Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Малиновська Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Малиновська Т. М. 
Динаміка клініко-імунологічних показників у дітей та підлітків з вперше виявленим цукровим діабетом І типу в процесі лікування : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.14 / Т. М. Малиновська; Ін-т ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка АМН України. - К., 2003. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.160.23-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323271 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Малиновська Т. М. 
Індивідуалізація суб'єктів підприємницької діяльності : автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Т. М. Малиновська; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2008. - 16 c. - укp.

Проведено комплексний правовий аналіз теоретичних і практичних проблем стосовно засобів індивідуалізації суб'єктів підприємницької діяльності. Увагу приділено аналізу певних основних найважливіших і основних новітніх проблем, наявних у сфері засобів індивідуалізації юридичної особи. Досліджено нові засоби індивідуалізації - бренд, логотип, засоби ідентифікації в мережі Інтернет, доменні імена. Увагу приділено формуванню доктрини інституту цивільного права - індивідуалізації як комплексу обов'язкових, присвоєних у встановленому порядку позначень, під якими юридична особа бере участь у відносинах приватного та публічного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.30 + Х839(4УКР)39

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА366435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Малиновська Т. М. 
Розвиток та становлення банківської діяльності в Україні / Т. М. Малиновська // Держава та регіони. Сер. Право. - 2012. - Вип. 2. - С. 60-63. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проаналізовано розвиток, формування та процес становлення банківської діяльності в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Малиновська Т. В. 
Організація та діяльність колоністських виборних адміністрацій в Російській імперії (1762 - 1804 рр.) : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.02 / Т. В. Малиновська; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О. Гончара. - Д., 2012. - 18 c. - укp.

Досліджено процеси утворення та функціонування виборних органів управління в поселеннях іноземців на території Російської імперії (1762 - 1804 рр.). Виділено етапи формування структури та визначення форм і напрямків діяльності виборних адміністрацій у колоніях. Охарактеризовано нормативно-правову основу організації та діяльності виборних органів управління в колоніях. Розглянуто структуру виборних колоністських адміністрацій, з'ясовано місце цих адміністрацій у системі державних установ, що відповідали за проведення колонізаційної політики. Встановлено основні напрямки діяльності виборних старшин у колоніях. Виявлено та проаналізовано основні форми діяльності цих старшин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4РОС)46-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390457 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Петренко В. І. 
Вплив індуктора інтерферону на клінічні показники у хворих на інфільтративний уперше діагностований туберкульоз легень / В. І. Петренко, Ю. А. Варченко, С. С. Грицай, Т. В. Малиновська, В. В. Коваленко, О. Г. Мацьков, О. Є. Харламова // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2014. - № 1. - С. 20-27. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета дослідження - оцінити вплив індуктора інтерферону кагоцелу на динаміку припинення бактеріовиділення, біохімічні та рентгенологічні показники у хворих на інфільтративний уперше діагностований туберкульоз легень (ВДТБ). Проаналізовано динаміку закриття порожнин розпаду, біохімічних показників і припинення бактеріовиділення у 58 пацієнтів з інфільтративним ВДТБ легень. Основна група, що одержувала індуктор інтерферону кагоцел, складалася з 28 пацієнтів із ВДТБ, контрольна нараховувала 30 пацієнтів, яких лікували за стандартним режимом. Виявлено позитивний вплив індуктора інтерферону на частоту закриття порожнин розпаду після 4 міс лікування на 32,2 % та на момент завершення його - на 29,8 % у порівнянні із хворими контрольної групи. Частота припинення бактеріовиділення у пацієнтів основної групи зросла на 21,15 % на 2-му міс лікування у порівнянні із контрольною. Під впливом кагоцелу покращилася функціональна активність печінки, що виявлялося у вірогідному зниженні рівнів АЛТ та білірубіну. Висновки: застосування індуктора інтерферону (кагоцелу) протягом 4 тиж на першому місяці лікування у хворих на ВДТБ сприяє прискоренню закриття порожнин розпаду на 4-му міс лікування, підвищує частоту припинення бактеріовиділення після 2 міс терапії, стимулює функціональну активність печінки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Большова О. В. 
Дефіцит гормону росту в молодих дорослих із маніфестацією в дитячому віці: ліпідний спектр та стан серцево-судинної системи (огляд літератури) / О. В. Большова, О. А. Вишневська, В. А. Музь, Т. О. Ткачова, Т. М. Малиновська, О. Я. Самсон // Ендокринологія. - 2015. - 20, № 1. - С. 439-446. - Бібліогр.: 57 назв. - укp.

Проведено аналіз наукової літератури стосовно особливостей клінічного перебігу дефіциту гормону росту (ДГР), що маніфестував у дитячому віці, у молодих дорослих. Акцент зроблено на стан ліпідного обміну, а також на стан серцево-судинної системи хворих із ДГР, які не одержували лікування рекомбінантним гормоном росту (рГР). Наведено власні дані, одержані під час обстеження молодих дорослих із ДГР до та на тлі лікування рГР. Встановлено наявність суттєвих порушень із боку показників ліпідного, вуглеводного обмінів і кардіальних параметрів у хворих, які довготривало не одержували патогенетичного лікування, а також позитивні зміни на тлі призначення препаратів рГР.

Проведен анализ научной литературы, а также представлены собственные наблюдения касательно этиологии, клинического течения и лечения пациентов с дефицитом гормона роста (ДГР), который возник в детстве и сохраняется во взрослом возрасте. Особое внимание уделено влиянию заместительной терапии рекомбинантным гормоном роста (рГР) на метаболические и кардиальные показатели. Установлено, что заместительная терапия рГР приводит к снижению кардио-васкулярных рисков у молодых взрослых с ДГР, который возник в детстве. Данные последних исследований свидетельствуют о наличии тяжелых последствий ДГР, вследствие чего пациенты при переходе во взрослый период нуждаются в восстановлении либо продолжении терапии рГР (после подтверждения наличия ДГР).

The objectives of the study were to review current literature and to present own data concerning etiology, clinical features and management of patients with childhood-onset growth hormone (GH) deficiency that continues into adulthood. Special attention was paid to the effects of GH-replacement therapy on metabolic and cardiac parameters. GH-replacement seems to reduce cardiovascular risks in young adults with childhood-onset GH-deficiency. Data from recent studies suggest that, due to severe consequences of GH-deficiency, patients need GH-therapy to be resumed or continued in transition period from adolescence to adult life (after reassessment of GH-status).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.100.23 + Р252.65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15058 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Большова О. В. 
Стан серцево-судинної системи та ліпідний спектр при соматотропній недостатності у молодих дорослих із маніфестацією в дитячому віці (огляд літератури та власні спостереження) / О. В. Большова, О. А. Вишневська, В. А. Музь, Т. О. Ткачова, Т. М. Малиновська, О. Я. Самсон // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2015. - № 4. - С. 93-101. - Бібліогр.: 57 назв. - укp.

Проведено аналіз наукової літератури стосовно особливостей клінічного перебігу дефіциту гормона росту (ДГР), що маніфестував у дитячому віці, у молодих дорослих. Акцент зроблено на стані ліпідного обміну, а також серцево-судинної системи хворих із ДГР, які не отримували лікування рекомбінантним гормоном росту (рГР). Наведено власні дані, одержані при обстеженні молодих дорослих із ДГР до лікування рГР та на його тлі. Встановлено наявність суттєвих порушень з боку показників ліпідного, вуглеводного обмінів і кардіальних параметрів у хворих, які довготривало не отримували патогенетичного лікування, а також позитивні зміни на тлі призначення препаратів рГР.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415-3 + Р415-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Большова О. В. 
Рівні аполіпопротеїнів А1 і В у сироватці крові та їх співвідношення у молодих дорослих із соматотропною недостатністю в динаміці терапії рекомбінантним гормоном росту / О. В. Большова, Т. О. Ткачова, О. А. Вишневська, Т. М. Малиновська // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2016. - № 5. - С. 39-42. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення рівнів аполіпопротеїнів А1 і В у сироватці крові та їх співвідношення у 174 молодих дорослих (середній вік - 22,47 +- 0,30 року) з дефіцитом гормона росту, що виник в дитинстві. Під спостереженням перебували 174 пацієнти (124 пацієнти чоловічої статі) віком від 19 до 34 років. Період спостереження становив до 36 міс. Встановлено, що на тлі лікування препаратами рекомбінантного гормона росту (рГР) у більшості пацієнтів вже через 6 - 12 міс. спостерігається поступове підвищення рівнів аполіпопротеїнів А1, зниження рівнів аполіпопротеїнів В та нормалізація їх співвідношення, що сприяє зниженню факторів кардіоваскулярного ризику в майбутньому. Висновки: на тлі терапії препаратами рГР у молодих дорослих із соматотропною недостатністю, що виникла в дитячому віці, відбуваються вірогідні позитивні зміни деяких показників ліпідного профілю, а саме: суттєве підвищення рівнів аполіпопротеїнів А1, зниження рівнів аполіпопротеїнів В у сироватці крові та співвідношення апоВ/апоА1.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Марченко Г. Ф. 
Порушення функції печінки у хворих на вперше діагностований туберкульоз легень залежно від наявності супутніх вірусних гепатитів / Г. Ф. Марченко, В. І. Петренко, О. А. Голубовська, М. Г. Долинська, І. О. Галан, В. І. Потайчук, О. Є. Бєгоулєв, Х. О. Пронюк, М. М. Сукач, Т. В. Малиновська // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2018. - № 1. - С. 15-20. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета роботи - проаналізувати стан функції печінки у хворих на вперше діагностованим туберкульозом (ВДТБ) легень до початку антимікобактеріальної терапії (АМБТ) за допомогою ультразвукового дослідження (УЗД) гепатобіліарної системи печінки. У клінічному дослідженні взяли участь 47 дорослих хворих із ВДТБ легень, яких обстежували за національними методами і стандартами до початку АМБТ. Пацієнтів було розподілено на дві групи залежно від супутньої патології, а саме: вірусних гепатитів B і/або C. Хворі обох груп не відрізнялися за віком, статтю, типом туберкульозного процесу та коморбідністю. У більшості пацієнтів із супутніми вірусними гепатитами виявлено ознаки ураження печінки, які проявлялися гепатомегалією і спленомегалією, зниженням або підвищенням ехогенності паренхіми печінки, неоднорідністю її структури та параметрів портального кровоплину, на відміну від пацієнтів із ВДТБ легень без вірусних гепатитів. Висновки: ще до початку антимікобактеріальної терапії у пацієнтів із супутніми вірусними гепатитами були збільшені деякі біохімічні показники та спостерігалися зміни в паренхімі печінки під час УЗД. Це потребує особливої уваги у разі застосування антимікобактеріальних препаратів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542 + Р514.16 + Р252.735

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Цивільне право України : підруч. : [у 2 ч.]. Ч. 2. Особлива / Р. Б. Шишка, О. Є. Аврамова, В. В. Алямкін, А. С. Амеліна, О. І. Антонюк, Батожська, О. Г. Бондар, М. К. Галянтич, Г. В. Гоголіна, Є. А. Греков, А. Б. Гриняк, П. Д. Гуйван, А. Г. Дідук, О. С. Жидкова, Ю. М. Жорнокуй, В. Ю. Євко, В. О. Кожевникова, Н. В. Лаговська, В. П. Маковій, Т. М. Малиновська, Л. М. Мандрика, Л. В. Мілімко, І. І. Мельник, О. О. Мельник, П. В. Мельник, Є. О. Мічурін, К. О. Мудрицька, Л. А. Ольховик, Н. С. Панова, М. Д. Пленюк, Г. С. Резніченко, С. В. Резніченко, Г. В. Самойленко, В. В. Спіжов, М. О. Ткалич, І. Б. Утєхін, В. І. Фелик, І. О. Харь, Н. В. Шишка, О. Р. Шишка. - 3-тє вид., перероб. і допов. - Київ, 2022. - 947 c. - Бібліогр. на поч. гл., в знесках - укp.

Матеріали уточнено відповідно до оновленої програми Цивільне право України на основі концепту верховенства права і положень актів чинного цивільного законодавства, концептуального бачення рекодифікації, майбуття окремих його інститутів, з урахуванням вимог щодо знань, вмінь та компетенції фахівців за спеціалізацією «Право», оціночних елементів Болонської системи, досвіду регулювання цих відносин в інших країнах, сучасних теоретичних конструкцій окремих інститутів цивільного права, напрямів судової практики, накопиченого авторами досвіду викладання цієї навчальної дисципліни для різних спеціалізацій, передусім цивільної та господарської юстиції, суд, адвокатура. Розміщено огляди відомих теоретичних конструкцій інститутів і субінститутів цивільного права, у тому числі авторські, бачення розв’язання вузьких місць правотворення та правозастосування, зокрема судова практика.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359220/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського