Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Лисенков Е$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 48
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Лисенков Е. А. 
Структура та властивості полімерних електролітів на основі поліетерів та анізометричних нанонаповнювачів : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.19 / Е. А. Лисенков; НАН України, Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Встановлено, що введення анізометричних нанонаповнювачів (карбонанотрубок (КНТ), монтморилоніту та лапоніту) суттєво впливає на процеси структуроутворення та властивості уже за межово низьких концентрацій наповнювача. Введення наповнювачів також змінює іонну асоціацію в полімерних електролітах (ПЕ), а саме підвищує кількість вільних іонів, зменшує частку іонних пар та агрегатів вищих порядків, що призводить до збільшення провідності. Запропоновано модель переносу заряду в наповнених ПЕ, яка базується на припущенні про утворення "провідних каналів" поблизу поверхні анізометричних наповнювачів. Розроблено метод визначення структурних параметрів КНТ у вільному стані та диспергованих у полімерну матрицю за допомогою моделі гнучких стрижнів і фрактального підходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г713.7 + Л719.2-382

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА380885 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лисенков Е. А. 
Вивчення впливу карбонанотрубок на процеси іонної асоціації в рідкому полімерному електроліті поліетиленгліколь - LiClOVB4D / Е. А. Лисенков, В. В. Клепко // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2010. - № 3. - С. 88-93. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

З використанням теорії Фуосса - Крауса та за даними досліджень провідності вивчено іонну асоціацію в полімерних електролітах на основі поліетиленгліколю, перхлорату літію та карбонанотрубок. Установлено, що введення наповнювача зменшує агрегацію в поліелектроліті, що призводить до збільшення кількості вільних іонів і зростання провідності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г713.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лисенков Е. А. 
Вплив анізометричних нанонаповнювачів на структуру і провідність ПЕГ1000/LiClOBV4D в об'ємі та тонких плівках / Е. А. Лисенков, Ю. П. Гомза, В. В. Клепко // Полімер. журн. - 2010. - 32, № 3. - С. 223-228. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Лисенков Е. А. 
Вплив анізометричних нанонаповнювачів на структуру та властивості полімерних електролітів на основі поліпропіленгліколю / Е. А. Лисенков, Ю. П. Гомза, В. В. Давиденко, В. В. Клепко, М. А. Рехтета, Ю. А. Куницький, І. М. Шабельник // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології. - 2010. - 8, вип. 3. - С. 691-700. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-382

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Лисенков Е. А. 
Вплив анізометричних наповнювачів на електричні властивості нанокомпозитів на основі поліпропіленгліколю / Е. А. Лисенков, В. В. Клепко // Укр. фіз. журн. - 2011. - 56, № 5. - С. 485-491. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Використовуючи метод імпедансної спектроскопії, досліджено електричні властивості нанокомпозитів на основі поліпропіленгліколю та анізометричних нанонаповнювачів. Використання рівняння Міямото - Шибаями дозволило розділити внески активаційного та неактиваційного механізмів перенесення зарядів у системах, наповнених лапонітом. Визначено критичну температуру, за якої відбувається зміна механізмів. За допомогою методу еквівалентних схем і теорії Макдоналда встановлено, що в нанокомпозитах, які містять карбонанотрубки, є наявними два типи провідності - іонна та електронна.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Лисенков Е. А. 
Вплив наповнювачів різної природи на структуру та властивості нанокомпозитів на основі поліпропіленгліколю / Е. А. Лисенков, Ю. П. Гомза, В. В. Клепко, М. А. Рехтета // Полімер. журн. - 2010. - 32, № 5. - С. 429-436. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

З використанням методів рентгенографічного аналізу диференціальної сканувальної калориметрії й імпедансної спектроскопії досліджено структуру та властивості нанокомпозитів на основі поліпропіленгліколю та анізометричних нанонаповнювачів. Встановлено, що в нанокомпозитах, які містять карбонанотрубки, мають місце два типи провідності - іонна й електронна. У системах, наповнених лапонітом, реалізуються обидва механізми переносу зарядів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22-382

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Лисенков Е. А. 
Вплив природи мінеральних нанонаповнювачів на структуру та властивості нанокомпозитів на основі поліетиленгліколю / Е. А. Лисенков, Ю. П. Гомза, В. В. Клепко, Ю. А. Куницький, Л. Ю. Куницька // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології. - 2010. - 8, вип. 3. - С. 675-689. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

С помощью методов рентгеноструктурного анализа, дифференциальной сканирующей калориметрии и импедансной спектроскопии проведено исследование структуры и свойств нанокомпозитов на основе полиэтиленгликоля (ПЭГ) и силикатных нанонаполнителей разной природы. Показано, что структура и свойства нанокомпозитов на основе ПЭГ существенно зависят от природы и содержания нанонаполнителя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-382.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Лисенков Е. А. 
Діелектричні властивості і провідність електролітів на основі олігоетиленгліколю та анізометричних нанонаповнювачів / Е. А. Лисенков, Ю. П. Гомза, М. М. Міненко, В. В. Клепко // Полімер. журн. - 2010. - 32, № 1. - С. 17-22. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

За допомогою методу діелектричної релаксаційної спектроскопії проведено дослідження релаксаційних процесів і провідності полімерних електролітів на основі олігоетиленгліколю (ОЕГ) та анізометричних нанонаповнювачів. Показано, що рівні провідності систем на основі ОЕГ істотно залежать від природи та вмісту нанонаповнювача. Виявлено, що провідність постійного струму має екстремальну залежність від складу поліелектроліту на основі ОЕГ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г713.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Лисенков Е. А. 
Нанокомпозитні полімерні електроліти: структура та властивості / Е. А. Лисенков, В. В. Клепко // Полімер. журн. - 2011. - 33, № 4. - С. 307-315. - Бібліогр.: 53 назв. - укp.

Розглянуто структуру та властивості полімерних електролітів. Увагу приділено впливу наповнювачів на структурні характеристики, електричні та теплофізичні властивості нанокомпозитних полімерних електролітів. Наведено дані з провідності та температур переходів для описаних систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.6-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Гомза Ю. П. 
Рентгенографічні дослідження близької впорядкованості надтонких плівок / Ю. П. Гомза, В. В. Клепко, С. Д. Несін, Е. А. Лисенков, Ю. А. Куницький, М. Ю. Барабаш, Л. Г. Хоменко // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології. - 2009. - 7, вип. 2. - С. 411-419. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Із використанням стандартного дифрактометра ДРОН-2.0 реалізовано методику вивчення особливостей близької впорядкованості матеріалу надтонких епітаксійних плівок за допомогою геометрії паралельних ковзних променів за умов цілковитого зовнішнього відбивання. Вивчено особливості близької впорядкованості полімерних і неорганічних плівок товщиною 200 - 500 нм на підложжях різної природи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж619 + В372.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Лисенков Е. А. 
Структура багатошарових карбонанотрубок та нанокомпозитів на їх основі / Е. А. Лисенков, Ю. П. Гомза, В. В. Клепко, Ю. А. Куницький // Фізика і хімія твердого тіла. - 2010. - 11, № 2. - С. 361-366. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

За допомогою методів рентгенівського розсіяння та математичного моделювання розраховано структурні параметри карбонанотрубок у вільному стані та диспергованих у полімерну матрицю.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.236 + В379.22 + Г124.1-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Лисенков Е. А. 
Структура і теплофізичні властивості систем на основі олігоетиленгліколю та анізометричних нанонаповнювачів / Е. А. Лисенков, Ю. П. Гомза, В. В. Давиденко, В. В. Клепко // Полімер. журн. - 2010. - 32, № 2. - С. 99-104. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

За допомогою методів рентгеноструктурного аналізу та диференціальної сканувальної калориметрії досліджено структуру та теплофізичні властивості систем на основі олігоетиленгліколю (ОЕГ) та анізометричних нанонаповнювачів. Показано, що структура та теплофізичні властивості систем на основі ОЕГ істотно залежать від природи та вмісту нанонаповнювача. Виявлено, що теплофізичні характеристики мають екстремальну поведінку залежно від складу поліелектроліту на основі ОЕГ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г711.3 + Л719.2

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Лисенков Е. А. 
Структура та перколяційні властивості композитів на основі полівініліденфториду і допованого поліаніліну / Е. А. Лисенков, С. В. Лобков, Ю. П. Гомза, В. В. Клепко, М. А. Рехтета, О. А. Пуд, К. Ю. Фатєєва, Ю. В. Носков // Полімер. журн. - 2011. - 33, № 4. - С. 322-327. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Лисенков Е. А. 
Особливості релаксаційних процесів у системі ППГ - КНТ поблизу порога перколяції / Е. А. Лисенков, Ю. В. Яковлев, В. В. Клепко // Полімер. журн. - 2012. - 34, № 4. - С. 345-352. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л712.113-106.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Лисенков Е. А. 
Електрична і оптична перколяція в системах на основі поліпропіленгліколю та вуглецевих нанотрубок / Е. А. Лисенков, Ю. В. Яковлев, В. В. Клепко // Полімер. журн.. - 2013. - 35, № 3. - С. 259-264. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

За допомогою методів імпедансної спектроскопії і спектрофотометрії проведено дослідження електричних та оптичних властивостей систем на основі поліпропіленгліколю і карбонанотрубок. Виявлено, що електропровідність зростає, а оптична проникність спадає зі збільшенням вмісту нанотрубок у системі, проявляючи перколяційну поведінку. У межах скейлінгового підходу проаналізовано концентраційні залежності електропровідності та оптичної проникності. Показано, що для цієї системи поріг оптичної перколяції становить 0,01 %. Результати досліджень описані в межах моделі критичної перколяції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л712.2-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Яковлев Ю. В. 
Особливості перколяційної поведінки в системі ПЕГ400 - КНТ: вплив режимів змішування / Ю. В. Яковлев, В. В. Клепко, Е. А. Лисенков // Полімер. журн.. - 2014. - 36, № 1. - С. 53-56. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Лисенков Е. А. 
Кінетика неізотермічної кристалізації систем на основі поліетиленоксиду та вуглецевих нанотрубок / Е. А. Лисенков, В. В. Клепко, В. М. Голованець // Полімер. журн.. - 2014. - 36, № 3. - С. 269-275. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Використовуючи метод диференціальної сканувальної калориметрії, досліджено кінетику неізотермічної кристалізації систем на основі поліетиленоксиду та вуглецевих нанотрубок. Виявлено, що нанотрубки значно впливають на основні параметри кристалізації полімеру, що пов'язано з перколяційною поведінкою таких систем. Показано, що у разі досягнення системою порогу перколяції (0,5 % наповнювача) показник Аврамі, фрактальна розмірність кристалів, що ростуть, енергія активації проявляють екстремальну поведінку. Така поведінка пояснюється вирішальним впливам поверхні нанотрубок, які у разі досягнення порогу перколяції утворюють розгалужену структуру з максимальною поверхнею взаємодії полімер - нанотрубки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г722.11

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Лисенков Е. А. 
Вплив електричного поля на перколяційну поведінку систем на основі поліетиленгліколю та вуглецевих нанотрубок / Е. А. Лисенков, В. В. Клепко, В. М. Голованець, В. Л. Демченко // Укр. фіз. журн.. - 2014. - 59, № 9. - С. 907-916. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.

За допомогою методів диференціальної сканувальної калориметрії та імпедансної спектроскопії досліджено теплофізичні властивості та перколяційну поведінку систем на основі поліетиленоксиду та вуглецевих нанотрубок, сформованих за нормальних умов і під дією постійного електричного поля. Показано, що електричне поле суттєво впливає на поведінку нанотрубок, диспергованих у полімерній матриці. Зроблено припущення, що у випадку накладання поля здійснюються 3 основних типи руху нанотрубок (обертальний, трансляційний і міграційний) та обчислено характеристичний час для кожного типу. Виявлено, що у процесі формування нанонаповнених систем в електричному полі поріг перколяції знижується від 0,42 до 0,1 %, що свідчить про суттєву орієнтацію нанотрубок у полімерній матриці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.945-106.3 + В371.236 + В377.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Дінжос Р. В. 
Аналіз теплопровідності полімерних нанокомпозитів наповниних вуглецевими нанотрубками та технічним вуглецем / Р. В. Дінжос, Н. М. Фіалко, Е. А. Лисенков // Журн. нано- та електрон. фізики. - 2014. - 6, № 1. - С. 01015(6). - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Наведено результати експериментальних і розрахункових досліджень теплофізичних характеристик частково-кристалічного поліетилену та нанокомпозитів, які містять від 0,3 до 2,5 мас. % технічного вуглецю та нанокомпозитів, які містять від 0,2 до 1,5 мас. % вуглецевих нанотрубок. Висвітлено основи теорії ефективного середовища та теорію перколяції та як вони корелюють з експериментальними даними. Вивчено особливості впливу структури полімерних композитів на їх теплофізичні властивості. Зроблено порівняльний аналіз провідності композицій залежно від геометрії та розмірів наповнювача.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.945

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Лисенков Е. А. 
Вплив особливостей полімерної матриці на перколяційну поведінку систем на основі поліетерів та вуглецевих нанотрубок / Е. А. Лисенков, Ю. В. Яковлев, В. В. Клепко // Фізика і хімія твердого тіла. - 2014. - 15, № 2. - С. 372-379. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

За допомогою методів імпедансної спектроскопії досліджено системи на основі поліетерів і вуглецевих нанотрубок. Встановлено, що кристалічність полімерної матриці значно впливає на електричні та діелектричні характеристики нанонаповнених полімерних систем (ННПС): значення порогів перколяції є обернено пропорційними кристалічності. Запропоновано механізм утворення перколяційного кластера для систем з високим ступенем кристалічності. Показано, що діелектрична проникність ННПС залежить від структури перколяційних кластерів. Встановлено, що топологія полімерної матриці не впливає на перколяційну поведінку систем на основі поліетерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.945

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського