Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Максим В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Максим В.  
Конференція з питань вивчення пам'яток культури козацької доби / В. Максим // Нар. творчість та етнографія. - 2004. - № 4. - С. 123-124. - укp.

Висвітлено тематику доповідей наукової конференції "Нові дослідження пам'яток козацької доби в Україні", що відбулася в березні 2004 р. в Українському товаристві охорони пам'яток історії та культури.

Освещена тематика докладов научной конференции "Новые исследования памяток казацкой эпохи в Украине", состоявшейся в марте 2004 г. в Украинском обществе охраны памяток истории и культуры.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т.е(4УКР)л60я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27482 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Максим В.  
Промисли українців села Благодатне Донецької області / В. Максим // Нар. творчість та етнографія. - 2007. - № 5. - С. 55-58. - Бібліогр.: с. 58. - укp.

Висвітлено історію с. Благодатне - одного з найстаріших населених пунктів на Донеччині. Наведено відомості про його мешканців, їх промисли, зокрема про гончарне ремесло. Зазначено, що гончарні вироби користувалися великим попитом у місцевого населення і в довколишніх селах ще до 1960-х рр.

Освещена история с. Благодатное - одного из старых населенных пунктов в Донецкой области. Представлены сведения о его жителях, их промыслах, в частности о гончарном ремесле. Указано, что гончарные изделия пользовались большим спросом у местного населения и в окружающих селах еще до 1960-х гг.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т52(23=УКР3А/Я)-417

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27482 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ханікянц О. В. 
Атлетична гімнастика як засіб профілактики порушень постави студентської молоді / О. В. Ханікянц, В. З. Максим // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2012. - № 1. - С. 108-112. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Упродовж останніх десятиліть і медики, і спеціалісти у сфері фізичного виховання безупинно наголошують на профілактиці та реабілітації захворювань хребта сучасної молоді. Незважаючи на це, у навчальному процесі студентів ВНЗ у ролі засобів розвитку сили м'язів силові вправи та вправи з обтяженнями застосовуються в обмеженій кількості, одноманітно й безсистемно. Головним завданням роботи було вивчити сучасний стан проблеми порушень постави та деформацій хребта молоді й на основі здійсненого аналізу розробити програму тренувань, спрямовану на розвиток та зміцнення основних груп м'язів з акцентом на м'язи спини. Висвітлено результати проведеного аналізу динаміки захворювань опорно-рухового апарату. Обгрунтовано залежність стану здоров'я людини від ступеня розвитку м'язового корсета спини. Розроблено та впроваджено програму атлетичного тренування яка сприятиме профілактиці порушень постави, зміцненню імунітету, стабілізації психічного стану, підвищенню працездатності загалом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.153.18 + Ч511.49 + Р458.250.50-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Максим В. Л. 
Економічна ефективність виробництва свинини у сільськогосподарських підприємствах : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. Л. Максим; Львів. нац. аграр. ун-т. - Львів, 2014. - 20 c. - укp.

Удосконалено методику оцінювання результативності виробництва свинини на основі інтегрального показника ефективності з урахуванням рівня розвитку технології виробництва та відносного показника економічної ефективності за методом DEA (Data Envelopment Analysis), скоригованого на коефіцієнт ефективності за ціною реалізації, що знижує складність і трудомісткість оцінювання кінцевих результатів сільськогосподарських підприємств (СГП). Здійснено методичні підходи з оцінювання управління інвестиційними ресурсами підприємств з виробництва свинини на основі розробки оптимізаційної нелінійної задачі з урахуванням технологічних взаємозв'язків визначених бізнес-проектів, що сприятиме визначенню оптимальних схем інвестування та їх впливу на економічну ефективність капіталовкладень. Розроблено удосконалений механізм планування виробництва та реалізації свинини на основі розробки комплексної оптимізаційно-розрахункової економіко-математичної моделі з урахуванням технологічних особливостей виробництва та розподільчої політики, що забезпечить одержання необхідної управлінської інформації щодо резервів підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності СГП, які виробляють свинину. Набули подальшого розвитку методичні підходи до підвищення бюджетної ефективності фінансування технологічного переоснащення збиткових та низькоефективних підприємств з виробництва свинини шляхом створення спеціалізованого розподільчого фонду, діяльність якого сприятиме реалізації політики імпортозаміщення та формуванню експортного потенціалу. Розроблено економічне обгрунтування формування малих високоефективних підприємств з виробництва свинини на основі господарств населення. Набули подальшого розвитку методичні засади щодо підвищення ефективності виробництва свинини на основі впровадження технології вермикультивування. Її застосування сприятиме зростанню рентабельності виробництва свинини у СГП та зниженню негативних екологічних наслідків їх функціонування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.251-07 + У9(4УКР-4ЛЬВ)325.251-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408932 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Козак Г. М. 
Зміни індексу пероксидації в щурів у різні терміни свинцевої інтоксикації / Г. М. Козак, Г. Х. Кашаєва, С. В. Демідова, М. А. Ступницький, Б. Я. Мелех, В. В. Максим // Укр. біохім. журн.. - 2006. - 78, № 6. - С. 137. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.441.4-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Євроінтеграційні перспективи розвитку аграрної економіки України : колект. монографія / Н. М. Войтович, Д. Д. Пожоджук, М. Г. Шульський, І. О. Парубчак, Н. Б. Радух, М. П. Матвеєва, В. І. Ярошович, Г. П. Бричка, Б. Б. Бричка, В. А. Чемерис, В. Л. Максим, Т. Т. Небоженко, О. Я. Гримак, М. В. Вовк, О. В. Копитко, С. І. Поперечний, М. І. Флейчук , В. А. Колодійчук, В. П. Новосад, Т. В. Калайтан, О. В. Терлецька, І. Р. Данчевська, В. В. Липчук, Н. В. Липчук; ред.: В. А. Колодійчук, О. Я. Гримак; Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. - Львів : ННВК "АТБ", 2023. - 654 c. - Бібліогр. в кінці гл. - укp.

Досліджено теоретичні засади реформування аграрної економіки та історичні аспекти розвитку сільського господарства на різних етапах становлення української державності. Розглянуто інституційне середовище і структурно-функціональне забезпечення системи управління національною аграрною економікою у контексті територіально-адміністративної реформи в Україні та її адаптивності до умов Європейського Союзу. Оцінено стан розвитку аграрної економіки в умовах війни в Україні на основі ретроспективного аналізу наявного потенціалу та оцінки галузевих втрат в АПК. Розглянуто питання реалізації функцій менеджменту в агропромисловому виробництві, існуючі моделі систем управління, а також актуальні проблеми управління якістю продукції в умовах уніфікації європейських стандартів. Досліджено стан маркетингового і логістичного забезпечення виробництва та реалізації сільськогосподарської продукції і продовольства в контексті євроінтеграційних прагнень України. Акцентовано увагу на забезпеченні умов адаптивності національних логістичних ланцюгів до світових стандартів агропромислового ринку. Обгрунтовано використання інформаційних технологій на основі систем штучного інтелекту для інноваційного розвитку аграрної економіки України. Увагу приділено питанням розвитку соціальної інфраструктури сільських територій та зеленого туризму як перспективної складової ефективного розвитку національної аграрної економіки у повоєнний період.


Індекс рубрикатора НБУВ: У580.3 + У9(4УКР)320-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867708 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського