Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Жердєв В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Жердєв В. В. 
Сакральне мистецтво в православних храмах Німеччини (XIX - початок XX ст.) : автореф. дис. ... канд. мистецтвознав. : 17.00.05 / В. В. Жердєв; Харк. держ. акад. дизайну і мистец. - Х., 2010. - 20 c. - укp.

Зібрано й уведено до наукового обігу новий фактологічний і візуальний матеріал з архітектури та живописного оздоблення православних храмів Німеччини. Реконструйовано історико-культурний контекст поширення православних храмів на німецьких землях, розглянуто їх класифікації дореволюційного та сучасного періодів. Встановлено хронологію появи православних парафій на німецьких землях у XVIII - на початку XIX ст. Складено хронологічні таблиці дореволюційних, а також сучасних православних парафій Німеччини. Виявлено художньо значущі православні храми у Німеччині, проведено їх комплексний стилістичний аналіз. Досліджено стилістичний вплив церковного й академічного мистецтва Російської імперії, авторських шкіл, напрямів та окремих зразків на архітектурні рішення, іконостаси та живописно-демократичну програму оздоблення православних церков Німеччини. Уточнено наукову біографістику німецьких художників у вітчизняному мистецтвознавстві. З'ясовано, що першу спробу відродження візантійської традиції у живописному оформленні храмів започатковано у церкві Преображення Господня (Баден-баден) на початку 1880-х рр., ще задовго до повернення до канонічного іконописання у метрополії. Знайдено й ідентифіковано зразки сакрального мистецтва у Бад-Наугеймі (XVIII ст.), які за стильовими особливостями та розташуванням в іконостасі (службові двері) можуть походити з українських земель.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ117.166(4НІМ)53 + Щ103(4НІМ)53-38 + Э372.09(4НІМ)-655

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369935 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Жердєв В. Г. 
Формування якісних знань та навичок самоконтролю студентів технолого-педагогічного профілю ВНЗ за допомогою навчальних комплексів із ЧПУ та у процесі викладання курсу "Автосправа" / В. Г. Жердєв, В. В. Мосолов // Педагогіка вищ. та серед. шк.. - 2012. - Вип. 36. - С. 571-575. - укp.

З’ясовано, що для підготовки кадрів технолого-педагогічної спеціалізації необхідною умовою є залучення у навчання новітніх технологій та устаткування. Запропоновано використання навчальних комплексів з числовим програмним керуванням в освітньому процесі. Зазначено, що виконання практичних робіт за допомогою систем числового програмного керування студентами є більш ефективним, що дозволяє охопити більший обсяг навчального матеріалу та, тим самим, підвищити якість знань студентів та удосконалити їхні практичні професійні вміння та навички. Стверджено, що розроблена технологічна система піднесе на новий та більш високий рівень кваліфікаційні якості педагогів-технологів. Зроблено висновок, що формування у майбутніх учителів навичок самоконтролю у різних формах за допомогою навчальних комплексів з числовим програмним керуванням є ефективним способом інтелектуально-творчого становлення студентів.

Установлено, что для подготовки кадров технолого-педагогической специализации необходимым условием является привлечение в обучение новых технологий и оборудования. Предложено использование учебных комплексов с числовым программным управлением в образовательном процессе. Отмечено, что выполнение практических работ с помощью систем числового программного управления студентами является более эффективным, что позволяет охватить больше учебного материала и, тем самым, повысить качество знаний студентов и усовершенствовать их практические профессиональные умения и навыки. Подчеркнуто, что разработанная технологическая система преподнесет новый и более высокий уровень квалификационных качеств педагогов-технологов. Сделан вывод о том, что формирование у будущих учителей навыков самоконтроля в различных формах с помощью учебных комплексов с числовым программным управлением является эффективным способом интеллектуально-творческого становления студентов.

It is revealed, that the necessary condition for training technological-pedagogical specialists is implementation of new technologies and equipment into education. The author suggests using learning complexes with digital programmed control in the educational process. It is noted, that students complete practical tasks via systems of digital programmed control more effectively; this allows covering larger portions of curriculum, - and, consequently, improve the quality of students’ knowledge and enhance their professional abilities and skills.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.518 + Ж.р(4УКР)3-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70936 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського