Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Кормош С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Кормош С. М. 
Урожайність та якість насіння і надземної маси лофанту ганусового залежно від технологічних елементів вирощування в умовах низинної зони Закарпаття : Автореф. дис... канд. с.-г. наук / С. М. Кормош; Ін-т овочівництва і баштанництва УААН. - Х., 2006. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П219.3-4 лофант ганусовий

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346000 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Симочко Л. Ю. 
Роль BICapsicum annumD L. у формуванні мікробної спільноти дерново-підзолистих грунтів Закарпаття / Л. Ю. Симочко, С. М. Кормош, В. П. Патика // Вісн. Харк. нац. аграр. ун-ту. Сер. Біологія. - 2011. - Вип. 2. - С. 95-104. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.132-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69512/Б. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Кормош С. М. 
Застосування мікроелементів та грунтосумішей з цеолітом при вирощуванні лофанту ганусового / С. М. Кормош // Вісн. аграр. науки. - 2006. - № 5. - С. 74-76. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто біологічні особливості лофанту ганусового. Вивчено вплив мікроелементів та грунтосумішей з додаванням різних частин цеоліту на якість насіння, ріст і розвиток розсади лофанту за умов низинної зони Закарпаття.

Рассмотрены биологические особенности лофанта анисового. Изучено влияние микроэлементов и почвосмесей с добавлением разных частей цеолита на качество семян, рост и развитие рассады лофанта в условиях низменной зоны Закарпатья.


Індекс рубрикатора НБУВ: П219.33-272.536(4УКР-4ЗАК)

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кормош С. М. 
Теоретичне обґрунтування адаптивного потенціалу генофонду ароматичних видів овочевих рослин для селекції і насінництва в низинній зоні Закарпаття України : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.01.05 / С. М. Кормош; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Харків, 2019. - 44 c. - укp.

Науково обґрунтовано адаптивний потенціал генофонду: любистку лікарського, кропиви собачої п’ятилопатевої, лофанту ганусового, васильків справжніх і перцю однорічного довгоплідного (паприки) та виявлення джерел для створення конкурентоспроможних сортів за удосконаленими ефективними методиками оцінки генофонду, методами і схемами селекційно-насінницького процесу та розробкою ефективних елементів технології вирощування рослинної сировини і насіння. Уперше в Україні встановлено дієві фактори впливу на формування зеленої маси і насіння. Виявлено прямі та опосередковані селективні ознаки, які впливають на формування урожайності і дозволяють прогнозувати напрям добору батьківських пар для схрещування. Розроблено і впроваджено у селекційну практику методичні підходи оцінки генофонду та встановлено рівень і параметри прояву цінних селективних ознак. Розроблено схему скорочення отримання базового насіння багаторічних ароматичних видів овочевих рослин шляхом паралельного вегетативного закладання розсадників добазового і базового насіння; елементи технології вирощування. Розроблено методики на відмінність, однорідність і стабільність любистку лікарського і кропиви собачої п’ятилопатевої, розроблені нормативні документи на переробку сировини, рецептуру 5 фітокомпозицій, основу яких складають новостворені сорти нетрадиційних ароматичних видів овочевих культур, розроблено таблицю додаткових ознак продуктивності васильків та перцю (паприки) та визначено їх параметри і рівень прояву.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.3-3 + П241.66-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА443881 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського