Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (22)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Тимчук В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Мотиви вчинення кримінальних правопорушень персоналом установ виконання покарань : навч. посіб. / В. В. Коваленко, О. Г. Колб, В. Я. Конопельський, І. М. Копотун, М. В. Корнієнко, Ю. О. Новосад, Л. М. Стрельбицька, В. В. Топчій, К. А. Автухов, С. Г. Братель, І. М. Василюк, З. В. Журавська, В. І. Руденко, О. В. Губчак, Л. М. Дучимінська, Р. О. Колб, Д. С. Кухарчук, В. В. Тимчук; ред.: В. Я. Конопельський, О. Г. Колб; Одеський державний університет внутрішніх справ. - Луцьк. - Одеса : Одес. держ. ун-т внутр. справ, 2022. - 236 c. - Бібліогр.: с. 187-223 - укp.

Розглянуто сучасні проблеми, пов'язані із вчиненням кримінальних правопорушень персоналом установ виконання покарань (далі - УВП) України у галузі кримінально-виконавчої діяльності. Представлено результати виявлені в ході спеціальних наукових пошуків, основними мотивами вчинення злочинів персоналом УВП були користь (66 % у структурі всіх злочинів) і схиблене почуття кар'єризму (11 %), хуліганський мотив (9 %), викривлене почуття власної гідності (7 %) та інші мотиви, зокрема ті, що не встановлені в кримінальній справі (провадженню) (7 %). Зазначено, що існує складна прикладна проблема, що потребує вирішення на доктринальному, нормативно-правовому, організаційно-управлінському й інших рівнях. Обґрунтовано нові концептуальні положення, висновки та рекомендації, що мають важливе теоретичне та практичне значення для вирішення зазначеної вище проблеми за умов реформування сфери виконання покарань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861271 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тимчук В. М. 
Підходи оцінки формування агротехнологій / В. М. Тимчук, С. Ф. Халін, Л. С. Осипова // Інженерія природокористування. - 2020. - № 3. - С. 41-47. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

У форматі відпрацювання підходів формування технологій за модульним принципом на рівні 13 сільськогосподарських культур, 4 рівнях ресурсного забезпечення, 4 формалізованих періодів реалізації технології та 7 попередників розглянуто обгрунтованість і реальність застосування нової методології. На прикладі аналізу кількості технологічних операцій і порівняння з рівнями задіяних модулів продемонстровано реальну можливість охоплення задіяних на теперішній час рослинницьких технологій. Показано необхідність оперування при формуванні технологій базовими підходами оцінки параметрів за кардинальними точками (min, max, opt) і використання алгоритму об'єкт - зона - механізми. Виділено 3 формалізовані варіанти роботи з технологіями за модульними підходами - загальна кількість технологічних операцій, кількість комутаційних операцій і кількість відкритих технологічних операцій. Показано, що обгрунтованим є 4 - 5 модульний рівень і необхідність включення до модулів технологічних операцій із 4 різних формалізованих періодів реалізації. Зроблено висновки, що у виділених підходах системно простежуються необхідні універсалізм і практичність у різних галузях, що надає підстави для стартової роботи на рівні конвергентних технологій. Виділено, що значним позитивом нової методології є те, що в межах формування технологій за модульним принципом досягається автономність формування галузевих модулів. Одночасно з цим виділяється необхідність системної методологічної роботи та координації. Формування технологій за модульним принципом є достатньо адаптованим рішенням для реалізації інноваційної моделі розвитку АПВ і напрямів трансферу технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.24-9 + П14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Тимчук В. М. 
Методологічні підходи оцінки зон трансферу кукурудзи на зерно за показником урожайності / В. М. Тимчук, Н. Ю. Єгорова, Є. С. Бондаренко, Л. С. Осіпова, С. Ф. Халін // Інженерія природокористування. - 2019. - № 3. - С. 43-50. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22.2

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Тимчук В. М. 
Методологічні підходи оцінки зон трансферу кукурудзи на зерно за показником урожайності / В. М. Тимчук, Н. Ю. Єгорова, Є. С. Бондаренко, Л. С. Осіпова, С. Ф. Халін // Інженерія природокористування. - 2019. - № 3. - С. 43-50. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22.2

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Тимчук В. М. 
Підходи щодо вибору об'єкту трансферу в системі технологічного забезпечення соняшнику / В. М. Тимчук, Є. С. Бондаренко, С. І. Святченко, Р. О. Косенко, С. М. Тимчук, Л. С. Осипова // Інженерія природокористування. - 2017. - № 2. - С. 96-103. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Соняшник є незаперечним лідером в аграрному ранговому табелі. Всі розмови і спроби знизити його роль і значення - приречені. Сьогоднішні українські реалії тільки сприяють зростанню актуальність системного підходу щодо соняшнику. З урахуванням додаткових факторів глобалізації, євроінтеграції, кліматичних трансформацій, децентралізації та інших факторів все це має підвищену актуальність в системі реалізації наявного комплексу конкурентних переваг вітчизняного АПК та України в цілому. Дослідження проводили згідно завдань НТП 46 і НТП 47 (2006 - 2010 рр.), ПНД 41 (2011 - 2015 рр.) і ПНД 44 (2016 - 2017 рр.) в головній організації ЦНО АПВ Харківської області - Інституті рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН. Предметом досліджень були визначені періоди і вектори розвитку вітчизняного олійно-жирового комплексу на рівні соняшнику. При розробці робочих моделей виходили із урахування позицій організації, структурного і ієрархічної побудови систем, формалізації і системного підходу на принципах наскрізній координації. У процесі статистичного аналізу використовували абсолютні та відносні показники динамічних і структурних зрушень, статистичні методи аналізу і прогнозування, табличний і графічний методи представлення результатів. Технології побудовані за принципом операційного листа не в повній мірі відповідають сучасним ринковим вимогам. Технологія, яка базується на традиційній основі із залученням окремих нових (можливо інноваційних) елементів досить важко вписується в процес її комерційного використання. Технології, які не мають адаптованої методології, механізмів і не гарантує одержання задекларованого кінцевого результату досить важко вписується в процес її комерційної реалізації. Успішні технології як цілісні об'єкти трансферу повинні базуватися на принципах стандартизованих сировинних ресурсів і наскрізній координації. При цьому обов'язковим елементом успішної реалізації технології повинна бути інтеграція її продукції в інші галузі і диверсифікація всього спектру продукції. Запропонована методика може бути використана як інструмент моделювання процесів, здійснення їх статистичної перевірки і обгрунтування. Розроблені і виділені методологічні підходи та алгоритми є специфічною науковою продукцією в системі наукового супроводу та консалтингу галузі рослинництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.11 + У9(4УКР)325.152.541.51-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Харківський науково-методологічний центр трансферу інновацій / В. М. Тимчук, Є. С. Бондаренко, С. І. Святченко, І. В. Гребенюк; НААН України, Ін-т рослинництва ім. В.Я. Юр'єва. - Харків : Бровін О.В., 2016. - 93, [2] c. - Бібліогр.: с. 80-85 - укp.

Розкрито специфіку Харківської області як зони ефективного трансферу. Висвітлено напрями розвитку Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН України як науково-методологічного центру трансферу інновацій в агропромислове виробництво. Розглянуто проблеми диверсифікації напрямів створення та використання селекційних інновацій. Визначено напрями зональної спеціалізації ринку селекційних інновацій і концентрації виробництва продукції рослинницта. Обгрунтовано шляхи підвищення реалізації потенціалу трансферу інновацій. На прикладі Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН України згруповано модельні етапи інноваційної трансформації за їх базовим рівнем, рівнем прагматичності та спрямованості задіяних механізмів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П13 + У9(4УКР-4ХАР)325.10-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО35083 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Тимчук В. М. 
Методологічні підходи оцінки технологій в галузі рослинництва / В. М. Тимчук, С. І. Святченко, Л. С. Осипова // Інженерія природокористування. - 2015. - № 1. - С. 23-28. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

В рамках стратегічного переходу аграрного сектору економіки до рівня агропромислового виробництва технологічна інновація є одним з дієвих інструментів забезпечення конкурентоспроможності та структуроутворюючим організаційним чинником наскрізної координації. На сьогодні вітчизняний аграрний сектор знаходиться на перехідному етапі від сільського господарства до агропромислового виробництва, що не дозволяє в повній мірі реалізовувати в рамках трансферу провідну роль технології і забезпечувати необхідну стабільність виробництва. З позицій побудови інноваційної системи для галузі рослинництва методологічні підходи формування і оцінки технологічних інновацій як системних рішень є актуальними і стратегічно важливими.


Індекс рубрикатора НБУВ: П140

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Тимчук В. М. 
Аналіз стану та напрямів технологічного забезпечення галузі рослинництва / В. М. Тимчук, М. Г. Цехмейструк, Л. С. Осипова // Інженерія природокористування. - 2014. - № 2. - С. 44-48. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Проаналізовано складові технологій вирощування 13 польових культур та виявлено основні закономірності діючих технологій. Обгрунтовано необхідність переходу на нові організаційні засади формування і трансферну цілісних технологій для галузі рослинництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: П14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Тимчук В. М. 
Оцінка ключових факторів трансферу технологій в галузі рослинництва / В. М. Тимчук, І. В. Токарь, Л. С. Осіпова // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2014. - Вип. 148. - С. 199-203. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано основні чинники трансферу технологічних інновацій в галузі рослинництва. Виділено ключові моменти та підходи щодо переходу на рівень стандартизованих сировинних ресурсів та трансфер цілісних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: П140

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Тимчук В. 
Результати імітаційного моделювання ефективності застосування перспективного зразка ОВТ / В. Тимчук, Р. Гумінський, В. Дацик, М. Савчук // Сучас. досягнення геодез. науки та вир-ва : зб. наук. пр. Зах. геодез. т-ва УТГК. - 2013. - Вип. 2. - С. 40-45. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Зазначено, що імітаційне моделювання як ефективний засіб економічно-раціонального забезпечення наукових досліджень є необхідним для задач оцінювання ефективності озброєння та формулювання вимог до нього. Наведено досвід застосування JCATS, проілюстровано та описано результати імітаційного моделювання, наведено рекомендації стосовно особливостей імітаційного моделювання у військово-прикладних дослідженнях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц88 в661.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72536 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Бортнік Л. Л. 
Геоінформаційні системи та інформаційні технології у військовій справі (за матеріалами науково-практичного семінару з циклу "Січневі ГІСи" (2012 р.)) / Л. Л. Бортнік, В. Ю. Тимчук // Вісн. геодезії та картографії. - 2013. - № 1. - С. 27-32. - укp.

Проанализированы существующие и перспективные геоинформационные системы (ГИС) и технологии, используемые в Вооруженных силах Украины, указаны направления дальнейшего развития ГИС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д8 в641.8 + Ц831

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14681 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Федак Н. В. 
Динаміка вмісту токоферолів в оліях соняшнику з різним жирнокислотним складом в процесі нагрівання / Н. В. Федак, А. М. Дихтярь, В. В. Кириченко, С. М. Тимчук, В. В. Поздняков, В. М. Тимчук // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2012. - Вип. 12, т. 4. - С. 139-145. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Вивчено змінений вміст і склад токоферолів в оліях соняшнику з контрастним жирнокислотним складом у процесі нагрівання за температури 180 градусів за Цельсієм. Встановлено, що в непрогрітих оліях соняшнику вміст токоферолів становить 52,5 - 61,1 мг % і їх кількісно переважаючою формою є alpha-токоферол. Вже через 6 год нагрівання beta-, gamma- та delta-токофероли майже повністю розкладаються і, починаючи з цього часу, комплекс токоферолів представлено тільки а-токоферолом. Його вміст у процесі нагрівання всіх типів олій постійно знижується та найменша інтенсивність цього процесу є властивою олії з високим вмістом гліцеридів олеїнової кислоти. Олію такого типу можна вважати перспективним джерелом кулінарних жирів, призначених до смаження у фритюрі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л782.126.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Тимчук В. Ю. 
Сфери і тенденції застосування геоінформаційних систем у Збройних силах України (за матеріалами науково-практичного семінару з циклу "Січневі ГІСи") / В. Ю. Тимчук, Я. С. Щадило // Вісн. геодезії та картографії. - 2012. - № 2. - С. 30-35. - укp.

Осуществлен анализ достижений в сфере геоинформационных систем и технологий применительно к задачам, актуальным для Вооруженных сил Украины; определены перспективы их развития и использования.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д1,0 в641.8 + Ц83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14681 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Тимчук С. М. 
Генетичний аналіз основних ознак якості гранулярного крохмалю у кукурудзи на основі мутації SUVB2D / С. М. Тимчук, М. М. Мартинюк, В. В. Поздняков, В. М. Тимчук, О. В. Анциферова, Ю. В. Харченко, Л. Я. Харченко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2012. - № 4. - С. 23-26. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.1-315 + Л851-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Петлюк І.  
Оцінювання можливостей приладів топогеодезичних підрозділів та сучасних геодезичних приладів для розв'язання військових задач / І. Петлюк, В. Тимчук, С. Власенко, Т. Шевченко // Сучас. досягнення геодез. науки та вир-ва. - 2011. - Вип. 1. - С. 111-114. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Порівняно можливості засобів топогеодезичної привязки (ТГП) підрозділів Сухопутних військ ЗС України та сучасних електронних геодезичних приладів. Запропоновано поетапну заміну застарілих приладів ТГП на нові з перепідготовкою особового складу підрозділів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц83 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72536 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Тревого І.  
Еталонний геодезичний базис оригінальної конструкції / І. Тревого, О. Денисов, І. Цюпак, В. Гегер, В. Тимчук // Зб. наук. пр. Зах. геодез. т-ва УТГК. - 2010. - Вип. 1. - С. 43-49. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д1,0 с0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Тимчук В. 
Навчання української мови в школах для дітей з порушеннями слуху / В. Тимчук // Дефектологія. - 2009. - № 2. - С. 42-42. - укp.

Запропоновано план уроку української мови (V клас) на тему: "Відмінювання іменників чоловічого роду"; план уроку з розвитку слухового сприймання (IX клас) на тему: "Опис зовнішності людини"; план проведення заходу "Свято рідної мови".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-917

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15708 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Тимчук В. М. 
Методологічне забезпечення інноваційного процесу в аграрній науці / В. М. Тимчук, О. С. Сало // Вісн. Донец. ун-ту. Сер. А. Природн. науки. - 2009. - № 1. - С. 540-542. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Установлено, что разработанные методические подходы по составляющим рынка объектов интеллектуальной собственности и их трансфера будут способствовать повышению уровня конкурентоспособности и инвестиционной привлекательности региональных АПП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-55 в

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69583/Сер.А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Тимчук В. М. 
Моніторинг ринку об'єктів права інтелектуальної власності в галузі рослинництва / В. М. Тимчук // Вісн. аграр. науки. - 2007. - № 10. - С. 30-32. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено нові методичні підходи та сформовано аналітичні триплетні системи для моніторингу ринку об'єктів права інтелектуальної власності (ОПІВ) у галузі рослинництва. Розроблено графічну модель взаємовідносин між учасниками ринку ОПІВ і структурами, що впливають на формування попиту на наукоємну продукцію.

Приведены новые методические подходы и сформированы аналитические триплетные системы для мониторинга рынка объектов права интеллектуальной собственности (ОПИС) в отрасли растениеводства. Разработана графическая модель взаимосвязей между участниками рынка ОПИС и структурами, которые влияют на формирование спроса на наукоемкую продукцию.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.10-141.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Кириченко В. В. 
Інформаційно-маркетинговий супровід селекції у рослинництві / В. В. Кириченко, В. М. Тимчук // Вісн. аграр. науки. - 2006. - № 9. - С. 52-55. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

За результатами селекційного процесу 2001 - 2005 рр. проаналізовано й обгрунтовано провідні напрями інформаційно-маркетингового супроводу та методологічного забезпечення реалізації інноваційної моделі та переходу до інноваційного провайдингу в рослинництві.

По результатам селекционного процесса 2001 - 2005 гг. проанализированы и обоснованы ведущие направления информационно-маркетингового сопровождения и методологического обеспечения реализации инновационной модели и перехода к инновационному провайдингу в растениеводстве.


Індекс рубрикатора НБУВ: П131 + У9(4УКР)325.10-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського