Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (30)
Пошуковий запит: (<.>A=Литвинчук І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Фодчук І. М. 
Вплив зосередженої сили на формування товщинних осциляцій інтенсивності рентгенівських променів / І. М. Фодчук, М. Д. Раранський, Я. М. Струк, І. В. Литвинчук // Укр. фіз. журн. - 2001. - 46, № 12. - С. 1275-1279. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Експериментально та шляхом числового розв'язування рівнянь Такагі досліджено вплив слабких і сильних спотворень, утворених дією зосередженого навантаження, на формування маятникових осциляцій інтенсивності рентгенівських променів у клиноподібних кристалах германію та кремнію. У випадку слабких деформацій на формування маятникових смуг впливають процеси розсіяння, які зумовлюють вигин і фокусування (дефокусування) траєкторій рентгенівських променів. У області сильних деформацій - процеси міжвиткового розсіяння.


Індекс рубрикатора НБУВ: В344-1в641.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Литвинчук І. І. 
Ехо-корекція алгоритмів отримання і обробки вимірювальної інформації при оцінці параметрів антен лінійною решіткою вимірювальних зондів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.12.07 / І. І. Литвинчук; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. - Х., 2005. - 18 c. - укp.

Вперше запропоновано використовувати решітки вимірювальних зондів (РВЗ) для оцінки ехової обстановки на антенному полігоні методами просторового спектрального аналізу, що дозволяє у процесі антенних вимірювань даної РВЗ приглушувати ехо-сигнали (ЕС) за допомогою формування провалів у діаграмі спрямованості РВЗ. Запропоновано новий метод калібрування РВЗ, що враховує взаємний зв'язок вимірювачів і відрізняється відсутністю необхідності для визначення матриці коефіцієнтів взаємних зв'язків вимірювачів враховувати кільскість та напрямки приходу сигналів, які утворюють прийняту суміш. Вперше встановлено вимоги щодо точності калібрування РВЗ, які дозволяють оцінювати ехову обстановку на полігоні антенних вимірювань з заданими точністю та довірчою імовірністю, включаючи оцінки відношення потужності прямого зондового сигналу (ЗС) до потужності залишків неприглушених ЕС і шумів. Запропоновано новий метод діагностики елементів керування амплітудно-фазовим розподілом (АФР) у РВЗ, що реалізується на місці базування РВЗ за присутності невідомого числа ЕС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Литвинчук І. В. 
Облік на позабалансових рахунках: проблеми теорії та практики : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / І. В. Литвинчук; Нац. аграр. ун-т. - К., 2006. - 21 c. - укp.

Висвітлено теоретичні, методичні та практичні питання бухгалтерського обліку та внутрішньогосподарського контролю операцій на позабалансових рахунках. Досліджено бухгалтерське відображення фактів господарського життя на позабалансових рахунках та їх контроль. Розглянуто теоретико-методичні та організаційно практичні аспекти бухгалтерського обліку та внутрішнього контролю фактів господарського життя, що відображаються на позабалансових рахунках. Встановлено необхідність розробки окремої методики обліку на позабалансових рахунках. Удосконалено класифікацію рахунків з виділенням позабалансових рахунків бухгалтерського обліку з метою забезпечення цілісності системи бухгалтерського обліку, аналітичності та своєчасності одержання даних про позабалансові об'єкти для прийняття обгрунтованих управлінських рішень. Розроблено проект витягу Положення про облікову політику щодо операцій на позабалансових рахунках з метою удосконалення організації та ведення обліку у даній сфері. Обгрунтовано правову основу зв'язку між обліком на балансових і позабалансових рахунках. Розроблено електронні форми первинних документів і внутрішньої звітності за позабалансовими об'єктами в бухгалтерській комп'ютерній програмі "ІС.Бухгалтерія". Удосконалено методику здійснення внутрішньогосподарського контролю операцій на позабалансових рахунках для посилення контролю за об'єктами, що належать підприємству на правах користування та розпорядження майном.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-143.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Литвинчук І. В. 
Порівняльні аспекти контрацепції у жінок з різним індексом маси тіла : автореф. дис... канд. мед. наук / І. В. Литвинчук; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2007. - 19 c. - укp.

Уперше у порівняльному аспекті вивчено вплив оральних контрацептивів (ОК) нового покоління у жінок з підвищеним рівнем загального холестерину (зХс) й індексом маси тіла (ІМТ) на ліпідний спектр крові. Установлено два варіанти змін у ліпідному спектрі крові у пацієнток з нормальним ІМТ, які характеризувалися нормальним і дещо підвищеним вмістом зХс, а у жінок з підвищеним ІМТ зміни у ліпідному спектрі крові в цілому характеризувалися підвищеним вмістом зХс за відсутності змін у вмісті тригліцеридів. Виявлено, що зміни показників вмісту ліпідів під впливом препаратів "Ярина" та "Фемоден" у плазмі крові в жінок з початково нормальними показниками зХс відбуваються у межах довірчого інтервалу нормативних значень і загалом залежать від початкового рівня ліпідів у плазмі крові. Установлено високу прийнятність препаратів "Ярина" та "Фемоден" у жінок з нормальним ІМТ, за значень понад 26-ти балів у пацієнток з підвищеним вмістом зХс прийнятність препарату "Фемоден" знижується, що зумовлює високу частоту побічних реакцій і доводить перевагу препарату "Ярина".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р714.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351640 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Литвинчук І. М. 
Прагматика емотивного тексту (психосемантичне експериментальне дослідження) : Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.15 / І. М. Литвинчук; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2000. - 17 c. - укp.

Досліджено конституціональні характеристики емотивного тексту в комунікативно-когнітивному аспекті. Запропоновано типологію емотивних текстів на базі виділення емоційно-семантичної домінанти теми. Зазначено психосемантичні особливості емотивних синтаксичних конструкцій як композитів емотивного тексту. З'ясовано взаємозв'язок між психофізіологічними характеристиками індивіда та пріоритетним вживанням в його мові емотивних предикатів різної категоріально-морфологічної наповненості. Виявлено перлокутивні відмінності у сприйнятті емотивних текстів, побудованих як діалогічний і монологічний дискурс. Встановлено достовірні ознаки типологічної градації емотивних текстів за ступенем прагматичного ефекту. Визначено мовномисленнєву стратегію та тактику емотивного предиціювання. Виділено загальні методологічні засади комплексного аналізу вербально-невербальних пластів емотивного метатексту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш107.70

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА317454 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Литвинчук І. В. 
Структури зміни в пористому кремнії після іонної імплантації фосфором : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / І. В. Литвинчук; Чернівец. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці, 2004. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332687 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Литвинчук І. Л. 
Управління економічними ризиками корпоративних підприємств аграрної сфери : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. Л. Литвинчук; Житомир. нац. агроекол. ун-т. - Житомир, 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено сучасні проблеми теорії ризику та невизначеності. Проаналізовано особливості процесу управління економічними ризиками в аграрному бізнесі. Розкрито специфіку реалізації корпоративної форми господарювання в аграрній сфері. Проведено оцінювання економічних ризиків корпоративних підприємств, проаналізовано ефективність сучасних механізмів нейтралізації наслідків впливу ризиків. Розроблено методику впровадження систем ризик-менеджменту в корпоративних аграрних підприємствах. Наведено пропозиції щодо формування перспективної інноваційної мережі незалежних координаційно-консультаційних центрів ризику. Запропоновано математичну модель управління економічними ризиками корпоративного підприємства аграрної сфери на підставі максимізації результату діяльності. Обгрунтовано умови виникнення синергетичного ефекту в результаті інтеграції корпоративних аграрних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.34-99-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА371774 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Литвинчук І. Л. 
Управління економічними ризиками корпоративних підприємств в агробізнесі : монографія / І. Л. Литвинчук, В. П. Якобчук. - Житомир : Житомир. нац. агроекол. ун-т, 2012. - 159 c. - Бібліогр.: с. 135-151 - укp.

Розглянуто актуальні проблеми теорії ризику та невизначеності. Досліджено особливості управління економічними ризиками суб'єктів корпоративної форми господарювання з урахуванням специфіки аграрного бізнесу. Проведено оцінку економічних ризиків і сучасних механізмів нейтралізації наслідків їх впливу на діяльність корпоративних підприємств. Наведено методику впровадження систем ризик-менеджменту в агрокорпораціях. Розроблено проект формування інноваційної мережі незалежних координаційно-консультаційних центрів ризику. Запропоновано механізм моделювання процесу управління економічними ризиками підприємства на основі максимізації результату діяльності. Сформульовано умови виникнення синергетичного ефекту від інтеграції корпоративних підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.34-99-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА757014 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Януль І. Є. 
Синергетика: методологія ефектів : монографія / І. Є. Януль, Ю. Ю. Мороз, О. В. Іванюк, Т. Т. Горобчук, І. Л. Литвинчук; ред.: Є. І. Ходаківський, Т. О. Зінчук, І. Г. Грабар; Житомир. нац. агроекол. ун-т. - Житомир, 2012. - 623 c. - Бібліогр.: с. 607-616 - укp.

Висвітлено напрацювання авторів у галузі синергетики як методологічної основи корегування розвитку соціально-економічних систем, дослідження ефектів синергії на мікро- та макрорівнях. Розглянуто методологічні засади та практичні інструментарії синергетичної оцінки економічного потенціалу підприємства. Розкрито методологію ефективності інтеграційних процесів у світовій економіці. Викладено синергетико-праксеологічні основи дослідження економічних і соціальних явищ. Наведено методику соціологічних досліджень (опитувань) в економіці. Увагу приділено синергійній технології реклами. Розроблено методологію управління еколого-економічною ефективністю підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: А4 + У01,113 + Ю252:У

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА761954 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Ризикогенність та страхування в аграрній сфері (теорія, практика) : колект. моногр. / О. М. Віленчук, І. Л. Литвинчук, І. Є. Януль, О. В. Іванюк, В. О. Смаглій; ред.: Є. І. Ходаківський; Спілка економістів України, Житомир. кн.-журн. вид-во "Полісся". - Житомир : Полісся, 2013. - 320 c. - Бібліогр.: с. 314-320 - укp.

Досліджено питання теорії та практики ризикогенності та страхування в аграрній сфері. Висвітлено концептуальні засади ризикології як найрізноманітнішої сукупності ризиків щодо виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. Обгрунтовано методологічні аспекти оцінювання ризикогенності в аграрній сфері. Запропоновано сучасні методичні підходи до оцінювання, моделювання та управління ризиками корпоративних суб'єктів аграрної економіки. Приділено увагу питанням становлення і розвитку системи аграрного та екологічного страхування в Україні. Сформульовано пропозиції з удосконалення страхового захисту з метою нейтралізації та локалізації наявних та потенційних ризиків у аграрній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-99 + У9(4УКР)261.723 + У010.331

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА772790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Корчемлюк А. І. 
Гудвіл корпоративних підприємств : монографія / А. І. Корчемлюк, І. Л. Литвинчук, Г. В. Циганенко; ред.: Є. І. Ходаківський. - Житомир : Євенок, 2013. - 160 c. - Бібліогр.: с. 147-160 - укp.

Узагальнено основні теоретичні аспекти гудвілу, зокрема етимологію походження, етапи розвитку, методики формування, оцінювання та обліку гудвілу. Розглянуто проблематику та специфіку процесів генерації позитивного гудвілу в корпоративному середовищі з урахуванням синергетичних ефектів, які він здатен провокувати. В контексті теорії корпоративного управління представлено техніку використання гудвілу в ролі індикатора успішності корпоративного бізнесу та ефективності корпоративного менеджменту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-57

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА772744 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Ходаківський Є. І. 
Інтелектуальна власність: економіко-правові аспекти : [навч. посіб.] / Є. І. Ходаківський, В. П. Якобчук, І. Л. Литвинчук. - Житомир : Рута, 2013. - 270 c. - Бібліогр.: с. 229-233 - укp.

Висвітлено теоретичні та практичні аспекти формування та використання інтелектуальної власності й управління нею за умов глобалізації. Розглянуто проблеми комерціалізації інтелектуальних продуктів, специфіку правової охорони та захисту об'єктів інтелектуальної власності на національному та міжнародному рівнях. Розкрито сутність і умови дії авторського права. Охарактеризовано порядок набуття прав промислової власності. Описано типи та форми технологічного трансферу. Увагу приділено методам визначення вартості інтелектуальних активів, незаконному розповсюдженню контенту за допомогою пірингових систем, гудвілу як нематеріальному активу з особливим статусом. Розглянуто питання промислового шпигунтства та конкурентної розвідки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.32 я73 + У9(4УКР)0-141.1 я73 + Х839(4УКР)3 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА770906 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Скидан О. В. 
Реформа системи науково-освітнього забезпечення аграрного сектору України (за матеріалами соціологічного дослідження) / О. В. Скидан, І. Л. Литвинчук, К. А. Самойленко, С. В. Дубінченко // Проблеми економіки. - 2015. - № 1. - С. 139-148. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження громадської думки у соціально-професійному сегменті виконавців наукових та науково-технічних робіт стосовно ефективності політики реформування аграрної освіти і науки України. З використанням методів збору, обробки та аналізу соціологічної інформації визначено погляди виконавців наукових та науково-технічних робіт на кроки уряду у питаннях інноваційного розвитку системи науково-освітнього забезпечення аграрної економіки; вирішення проблем інституціоналізації інтелектуальної власності в системі науково-освітнього забезпечення аграрної економіки; формування мережі інтегрованих навчально-виробничих платформ в аграрній економіці. Доведено доцільність проведення соціологічних досліджень у вивченні реакцій соціально-професійних груп на макроекономічну політику держави для уникнення конфлікту інтересів сторін та більш ефективної імплементації заходів уряду.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-55-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Литвинчук І. Л. 
Наукова школа менеджменту інтелектуальної власності в агроекономічних дослідженнях / І. Л. Литвинчук // Актуал. проблеми економіки. - 2016. - № 11. - С. 8-22. - Бібліогр.: 56 назв. - укp.

Презентовано результати моніторингу дослідницької активності у сфері проблематики управління інтелектуальною власністю в аграрному секторі економіки з акцентом на тематичну диференціацію інформаційного поля та ідентифікацію моделей творчої активності. Доведено неформальний характер формування інтелектуального ландшафту досліджень проблеми. Обгрунтовано пропозиції щодо інституціонального розвитку наукової комунікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-141.1-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Литвинчук І. Л. 
Інституціональне забезпечення публічно-приватного партнерства у сфері інноваційного розвитку аграрної економіки України / І. Л. Литвинчук, К. А. Самойленко // Бізнес Інформ. - 2016. - № 10. - С. 212-223. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - розробка пропозицій щодо розв'язання завдання інституціонального забезпечення розвитку публічно-приватного агропартнерства в Україні у сфері реалізації інноваційних проектів. Доведено доцільність обгрунтування галузевої концепції розвитку публічно-приватного партнерства в цілях інноваційного розвитку вітчизняної аграрної економіки шляхом виявлення специфічних тенденцій розвитку агроекономічних систем у глобальному середовищі. З використанням методики дорожнього картування розроблено структурно-логічну схему зон інституціональної відповідальності стейкхолдерів та детальні інформаційні картки стратегічних цілей удосконалення системи підготовки, підвищення кваліфікації та дистанційного навчання кадрів в аграрному секторі економіки; удосконалення методів ведення сільського господарства та інтенсивного впровадження інноваційних технологій для підвищення продуктивності агровиробників; розвитку торговельної мережі, транспортних і логістичних систем для реалізації сільськогосподарської продукції; підвищення конкурентоспроможності підприємницького аграрного сектора та забезпечення масштабного доступу суб'єктам агробізнесу до внутрішніх або зовнішніх ринків сільськогосподарської продукції з акцентом на сертифікацію якості в ланцюгу створення доданої вартості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-55-21,02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Литвинчук І. В. 
Оцінка функціонування державних загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської області / І. В. Литвинчук, Н. О. Прохорчук // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2019. - № 3. - С. 228-234. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено сучасні тенденції функціонування середньої освіти в Україні та правові засади функціонування державних загальноосвітніх закладів. Визначено суть і основи правового регулювання сфери освіти в частині загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ). Проаналізовано види ЗНЗ України, кількість ЗНЗ в Україні, динаміку зміни загальної кількості закладів освіти, підпорядкованих Міністерству освіти і науки, у розрізі рівнів освіти на 2015 - 2018 рр. в Україні та Житомирській області зокрема. Оцінено тенденції зміни загальної кількості осіб, які одержують освітні послуги, у розрізі рівнів освіти на 2015 - 2018 рр., кількості учнів у ЗНЗ в Україні станом на 2013 - 2018 рр. та визначено місце кількості учнів у ЗНЗ Житомирської області. Розроблено практичні рекомендації з проведення освітньої реформи в напрямі реформування середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та створення досконалої системи освітнього управління і фінансування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч424(4УКР1-4ЖИТ)к41 + Х879(4УКР)821

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Гельмбольдт В. О. 
Прогноз біологічної активності і ліпофільності деяких похідних піридину як компонентів антикарієсних агентів / В. О. Гельмбольдт, І. В. Литвинчук, І. О. Шишкін, Л. М. Огніченко, В. Є. Кузьмін // Фармацевт. журн.. - 2020. - 75, № 2. - С. 79-85. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.40-5 + Р281.7/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28227 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
18.

Інструменти і практики публічного управління в контексті децентралізації : [матеріали I Всеукр. наук.-практ. конф. за міжнар. участю, 19 черв. 2018 р.] / ред.: О. В. Скидан, Т. О. Зінчук, В. П. Якобчук, Н. В. Дацій, Є. І. Ходаківський, І. А. Мельничук, І. Л. Литвинчук, М. Ф. Плотнікова, В. М. Бражевський; Житомир. нац. агроекол. ун-т. - Житомир : ЖНАЕУ, 2018. - 495 c. - укp.

Увагу приділено проблемам публічного управління у сфері національної безпеки України, реформування системи органів виконавчої влади у сфері інтелектуальної власності, лідерства та професіоналізму в публічній службі, а також публічних комунікацій і психології управління. Досліджено механізм забезпечення гендерного паритету в органах державної влади. Проаналізовано зарубіжний досвід децентралізації публічного управління, визначено основні напрями та пріоритети здійснення відповідних реформ для децентралізації влади в Україні. Обгрунтовано систему алокаційного механізму управління екологічної безпеки як складової державного регулювання природокористування. Досліджено структуру та функції органів державного управління у сфері інтелектуальної власності Німеччини в контексті можливості імплементації дієвих практик в українських реаліях. Проведено діагностику умов і можливостей розвитку інвестиційного забезпечення інноваційних проектів машинобудівних підприємств ракетно-космічної галузі в середньо- та довгостроковій перспективі за методологією передбачення - сценарного планування методом "конуса правдоподібності". Визначено роль особистих селянських господарств у виробництві агропродукції в Житомирській області в умовах децентралізації. Наведено пропозиції для усунення проблем і прискорення переходу до сервісноорієнтованої держави на локальному та загальнонаціональному рівнях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА830632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Інтелектуальна економіка в умовах суспільних трансформацій : матеріали IV Міжнар. наук.-практ. форуму, 25 жовт. 2018 р., Житомир / ред.: О. В. Скидан, Ю. Раманаускас, Р. Сташис, Я. Жуковскис, Д. Варела, Н. Павлович, З. І. Галушка, В. П. Якобчук, І. Л. Литвинчук; Житомир. нац. агроекол. ун-т, Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича, Клайпед. ун-т , Ун-т ім. А. Стульгінскіса, Ясськ. ун-т ім. А. Й. Кузи, Асоц ''Europe grande''. - Житомир : ЖНАЕУ, 2018. - 340 c. - укp.

Обгрунтовано необхідність створення ефективного державного механізму відпрацювання та просування інновацій в широку виробничу, а також навчальну практику для забезпечення конкурентоспроможності аграрного сектору України. Сформульовано ряд актуальних концептуальних положень розробки стратегії та політики інноваційного розвитку аграрного сектору України. Охарактеризовано інноваційний потенціал Житомирського національного агроекологічного університету. Продемонстровано його конкурентні переваги та можливості його комерціалізації. На основі аналізу сучасних підходів до публічного менеджменту обгрунтовано чинники його інтелектуалізації в процесі координації сільських соціально-економічних систем запропоновано принципи інтелектуалізації. Зроблено спробу розробити теоретико-методологічні основи інформаційного забезпечення стратегічної інтеграції бізнесу в умовах глобалізації і на цій основі - цілісної наукової концепції організаційного розвитку інформаційних технологій в умовах глобальних трансформацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-141.1 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА832544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Гельмбольдт В. О. 
Прогноз біологічної активності і ліпофільності деяких похідних піридину як компонентів антикарієсних агентів / В. О. Гельмбольдт, І. В. Литвинчук, І. О. Шишкін, Л. М. Огніченко, В. Є. Кузьмін // Фармацевт. журн.. - 2020. - 75, № 2. - С. 79-85. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.40-5 + Р281.7/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28227 Пошук видання у каталогах НБУВ 


...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського