Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (6)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Іщенко К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Іщенко К.  
Глоу - новий ефективний препарат-ексклюзив для шкіри / К. Іщенко, Т. Двуреченська // Ліки України. - 2005. - № 12. - С. 85. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р60-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Іщенко К. С. 
Розробка способу управління вибуховим руйнуванням гірських порід з використанням забійки, що розширюється : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.15.11 / К. С. Іщенко; НАН України. Ін-т геотехн. механіки. - Д., 2003. - 18 c. - укp.

Обгрунтовано раціональне співвідношення компонентів забійки з суміші, що розширюється під час твердіння (РТС-1), яка забезпечує максимальний замикаючий ефект продуктів детонації. Визначено характер розподілу та тривалість дії на гірський масив раціональних напружень, спричинених вибухом шпурового заряду вибухової речовини (ВР), залежно від властивостей матеріалу забійки РТС-1. Одержано аналітичні залежності для розрахунків швидкості та часу вильоту зі шпура забійки РТС-1, які визначають умови раціонального навантаження масиву гірських порід, а також залежності коефіцієнта використання шпура від довжини забійки РТС-1 для різних типів ВР, які дають змогу оцінювати ефективність відбійки гірських порід шпуровими зарядами різноманітних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И133-1 + И133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324899 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Іщенко К. В. 
Технологічні прийоми підвищення яєчної продуктивності та збереження курей-несучок шляхом покращення мікроклімату пташників : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / К. В. Іщенко; Ін-т тваринництва НААН України. - Х., 2010. - 19 c. - укp.

Встановлено необхідність зниження вмісту шкідливих газів і кількості мікроорганізмів у повітрі пташників за використання таких кліткових батарей. Запропоновано проведення обробки його в колекторному повітропроводі системи підсушування посліду ультрафіолетовим випромінюванням, а для зменшення вмісту шкідливих газів у повітрі проводити обробку посліду або повітря пташника відповідними реагентами чи абсорбентами. Розроблено конструкції експериментальних бактерицидних пристроїв і скрубера, вивчено їх вплив за різних режимів роботи та застосування як наповнювачів різних речовин на мікробне обсіменіння повітря пташника та вміст у повітрі шкідливих газів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681 + П682-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА372827 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ус С. А. 
Застосування інтервальної регресійної моделі в задачі визначення оптимального складу закладної суміші / С. А. Ус, К. С. Іщенко, А. О. Корела // Наук. вісн. Нац. гірн. ун-ту. - 2011. - № 6. - С. 126-130. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто задачу обгрунтування оптимального складу суміші для закладки виробленого простору. Для її розв'язання запропоновано оптимізаційну модель, основою якої є рівняння регресії з інтервальними коефіцієнтами. Для розв'язання одержаної задачі використано метод послідовної редукції. Проведено порівняльний аналіз рішень, одержаних за допомогою інтервальної та звичайної моделей.


Індекс рубрикатора НБУВ: И144.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16377 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Іщенко К. О. 
Інституціональні фактори економічного зростання : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / К. О. Іщенко; Донец. нац. ун-т. - Донецьк, 2014. - 20 c. - укp.

Розроблено теоретико-методологічні основи, що стосуються інституціональних факторів економічного зростання. Обгрунтовано висновок, що непрямі фактори економічного зростання (попит, пропозиція та розподіл) несуть у собі інституціональне навантаження, тому науково обгрунтованим є виділення особливого, інституціонального фактору економічного зростання. Досліджено сутність, зміст і структурну організацію економічних інститутів. Показано, що соціокультурні неформальні інститути (традиції, звичаї, ментальність) поряд із засобами виробництва є елементом продуктивних сил і найважливішим фактором економічного зростання, тому актуалізація потенціалу культури та духовності повинні стати метою продуманої національної політики. Набули подальшого розвитку принцип системності, теорія інституціональної динаміки економічних інститутів, теорія інституціональних пасток, економічна теорія прав власності. З'ясовано, що економічна теорія прав власності показує і певною мірою доводить, що відносини власності функціонують за допомогою своїх юридичних форм.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.46

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Палій А. П. 
Дослідження особливостей завершення машинного доїння високопродуктивних корів на комплексах промислового типу / А. П. Палій, К. В. Іщенко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2019. - № 1. - С. 250-256. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета статті - дослідження технологічних особливостей завершення машинного доїння високопродуктивних корів на доїльних установках за різного часу затримки знімання доїльних апаратів. Науково-господарські досліди проводили на сучасних доїльних установках "Паралель" фірми "Bou Matic", у яких заключні операції машинного додоювання та зняття доїльних стаканів відбувається за допомогою пневмоавтомата і маніпулятора. Для встановлення ступеня впливу затримки знімання доїльного апарата з вимені високопродуктивних корів після закінчення машинного доїння на показники молоковиведення та стан їх здоров'я провели науково-господарський дослід методом періодів на 3-х групах-аналогів української чорно-рябої молочної породи, по 15 голів у кожній. За результатами аналізу показників молоковиведення високопродуктивних корів при затримці знімання доїльного апарата з вимені після припинення процесу доїння, час якого становив 8, 12 та 15 с, встановлено, що всі вони не мали вірогідних відмінностей. При цьому спостерігали дещо більші витрати часу оператором на доїння корів при затримці 15 с, однак кількість видоєного молока за першу хвилину доїння мала тенденцію до зменшення в корів при затримці на 8 с за величини ручного додоювання 0,10 кг проти 0,07 - 0,09 кг, при затримці знімання апарата відповідно на 12 та 15 с. Елементи наукової новизни. Одержано нові дані щодо впливу технологічних прийомів завершення машинного доїння високопродуктивних корів на доїльних установках в умовах комплексів промислового типу на зниження травмування вимені корів, збільшення інтенсивності й повноти видоювання та підвищення продуктивності праці оператора машинного доїння. На підставі досліджень експериментально обгрунтовано доцільність використання техніко-технологічних рішень доїння високопродуктивних корів, які не чинять негативного впливу на тварин, забезпечують високі показники молоковиведення та одержання продукції вищого гатунку.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-642 + П072.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Науменко О. А. 
Стан звірівництва в Україні за видами та кількістю деяких мисливських хутрових звірів / О. А. Науменко, К. В. Іщенко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2020. - Вип. 209. - С. 26-31. - Бібліогр.: 31 назв. - укp.

Звірівництво є однією з галузей тваринництва, що ставить за мету одержання шкур від цінних хутрових звірів. Метою статті є оцінка стану звірівництва в Україні за 2010 - 2018 рр. за видами та кількістю деяких мисливських хутрових звірів. Здійснено аналіз статистичних даних по роках у динаміці за кількістю білок, зайців, куниць, лисиць, ондатр, норок та бобрів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П717

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Особливості вирощування та переробки перепелів : наук.-метод. посіб. / А. П. Палій, Л. І. Наливайко, А. П. Палій, К. О. Родіонова, К. В. Іщенко, Р. А. Дубін; Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка. - Харків : Бровін О. В., 2021. - 186 c. - Бібліогр.: с. 178-186 - укp.

Розглянуто сучасну класифікацію перепелів, а також зовнішню та внутрішню будову птиці. Наведено інформацію щодо особливостей годівлі та утримання перепелів у фермерських та присадибних господарствах, критерії відбору перепелиних яєць для інкубації та обробки їх перед інкубацією в домашніх умовах. Розкрито питання етіології незаразних хвороб та епізоотології, діагностики інфекційних і паразитарних хвороб перепелів, дається різнобічна оцінка заходів профілактики та боротьби із хворобами на основі власних наукових досліджень та останніх інструктивно-методичних матеріалів, виданих як в Україні, так і за її межами. Представлено інформацію щодо гігієнічних та ветеринарно-санітарних вимог до забою перепелів та їх подальшої переробки.


Індекс рубрикатора НБУВ: П686.3-4 я73-1 + Л931 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА849397 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Іщенко К. С. 
Розвиток геомеханічних основ створення способів вибухового руйнування міцних гірських порід : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.15.09 / К. С. Іщенко; Національна академія наук України, Інститут геотехнічної механіки імені М. С. Полякова. - Дніпро, 2020. - 40, [1] c. - укp.

Підвищено ефективність і екологічну безпеку ведення гірничих робіт в умовах глибоких шахт і кар'єрів. Розвинуто геомеханічні основи створення способів вибухового руйнуванням міцних гірських порід з використанням зарядів змінного перерізу кумулятивної дії, які сприяють перерозподілу газових потоків в циліндричних зарядних порожнинах за умов їх підривання. Проаналізовано і дано комплексну оцінку стану гірничого виробництва, факторів, що впливають на ефективність вибухового руйнування міцних гірських порід, шляхи і ресурсозбереження при видобутку корисних копалин для розробки нових ресурсо- і енергозберігаючих технологій проведення гірничих виробок, відбійки і переробки корисних копалин з відкритим і підземним циклами робіт з урахуванням гірничо-геологічних і структурних особливостей гірських порід різного генезису та екологічної безпеки на територіях з розвинутою інфраструктурою. Проведено аналітичні та експериментальні дослідження по обґрунтуванню руйнуючої дії подовжених зарядів вибухової речовини змінного перерізу. Розроблено, за їх результатами, нові способи формування зарядів вибухової речовини змінного перерізу кумулятивної дії та обґрунтовано раціональні параметри способу відбійки локально-тріщинуватих міцних гірських порід, а також новий спосіб формування врубової порожнини в міцних напружених породах.


Індекс рубрикатора НБУВ: И133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445472 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського