Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Костін Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
Категорія:    
1.

Полубєдова А. О. 
Оцінка практичного інтелекту персоналу / А. О. Полубєдова, Д. А. Костін // Економіка та упр. п-вами машинобуд. галузі: пробл. теорії та практики. - 2010. - № 4. - С. 48-60. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Обгрунтовано необхідність виділення практичного інтелекту персоналу підприємства для дослідження резервів своєчасної реакції на зміни бізнес-середовища, визначено його сутність, зміст, доцільність вимірювання через підприємливість. Представлено перелік факторів, які впливають на реалізацію практичного інтелекту підлеглих. Обгрунтовано розвиток і реалізацію практичного інтелекту, які залежать від насиченості трудової діяльності нестандартними ситуаціями, якими користується керівник колективу для впливу на активність підлеглих.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Жданюк В. К. 
Дослідження впливу модифікуючих добавок до бітуму на фізико-механічні властивості та колієстійкість дрібнозернистого асфальтобетону / В. К. Жданюк, О. О. Макарчев, Р. Б. Шрестха, Д. Ю. Костін, О. О. Воловик // Вестн. ХНАДУ. - 2012. - Вып. 58. - С. 130-133. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено результати випробувань щодо ефективності впливу домішок "Licomont BS 100" та "Kraton D1101" на показники фізико-механічних властивостей та колієстійкість дрібнозернистого асфальтобетону.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-033.2 + О311.45-060.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Костін Д. Ю. 
Енергетика: мотивація персоналу : монографія / Д. Ю. Костін; Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. - Харків : Компанія СМІТ, 2014. - 260 c. - Бібліогр.: с. 180-208 - укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади удосконалення матеріального стимулювання у системі мотивації персоналу на підприємствах електроенергетики. Виявлено причинно-наслідкові зв'язки між порушенням балансу економічної влади у вітчизняній економіці та деструктивними змінами у матеріальному стимулюванні персоналу. Узагальнено зарубіжний досвід мотивації. Визначено недоліки у системі мотивації персоналу на підприємствах електроенергетики. Удосконалено алгоритм виявлення найбільш зручних матеріальних стимулів для окремих категорій працівників. Обгрунтовано критерії конкурентоспроможності системи матеріального стимулювання, запропоновано індикатори для їх оцінювання. Визначено напрями підвищення ефективності мотивації на підприємствах електроенергетики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.572.1-645 + У9(4УКР)305.721-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА780533 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мінкович О. В. 
Розробка концепції комплексної програми організаційно-економічних заходів мотивації праці персоналу енергетичних підприємств / О. В. Мінкович, Д. Ю. Костін // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. - 2014. - № 3. - С. 19-25. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто концепцію побудови комплексної програми організаційно-економічних заходів (ОЕЗ) мотивації праці персоналу енергетичних підприємств. Визначено роль мотивації праці персоналу у досягненні стратегічних цілей розвитку підприємства, запропоновано механізм розробки комплексної програми ОЕЗ мотивації праці персоналу енергетичних підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.71-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25317 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ущаповський К. В. 
Мотивація трудової діяльності в інфраструктурних галузях : монографія / К. В. Ущаповський, Д. Ю. Костін, Ю. Д. Костін; Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. - Харків : Компанія СМІТ, 2015. - 216 c. - Бібліогр.: с. 152-175 - укp.

Обгрунтовано теоретико-методичні засади удосконалення мотиваційного механізму активізації працівників до трудової діяльності на підприємствах газотранспортного комплексу. Узагальнено зарубіжний досвід мотивації. Запропоновано методичне забезпечення моніторингу мотивації працівників. Розкрито причинно-наслідкові зв'язки між порушенням балансу економічної влади у вітчизняній економіці та деструктивними змінами у мотивації трудової діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У537.76-645 + У9(4УКР)377.6-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА792476 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Костін Д. Ю. 
Методичні аспекти оцінки матеріального стимулювання в системі мотивації на підприємствах електроенергетики / Д. Ю. Костін // Бізнес Інформ. - 2017. - № 9. - С. 273-278. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Вдосконалено методичні аспекти оцінки матеріального стимулювання в системі мотивації на підприємствах електроенергетики. Визначено, що наведені коефіцієнти таксономії синтетично характеризують зміни значень ознак досліджуваних груп. Найважливіша їх перевага в тому, що тепер у ході аналізу можна користуватися лише одним показником, який характеризує напрям і масштаби змін у процесах, що описуються сукупністю довільного числа вхідних ознак. Досліджено рівень матеріального стимулювання в системі мотивації підприємств електроенергетики за 2012 - 2015 рр. Зауважено, що протягом окресленого періоду спостерігалася загальна тенденція до підвищення інтегрального показника. Це викликано кризовими явищами, що відбуваються в економіці, а також відсутністю на підприємствах цієї галузі ефективно функціонуючого організаційно-економічного механізму управління системою мотивації. Інтегральна оцінка підприємств розширює економічну суть поняття матеріального стимулювання в системі мотивації на підприємствах електроенергетики, дозволяє застосовувати його для характеристики здатності підприємства повертатися до стану своєї рівноваги, зберігати параметри та переходити на новий етап розвитку в умовах випадкових змін зовнішнього та внутрішнього середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)245

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Костін Д. Ю. 
Науковий підхід до формування механізму матеріального стимулювання в системі мотивації на підприємствах електроенергетики / Д. Ю. Костін // Бізнес Інформ. - 2017. - № 8. - С. 265-270. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Визначено, що для того, щоб постійно підвищувати ефективність використання управлінського персоналу та підтримувати достатній рівень мотивації на підприємствах електроенергетики, необхідно не тільки оцінювати, але й розвивати механізм матеріального стимулювання. Для ефективного функціонування системи підвищення ефективності управлінського персоналу необхідно сформувати та реалізувати на практиці дієвий механізм управління його розвитком. Зроблено висновок, що система контролю матеріального стимулювання в системі мотивації на підприємствах електроенергетики обов'язково включає: вхідний контроль; поточний контроль (якщо йдеться про тривалі програми навчання); завершальний контроль (може мати формальну і неформальну форму); контроль за використанням придбаних знань і навиків у процесі роботи. Оцінка ефективності навчання є важливим етапом процесу навчання управлінського персоналу. Основне завдання оцінки ефективності навчання полягає в аналізі отриманої інформації, використанні її при підготовці аналогічних навчальних програм і відстеженні кінцевих результатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)245

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Костін Д. Ю. 
Інтегральне оцінювання складових мотивації на підприємствах електроенергетики / Д. Ю. Костін, В. С. Телегін, Ю. Д. Костін // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2018. - Вип. 37/1. - С. 108-116. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Предмет дослідження - сукупність науково-методичних і прикладних положень щодо удосконалення мотивації на підприємствах електроенергетики (ПЕЕ). Мета дослідження - розробка управлінських рішень інтегральної оцінки системи мотивації на ПЕЕ. Завдання дослідження: удосконалити методичний підхід до оцінки мотивації на ПЕЕ, сформувати матрицю стандартизованих значень показників аналізу, виявити загрози і небезпеки, що заважають їх ефективній роботі та стабільному розвитку. Здійснено інтегральне оцінювання складових у системі мотивації на ПЕЕ за 2009 - 2015 рр., визначено, що на підприємствах спостерігаються несприятливі тенденції у кадровій політиці, які в цілому повторюють структурні диспропорції вітчизняного ринку праці, а саме: висока плинність кадрів; зростання частки співробітників старше 50 років; масові звільнення за рахунок оптимізації робочих місць; слабкий зв'язок грошових заохочень і пільг з якістю виконаних працівниками робіт, інституціональна незакріпленість виплат, які здійснюються за рахунок прибутку та інше. Висновки: інтегральна оцінка підприємств розширює економічну суть мотивації на ПЕЕ та надає змогу застосовувати його для характеристики здатності підприємств повертатися до стану своєї рівноваги, зберігати її параметри та переходити на новий етап розвитку за умов випадкових змін зовнішнього та внутрішнього середовища. Проведено аналіз визначених методів інтегральної оцінки показав, що таксономічний аналіз надає змогу оцінити рівень складових у системі мотивації на ПЕЕ в динаміці та визначити основні показники, що мають найбільший вплив на них.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.721-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Жданюк В. К. 
Дослідження впливу гумової крихти як стабілізувальної домішки на властивості щебенево-мастикового асфальтобетону / В. К. Жданюк, Д. Ю. Костін, В. І. Петров // Вісн. ХНАДУ : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 86, т. 2. - С. 19-23. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень впливу концентрації стабілізувальної домішки "Myactive 75", що є гумовою крихтою, одержаною подрібненням старих вантажних шин, на показник однорідності ЩМАС-15 і властивості щебеневомастичного асфальтобетону (ЩМА) виду ЩМА-15.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-033.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Математичні моделі та новітні технології управління економічними та технічними системами : [колект.] монографія / Р. В. Артюх, М. В. Булаєнко, Ю. О. Верещака, Г. М. Верясова, І .О. Гавриленко, Н. В. Гибкіна, Ю. О. Гінда, О. М. Гуца, Ю. К. Давидовський, С. Ю. Даншина, А. А. Дорохіна, Н. В. Доценко, С. І. Доценко, С. В. Дядюн, О. В. Зарицький, П. О. Іващенко, Н. В. Ігуменцева, В. В. Кирій, Т. А. Ковтун, В. В. Косенко, О. Б. Костенко, Д. Ю. Костін, Ю. Д. Костін, О. В. Курденко, А. Л. Литвинов, О. В. Лобач, О. В. Малєєва, О. І. Менейлюк, А. І. Морозова, О. В. Мурзабулатова, О. Л. Нікіфоров, І. І. Новаківський, О. Ю. Персіянова, О. В. Пересада, В. О. Петренко, С. В. Понамарьов, В. Г. Пчолін, С. К. Рамазанов, Ю. О. Романенков, М. В. Сидоров, Т. М. Смокова, Л. В. Соколова, О. Ю. Старостіна, О. В. Стороженко, В. О. Тімофєєв, Т. А. Фонарьова, В. П. Черненко, Н. І. Чухрай, Є. М. Шапран, О. Є. Шапран, І. А. Шейко, О. М. Штельма, О. М. Ястремська; ред.: В. О. Тімофєєв, І. В. Чумаченко; Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім.О.М. Бекетова. - Харків. - Коблєво : Панов А.М., 2018. - 313 c. - Бібліогр.: с. 313 - укp.

Наведено доробки українських науковців щодо управління підприємствами, використання економіко-математичного моделювання, інформаційних технологій, технологій управління та технічних засобів в галузі функціонування та розвитку підприємств й управління проектами на підприємствах. Зокрема, розкрито роль системи креативної інформації у пошуку та використанні внутрішніх резервів підприємства. Визначено вплив реінжинірингу процесів управління на підвищення рівня економічної безпеки підприємства. Розкрито сутність факторного аналізу прибутку підприємства. Досліджено дефініцію поняття ''конкурентна позиція підприємства''. Приділено увагу стратегічному управлінню розвитком підприємства. Проаналізовано інноваційну активність і джерела фінансування інноваційної діяльності вітчизняних підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА828850 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Жданюк В. К. 
Дослідження впливу гумової крихти як стабілізувальної домішки на властивості щебенево-мастикового асфальтобетону / В. К. Жданюк, Д. Ю. Костін, В. І. Петров // Вісн. ХНАДУ : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 86, т. 2. - С. 19-23. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень впливу концентрації стабілізувальної домішки "Myactive 75", що є гумовою крихтою, одержаною подрібненням старих вантажних шин, на показник однорідності ЩМАС-15 і властивості щебеневомастичного асфальтобетону (ЩМА) виду ЩМА-15.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-033.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Костін Д. Ю. 
Удосконалення матеріального стимулювання у системі мотивації на підприємствах електроенергетики : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Д. Ю. Костін; Українська інженерно-педагогічна академія. - Харків, 2017. - 20 c. - укp.

Дисертацію присвячено науковому обгрунтуванню теоретико- методичних положень та розробці практичних рекомендацій щодо удосконалення матеріального стимулювання у системі мотивації на підприємствах електроенергетики. У роботі вдосконалено теоретичний базис процесу матеріального стимулювання у системі мотивації на підприємстві; уточнено класифікаційні ознаки систем матеріального стимулювання на підприємстві; обґрунтовано методичний інструментарій матеріального стимулювання у системі мотивації на підприємстві. Автором розроблено методичний підхід до оцінки матеріального стимулювання у системі мотивації на підприємстві; здійснено інтегральне оцінювання складових матеріального стимулювання у системі мотивації на підприємствах електроенергетики. Запропоновано науково-практичний підхід щодо визначення ступеня впливу мотиваційних управлінських дій на рівень матеріального стимулювання на підприємствах електроенергетики; удосконалено механізм матеріального стимулювання у системі мотивації на підприємствах електроенергетики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.721-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435939 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Костін Д. Ю. 
Удосконалення матеріального стимулювання у системі мотивації на підприємствах електроенергетики : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Д. Ю. Костін; Українська інженерно-педагогічна академія. - Харків, 2017. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.721-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435939 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Костін Д. Ю. 
Підвищення стійкості до накопичення пластичних деформацій щебенево-мастикових асфальтобетонних покриттів дорожніх одягів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.22.11 / Д. Ю. Костін; Харківський національний автомобільно-дорожній університет. - Харків, 2021. - 21 c. - укp.

У дисертаційній роботі вирішена важлива науково-практична задача, що полягає у підвищенні довговічності покриттів дорожніх одягів влаштованих з щебенево-мастикових асфальтобетонних сумішей за критеріями міцності та стійкості до утворення колії. В роботі теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено, що просторовий мінеральний кістяк в щебенево-мастикових асфальтобетонах відіграє провідну роль в забезпеченні їхньої стійкості до накопичення пластичних деформацій. Наведені результати дослідження впливу марочної в’язкості дорожніх бітумів, а також модифікуючих полімерних добавок до бітумів, на властивості щебенево-мастикових асфальтобетонів, їхні розрахункові характеристики за різних температур. За результатами порівняльних досліджень колієстійкості щебенево- мастикових асфальтобетонів різних гранулометричних видів в умовах прикладання багатократних циклічних навантажень за різних температур та рівнях навантаження на колесо встановлено, що зі збільшенням розміру зерен щебеню та їх вмісту у складі мінеральної частини глибина колії зменшується. Показано, що щебенево-мастиковим асфальтобетонам на бітумах більшої марочної в’язкості властиві більші колієстійкість та значення розрахункових характеристик У дисертаційній роботі вирішена важлива науково-практична задача, що полягає у підвищенні довговічності покриттів дорожніх одягів влаштованих з щебенево-мастикових асфальтобетонних сумішей за критеріями міцності та стійкості до утворення колії. В роботі теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено, що просторовий мінеральний кістяк в щебенево-мастикових асфальтобетонах відіграє провідну роль в забезпеченні їхньої стійкості до накопичення пластичних деформацій. Наведені результати дослідження впливу марочної в’язкості дорожніх бітумів, а також модифікуючих полімерних добавок до бітумів, на властивості щебенево-мастикових асфальтобетонів, їхні розрахункові характеристики за різних температур. За результатами порівняльних досліджень колієстійкості щебенево- мастикових асфальтобетонів різних гранулометричних видів в умовах прикладання багатократних циклічних навантажень за різних температур та рівнях навантаження на колесо встановлено, що зі збільшенням розміру зерен щебеню та їх вмісту у складі мінеральної частини глибина колії зменшується. Показано, що щебенево-мастиковим асфальтобетонам на бітумах більшої марочної в’язкості властиві більші колієстійкість та значення розрахункових характеристик


Індекс рубрикатора НБУВ: О311.45-06

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА451447 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського