Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (12)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ПОДЗІГУН$<.>+<.>A=ВІКТОРІЯ$<.>+<.>A=ІВАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Дмитрук Б. П. 
Спільне підприємництво в сільському господарстві : навч. посіб. / Б. П. Дмитрук, Н. Я. Пітель, С. М. Подзігун; Уман. держ. аграр. ун-т. - К. : Центр учб. л-ри, 2007. - 227 c. - Бібліогр.: с. 170-178. - укp.

Висвітлено теоретичні засади розвитку зовнішньоекономічної діяльності, іноземного інвестування та створення спільних підприємств (СП) в Україні. Проаналізовано досвід функціонування сільськогосподарських СП з залученням іноземних інвестицій, зокрема, українсько-американських СП "Айова" та "Білосвіт-Умань", українсько-французького СП "Агрофірма Дружба". Особливу увагу приділено дослідженню вітчизняної зовнішньоекономічної політики в даній сфері, проблемам поліпшення інвестиційного клімату, обгрунтуванню ролі держави в підтримці інвестиційних процесів в АПК.

Освещены теоретические основы развития внешнеэкономической деятельности, иностранного инвестирования и создания совместных предприятий (СП) в Украине. Проанализирован опыт функционирования сельскохозяйственных СП с привлечением иностранных инвестиций, в частности, украинско-американских СП "Айова" и "Билосвит-Умань", украинско-французского СП "Агрофирма Дружба". Особое внимание уделено исследованию отечественной внешнеэкономической политики в данной сфере, проблемам улучшения инвестиционного климата, обоснованию роли государства в поддержке инвестиционных процессов в АПК.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)832я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА695482 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Подзігун І. М. 
Геологічна будова та кореляція стратиграфічних розрізів метаосадових порід Овруцького палеорифта та грабен-синкліналей Ростовського виступу Українського щита : автореф. дис... канд. геол. наук : 04.00.01 / І. М. Подзігун; Ін-т геол. наук НАН України. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Установлено належність систем палеозападин і палеорифтових структур пізнього протерозою до тектоно-магматичних шовних зон зчленування різних за віком структурно-речовинних комплексів кристалічного фундаменту, в яких тектонічні рухи і активний вулканізм проявлялися неодноразово протягом тривалого геологічного часу. Цими структурами контролюються склепіннєво-брилові підняття середнього протерозою, у центрі яких формувалися масиви гранітів рапаківі, а за периферією - компенсаційні прогини, заповнені продуктами руйнування порід вулкано-плутонічної асоціації та вулканогенних споруд. Відзначено, що разом з уламковим матеріалом у прогини надходили кластогенні алмази, золото, циркон та інші матеріали. Охарактеризовано Білокоровицьку та Вільчанську палеозападини, що входять до системи від'ємних структур Овруцького палеорифту, як компенсаційні прогини розтягання, що формувалися навколо Коростенського склепіннєво-бриллового підняття в середньому протерозої. Розглянуто уламковий матеріал розрізу базального горизонту нижньобілковицької підсвіти топілянської серії як релікт середньопротерозойського доплитного осадового чохла. Установлено, що опускання всієї геоструктури Українського щита, яке почалося у рифеї, зумовило прояв рифтогенезу, повернення морського режиму на його територію та формування великих палеорифтових структур, грабен-синкліналей і накладених на фундамент западин, прикладом яких є вивчена Овруцька грабен-синкліналь широтного простягання та від'ємні структури Ростовського виступу. У породах, що виповнюють від'ємні палеоструктури пізнього протерозою, сконцентровані

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д390(45УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360824 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Подзігун В. І. 
Творчість Ганни Барвінок в українському літературному процесі другої половини XIX ст. : Автореф. дис... канд. філол. наук / В. І. Подзігун; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2006. - 19 c. - укp.

Вперше здійснено цілісне та системне дослідження творчості Г.Барвінок (художньої прози, мемуаристики, епістолярію). Розглянуто романтичноцентричні моделі прози письменниці у контексті української "філософії серця" (кордоцентризму). Визначено вплив даної філософії на проблематику та поетику творів малої прози Г.Барвінок. Досліжено реалізмоцентричні твори, їх жанрові модифікації, прийоми сюжето- та характеротворення. Підкреслено значення та роль фольклорних джерел, розглянуто форми їх використання, контамінації з авторським текстом. З'ясовано характер і значення мемуарної спадщини й епістолярію Г.Барвінок для глибокого осягнення світосприйняття письменниці та розкриття характеру епохи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)5-4 Барвінок, Г. 534

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Подзігун А. М. 
Організаційно-педагогічні засади діяльності ліцеїв у сільській місцевості : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / А. М. Подзігун; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М. Коцюбинського. - Вінниця, 2011. - 20 c. - укp.

Проаналізовано становлення та історичний розвиток ліцеїв освіти на території України, визначено їх роль і місце у забезпеченні освіти обдарованої учнівської молоді. Узагальнено особливості діяльності й управління ліцеями у сільській місцевості, обгрунтовано структурно-функціональну модель підвищення ефективності їх діяльності. Розкрито методику проведення педагогічного експерименту. Проаналізовано й узагальнено результати дослідно-експериментальної роботи. Розроблено методичні рекомендації щодо покращання ефективності діяльності ліцеїв у сільській місцевості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч424(4УКР)714.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385013 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Подзігун С. М. 
Організаційно-економічні засади регулювання діяльності аграрних підприємств засобами оподаткування : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / С. М. Подзігун; Миколаїв. нац. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2012. - 22 с. - укp.

Проведено аналіз податкового навантаження сільськогосподарських підприємств за різними організаційно-правовими формами господарювання. Розглянуто особливості державного регулювання діяльності сільськогосподарських підприємств. Проаналізовано діючий спеціальний режим прямого оподаткування на базі оподаткування сільськогосподарських угідь, та механізм адміністрування податку на додану вартість, виявлено їх недоліки. Розроблено та подано пропозиції щодо вдосконалення механізму державного регулювання діяльності аграрних підприємств у Черкаській області засобами оподаткування. Запропоновано шляхи вдосконалення механізму обчислення та сплати фіксованого сільськогосподарського податку та подано оцінку порядку функціонування спеціального режиму адміністрування ПДВ. Обгрунтовано модель регулювання діяльності аграрних підприємств засобами оподаткування, яка значно посилює стимулювальні та перерозподільчі функції оподаткування і надає їм визначального значення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394524 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Косенко Є. Я. 
Удосконалення реагування на аварійні ситуації при перевезенні небезпечних вантажів на залізниці / Є. Я. Косенко, С. В. Кухлівський, Б. М. Бондаренко, І. І. Подзігун // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2013. - № 2. - С. 28-34. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Надзвичайні ситуації (НС) техногенного характеру на залізниці визначаються особливостями уражаючих факторів та поділяються на: аварії (катастрофи), які супроводжуються викидами (виливами) небезпечних речовин, пожежами, вибухами; аваріями на інженерних мережах і системах життєзабезпечення; руйнування будівель і споруд, аварії транспортних засобів та ін. Зараз існує проблема планування взаємодії сил і засобів міністерств і відомств, які залучаються для подолання наслідків НС, зокрема, під час перевезення небезпечних вантажів на залізниці. У процесі дослідження використовувався метод пошукової оптимізації удосконалення існуючих систем аналізу та прогнозування НС, а також спостереження та часової реєстрації дій рятувальних служб під час тренувань та за реальних умов усунення наслідків НС. Досліджено особливості організації цивільного захисту у разі перевезення небезпечних вантажів, розроблено порядок взаємодії аварійно-рятувальних служб під час усунення наслідків НС техногенного походження на залізниці, внаслідок чого створюються умови щодо зменшення збитків і втрат у разі аварій, катастроф, вибухів, великих пожеж та стихійного лиха. Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи в зонах НС на залізниці, під час перевезення небезпечних вантажів необхідно планувати на випадок їх можливого виникнення, із одночасним залученням до виконання цих робіт сил і засобів міністерств і відомств, міжгалузевих консорціумів, корпорацій, концернів, асоціацій тощо, які опиняються у районі НС, та завчасне визначення їх підпорядкованості.


Індекс рубрикатора НБУВ: О284.88

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Подзігун Г. В. 
Публічне адміністрування у сфері цифрової трансформації : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Г. В. Подзігун; Запорізький національний університет. - Запоріжжя, 2021. - 23 c. - укp.

На основі методології системного підходу проаналізовано положення доктринальних джерел щодо публічного адміністрування у сфері цифрової трансформації в Україні. Наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової проблеми, зокрема, обґрунтовано теоретичні положення та розроблено практичні рекомендації щодо вдосконалення публічного адміністрування у сфері цифрової трансформації в Україні. Доведено, що цифрову трансформацію необхідно розглядати як систему заходів з перетворення, удосконалення різних галузей суспільного життя шляхом інтеграції інформаційних і телекомунікаційних технологій у такі сфери суспільних відносин задля розвитку відкритого інформаційного суспільства, підвищення продуктивності, економічного зростання, створення робочих місць, а також підвищення якості життя громадян України. Проведено розмежування таких категорій, як “публічне адміністрування у сфері цифрової трансформації” та “цифрова трансформація публічного адміністрування”. Обґрунтовано, що під цифровою трансформацією публічного адміністрування варто розуміти систему заходів з перетворення, удосконалення шляхом інтеграції інформаційних і телекомунікаційних технологій діяльності суб’єктів публічної адміністрації та їх посадових осіб задля розвитку відкритого інформаційного суспільства, підвищення продуктивності, економічного зростання, а також підвищення якості життя громадян України. Водночас під публічним адмініструванням у сфері цифрової трансформації необхідно розуміти регламентовану законами й іншими нормативно-правовими актами діяльність суб’єктів публічного адміністрування, спрямовану на здійснення законів та інших нормативно-правових актів у сфері цифрової трансформації шляхом прийняття адміністративних рішень, надання встановлених законами адміністративних послуг. Запропоновано комплексний підхід до розвитку публічного адміністрування у сфері цифрової трансформації в Україні, в основу якого покладено використання таких компонентів: організаційно-правового, кадрового, Інтернет-компоненту та маркетингового. Проаналізовано практичний прояв зміни механізмів забезпечення прав людини та громадянина із урахуванням цифрової трансформації. З’ясовано основні характеристики, особливості та специфіку нормативно-правових актів, адміністративних актів, а також адміністративних договорів як інструментів публічного адміністрування у сфері цифрової трансформації. Встановлено, що укладання адміністративних договорів як зовнішнє відображення інструментального механізму публічного адміністрування у сфері цифрової трансформації характеризується такими специфічними ознаками: є проміжною ланкою між публічним адмініструванням первинного типу та публічним адмініструванням, детермінованим процесам цифрової трансформації; сторонами адміністративних договорів в означеній сфері переважно є громадські організації та суб’єкти владних повноважень; змістовно адміністративні договори в означеній сфері спрямовано на формування стратегічних напрямів впровадження інформаційно-телекомунікаційних засобів у практичну діяльність суб’єктів публічної адміністрації. Обґрунтовано шляхи розвитку публічного адміністрування у сфері цифрової трансформації в Україні з огляду на міжнародні стандарти, а також визначено концептуальні пропозиції теоретичного та практичного характеру, зорієнтовані на підвищення ефективності його здійснення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА452851 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського