Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Кулініч М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Кулініч М. А. 
Випробування сортів хмелю в Луганській області / М. А. Кулініч, М. Я. Місяченко, О. В. Журавльова // Хмелярство. - 1999. - № 20. - С. 10-14. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Висвітлено результати випробування сортів хмелю у Східному регіоні України.


Індекс рубрикатора НБУВ: П259-366(4Укр),025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж66190 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Михайліченко К. П. 
Сорт хмелю Альта / К. П. Михайліченко, М. А. Кулініч, В. В. Шабликін // Хмелярство. - 1999. - № 20. - С. 8-10. - укp.

Подається характеристика нового сорту Альта - морфологічні особливості, продуктивність, результати випробування. Цей сорт - результат багаторічної роботи українських селекціонерів. Він створений методом індивідуального добору з популяції від схрещування англійського сорту Булліон з чоловічою рослиною невідомого походження з наступним клонуванням. Введений до Державного реєстру сортів рослин України на 1996 р.


Індекс рубрикатора НБУВ: П259-36,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж66190 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Панкратов С. М. 
Тонзиліт як маніфестний синдром деяких системних хвороб / С. М. Панкратов, М. А. Кулініч, Г. В. Котік // Інфекц. хвороби. - 2005. - № 2. - С. 97-99. - укp.

За походженням ангіна - хвороба поліетіологічна. Частіше гострий тонзиліт є самостійним захворюванням, але інколи може бути первинно виявленним синдромом таких хвороб, як туберкульоз, сифіліс та ін. Вивчено 7 випадків гострих тонзилітів у хворих на сифіліс і 2 випадки у хворих на туберкульоз, які були направлені до інфекційної лікарні з первинним діагнозом "ангіна".

По происхождению ангина - болезнь полиэтиологическая. Чаще острый тонзиллит является самостоятельным заболеванием, хотя иногда может быть первично выявленным синдромом таких болезней, как туберкулез, сифилис и другие. Изучены 7 случаев острых тонзиллитов у больных сифилисом и 2 случая у больных туберкулезом, которые были направлены в инфекционную больницу с первичным диагнозом "ангина".


Індекс рубрикатора НБУВ: Р682.540.116

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кулініч М. Ю. 
Діяльність Державної архівної служби України та наукових інституцій у сфері реституції і повернення архівної україніки / М. Ю. Кулініч // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2014. - Вип. 39. - С. 326-330. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто реалізацію державної політики України щодо повернення архівної україніки внаслідок співпраці Державної архівної служби України та державних академічних установ. Подано огляд поступового процесу створення та формування нормативної, теоретичної та методичної бази, а також налагодження міжнародного співробітництва для виявлення, обліку та повернення архівної україніки. Зазначено, що історичне значення та науковий потенціал вивчення архівної україніки стали причиною виокремлення її в окремий науковий напрям.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч814(4УКР) + Ч811.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Чекаленко Л. Д. 
Зовнішня політика України : підручник / Л. Д. Чекаленко; ред.: М. А. Кулініч; Дипломат. акад. України при МЗС України. - 2-ге вид., допов. і оновл. - Київ : LAT&K, 2015. - 477, [8] c. - Бібліогр.: с. 465-471 - укp.

Приділено увагу витокам зовнішньої політики Української держави, викладено її основи. Подано інформацію про захист прав українських громадян за кордоном. Розглянуто проблеми формування міжнародного іміджу України. Охарактеризовано взаємодію України з провідними країнами світу, а також із країнами Латинської Америки, Африки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Висвітлено участь України в міжнародних і світових організаціях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)0-6 я73-1 + Ф4(4УКР) я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА790734 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кулініч М. Ю. 
Архівна україніка: історія повернення, типологія, джерельно-інформаційне значення (1991-2014 рр.) : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.06 / М. Ю. Кулініч; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 16 c. - укp.

Комплексно досліджено процес повернення колекцій архівної україніки та його державного та організаційного, законодавчого та наукового забезпечення. Висвітлено історію створення та діяльність спеціальних державних органів, що координували процес повернення в Україну культурних цінностей у цілому й архівної україніки зокрема - Національної комісії з питань повернення в Україну культурних цінностей та Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон, а також профільної архівної установи - Центрального державного архіву зарубіжної україніки. Окреслено специфіку типології та склад, місця сучасної локалізації, географію надходження та кількісні показники, а також джерельно-інформаційний потенціал повернених документальних комплексів, які надійшли на постійне зберігання в Україну у 1991 - 2014 pp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т211(4УКР)64 + Ч814(4УКР)71

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419028 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Кулініч М. Т. 
Аквально-терральні рекреаційні комплекси Середнього Подніпров'я : автореф. дис. ... канд. геогр. наук : 11.00.11 / М. Т. Кулініч; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2016. - 20 c. - укp.

Запропоновано термін "аквально-терральний рекреаційний комплекс" (АТРК) як функціональне поєднання суміжних взаємодіючих ділянок водного простору та суші. Розроблено алгоритмічну модель конструктивно-географічного дослідження АТРК, що включає етапи структурно-ландшафтного, структурно-організаційного дослідження та структурно-функціонального аналізу. Проаналізовано підходи до виокремлення меж регіону Середнього Подніпров'я, його господарського освоєння, рекреаційні ресурси та ландшафтну структуру регіону дослідження, що в сукупності послужило підгрунтям для проведення ресурсно-рекреаційного районування та зонінгу Середнього Подніпров'я. Оцінено рекреаційну придатність ключових АТРК регіону дослідження. Обгрунтовано прикладні оптимізаційні пропозиції функціональної організації АТРК Середнього Подніпров'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д820(45УКР)9 + Д829(45УКР)081 + Б1(4УКР) в052,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424804 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Кулініч М. В. 
Теплофізичні процеси при паянні сплаву АМr6 з використанням реакційних багатошарових фольг : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / М. В. Кулініч; Національна академія наук України, Інститут електрозварювання імені Є. О. Патона. - Київ, 2019. - 21 c. - укp.

На прикладі пластин сплаву АМr6 показано принципову можливість з'єднання алюмінієвих сплавів шляхом локального нагрівання зони з'єднання теплом, що утворюється в реакційних багатошарових фольгах (БФ) при ініціюванні в них реакції самопоширюваного високотемпературного синтезу (СВС). Досліджено умови приєднання накладних елементів до поверхні великого розміру для відновлення герметичності алюмінієвих конструкцій оболонкового типу та запропоновано схему такого процесу. Для обґрунтування такої схеми проведено розрахунок теплових полів у такій системі при нестаціонарних умовах її нагрівання за рахунок джерела тепла, що знаходиться в тепловому контакті з пластиною-накладкою, з урахуванням товщини пластин, характеристик матеріалів, що з'єднуються, характеристик припою і наявності теплового опору в зонах контактів між елементами системи. Це дало можливість визначити параметри нагрівача, необхідні для забезпечення процесу паяння в залежності від товщини пластин, що з'єднуються, та адіабатичної температури реакції СВС в БФ. Встановлено, що для запобігання оплавленню пластини-накладки, що контактує з нагрівачем, у процесі паяння температура нагрівача не повинна перевищувати деяку граничну величину, яка визначається температуропровідністю сплаву. Запропоновано метод самоузгодженого розрахунку коефіцієнтів теплопередачі між елементами системи шляхом зіставлення експериментальних і теоретично розрахованих термограм у процесі її нагрівання в нестаціонарних умовах.


Індекс рубрикатора НБУВ: К643,331 + К643-12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442940 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського