Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (56)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Кравцова Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Кравцова Н. Г. 
Педагогічні основи діяльності Чиказької експериментальної школи-лабораторії Джона Дьюї : автореф. дис... канд. пед. наук / Н. Г. Кравцова; Полтав. держ. пед. ун-т ім. В.Г.Короленка. - Полтава, 2008. - 20 c. - укp.

Здійснено аналіз новаторської діяльності Чиказької експериментальної школи-лабораторії, заснованої в 1896 р. Дж.Дьюї. Визначено прогностичний потенціал цієї школи та його затребувань за умов модернізації національної освіти. Виявлено інноваційні педагогічні ідеї Дж.Дьюї та засоби їх втілення в діяльність Чиказької експериментальної школи-лабораторії. Обгрунтовано наукові компоненти педагогічної концепції функціонування та розвитку школи. Досліджено специфіку організаційно-методичної системи її діяльності. Охарактеризовано теоретико-методичну модель педагогічного процесу Чиказької експериментальної школи-лабораторії. З'ясовано процес і етапи її розвитку, а також актуалізовано педагогічні ідеї та досвід діяльності у практиці сучасних навчально-виховних закладів. До наукового обігу введено нові документи, історичні факти, що доповнюють відомості про діяльність Чиказької школи-лабораторії та педагогічну творчість Дж.Дьюї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(7СПО)-8 Дьюї, Д.

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА355566 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Конкін В. М. 
Розрахунки бруса при простих видах деформування : навч.-метод. посіб. з курсу "Опір матеріалів" для студ. машинобуд. спец. заоч. форми навчання / В. М. Конкін, В. І. Конохов, с. Ю. Шергін, Н. В. Кравцова; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х. : НТУ "ХПІ", 2012. - 140 c. - Бібліогр.: с. 137. - укp.

Висвітлено теоретичні засади та приклади розрахунків на центральне розтягання - стискання стрижнів, увагу приділено побудові епюри внутрішньої поздовжньої сили, напруженням, деформаціям і переміщенням та статистично невизначуваним системам за умов розтягання - стискання. Розглянуто згинання прямолінійних стрижнів, подано визначення внутрішніх силових факторів за прямого поперечного згинання, визначення нормальних напружень за чистого згинання, дотичних напружень за поперечного згинання балок, а також розрахунки на міцність з урахуванням нормальних і дотичних напружень. Увагу приділено крученню валів круглого та прямокутного поперечного перерізів. Наведено розрахункові схеми та числові дані для виконання розрахунково-проектувальних завдань, приклади їх розв'язання та оформлення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж121 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА753658 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кравцов Г. О. 
Математика мозку і мова. I / Г. О. Кравцов, Н. В. Кравцова, О. В. Ходаківська, В. В. Нікітченко, А. Н. Примушко // Електрон. моделювання. - 2021. - 43, № 3. - С. 87-108. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Розглянуто як основну гіпотезу щодо можливості створення математики мозку твердження про те, що гіпотетичну основу будь-якого контексту мислення в першу чергу формує система аксіом, яка є фундаментом абстрактного мислення, що реалізується чи матеріалізується за допомогою використання певної мови. Досліджено проблему можливості застосування мови як основного інструменту культурної спадковості і сформовано програму досліджень, в яку включено наступне: розробка уніфікованої онтології, що описує предмети, дії, якості і відношення; дослідження природи контексту і подання його однозначними концептами уніфікованої онтології; визначення застосовності дій щодо предметів як частково-визначених функцій до математичних категорій; модель суб'єктивного вибору семантичних категорій за релевантністю у визначеному контексті. Стверджено, що основним застосунком математики мозку є моделювання когнітивних механізмів сильного штучного інтелекту.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.4 + Ю935.131

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кравцова Н. П. 
Прогнозирование и планирование основных показателей свеклосахарного производства : Дис...канд.экон.наук:08.00.05 / Н. П. Кравцова; Украинская академия аграрных наук, Институт сахарной свеклы. - К., 1993. - 225 с. - Библиогр:с.168-225 - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.152.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: ДС40861 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Кравцов Г. О. 
Математика мозку і мова. II / Г. О. Кравцов, Н. В. Кравцова, О. В. Ходаківська, В. В. Нікітченко, А. Н. Примушко // Електрон. моделювання. - 2021. - 43, № 4. - С. 69-88. - Бібліогр.: 31 назв. - укp.

Розглянуто як основну гіпотезу щодо можливості створення математики мозку твердження про те, що гіпотетичну основу будь-якого контексту мислення в першу чергу формує система аксіом, яка є фундаментом абстрактного мислення, що реалізується чи матеріалізується за допомогою певної мови. Досліджено проблему можливості застосування мови як інструменту культурної спадковості і сформовано програму досліджень, в яку включено наступне: розробка уніфікованої онтології, що описує предмети, дії, якості відношення; дослідження природи контексту і подання його однозначними концептами уніфікованої онтології, визначення застосовності дій щодо предметів як частково-визначених функцій до математичних категорій; модель суб'єктивного вибору семантичних категорій за релевантністю у визначеному контексті. Стверджується, що основним застосунком математики мозку є моделювання когнітивних механізмів сильного штучного інтелекту.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.4 + Ю212.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Актуальні питання мистецької освіти та виховання : зб. матеріалів наук.-практ. конф. викладачів та студентів, 16 квіт. 2020 р. / ред.: Т. В. Белінська, Л. П. Василевська-Скупа, Н. Є. Кравцова; Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Науково-практична конференція "Актуальні питання мистецької освіти та виховання". - Вінниця : Твори, 2020. - 111 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Звернено увагу на сучасні тенденції мистецької освіти, зокрема, специфіку професійної діяльності концертмейстера у вокальному класі. Висвітлено важливі аспекти роботи концертмейстра в класі з фахових дисциплін. Розглянуто організацію самостійної роботи студента в класі хорового диригування, використання концертмейстерських навичок у практичній роботі вчителя музичного мистецтва. Визначено психологічну компетентність концертмейстера як чинник успішного публічного виступу студента. Наведено деякі аспекти підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва до практичної діяльності з хором. Висвітлено методичні особливості роботи концертмейстера у класі хорового диригування, професійні аспекти роботи піаніста-концертмейстера в хоровому класі. Розглянуто формування вокальних компетентностей у студентів в класі постановки голосу. Визначено розвиток креативності як складову професійної підготовки майбутнього педагога-музиканта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31 р(4УКР)3 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО39625 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського