Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (19)Книжкові видання та компакт-диски (183)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Т3(4УКР)64-7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 93
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Диалог украинской и русской культур в Украине : Материалы IV-й Междунар. науч.-практ. конф. (9 - 10 дек. 1999 г., г. Киев) / ред.: Н. А. Шульга; Фонд поддержки рус. культуры в Украине (Рус. фонд). - К., 2000. - 360 c. - рус.

Рассмотрены политические, правовые и социальные условия диалога украинской и русской культур в Украине, их диалог в сферах образования, массовой коммуникации и искусства. Проанализировано значение русской ментальности для становления независимой Украины, конституционные права русских и украинцев в Беларуси и возможности их реализации, а также перспективы развития ценностных ориентаций в украинской и русской культурах. Охарактеризованы онтологические и исторические корни противоречий в формах самоорганизации русских в Украине, некоторые проблемы языковой политики Украины в области образования, историческая перспектива русского языка и культуры в контексте развития информационно-коммуникационных технологий в Украине и др.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7 я431 + Т3(4УКР)64-56 я431 + С5*671*18:C5*425 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА599358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Зміни у свідомості українського суспільства на зламі тисячоліть = Changes in Consciousness of Ukrainian Society on the Millennium Break / ред.: С. Рябов; Від. з питань освіти та культури Держдепартаменту США. - К. : Видавн. дім "KM Academia", 2001. - 266 c. - укp.

Висвітлено широкий спектр проблем сучасного розвитку України, пов'язаних з входженням її у міжнародний економічний та культурний простір. Охарактеризовано роль ритуалів у трансформації політичної свідомості. Досліджено деякі проблеми, пов'язані з соціальною адаптацією колишніх військових на етапі трансформації українського суспільства. Проаналізовано вплив політичних трансформацій в українському суспільстві на реформування вищої освіти у 1990-х рр. Обгрунтовано нову політику у сфері вищої освіти. Зроблено філософсько-соціологічний аналіз проблеми політичної ідентичності.


Індекс рубрикатора НБУВ: С.я43(4УКР) + Ф051 я43 + С5*622 я43 + С5*25 я43 + Т3(4УКР)64-7 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА604835 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Культура України: стан, проблеми, тенденції розвитку : Зб. наук. ст. / ред.: В. Г. Чернець; Ін-т підвищ. кваліфікації працівників культури. - К., 1997. - 268 c. - укp.

Висвітлюються стан та проблеми розвитку культури і суспільства України на порозі третього тисячоліття, співвідношення теорії та практики в художній культурі України. Розглядаються шляхи поліпшення роботи закладів культури в сучасних умовах, використання народної педагогіки у системі підвищення кваліфікації працівників культури, проблеми культури і духовності в сучасній сім'ї. Характеризується стан і тенденції розвитку бібліотечної справи в Україні, бібліографічно-видавнича діяльність в інформаційному забезпеченні розвитку української культури, українське законодавство і соціально-культурний розвиток меншин. Аналізується культура в ринкових умовах, у контексті виробництва суспільних благ; економічні аспекти приватизації закладів культури, суть та шляхи її проведення тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч114(4УКР) я43 + Ч71 я43 + Т3(4УКР)64-7 я43 + Ч73 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА588027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Черничко І. В. 
Культура і держава: тенденції, проблеми та перспективи розвитку взаємовідносин владних і театрально-мистецьких структур в Україні / І. В. Черничко; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. - К., 1998. - 68 c. - Бібліогр.: 72 назв. - укp.

У монографії, що є складовою частиною наукової праці "Моделі розвитку та механізми функціонування сфери культури України на межі століть: історія, теорія, практика розвитку (на прикладі української національної театральної культури)", досліджуються тенденції, проблеми та перспективи розвитку взаємовідносин владних і театрально-мистецьких структур в Україні. Аналізуються причини і наслідки державної політики в галузі української культури, становлення її концептуальних засад; спадковість правотворення в галузі культури та апогей державного управління нею; самоорганізація українського театру в контексті парадоксів державної культурної політики та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ333(4УКР)6 + Т3(4УКР)64-7 + Х819(4УКР)135

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586778 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

"Просвіта": історія та сучасність. (1868-1998) : Зб. матеріалів та док. / ред.: В. Герман; Всеукр. т-во "Просвіта" ім. Т.Шевченка. - К. : Просвіта: Веселка, 1998. - 486 c. - укp.

Розповідається про етапи становлення Товариства, його історію й сьогодення, про подвижників національної справи (Б.Гринченка, М.Коцюбинського, К.Солуха, Б.Лепкого, В.Кравченка, В.Леонтовича, М.Саєвича), про здобутки і втрати на шляху до здобуття Україною незалежності. Окремим розділом висвітлено діяльність обласних і регіональних об'єднань відродженого Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка. Подано документи та ухвали Товариства "Просвіта", спрямовані на розбудову національної - як за формою, так і за змістом - Української держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч710.4(4УКР)л5 + Ф513(4УКР)53 + Ф79(4УКР) + Т3(4УКР)64-7 + Т3(4УКР)0-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС32969 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Українсько-російські культурні зв'язки: історія і сучасність. Міжрегіональна науково-практична конференція (Дніпропетровськ, 4-5 грудня 1997 р.) : Тези доп. та повідомл. / ред.: В. В. Іваненко; Дніпропетр. держ. ун-т. - Д. : АЕК, 1997. - 61 c. - укp.

Конференція була присвячена обговоренню широкого кола актуальних питань еволюції українсько-російських культурних взаємин з кінця XVII ст. до сьогодення. На конференції працювало дві секції: 1- "Культурні взаємовпливи українського та російського народів: традиції, суперечності, перспективи"; 2 - "Персоналії в українсько-російських культурних зв'язках". Серед питань, які були розглянуті на Секції 1 - особливості російсько-українських музичних зв'язків кінця XVII - першої чверті XVIII ст. (духовна музика); відмінності релігійного життя українського та російського суспільства цього періоду; мова як основа формування національної самосвідомості російського та українського народів; взаємовідносини російських та українських політичних емігрантів у 70-ті рр. XIX ст.; взаємозв'язки між природознавцями України та Росії; протиріччя у взаємовідносинах російської та української соціал-демократії початку XX ст.; кадрова політика Москви стосовно України у 50-60-ті рр. XX ст.; спільність культурної парадигми і відмінність національного резистансу в дисидентському русі України та Росії в 60-80-ті рр.; досвід становлення конституційної юстиції в Україні та Росії на сучасному етапі та ін. Серед відомих діячів культури, письменників, яким були присвячені засідання 2-ої секції - О.С.Пушкін, М.В.Гоголь, Марко Вовчок, М.П.Драгоманов, М.І.Міхновський, Д.Яворницький, І.С.Козловський, Г.П.Алєксєєв. Їх творча діяльність розглядалась, насамперед, з точки зору взаємовпливу двох національних культур: української та російської.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)0-7 я43 + Т3(4Укр)0-7 я43 + Т3(4Укр)64-7 я43 + Т3(2Рос)64-7 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА585063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Толочко П. П. 
Що або хто загрожує українській мові? / П. П. Толочко. - К. : Оріяни, 1998. - 29 c. - Бібліогр.: 34 назв. - укp. - рус.

Розглядається становище української мови в Україні після набуття Україною політичного суверенітету. Автор виявляє внутрішні суперечності, які має українська мова, і які не дають їй в повній мірі розвиватися - двоїстість (існування двох правописів і літературних мов), неприродне ускладнення української мови залученнями до її лексики полонізмів та германізмів. Висвітлюються витоки походження української мови, а також вплив української культури та української історії на творчість видатних російських письменників: О.Пушкіна, М.С.Лєскова, І.Тургенєва та ін. Особлива увага приділена розкриттю проблеми двомовності в Україні, розглянуті її позитивна та негативна сторони.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш100.735 + Ш12(4УКР) + Т3(4УКР)64-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р85143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Нетеса С. В. 
До питання про діяльність мусульманських національно-культурних товариств на території незалежної України / С. В. Нетеса // Сх. світ. - 2005. - № 2. - С. 50-58. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э38 + Т3(4УКР)64-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21929 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Сенченко М. І. 
"Культурна революція" в Україні, або Управління деградацією / М. І. Сенченко; Міжрегіон. акад. упр. персоналом. - К. : МАУП, 2004. - 212 c. - (Б-ка журн. "Персонал"). - укp.

Досліджено вплив світових ідеологічних глобалізаційних процесів на соціальний, економічний і духовний розвиток українського народу. Визначено причини виникнення та впровадження "культурної революції" в Україні у XX - на початку XXI ст., показано вплив марксистського вчення, фашистської ідеології та сучасної критичної теорії на формування досліджуваного соціального явища. Проаналізовано особливості утворення нової культури "звільнення" у США та цивілізованих країнах Західної Європи й охарактеризовано основні засоби її впровадження - зміни в освітній системі, розповсюдження "порядку культурного усуспільнення" як засобу руйнування приватної власності, обмеження національного суверенітету, впровадження хибних духовних цінностей і пропаганди насильства у суспільстві. Досліджено процес формування споживацької свідомості.

Исследовано влияние мировых идеологических глобализационных процессов на социальное, экономическое и духовное развитие украинского народа. Определены причины возникновения и распространения "культурной революции" в Украине в XX - начале XX вв., показано влияние марксистского учения, фашистской идеологии и современной критической теории на формирование исследованного социального явления. Проанализированы особенности создания новой культуры "освобождения" в США и цивилизированных странах Западной Европы и охарактеризованы основные средства ее внедрения - изменения в образовательной системе, распространение "порядка культурного обобщения" как средства ликвидации частной собственности, ограничение национального суверенитета, внедрение ложных духовных ценностей и пропаганды насилия в обществе. Исследован процесс формирования потребительского сознания и рассмотрены некоторые негативные последствия толерантности.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7 + Ч111.16(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА658763 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Духовна культура в інформаційному суспільстві : Матеріали міжнар. наук.-теор. конф., 24 - 25 січ. (2002 р.) / ред.: Шейко; Харк. держ. акад. культури. - Х., 2002. - 300 c. - укp.

Висвітлено історію української культури у глобально-цивілізаційному вимірі. Описано деякі особливості ренесансного періоду в Україні. Розкрито взаємозв'язок фольклорних традицій і мистецтва бароко Слобожанщини XVII - XVIII ст. Розглянуто питання наявності неокласичних тенденцій у культурі постмодернізму. Проаналізовано культуру спілкування викладача та студента як фактор формування особистості. Визначено деякі тенденції формування інформаційного суспільства в Україні. Запропоновано сучасний погляд на розвиток театрального процесу в країні. Розкрито вплив іноземної масової культури на формування вітчизняної театральної естетики. Акцентовано увагу на проблемах розвитку хореографії, фольклору, академічному і народно-інструментальному мистецтві, хорознавстві, тенденціях розвитку бібліотечно-інформаційної освіти. Висвітлено традиції та новації бібліотеки в соціокультурному просторі. Розглянуто нові інформаційні технології в сфері культури.

Освещена история украинской культуры в глобально-цивилизационном измерении. Описаны некоторые особенности ренессансного периода в Украине. Раскрыта взаимосвязь фольклорных традиций и искусства барокко Слобожанщины XVII - XVIII вв. Рассмотрены вопросы наличия неоклассических тенденций в культуре постмодернизма. Проанализирована культура общения преподавателя и студента как фактор формирования личности. Изложены некоторые тенденции формирования информационного общества в Украине. Предложен современный взгляд на развитие театрального процесса в стране. Раскрыто влияние иностранной массовой культуры на формирование отечественной театральной эстетики. Акцентировано внимание на проблемах развития хореографии, фольклора, академического и народно-инструментального искусства, хороведении, тенденциях развития библиотечно-информационного образования. Освещены традиции и новации библиотеки в социокультурном пространстве. Рассмотрены новые информационные технологии в сфере культуры.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.151я431 + Ю6*671.13я431 + Щ03(4УКР)я431(0) + Т3(4УКР)64-7 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА625091 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Шейко В. М. 
Культура України в роки незалежності / В. М. Шейко // Культура України. Мистецтвознав.. - Х., 2001. - Вип. 8. - С. 4-16. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проаналізовано розвиток культури за останнє десятиріччя. Розглянуто проблеми сучасного стану культурологічної діяльності в українському суспільстві, визначено роль і місце української культури у світовій культурі та загальнолюдській цивілізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)64-7 + Ч111.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69510 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Черничко І.  
Українська культура на зламі тисячоліть (етносоціогуманітарний аспект) / І. Черничко // Нар. творчість та етнографія. - 2001. - № 4. - С. 103-109. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Проаналізовано актуальну проблему становлення та сталого розвитку української нації, а також демократичного, громадянського суспільства. Значну увагу приділено традиціям українців, всебічному розвитку етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності корінного народу та національних меншин, які мешкають на території України.

Проанализирована актуальная проблема становления и стабильного развития украинской нации, а также демократического, гражданского общества. Значительное внимание уделено традициям украинцев, всестороннему развитию этнической, культурной, языковой и религиозной самобытности коренного народа и национальных меньшинств, проживающих на территории Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)64-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27482 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Науково-освітній потенціал нації: погляд у XXI століття. Кн. 2. Освіта і наука: творчbй потенціал державо- і культуротворення / ред.: В. М. Литвин. - К. : Навч. кн., 2003. - 672 c. - укp.

Висвітлено проблеми та перспективи розвитку вищої освіти в Україні на зламі століть. Наведено реєстр вищих закладів освіти (ВЗО) ІІІ - IV рівнів акредитації, а також список голів регіональних Рад ректорів ВЗО І, ІІ, ІІІ та IV рівнів акредитації. Вміщено перелік національних ВЗО. Наведено інформацію про донорські організації та благодійні програми, що працюють в Україні. Проаналізовано основні положення Програм ТАСІС, "Бістро", а також програмного документу ЮНЕСКО (1995).

Освещены проблемы и перспективы развития высшего образования на Украине на рубеже веков. Приведены регистр высших заведений образования (ВЗО) ІІІ - IV уровней аккредитации, а также список председателей региональных Советов ректоров ВЗО І, ІІ, ІІІ та IV уровней аккредитации. Предложен перечень национальных ВЗО. Приведена информация о донорских организациях и благотворительных программах, работающих на Украине. Проанализированы основные положения Программ ТАСИС, "Бистро", а также программного документа ЮНЕСКО (1995 г.).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР) + С5*674 + Т3(4УКР)64-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: В346576 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Кафарський В.  
Нація і держава: Культура, Ідеологія, Духовність / В. Кафарський; Прикарпат. ун-т ім. В.Стефаника. - Івано-Франківськ : Плай, 1999. - 336 c. - укp.

На підставі вітчизняної та зарубіжної політико-філософської та культурологічної думки проаналізовано особливості розвитку української нації та держави. Наведено шляхи формування державної ідеології. Висвітлено питання щодо духовних орієнтирів реформування українського суспільства. Відзначено зростання впливу національної сфери на всі інші, зокрема, соціально-політичну. Розглянуто націю як суб'єкт політики, а також культуру як специфічний адаптивний механізм нації. Запропоновано концепції етногенезу та української державності. Розглянуто сутність етнонаціональної політики української держави.

С учетом отечественной и зарубежной политико-философской и культурологической мысли проанализированы особенности развития украинской нации и государства. Предложены пути формирования государственной идеологии. Освещены вопросы о духовных ориентирах реформирования украинского общества. Отмечено возрастание влияния национальной сферы на все другие, в частности, социально-политическую. Рассмотрена нация как субъект политики, а также культура как специфический адаптированный механизм нации. Предложены концепции этногенеза и украинской государственности. Рассмотрена сущность этнонациональной политики украинского государства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф51(4УКР) + Ф055.22 + Т3(4УКР)64-56 + Т3(4УКР)64-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА629671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Кубальський О. Н. 
Освіта та наука як фактори соціального розвитку українського суспільства / О. Н. Кубальський // Пробл. історії України: факти, судження, пошуки: Зб. наук. пр. - 2002. - Спец. вип. 2. - С. 96-101. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7 + Ч214(4УКР) + Ч34(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68307 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Даниленко В.  
Релігійне життя в Україні у 1990-ті роки / В. Даниленко // Пробл. історії України: факти, судження, пошуки: Міжвід. зб. наук. пр. - 2002. - Вип. 6. - С. 507-518. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7 + Э29(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68307 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Україна на межі тисячоліть: етнос, нація, культура : Доп. та повідомл.: Кн. 1 - 2 / ред.: Г. Скрипник; НАН України. Ін-т мистецтвознав., фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського, Міжнар. асоц. етнологів. - К. : Вид-во Асоц. етнологів, 2000. - 591 c. - укp.

Висвітлено етнонаціональні та етнополітичні реалії та тенденції у сучасній Україні, зокрема, проблеми національних меншин. Проаналізовано сучасний стан етнології та фольклористики, а також спадщину М.Ф.Сумцова (1854 - 1922 рр.) - професора Харківського університету, академіка. Розглянуто вплив космогонічної символіки та еніетнічних елементів на формування засад національної ідентичності. Визначено риси імпресіонізму у творчості Б.Лятошинського.

Освещены этнонациональные и этнополитические реалии и тенденции в современной Украине, в частности, проблемы национальных меньшинств. Проанализированы современное состояние этнологии и фольклористики, а также наследие М.Ф.Сумцова (1854 - 1922 гг.) - профессора Харковского университета, академика. Рассмотрено влияние космогонической символики и эниэтнических элементов при формировании основ национальной идентичности. Определены черты импрессионизма в творчестве Б.Лятошинского.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т52(23=УКР)я431 + Т3(4УКР)64-7я431 + Ш3(2=1Ук)я431 + Щ03(4УКР)64 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА637854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Сушинський Б. І. 
Історія українського лицарства: Орден Архистратига Михаїла : Моногр. / Б. І. Сушинський. - Л. : Добра справа, 2002. - 476 c. - Бібліогр.: с. 475-476. - укp.

Уперше розглянуто історію українського лицарства з козацьких часів до сьогодення. Проаналізовано діяльність першого в Україні православного Ордену Архистратига Михаїла, а також особливості заснування Аристократичного Ордену Георгія Милосердного. Розкрито організаційні, історичні, морально-етичні та ідеологічні засади українського лицарства, визначено його зв'язки з міжнародним лицарським рухом.

Впервые рассмотрена история украинского рыцарства с казацких времен до настоящего времени. Проанализированы деятельность первого в Украине православного Ордена Архистратига Михаила, а также особенности основания Аристократического Ордена Георгия Милосердного. Раскрыты организационные, исторические, морально-этические и идеологические основы украинского рыцарства, определены его связи с международным рыцарским движением.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)4-294 + Т3(4УКР)64-727

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА654264 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Краєзнавці України: Сучасні дослідники рідного краю: Довід. Т. 1 / ред.: П. Т. Тронько; Всеукр. спілка краєзнавців. - К.; Кам'янець-Поділ., 2003. - 270 c. - укp.

Наведено біографічні відомості понад 400-т представників сучасного краєзнавчого руху в Україні, які своєю працею внесли значний вклад у розвиток теоретичного та прикладного краєзнавства, сприяли комплексному поглибленому дослідженню свого краю, відродженню духовних традицій українського суспільства.

Приведены биографические данные более 400-т представителей краеведческого движения в Украине, которые внесли значительный вклад в развитие теоретического и прикладного краеведения, содействовали комплексному углубленному исследованию своего края, возрождению духовных традиций украинского общества.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7 + Т3(4УКР) л60

Рубрики:

Шифр НБУВ: В347875 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Православні духовні цінності і сучасність = Orthodox Cultural Wealth and Contemporaneity : Матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., Київ, 21 берез. 2003 р. / Міжрегіон. акад. упр. персоналом, Міжнар. кадр. акад. - К., 2003. - 324 c. - укp.

Розглянуто православні цінності як базисні структурні складові українського менталітету. Проаналізовано вплив християнських цінностей на формування духовної культури підлітків у сучасній сім'ї, роль християнської етики у сучасному світі. Висвітлено духовно-моральний потенціал церкви і шляхи посилення його впливу на українське суспільство, проблеми і перспективи релігієзнавчої освіти як духовної цінності. Розкрито моральні аспекти символізму ікони, зміст християнської аскетики у творчості святих отців православної церкви.

Рассмотрены православные ценности как базисные структурные составные украинского менталитета. Проанализированы влияние христианских ценностей на формирование духовной культуры подростков в современной семье, роль христианской этики в современном мире. Освещены духовно-моральный потенциал церкви и пути усиления его влияния на украинское общество, проблемы и перспективы религиеведческого образования как духовной ценности. Раскрыты моральные аспекты символизма иконы, содержание христианской аскетики в творчестве святых отцов православной церкви.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э372я431 + Т3(49=СЛ)0-7я431 + Т3(4УКР)64-7я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА645378 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського