Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Кухаренко П$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Улексін В. О. 
Доцільність електрифікації рослинництва / В. О. Улексін, П. М. Кухаренко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2006. - № 4. - С. 93-95. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Виснаження запасів нафти та збільшення вартості нафтопродуктів визначає проблематичність подальшого широкого застосування двигунів внутрішнього згорання та розвитку галузей, заснованих на їх використанні. Відомі альтернативні палива не вирішують проблеми. Досліджено перспективність застосування електроенергії в рослинництві, що забезпечить сталий розвиток сільськогосподарського виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кухаренко П. М. 
Підвищення техніко-експлуатаційних характеристик машинно-тракторних агрегатів застосуванням газодизельних енергетичних засобів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.05.11 / П. М. Кухаренко; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т механізації та електрифікації сіл. госп-ва". - Глеваха, 2002. - 19 c. - укp.

Доведено можливість підвищення техніко-експлуатаційних характеристик сільськогосподарських МТА шляхом застосування газодизельних тракторів на природному газі. Показано, що негативний вплив низькочастотних коливань зовнішнього навантаження МТА на його показники можна зменшити шляхом застосування газодизельних енергетичних засобів (ГДЕЗ), які мають характеристику двигуна, наближену до двигуна постійної потужності. Встановлено, що для забезпечення високої ефективності МТА з ГДЕЗ робочою ділянкою характеристики двигуна є його коректорна ділянка. Зазначено, що характеристику двигуна ГДЕЗ необхідно формувати на підставі встановлених особливостей та закономірностей процесу всережимного регулювання конвертованого газодизеля. Обгрунтовано доцільність застосування універсальної системи живлення, яка здійснює одночасне та спільне керування подачею рідкого та газоподібного палива, що підтверджується патентами на винаходи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322860 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кобець А. С. 
Проектування технологічних процесів технічного обслуговування машин : навч. посіб. / А. С. Кобець, В. Ю. Ільченко, О. В. Козаченко, О. Д. Деркач, П. М. Кухаренко, Н. О. Нагієва, О. В. Блезнюк, Д. О. Макаренко; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т, Харк. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Д. : Свідлер А.Л., 2011. - 176 c. - Бібліогр.: с. 172-173. - укp.

Розглянуто методику розрахунку раціональної організації технічного обслуговування машин, раціональної системи та засобів обслуговування, задач з одним і двома параметрами оптимізації. Наведено рекомендації щодо виконання наукової роботи з дослідження ефективності та пристосованості конструкцій машин до операцій технічного обслуговування та зберігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-94 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА748266 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кухаренко П. М. 
Обгрунтування вимог до робочих органів посівних машин для енергозберігаючих технологій / П. М. Кухаренко, О. Ю. Липка // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2013. - Вип. 13, т. 6. - С. 172-177. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано сучасні робочі органи посівних машин для енергозберігаючих технологій і встановлено основні недоліки їх роботи. Запропоновано методику дослідження впливу товщини шару пожнивних решток на термін сходу ярих зернових. Наведено результати експериментальних досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.4

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кухаренко П. М. 
Сучасні підходи ефективної експлуатації та енергозбереження широкозахватних сільськогосподарських агрегатів / П. М. Кухаренко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2017. - Вип. 181. - С. 148-156. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Запропоновано основні напрямки енергозбереження та підвищення надійності машин у разі агрегатування широкозахватних сільськогосподарських знарядь і заходи з усунення протиріччя між необхідністю зниження ваги сучасних тракторів зарубіжного виробництва та збереженням тягово-зчіпних властивостей рушіїв.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кухаренко П. М. 
Дослідження впливу параметрів налаштувань на техніко-експлуатаційні показники та надійність машинно-тракторних агрегатів на базі тракторів John Deere 8335R / П. М. Кухаренко // Техн. сервіс агропром., ліс. та трансп. комплексів. - 2018. - № 11. - С. 207-213. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Сучасні тенденції комплектування машинно-тракторних агрегатів (МТА) у господарствах України спрямовані на нарощування частки використання тракторів відомих світових фірм. Зокрема на ринку України широко представлені трактори фірми John Deere. Комплектування машинно-тракторних агрегатів, з такими тракторами, при виконанні широкого комплексу технологічних операцій в рослинництві, має свої особливості. Ці особливості, в першу чергу, полягають в відповідному алгоритмі експлуатаційних налаштувань трактора для роботи з конкретним типом та моделлю сільськогосподарської машини. В останні роки відмічається підвищена увага виробників тракторної техніки до універсальних колісних тракторів з повним приводом, високої тягової потужності, класичної компоновки 4К4а з передніми колесами меншого розміру, ніж задні, до яких відносяться трактори John Deere 8335R. Розвиток цієї схеми компоновки призвів до підвищення ролі переднього ведучого мосту за рахунок збільшення долі маси трактора, яка приходиться на нього, застосування шин передніх коліс збільшеного типорозміру для покращення зчеплення з грунтом. Особливістю комплектування агрегатів з тракторами такої схеми компоновки є можливість баластування трактора. Тобто забезпечення широкого діапазону зміни маси трактора в залежності від роботи, що виконується і знарядь, що застосовуються, за рахунок чого досягається найбільш ефективне використання тягової потужності і забезпечується економія палива. Такий підхід дає можливість значно розширити діапазон тягових зусиль тракторів, який має обмеження перш за все надійністю силових механізмів тракторів. Тому виробники, не обмежуючи ширини захвату агрегатів, висувають жорсткі умови до швидкісного режиму руху агрегаті. Без врахування цих особливостей не можливо досягти прийнятних техніко-експлуатаційних показників роботи МТА та його експлуатаційної надійності. Обгрунтовано та запропоновано основний алгоритм налаштувань машинно-тракторного агрегату на базі тракторів John Deere 8335R, в процесі його комплектування, для покращення основних техніко-експлуатаційних показників його роботи та зменшення інтенсивності зносу пневматичних шин переднього мосту.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-901

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101210 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Кухаренко П. М. 
Диагностирование автотракторных двигателей с использованием стробоскопического метода / П. М. Кухаренко, В. А. Улексин, В. Н. Яцук // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2012. - Вип. 121. - С. 33-36. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Приведено описание стробоскопа для определения угла опережения зажигания в двигателях с искровым зажиганием и угла опережения впрыска в дизелях. Повышенная стабильность показаний при измерении угла опережения впрыска достигнута применением оригинального датчика, регистрирующего деформацию топливопровода при впрыске.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.1-31 + О35-082.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського