: визначення основних об'єктів, виокремлення критеріїв оцінки результатів виконання аналітичних завдань і підходи до оцінки системи бухгалтерського обліку як інформаційної бази аудиторських доказів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)237 + У052.9(4УКР)837

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського