Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=С40(7СПО)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Бартош О. П. 
Компетентнісний підхід у підготовці соціальних працівників до роботи з дітьми у США / О. П. Бартош // Вісн. Луган. нац. ун-ту ім. Т. Шевченка. Пед. науки. - 2012. - № 5, ч. 2. - С. 83-90. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто компетентність фахівців соціальної роботи, які спеціалізуються на роботі з дітьми в США.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312 р30(7СПО) + С40(7СПО) + С5*148:Ч30

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бартош О. П. 
До проблеми підготовки магістрів соціальної роботи у США / О. П. Бартош // Вісн. Луган. нац. ун-ту ім. Т. Шевченка. Пед. науки. - 2012. - № 19, ч. 3. - С. 219-228. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто особливості підготовки магістрів соціальної роботи у США, яка вимагає концентрації спеціалізованих знань і практичних вмінь в одній або кількох сферах чи методах соціальної роботи. Найпоширенішою спеціалізацією на рівні магістратури є робота з окремими індивідами, сім'ями та групами. Крім певного методу роботи також можна обрати спеціалізацію у будь-якій із сфер діяльності соціальної роботи: з людьми літнього віку, у сімейних службах, із дітьми, з розумово відсталими людьми, у середовищі корекції поведінки чи у закладах кримінального покарання та ін. Великою популярністю серед студентів магістратури користується спеціалізація у клінічній соціальній роботі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312.4(7СПО) + С40(7СПО)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Левчук Т. І. 
Державна організація соціальної роботи в США / Т. І. Левчук // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2012. - № 3. - С. 97-102. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто особливості державної організації соціальної роботи в США, її основні напрями та акценти. Описано структуру державних органів США, що займаються соціальним забезпеченням, окремо розглянуто становлення та сучасний стан 2-х взаємозв'язаних напрямів державної системи соціальної роботи: соціального страхування та соціальної допомоги. У висновках стверджується високий рівень розвитку державної соціальної роботи США та її взаємозалежність з приватним сектором надання соціальних послуг.


Індекс рубрикатора НБУВ: С40(7СПО)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дуб О. І. 
Розвиток професійної етики соціальних працівників у системі неперервної освіти США : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О. І. Дуб; Черніг. нац. пед. ун-т ім. Т.Г. Шевченка. - Чернігів, 2012. - 20 c. - укp.

Розкрито проблему аналізу розвитку професійної етики соціальних працівників у системі неперервної освіти США. Виділено етапи становлення соціальної роботи у США як професійної діяльності. Встановлено зміст професійної діяльності соціальних працівників, який складається з компетентного вживання цінностей, принципів, методів і умінь для досягнення однієї або декількох цілей: надання допомоги людям в одержанні матеріальної допомоги, організація індивідуального, групового та сімейного консультування і психотерапевтичної допомоги, надання допомоги місцевим співтовариствам або групам громадян в досягненні соціально значущих цілей і покращенні діяльності соціальних служб; участь в законотворчому процесі з питань соціального добробуту. Показано, що в основі методики організації соціальної роботи є постійне розширення власної понятійної бази соціальних працівників на основі розширення розуміння філософської основи професії й інтелектуальної бази професійних знань. Встановлено етапи розвитку бази цінностей професії й етичних дилем в практиці роботи. Доведено, що становлення кваліфікаційної основи професії соціальних працівників відбувалося через розвиток технічних аспектів практики, до формування основних цінностей професії моральних цілей, і етичних норм. Показано, що встановлені проблеми залишаються дискусійними і є рушійними силами розвитку професії, які визначають зміст професійної освіти соціальних працівників у США.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(7СПО)6 + С40(7СПО)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391321 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Козубовська І. В. 
Підготовка майбутніх соціальних працівників США до міжкультурної взаємодії у професійній діяльності : [монографія] / І. В. Козубовська, О. О. Байбакова, С. З. Шпеник; ДВНЗ "Ужгород. нац. ун-т". - Ужгород : АУТДОР-ШАРК, 2016. - 267 c. - Бібліогр.: с. 209-229 - укp.

Проаналізовано досвід США з проблем підготовки майбутніх соціальних працівників до міжкультурної взаємодії. Охарактеризовано особливості професійної роботи з представниками різних категорій етнічних меншин, зокрема з дітьми. Значну увагу приділено питанням формування міжкультурної компетентності соціальних працівників. Розглянуто можливості використання досвіду США у вітчизняній соціальній освіті.


Індекс рубрикатора НБУВ: С40(7СПО) р + Ч489.511.203(7СПО)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА809788 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Попова А. О. 
Соціальна робота з дітьми у місцевих громадах Сполучених Штатів Америки : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.05 / А. О. Попова; Київський університет імені Бориса Грінченка. - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Вивчено та проаналізовано сутність понять: "громада", "місцева громада", "соціальна робота в місцевій громаді", "соціальна робота з дітьми в місцевих громадах", "територіальна громада", "громада за інтересами", "технології соціальної роботи з дітьми в місцевих громадах". Уперше здійснено історико-педагогічний аналіз становлення та розвитку системи соціальної роботи з дітьми у місцевих громадах Сполучених Штатів Америки. Розроблено та охарактеризовано етапи розвитку соціальної роботи з дітьми в місцевих громадах Сполучених Штатів Америки: I етап (кінець XVIII ст. – перша полов. XIX ст.) – зародження приватної філантропії; II етап (друга полов. XIX – початок XX ст.) – становлення соціальної роботи з дітьми в громаді; III етап (початок XX ст. – 30-ті роки ХХ ст.) – професіоналізація соціальної роботи; IV етап (40-ті рр. XX ст. – кінець 60-х рр. XX ст.) – створення інститутів соціальної підтримки місцевих громад; V етап (початок 70-х рр. XX ст. – дотепер) – розвиток системи соціальної роботи з дітьми в місцевих громадах. Визначено особливості організації та здійснення соціальної роботи з дітьми в місцевих громадах Сполучених Штатів Америки. Охарактеризовано напрями, зміст, технології, моделі та методи соціальної роботи з дітьми в місцевих громадах Сполучених Штатів Америки. Проведено порівняльний аналіз соціальної роботи з дітьми в місцевих громадах Сполучених Штатів Америки та України.


Індекс рубрикатора НБУВ: С40(7СПО) + Ч312.4(7СПО)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440943 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського