Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (17)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Манюк В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Манюк В. В. 
Структура, типологія, динаміка і відновлення дібров Дніпровсько-Орільського природного заповідника : Автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.16 / В. В. Манюк; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2005. - 21 c. - укp.

Установлено межі сучасного поширення лісів формації дуба звичайного у степовій частині р.Дніпро, оцінено значення Дніпровсько-Орільського природного заповідника у збереженні синтаксономічного біорізноманіття заплавних дібров. Базуючись на результатах вивчення гідроедафотопів, екологічного аналізу флори та біометричних параметрів біогеоценозів та з використанням постулатів лісової типології О.Л.Бельгарда, запропоновано уточнену й доповнену схему типології дібров для умов степової частини долини Дніпра. Здійснено реконструкцію поширення дібров у надпорожистій частині долини, проаналізовано причини й масштаби змін їх меж і структури, обгрунтовано пропозицію щодо внесення певних типів до Зеленої книги України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П382.11-425 + П342.925

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336642 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Манюк В. 
Геологічне минуле унікальної археологічної пам'ятки України "Кам'яна Могила" / В. Манюк // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. геол.. - 2010. - Вип. 24. - С. 223-228. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Під час ревізійного обстеження геологічних пам'яток природи в Запорізькій області до об'єктів геологічної спадщини зачислено пагорб з брил кварцових пісковиків "Кам'яна Могила" із всесвітньо відомими наскельними написами та рисунками (петрогліфами). Розглянуто проблему походження унікальної пам'ятки природи та археології (як брил пісковиків, так і самого пагорба).


Індекс рубрикатора НБУВ: Д344(45УКР7-4ЗАП)22 + Т52(45УКР)22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/г. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Манюк В. В. 
Кримська геологознімальна практика : навч. посіб. для студентів геол. спец. ВНЗ / В. В. Манюк, В. В. Шевчук; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ : Київ. ун-т, 2015. - 150, [17] c. - Бібліогр.: с. 115-116 - укp.

Наведено відомості щодо змісту навчальної геологознімальної практики й особливостей проведення її в межах Кримського навчального полігону з наданням рекомендацій з описання головних маршрутів, відслонень і точок спостереження. Викладено теоретичні основи проведення геологічної зйомки, відомості про геологічну будову району проведення практики та рекомендації із складання геологічної карти та написання звіту з виконаних робіт.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д443.10 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА797444 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Власов В. В. 
Спостереження стороннього тіла шлунка / В. В. Власов, І. В. Бабій, В. В. Загоруйко, В. О. Манюк // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2018. - 17, № 4. - С. 89-91. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено спостереження стороннього тіла шлунка (риб'ячої кістки) у хворої віком 70 років, що симулювало рак шлунка і ускладнилось пілефлебітом, абсцесом печінки і запальною псевдопухлиною черевної порожнини. Лікування мало 2 етапи. Першим етапом виконано розкриття та дренування абсцесу VIII сегмента печінки. Другим етапом (через 3 тиж) - видалення стороннього тіла шлунка, запальної псевдопухлини. Перебіг у післяопераційний період без ускладнень. Наведений клінічний випадок засвідчує про складність своєчасної та диференційної діагностики даної патології, а також ілюструє можливий варіант ускладнень. Відсутність висвітлення алгоритму діагностики цієї патології у сучасній літературі, на сьогоднішній день, вказує на її актуальність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.208.3

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Манюк М. І. 
Умови формування нафтових покладів у флішових відкладах Північно-Західної частини Передкарпатського прогину / М. І. Манюк, В. Р. Хомин, О. Р. Манюк, В. М. Манюк // Нафтогаз. енергетика. - 2021. - № 2. - С. 7-14. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проведені дослідження показали, що у Внутрішній зоні Передкарпатського прогину загалом та Бориславському нафтогазопромисловому районі зокрема, родовища нафти і газоконденсату розміщені закономірно у зв'язку із поширенням в її межах глибинних розломів. Встановлено, що нафтогазові поклади родовищ є сукупністю піщаних лінз у межах певного комплексу флішових порід, підвищена нафтонасиченість яких пов'язана з їх тріщинуватістю. Отримані результати показали, що поклади нафти в бориславському пісковику мають лінзоподібну будову, а висока продуктивність свердловин пов'язана з жильною формою залягання вуглеводнів у піщаних пластах. З метою визначення характеру продуктивності бориславського пісковика змодельовано карту інтегрального видобутку нафти з покладів у бориславському пісковику Бориславської глибинної складки, на яку нанесені всі свердловини, що розкрили цей пласт. Встановлено, що на ділянці, яка охоплює лише 0,8 площі поширення бориславського пісковику (східна частина родовища) зі свердловин, які його експлуатують, видобуто 15 % від загального видобутку нафти з Бориславського родовища. При цьому відстані між найпродуктивнішими свердловинами становлять лише 110 м. На цій же ділянці поміж високопродуктивними свердловинами на відстані лише 50 - 100 м були і такі, в яких з бориславського пісковику зовсім не отримано припливів нафти. Характерно, що промислові припливи нафти отримані з невеликих інтервалів (1 - 2 м) у розрізі 20 - 30 м потужного піщаного горизонту. При цьому інтервали припливів могли знаходиться як в покрівлі, так і в підошовній частині або ж і в середній частині пласта. Водночас на окремих ділянках, навіть у склепінній частині складки (теоретично найперспективнішій для антиклінальних складок), припливів не отримано взагалі. Тому вважаємо, що для ефективної дорозвідки нафтових родовищ Бориславського нафтогазопромислового району необхідно змінити її методичні основи. А саме, розвідувальні свердловини необхідно проєктувати поблизу свердловин, які дали промисловий прилив нафти, розміщуючи їх послідовно на невеликих відстанях.


Індекс рубрикатора НБУВ: И361

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25772 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського