Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Милянич А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Милянич А. О. 
Фізико-хімічні особливості будови розплавів і стекол систем PbO-(Mesubx/subOsuby/sub) - SiOsub2/sub : Автореф. дис... канд. хім. наук : 02.00.04 / А. О. Милянич; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - Л., 2000. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г562.4 + Л43-101

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА308764 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Баранович Д. Б. 
Синтез натрієвих солей арилтіосульфокислот та вивчення фізико-хімічних властивостей їх водних розчинів / Д. Б. Баранович, А. О. Милянич, Н. Я. Монька, В. І. Лубенець // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 726. - С. 81-86. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розширено ряд натрієвих солей пара-арилтіосульфокислот. Вперше шляхом вимірювання питомого опору визначено залежності питомої та еквівалентної електропровідності розчинів досліджуваних натрієвих солей тіосульфокислот від розведення. Обчислено граничну еквівалентну електропровідність, граничну рухливість аніонів досліджуваних речовин у водних розчинах та умовну константу їх дисоціації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г271.22-4 + Г572.3

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Стасевич М. В. 
Обладнання технологічних процесів фармацевтичних та біотехнологічних виробництв : навч. посіб. для студ. напряму "Фармація" і "Біотехнологія" ВНЗ / М. В. Стасевич, А. О. Милянич, І. О. Гузьова, І. Р. Бучкевич, Р. Я. Мусянович; ред.: В. П. Новіков; Нац. ун-т "Львів. політехн." , Нац. фармац. ун-т. - Вінниця : Нова Книга, 2012. - 407 c. - Бібліогр.: с. 404-407 - укp.

Узагальнено і систематизовано матеріал щодо обладнання вітчизняного та закордонного виробництва, яке застосовується на фармацевтичних та біотехнологічних підприємствах. Подано детальну інформацію про матеріал для виготовлення апаратів, технологічні особливості та конструктивні елементи апаратури, гідродинамічні процеси, процеси подрібнення, просіювання, переміщення, змішування, дозування, таблетування ін'єкційних лікарских засобів, а також сорбції, екстракції, перегонки, кристалізації тощо. Подано характеристику новітніх автоматизованих та напівавтоматизованих систем фармацевтичних і біотехнологічних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л66-5 я73 + Л89-5 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС54277 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Губрій З. В. 
Тіопіранотіазолонові похідні просторово екранованого фенолу / З. В. Губрій, О. М. Фігурка, Г. М. Хоміцька, Ю. В. Хамула, А. О. Милянич, С. В. Хом'як // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 868. - С. 160-164. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Просторово екранований фенол входить у структуру дарбуфелону - відомого нестероїдного протизапального засобу. Одержано тіопіранотіазолонові похідні з застосуванням гетеро-варіанта реакції Дільса-Альдера в ацетатній кислоті взаємодією 5-(3,5-ди-трет-бутил-4-гідроксибензиліден)-4-тіокси-2-тіазолідону з феніл-пірол-2,5-діоном, 1-п-толіл-пірол-2,5-діоном, 1-(4-метокси-феніл) пірол-2,5-діоном і пропеналем. Підтверджено будову синтезованих сполук та наведено їх спектральні характеристики. Здійснено прогнозований та експериментальний скринінг біологічної активності синтезованих сполук.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г262.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Технологія та застосування лікувально-косметичних засобів : навч. посіб. / О. В. Федорова, Р. О. Петріна, Н. Л. Заярнюк, В. В. Гавриляк, А. О. Милянич, В. П. Новіков; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів : Вид-во Львів. політехніки, 2019. - 238, [3] c. - Бібліогр.: с. 228-229 - укp.

Наведено загальну характеристику шкіри та її придатків (волосся та нігті; потові, сальні залози), розглянуто її функції й особливості. Викладено загальні принципи догляду за шкірою та раціонального використання лікувально-косметичних засобів у разі патологічних станів. Представлено основні лікарські форми, спеціальні засоби із догляду та рецептуру їх виготовлення. Подано інформацію про сучасні методи апаратної косметології. Увагу приділено проблемі вибору косметичного препарату та можливостям експрес-діагностики шкіри.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.416.2 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС66547 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Брида О. Р. 
Перевага методу екстракції з постійним рухом екстрагента на прикладі одержання екстракту кореня пеларгонії очиткової (Pelargonium sidoides) / О. Р. Брида, Н. Є. Стадницька, А. О. Милянич, І. С. Малтиз, В. Я. Шалата // Chemistry, Technology and Application of Substances. - 2020. - 3, № 1. - С. 110-116. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Показано актуальність виготовлення лікарських засобів із вмістом екстракту коренів пеларгонії очиткової (Pelargonium sidoides) для профілактики та лікування захворювань дихальної системи. Наведено результати дослідження процесу екстракції кореня пеларгонії очиткової двома способами: традиційним метод екстракції - мацерація під час використаня екстрактор-мацератора та в прес-екстракторі методом динамічної екстракції, що супроводжується постійним обертанням екстрактора та періодичною циркуляцією. Порівняння отриманих результатів за показником "Сухий залишок" показало, що метод динамічної екстракції, що супроводжується постійним обертанням екстрактора та періодичною циркуляцією є ефективнішим за традиційний метод екстракції мацерацією на 56,9 %. Максимального значення цього показника в екстракті кореня пеларгонії очиткової досягнуто за 8 год. і під час використання пневматичного прес-екстрактора та за 48 год., у разі проведення екстракції в екстракторі-мацераторі, що можна пояснити наявністю постійного контакту екстрагенту з сировиною. Опираючись на ці дані, можна стверджувати, що метод динамічної екстракції з постійним обертанням екстрактора та використанням періодичної циркуляції є більш економічно вигідним у порівнянні з класичною мацерацією, оскільки надає змогу отримати якісні за вмістом екстрактивних речовин екстракти кореня пеларгонії очиткової за менший проміжок часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.522 + Л663.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Баранович Д. Б. 
Термінологічний словник з проектування хіміко-фармацевтичних та біотехнологічних виробництв в системі GMP : слов. для студентів спец. 162 "Біотехнології та біоінженерія", 226 "Фармація, промислова фармація" закл. вищ. освіти / Д. Б. Баранович, С. В. Василюк, А. О. Милянич; Національний університет "Львівська політехніка". - Львів : Левада, 2022. - 240 c. - Бібліогр.: с. 232-235. - укp.

Вміщено термінологію, яка є специфічною для сфери проектування в галузі біотехнології, фармації та фармацевтичної біотехнології, що забезпечує словникові універсальність та можливість використання як для навчання, так і для фахівців-практиків, оскільки відноситься до нормативного регулювання технологічних процесів виробничого біотехнологічних та фармацевтичних підприємств, зокрема до наступних взаємопов’язаних тем: ліцензування і контролю господарської діяльності, належної виробничої практики, нормативної документації виробництва та контролю якості, технологічних та технічних регламентів підприємства з виробництва біотехнологічної та фармацевтичної продукції. Охоплено тлумачення термінів, які стосуються національного законодавствства України, міжнародних конвенцій та договорів, ратифікованих Верховною Радою України, а також ряду підзаконних нормативно-правових актів та положень нормативно-технічних документів, які регламентують порядок організації виробництва та проведення стандартизації й сертифікації біотехнологічної та фармацевтичної продукції, проведення лабораторних досліджень, атестації та валідації виробництва за правилами оформлення технічної документації та ведення технологічного процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л66 я212

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860855 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Навчальний посібник з дисципліни "Устаткування та проектування фармацевтичних виробництв" / А. О. Милянич, І. І. Губицька, А. М. Кричковська, М. С. Курка; Національний університет "Львівська політехніка". - Львів : Левада, 2023. - 324 c. - Бібліогр.: с. 214-216 - укp.

Розглянуто широкий спектр тем, пов'язаних з устаткуванням і проєктуванням фармацевтичних виробництв. Увагу приділено розробці проєктів, вибору інженерного обладнання, плануванню й організації виробничих процесів. Подано інформацію про основні типи устаткування, які використовуються в фармацевтичних виробництвах, їх функції та конструктивні особливості. Наведено характеристики масообмінних процесів в технології виробництва лікарських препаратів. Висвітлено технологічні особливості та конструктивні елементи реакційної апаратури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л66-5 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863921 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського