Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Кияшко Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Кияшко Д. Г. 
Компьютерное моделирование поля рассеяния поверхностного дефекта / Д. Г. Кияшко // Методи та прилади контролю якості. - 2006. - Вип. 17. - С. 15-17. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Проанализированы численные методы расчета стационарных магнитных полей, нашедших применение в области неразрушающего контроля. Показано, что одним из наиболее эффективных методов расчета является метод конечных элементов. Разработана модель поверхностного дефекта типа бесконечно глубокой трещины с помощью инструментальных средств программы ELCUT. С помощью компьютерной модели проанализированы тангенциальная и нормальная составляющие поля рассеяния дефекта. Сравнены результаты компьютерного моделирования с результатами, полученными другими авторами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607с108

Шифр НБУВ: Ж16570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Филиппов В. В. 
Оценка влияния неровностей дорожных покрытий на безопасность движения / В. В. Филиппов, Н. В. Смирнова, Д. И. Кияшко // Вестн. ХНАДУ. - 2009. - Вып. 47. - С. 63-65. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Рассмотрены вопросы оценки условий возникновения опасной дорожно-транспортной ситуации из-за снижения безопасности движения по неровным дорожным покрытиям. Предложено ввести в методику коэффициента аварийности частный коэффициент аварийности, учитывающий ровность покрытий.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-044.02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кияшко Д. Ю. 
Дослідження емоції страху у контексті духовності особистості / Д. Ю. Кияшко // Пробл. заг. та пед. психології : зб. наук. пр. - 2011. - 13, Ч. 4. - С. 175-183. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Висвітлено актуальну проблему дослідження страху у контексті духовності особистості. Простежено шлях розвитку уявлень про страх в історичному контексті у працях сучасних психологів. Зазначено, що у психології відсутнє цілісне бачення феномену страху, де психофізіологічні, особистісно-психологічні, соціально-психологічні його особливості вивчаються у своїй єдності, а багатогранність цього феномену зумовлює виникнення різних підходів та напрямків дослідження. Наведено виокремлені види та форми страху, які зустрічаються у психології. Звернено увагу на різницю між страхом та тривогою особистості. Розглянуто положення про те, що особливості емоційності (схильність до переживання однієї з базальних емоцій - радості, гніву, страху та печалі) визначають стійке відношення людини до дійсності, предметів та явищ, заздалегідь зумовлює взаємодію зі світом. Визначено поняття духовності особистості та звернено увагу на її зв'язок з емоційною сферою особистості. Зазначено, що значення страху у процесі формування духовності може бути досить вагомим, зокрема його негативна роль. Розглянуто сутність моральності та моральних переконань як важливої складової духовності особистості, а також пов'язані з ними шляхи подолання страху.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.212 + Ю937.231

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70437 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кияшко Д. Ю. 
Психологічні умови подолання страхів в юнацькому віці : автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.07 / Д. Ю. Кияшко; Київ. ун-т ім. Б. Грінченка. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Здійснено теоретичне узагальнення та запропоновано практичне вирішення наукового завдання щодо дослідження психологічних умов подолання страхів у юнацькому віці. Представлено матеріали теоретичного аналізу історико-філософського та психологічного аспектів вивчення поняття страху, де страх визначається як базова емоція та психічний стан, пов'язаний з вираженим проявом стенічних та астенічних почуттів, психофізіологічних реакцій у ситуаціях загрози біологічному, соціальному стану індивіда та спрямований на джерело дійсної чи уявної небезпеки. Висвітлено теоретико-методологічні основи дослідження проблеми подолання страхів особистості у юнацькому віці. Емпірично виявлено специфіку зв'язків тривожності, соціальних і панічних страхів з компонентами саморегуляції особистості. Методом розрахунку факторних навантажень визначено, що системотвірним страхом у юнацькому віці є страх неприйняття та пригнічення. З'ясовано, що у системі психологічних умов подолання страхів інтернальний тип покладання відповідальності як системотвірний фактор відіграє найбільшу роль. Сформульовано психолого-педагогічні рекомендації щодо забезпечення психологічних умов подолання страхів у юнацькому віці в умовах навчально-виховного процесу, а також у процесі самовиховання молоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.42 + Ю935.212

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406556 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського