Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>A=Медведєв А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 17
Представлено документи з 1 до 17

      
Категорія:    
1.

Медведєв А. П. 
Пра-Карпати (конструкція і деструкція) / А. П. Медведєв, О. С. Варичев; НАН України. Ін-т геології і геохімії горюч. копалин. - Л., 2000. - 116 c. - Бібліогр.: 280 назв. - укp.

Досліджено проблеми формування, будови (конструкції) та наступного руйнування (деструкції) континентальної земної кори пра-Карпат - гірськоскладчастої споруди, що існувала на території сучасних Карпат в передмезозойський час.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д391(45УКР3)2 + Д59(45УКР3)39

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО24173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Медведєв А. Ю. 
М'ясна продуктивність та адаптаційні особливості бичків різних порід в східному регіоні України за умов енергоресурсозаощадження : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / А. Ю. Медведєв; УААН. Ін-т тваринництва. - Х., 1999. - 19 c. - укp. - рус.

Викладено результати досліджень по вивченню господарсько-біологічних особливостей бичків черевної степової симентальської і створюваної знам'янської порід в умовах енергозберігаючої технології вирощування бичків з використанням максимальної кількості дешевих об'ємистих кормів і мінімальної - концентрованих. Встановлено, що за допомогою цієї технології можливо отримати бичків названих порід із живою масою 430-460 кг у віці 18 місяців. За умови малозатратної технології серед бичків згаданих порід найкращі продуктивні якості мають тварини створюваної знам'янської м'ясної породи, що є приводом до розширення її ареалу на схід України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-65(2УКР3),022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА305300 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Медведєв А. М. 
Дисциплінарна відповідальність осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. М. Медведєв; Нац. акад. внутр. справ. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Розкрито сутність понять дисциплінарної відповідальності осіб рядового та начальницького складу ОВС України та виправданого за конкретних умов службового ризику в діяльності цих органів. Обгрунтовано необхідність законодавчого розширення кола обставин, які мають бути враховані під час визначення виду дисциплінарного стягнення та службового розслідування в ОВС України. Запропоновано внесення змін до нормативно-правових актів, що регулюють дисциплінарну відповідальність осіб рядового та начальницького складу ОВС України. Удосконалено визначення службової дисципліни осіб рядового та начальницького складу ОВС України та дисциплінарної відповідальності, наведено класифікацію обставин, що впливають на порушення даної дисципліни, серед яких запропоновано виділяти зовнішні (які не залежать від особи порушника) та внутрішні (психолого-педагогічні).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.210.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383015 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Медведєв А. І. 
Контроль за дотриманням законодавства у сфері конкуренції : навч. посіб. / А. І. Медведєв; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - К., 2010. - 227 c. - укp.

Висвітлено теоретико-економічні та правові засади здійснення контролю за дотриманням законодавства у сфері економічної конкуренції. Охарактеризовано підстави та механізм розгляду заяв і справ про порушення конкурентного законодавства. Увагу приділено процесуальним проблемам застосування механізму дослідження та розслідування справ щодо конкурентних правопорушень.

Освещены теоретико-экономические и правовые основы осуществления контроля за соблюдением законодательства в сфере экономической конкуренции. Охарактеризованы основания и механизмы рассмотрения заявлений и дел о нарушении конкурентного законодательства. Уделено внимание процессуальным проблемам применения механизма исследования и расследования дел о конкурентных правонарушениях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.326 я73 + Х819(4УКР)120.02 я73 + Х819(4УКР)071 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА733787 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ліннік В. С. 
Теоретичні та практичні основи технологій виробництва продукції тваринництва : навч. посіб. для студ. техн. та екон. спец. вищ. аграр. навч. закл. / В. С. Ліннік, А. Ю. Медведєв, В. Г. Прудніков, Є. З. Петруша, Г. М. Кузнецов, В. С. Козир, Г. П. Котенджи, І. С. Вакуленко, С. А. Нагорний, М. І. Ліхтер, І. П. Мірошніченко, І. Г. Токарев; ред.: В. С. Ліннік; Луган. нац. аграр. ун-т. - Луганськ : Елтон-2, 2013. - 239 c. - Бібліогр.: с. 205-212 - укp.

Висвітлено основи розведення сільськогосподарських тварин, їх годівлі. Подано характеристику окремих видів продуктивності сільськогогосподарських тварин: молочної, м'ясної, вовнової, а також яйценостності птиці. Основну увагу приділено особливостям технології виробництва молока, яловичини, свинини, яєць і м'яса птиці, продукції вівчарства, рибництва, бджільництва. Викладено основи технології годівлі й утримання коней та вирощування кролів. Матеріал посібника подано відповідно до кредитно-модульної системи орагнізації навчального процесу, окрім лекційної частини включено робочий зошит для проведення практичних занять і контрольні питання для самостійної роботи студентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л80 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА771265 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Павлюк М. І. 
Українські Карпати в структурі Панкардії (магматизм і геодинаміка) / М. І. Павлюк, З. М. Ляшкевич, А. П. Медведєв // Геодинаміка. - 2013. - № 1. - С. 45-60. - Бібліогр.: 44 назв. - укp.

Проаналізовано особливості різновікових магматичних комплексів разом з іншим геолого-геофізичним матеріалом, що надало можливість реконструювати послідовність формування структури як Панкардії загалом, так і Українських Карпат зокрема, від початку мезозою до кінця кайнозою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432.6-24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Павлюк М. 
Геодинамічні критерії нафтогазоносності Балтійсько-Чорноморського перикратону / М. Павлюк, М. Галабуда, Б. Різун, А. Медведєв, О. Савчак, І. Копач // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2006. - № 3/4. - С. 5-16. - Бібліогр.: с. 15-16 - укp.

Геодинамічні критерії нафтогазоносності Балтійсько-Чорноморського перикратону і генетично пов'язаного з ним однойменного нафтогазоносного поясу визначають ендогенні і екзогенні процеси, які проходили в зоні зчленування Східноєвропейської платформи з Середземноморським рухливим поясом протягом неогену та зумовили: тип і ранг присутніх тут геоструктур; літодинамічні комплекси осадового чохла; пастки нафти і газу; розривні тектонічні порушення, як чинники структуроутворення, і шляхи міграції вуглеводнів; геодинамічні режими і час формування їх покладів. Згадані процеси є головними рушійними силами тектогенезу. Вони ініціюють рух літосферних плит, взаємодія яких зумовила всі особливості будови і еволюції південно-західної окраїни древньої Східноєвропейської платформи, а також формування в її межах нафтогазоносних областей: Балтійської, Волино-Подільської та Переддобрудзької.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР)1 + Д59(45УКР)453.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Павлюк М. І. 
На захист терміна "геосинкліналь" / М. І. Павлюк, А. П. Медведєв // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2005. - № 3/4. - С. 116-120. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д391.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Медвідь Г. Б. 
Палеогідродинамічні реконструкції північно-західної частини Зовнішньої зони Передкарпатського прогину в контексті проблеми нафтогазоносності / Г. Б. Медвідь, М. І. Спринський, В. В. Колодій, А. П. Медведєв, О. Я. Пальчикова // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2006. - № 2. - С. 20-31. - Бібліогр.: С. 30-31 - укp.

На підставі палеогідродинамічних реконструкцій виявлено ділянки з квазізастійним палеогідродинамічним режимом, сприятливим для існування родовищ вуглеводнів у межах північно-західної частини Зовнішньої зони Передкарпатського прогину Українських Карпат. На палеогідродинамічних схемах, опрацьованих для водоносних комплексів баденського і сарматського часу на елізійних етапах, виділено зони можливих максимальних напорів седиментогенних вод (палеоп'єзомаксимуми) і стрілками показано напрямки переміщення підземних вод до зон палеоп'єзомінімумів. П'єзомінімуми приурочені до областей відносних піднять, у яких тиски значно менші і куди через це був спрямований рух флюїдів. У межах палеоп'єзомінімумів, як у зонах розвантаження флюїдів, відбувалося формування газових покладів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР3)1 + Д59(45УКР3)45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Павлюк М. 
Про природу геотектонічних рухів (нотатки до деяких гіпотез) / М. Павлюк, А. Медведєв // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2007. - № 3. - С. 19-42. - Бібліогр.: с. 39-42 - укp.

Проаналізовано низку гіпотез, які намагаються пояснити причини тектонічних рухів. Показано, що вони можуть бути добре обгрунтованими з одного боку, проте вразливими і навіть неспроможними, з інших. І хоча їх автори помітили в більшості своїй реально існуючі явища та процеси, які могли частково впливати на хід тих чи інших тектонічних подій, претендувати на універсальність вони не можуть і значно поступаються обгрунтованістю гіпотезі літосферних плит, а точніше - концепції глобальної геодинаміки. Саме з нею слід пов'язувати майбутнє геотектоніки та перспективи створення всеосяжної теорії Землі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д392

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Різун Б. 
Силурійські поховані рифи Волино-Поділля в контексті перспектив нафтогазоносності / Б. Різун, М. Павлюк, А. Медведєв, М. Кінах // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2007. - № 4. - С. 5-24. - Бібліогр.: с. 23-24 - укp.

На підставі науково-дослідних робіт уточнено перспективи нафтогазоносності силурійських похованих рифів, які встановлені в межах Волино-Поділля. Найперспективнішою є північна частина рифової смуги. На користь такого вибору схиляють наступні аргументи: у межах цієї ділянки присутні і майже збігаються в плані рифові тіла в трьох горизонтах (баговицькому, малиновецькому і скальському); тут зафіксовано найбільшу кількість нафтогазопроявів з силурійських порід у свердловинах; наявність вуглеводневих покладів у відкладах девону на Локачівському родовищі; розташування вказаної ділянки в зоні тектонічної активізації Волинсько-Оршанського авлакогену; задовільні колекторські властивості органогенних вапняків і доломітів; сприятливі гідрогеологічні умови для нагромадження і збереження покладів вуглеводнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д390(45УКР3)51 + Д453(45УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Павлюк М. 
Геодинамічні умови формування нафтогазоносних провінцій України / М. Павлюк, М. Галабуда, Б. Різун, О. Савчак, А. Медведєв // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2008. - № 3. - С. 16-25. - Бібліогр.: с. 24 - укp.

Зазначено, що нафтогазонагромадження в земній корі пов'язане з геотектонічними елементами різного походження, що входять до складу регіональних нафтогазоносних поясів або утворюють самостійні провінції. Залежно від тектонічної ситуації розрізняють регіони з субдукційним, пасивної континентальної окраїни, рифтовим та депресійним геодинамічними режимами, яким у тектонічному відношенні відповідають крайові і внутрішні прогини геосинкліналей, окраїнно- та внутрішньоплатформні западини. В Україні відомі Карпатська, Причорноморсько-Кримська (субдукційні) і Дніпровсько-Донецька (рифтово-депресійна) нафтогазоносні провінції, а також 2 нафтогазоносні області - Волино-Подільська і Переддобрудзька. Утворення і еволюція нафтогазоносних провінцій України прямо залежали від геодинамічних режимів, які проявилися на заході Східноєвропейської платформи, а також плитотектонічних подій, що відбувалися на суміжних територіях, зокрема в альпійський геотектонічний цикл (Карпати, Крим). Нафтогазовий потенціал провінцій створений переважно за участі мантійних процесів, викликаних ними деструктивних і конструктивних явищ у земній корі і супутніх з ними дегазації і флюїдодинаміки. Зазначено, що утворення нафтових вуглеводнів може відбуватися за різних геодинамічних і геохімічних процесів і що астеносферні вуглеводні є похідними від суперглибинних флюїдів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР)1-0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Павлюк М. 
Особливості геологічної будови та нафтогазоносність Львівсько-Люблінського прогину / М. Павлюк, Б. Різун, А. Медведєв, І. Побігун, Г. Гривняк // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2009. - № 1. - С. 5-17. - Бібліогр.: с. 16 - укp.

Проведено порівняльний тектонічний аналіз Львівського (Україна) і Люблінського (Польща) прогинів. Встановлено, що, незважаючи на спільні ознаки, ці структури суттєво відрізняються. Спільним є те, що обидва прогини розташовані на південно-західній окраїні Східноєвропейської платформи і формувалися упродовж герцинського етапу розвитку, по суті, як єдина геоструктура, роз'єднана на дві частини поперечним підняттям Дилє-Хелм лише один раз - на межі девону і карбону. Відмінність полягає в тому, що у Львівській частині прогину в товщі девонських і кам'яновугільних відкладів встановлені (за результатами буріння і геофізичних досліджень) розривні порушення типу пологих насувів з південно-західним падінням змішувача, натомість у Польщі цю саму товщу розтинають круті скиди з нахилом змішувача в протилежний бік. Така різниця зумовлена особливостями тектонічної ситуації на суміжних теренах польської і української частин прогину в девоні і карбоні. Під час проведення геологорозвідувальних робіт у Львівському прогині слід більшу увагу приділити кам'яновугільним відкладам як перспективному комплексу, а також застосовувати сучасні науково обгрунтовані методи буріння і випробування свердловин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432(4)4-53 + Д453(4)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Кошкарьов О. В. 
Інтеграція російських та українських геоінформаційних ресурсів / О. В. Кошкарьов, А. О. Медведєв, В. А. Пересадько, Н. О. Бубир, О. І. Сінна // Вісн. геодезії та картографії. - 2012. - № 6. - С. 32-37. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Обоснована целесообразность и некоторые научно-методические положения интегрирования российских и украинских информационных ресурсов в единое пространство, представленное геопорталом (или сетью геопорталов). Проанализировано общее состояние проблемы разработки национальных инфраструктур геопространственных данных в России и Украине как предпосылки формирования единых требований к геопространственным данным и возможности их интеграции; намечены первоочередные задачи в данном направлении исследований; предложена принципиальная схема и варианты технологических решений для интеграции знаний и данных разных производителей и пользователей, в т. ч. и для развития российско-украинского сотрудничества.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д1,0 в641.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14681 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Лушпа В. І. 
Полин однорічний (Artemisia annua L) - унікальна лікарська рослина світової медицини / В. І. Лушпа, А. А. Медведєв, Т. М. Медведєва // Фітотерапія. - 2013. - № 1. - С. 67-72. - укp.

Наведено історію використання полину однорічного в медицині, його хімічний склад і результати сучасного вивчення та використання. Показано, що полин однорічний є унікальною лікарською рослиною як джерело артемізиніну, який на сучасному етапі є найефективнішою природною сполукою проти малярійної та іншої паразитної інфекції, при цьому він є найважливішим протималярійним засобом після хініну. Артемізинін рекомендують комбінувати з іншими препаратами, щоб запобігти рецидиву хвороби та нарощуванню лікарської стійкості штамів Plasmodium. Обгрунтовано доцільність використання значного потенціалу взаємодії між артемізиніном і поліфенолами, що може бути реальним внеском у практику лікування не тільки малярії та інших хронічних і паразитарних хвороб, проти яких артемізинін показав позитивний ефект, але й раку.

Приведены история использования полыни однолетней в медицине, ее химический состав и результаты современного изучения и использования. Показано, что полынь однолетняя является уникальным лекарственным растением как источник артемизинина, который на современном этапе является эффективным природным соединением против малярийной и других паразитарних инфекций, при этом он является важнейшим противомалярийным средством после хинина. Артемизинин рекомендуют комбинировать с другими препаратами, чтобы предотвратить рецидив болезни и наращивание лекарственной устойчивости штамов Plasmodium. Обоснована целесообразность использования большого потенциала взаимодействия между артемизинином и полифенолами, что может быть реальным вкладом в практику лечения не только малярии и других хронических и паразитарных болезней, против которых артемизинин показал положительный эффект, но и рака.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Лагутін В. Д. 
Державне антимонопольне регулювання : підручник / В. Д. Лагутін, Л. С. Головко, Н. В. Квіцинська, А. Г. Герасименко, А. І. Медведєв; ред.: В. Д. Лагутін; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - Київ : КНТЕУ, 2015. - 479 c. - Бібліогр.: с. 457-472 - укp.

Обгрунтовано об'єктивну необхідність і сутність антимонопольного регулювання. Розглянуто законодавче та організаційно-правове забезпечення такого регулювання. Приділено увагу особливостям відносин Антимонопольного комітету України із органами державної влади. Подано інформацію про кількісні та якісні показники стану конкурентного середовища. Висвітлено види порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Описано систему антимонопольного контролю процесів концентрації суб'єктів господарювання. Охарактеризовано антимонопольне регулювання у різних сферах національної економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.326 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА796636 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Шлапінський В. 
Олістострома в олігоцені Кросненського (Турківський субпокрив) і Дуклянсько-Чорногорського покривів Українських Карпат / В. Шлапінський, М. Павлюк, А. Медведєв, М. Тернавський // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2019. - № 1. - С. 5-20. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Описано олістостромові горизонти у складі нижньоверховинської підсвіти в Турківському субпокриві Кросненського покриву і в лусках Ставнянського субпокриву Дуклянсько-Чорногорського покриву. Раніше публікувалися численні відомості про олістострому у складі лусок Кросненської зони, наближених до Дуклянських складок. Матрикс в описаних горизонтах представлений породами кросненської літофації: здебільшого сірими карбонатними аргілітами, алевролітами і пісковиками. Олістостромові горизонти являють собою хаотичну масу часто інтенсивно зім'ятих порід олігоценового матриксу і старших за віком флішових утворень крейдиіпалеогену: олістолітів, а також перевідкладених порід, утворених шляхом розмиву давніших порід у палеобасейні. Вони надходили в басейн з кордильєр (низки островів), які, очевидно, розділяли дусинський і кросненський палеобасейни, унаслідок гравітаційних процесів. Існує версія походження олістолітів, згідно з якою вони відривалися від тектонічних покривів під час їх насування. Вона спростовується цілою низкою аргументів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д59(45УКР3,3)439 + Д439

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського