Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Невойт Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Скрипник І. М. 
"Хофітол" як препарат вибору в лікуванні хворих на хронічний токсичний гепатит у поєднанні із захворюваннями біліарного тракту / І. М. Скрипник, І. І. Дегтярьова, Г. В. Невойт // Клініч. фармація. - 2004. - 8, № 3. - С. 28-30. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

У хворих на хронічний токсичний гепатит з супутнім хронічним холециститом встановлено підвищення літогенних властивостей міхурової жовчі, підсилення процесів ліпідної пероксидації на тлі зниження антиоксидантного захисту організму. Доведено нормалізуючу дію хофітолу на детоксикаційну функцію печінки у хворих на хронічний токсичний гепатит, в тому числі й у разі поєднання з хронічним холециститом. За наявності біліарної дискінезії за гіпотонічно-гіперкінетичним типом у хворих на хронічний токсичний гепатит у поєднанні з хронічним холециститом засобом вибору серед гепатопротекторів рослинного походження є хофітол, що зумовлено поєднанням мембраностабілізувальної дії на гепатоцити і нормалізувальним впливом препарату на холерез і літогенні властивості жовчі.


Ключ. слова: хронічний токсичний гепатит, хронічний холецистит, дискінезії жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, хофітол
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.11-52 + Р413.520.11-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15836 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Оптимізація лікування хворих на ішемічну хворобу серця з супутніми захворюваннями внутрішніх органів: роль та місце метаболічної терапії : (метод. рек.) / уклад.: І. М. Скрипник, Г. В. Невойт; Укр. центр наук. мед. інформації та патент.-ліценз. роботи. - К. : [б.в.], 2007. - 35 c. - Бібліогр.: с. 34-35. - укp.

Розглянуто особливості оптимізації енергетичного метаболізму у хворих на ішемічну хворобу серця (ІХС). Наведено основні підходи до застосування препарату Кардазин-Здоров'я (триметазидин) під час лікування хворих на ІХС. Висвітлено результати застосування метаболічної терапії у хворих на ІХС у поєднанні з цукровим діабетом. Викладено інформацію стосовно препарату Кардазин-Здоров'я (триметазидин).

Рассмотрены особенности оптимизации энергетического метаболизма у больных ишемической болезнью сердца (ИБС). Приведены основные подходы к применению препарата "Кардазин-Здоровье" (триметазидин). при лечении больных ИБС. Освещены результаты использования метаболической терапии у больных ИБС в сочетании с сахарным диабетом. Изложена информация о препарате "Кардазин-Здоровье" (триметазидин).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-37 + Р410.11-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р109375 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Невойт Г.  
Детоксикаційна функція печінки та стан антиоксидантної системи у хворих на хронічний токсичний гепатит: метаболічні механізми детоксикації та шляхи її фармакологічної корекції / Г. Невойт // Ліки України. - 2003. - № 12. - С. 76-80. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.

Викладено метаболічні аспекти детоксикаційної функції печінки та стану прооксидантно-антиоксидантної системи у хворих на хронічний токсичний гепатит. Одержані результати досліджень свідчать, що провідними патогенетичними механізмами хронічного токсичного гепатиту є прооксидантно-антиоксидантний дисбаланс, пригнічення детоксикаційної та білково-синтетичної функції печінки, які зумовлюють зменшення резистентності гепатоцитів. У порівняльному аспекті вивчено детоксикаційну та гепатопротекторну дії L-аргініну L-глутамату та силімарину. Встановлено виражене підвищення детоксикаційної функції печінки у хворих на хронічний токсичний гепатит у разі застосування L-аргініну L-глутамату.


Ключ. слова: хронічний токсичний гепатит, гепатопротектори
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.116-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Невойт Г. В. 
Оцінка ефективності хофітолу в терапії хронічного токсичного гепатиту / Г. В. Невойт, І. В. Іваніна, О. Ф. Гопко, Ін. В. Іваніна, Л. В. Тихонова // Сучас. гастроентерологія. - 2002. - № 2. - С. 98. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.11-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Скрипник І. М. 
Роль метаболічної терапії в оптимізації лікування хворих на ішемічну хворобу серця з супутніми захворюваннями органів травлення / І. М. Скрипник, Г. В. Невойт // Укр. терапевт. журн. - 2007. - № 2. - С. 47-52. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Представлен обзор литературы и результаты исследования влияния метаболического триметазидина на функциональное состояние гепатоцитов в динамике лечения больных ишемической болезнью сердца с сопутствующими заболеваниями органов пищеварения. Сделан вывод, что триметазидин - эффективный препарат для лечения данной категории больных.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-5 + Р413-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Невойт Г. В. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування глутаргіну при алкогольній хворобі печінки : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.02 / Г. В. Невойт; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. - Сімф., 2004. - 20 c. - укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності лікування хворих на алкогольну хворобу печінки шляхом застосування глутаргіну та його комбінацій з традиційними гепатопротекторними засобами. Встановлено, що глутаргін виявляє виражений детоксикаційний та білковосинтетичний ефекти, позитивний вплив на обмін колагену, підвищує резистентність гепатоцитів і сприяє досягненню клініко-біохімічної ремісії захворювання. Вперше у порівняльному аспекті досліджено ефективність глутаргіну та гепатопротекторів на основі есенціальних фосфоліпідів та силімарину, а також його комбінації з препаратом есенціальних фосфоліпідів та з силімариновмістким гепатопротектором. На підставі одержаних даних обгрунтовано доцільність застосування глутаргіну у комплексній терапії алкогольної хвороби печінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.40-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331807 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ждан В. М. 
Психосоматичні розлади в практиці лікаря-інтерніста : навч.-метод. посіб. / В. М. Ждан, І. П. Кайдашев, Г. В. Невойт. - Полтава, 2011. - 342 c. - Бібліогр.: 125 назв - укp.

Висвітлено проблеми діагностування психосоматичних розладів в практиці лікаря-інтерніста. Розглянуто етіологію, патогенез, клінічні прояви специфічних психосоматичних розладів у випадках захворювань внутрішніх органів і систем. Подано інформацію про функціональні езофагеальні розлади, румінаційний синдром, психосоматичні розлади апетиту, кардіофобію, психогенні розлади серцевого ритму, синдром хронічної втоми. Описано тактику й особливості комплексного лікування психосоматичних розладів лікарем-інтерністом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р645.024

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА744230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Невойт Г. В. 
Оцінка клінічної ефективності способу визначення персоніфікованої корекції стилю життя пацієнтів та нові перспективні предиктори неінфекційних захворювань / Г. В. Невойт // Укр. терапевт. журн. - 2021. - № 1. - С. 20-25. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - дослідити клініко-діагностичну ефективність способу визначення персоніфікованої корекції стилю життя пацієнтів для поліпшення заходів із запобігання та лікування неінфекційних захворювань. Спосіб визначення напряму персоніфікованої корекції стилю життя застосовано у 247 респондентів (60 функціонально здорових спортсменів, 111 функціонально здорових неспортсменів, 76 хворих на неінфекційні захворювання) у відкритому нерандомізованому контрольованому дослідженні з використанням валеологічного тестування, інструментальної біоімпедансометрії, аналізу короткого запису варіабельності ритму серця. Виявлено кластерні відмінності між групами за рівнем здорового способу життя, недотримання засад здорового способу життя у групах функціонально здорових неспортсменів і хворих на неінфекційні захворювання, що підтверджено статистично значущими відмінностями за показниками складу тіла (дефіцит м'язової маси, порушення жирового обміну тканин), спектрального аналізу, варіаційної пульсометрії короткого запису варіабельності серцевого ритму. Висновки: спосіб визначення напряму персоніфікованої корекції стилю життя пацієнтів є ефективним методом виявлення та профілактики неінфекційних захворювань, зокрема за рахунок можливості оцінки нових ранніх предикторів і вмісту м'язової тканини та функціонального стану організму на підставі результатів аналізу короткого запису варіабельності ритму серця.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.40 + Р34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Невойт Г. В. 
Аналіз показників короткого запису варіабельності ритму серця у кормобідних хворих на неінфекційні захворювання / Г. В. Невойт, М. М. Потяженко // Буков. мед. вісн. - 2021. - 25, № 2. - С. 82-88. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Висвітлено питання клінічного значення і можливостей оцінки показників варіаційної пульсометрії та спектрального аналізу короткого запису варіабельності серцевого ритму як об'єктивного підгрунтя для подальшого визначення функціонального стану організму і комплексного обстеження коморбідних хворих на неінфекційні захворювання (НІЗ). Мета дослідження - оцінити клініко-діагностичне значення короткого запису варіабельності ритму серця у коморбідних хворих на НІЗ задля підвищення в Україні ефективності заходів їхн запобіганням та лікування шляхом удосконалення їх діагностики та профілактики завдяки впровадження у медичну практику сучасних наукоємних технологій. За допомогою апаратно-програмного комплексу Полі-спектр (Нейрософт, Росія) виконано реєстрацію і аналіз короткого запису варіабельності ритму серця 174 коморбідним хворим на неінфекційні захворювання, яких розподілено на три групи залежно від ступеня коморбідності. Встановлено достовірні відмінності показників спектрального аналізу - варіаційної пульсометрії у хворих на неінфекційні захворювання залежно від ступеня коморбідності. Висновки: встановлено доцільність використання методу короткого запису варіабельності ритму серця в комплексному обстеженні коморбідних хворих. Показник загальної спектральної потужності серцевого ритму може бути рекомендований для використання як незалежний додатковий предиктор рівня тяжкості коморбідної патології і оцінки функціонального стану.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.109-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Невойт Г. В. 
Клініко-патогенетичні особливості перебігу неінфекційних захворювань залежно від ступеня коморбідності, етапу серцево-судинного континууму / Г. В. Невойт, М. М. Потяженко // Буков. мед. вісн. - 2022. - 26, № 1. - С. 13-22. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р41-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського