Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>A=Нестерчук В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Нестерчук В. П. 
Організація виробництва : Навч. посіб. / В. П. Нестерчук, А. А. Здутов, О. В. Нестерчук; Європ. ун-т фінансів, інформ. систем, менеджменту і бізнесу. - Умань, 2000. - 91 c. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Висвітлено методологічні, методичні та прикладні питання організації виробництва. Розглянуто сучасні концепції структурних змін в організаціях, принципи статичної та динамічної організації, формування процесу організації, особливості сучасних підприємницьких організацій, організаційну структуру підприємства оптової торгівлі та громадського харчування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.35 + У9(4УКР)0-801 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА600030 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Нестерчук В. П. 
Організація та мотивація праці : Навч. посіб. / В. П. Нестерчук; Європ. ун-т фінансів, інформ. систем, менеджменту і бізнесу. - К. : Вид-во Європ. ун-ту фінансів, інформ. систем, менеджменту і бізнесу, 1999. - 86 c. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.

Висвітлено методологічні та прикладні питання розвитку теорій організації праці та мотивації персоналу. Розглянуто класичні та сучасні теорії мотивації, проаналізовано об'єктивні закони трудової поведінки і принципи ефективної мотивації, а також актуальні проблеми соціального захисту та безпеки праці.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 я73 + У524 я73 + У9(4УКР)24 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА595485 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нестерчук В. П. 
Мотивация и мотивационный менеджмент : Учеб. пособие / В. П. Нестерчук; Европ. ун-т. - К., 2001. - 144 c. - Библиогр.: 60 назв. - рус.

Сделана попытка системного исследования мотивационного менеджмента и теории мотивации, одного из наиболее важных рыночных технологий менеджмента. Основное внимание уделено мотивации творческой, производительной, инициативной и профессиональной деятельности работников.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.321я73(4УКР)

Шифр НБУВ: ВА610392 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Афонін А. С. 
Технологія реструктуризації підприємства : Навч. посіб. з курсів "Економіка п-ва", "Планув. діяльн. підприємств" / А. С. Афонін, В. П. Нестерчук; Європ. ун-т фінансів, інформ. систем, менедж. і бізнесу. - К., 2001. - 72 c. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Висвітлено принципи та загальну схему реструктуризації. Визначено цілі розвитку підприємства та критерії їх досягнення. Проаналізовано досягнення та недоліки діяльності підприємства. Розкрито організаційну структуру підприємства. Досліджено основні напрями реорганізації структури управління. Наведено вимоги до системи управління фінансами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-31я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА610572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Нестерчук В. І. 
Ефективність застосування драже суміші побутових алергенів у специфічній імунотерапії алергічних ринітів : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.19 / В. І. Нестерчук; АМН України. Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка. - К., 2004. - 20 c. - укp.

Досліджено особливості клініко-імунологічного статусу хворих на цілорічний алергічний риніт (ЦАР), розроблено методику сублінгвальної специфічної імунотерапії (СІТ), встановлено її лікувальну ефективність у найближчому періоді та через рік у порівнянні з класичним парентеральним введенням алергенів, визначено терапевтичний ефект даних методик у разі поєднання з попередньою імунокорекцією та за її відсутності. На підставі результатів обстеження 120-ти пацієнтів Києва та області, в яких ЦАР діагностовано вперше, виявлено клінічні особливості перебігу даної патології. Показано, що стан сенсибілізації у хворих на ЦАР поєднує зміни системного та місцевого імунітету (зменшення кількості Т-лімфоцитів з фенотипом CD2 і зниження рівня секреторного Ig A у слині), що свідчить про доцільність проведення неспецифічної імунокорекції. Розроблено комплексну методику лікування хворих на ЦАР, яка включає сублінгвальну СІТ з використанням драже суміші побутових алергенів і попередню імунокорекцію. Після застосування сублінгвального курсу СІТ у пацієнтів виявлено зниження вираженості суб'єктивних симптомів, а у випадку проведення попередньої імунокорекції - покращання об'єктивних симптомів у більшій мірі. Виявлено збереження терапевтичного ефекту через рік після проведення лікування, відзначено його стійкість у групах, в яких застосовано попередню імунокорекцію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р682.440.11-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332467 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Заболотный Д. И. 
Особенности иммунологической характеристики больных различными формами хронического ринита / Д. И. Заболотный, О. Ф. Мельников, Д. Д. Заболотная, В. И. Нестерчук, М. Б. Самбур, Т. А. Заяц, М. Д. Тимченко, В. Н. Верес // Буков. мед. вісн.. - 2001. - 5, № 2. - С. 88-91. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Проведено иммунологическое обследование 36-ти больных катаральной и аллергической формами хронического ринита и 22-х лиц контрольной группы. Выявлено, что между больными различных групп имеются отличия, которые заключаются в изменении содержания в крови T- и B-лимфоцитов, активности естественных киллерных клеток, уровня IgE в сыворотке крови и секреторного иммуноглобулина A в слюне. Клиническое состояние небных миндалин оказывает существенное влияние на выраженность выявленных отклонений в иммунологической характеристике больных ринитами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р682.440.11-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Заболотний Д. І. 
Сучасні підходи до діагностики та лікування алергічних захворювань дихальних шляхів / Д. І. Заболотний, І. В. Гогунська, Л. В. Забродська, Д. Д. Заболотна, Т. В. Смагіна, В. І. Нестерчук // Астма та алергія. - 2006. - № 1/2. - С. 30-35. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

В ретроспективному дослідженні проаналізовано результати клінічного, алергологічного та отоларингологічного обстеження 1 113-ти пацієнтів з алергічним ринітом та 612-ти пацієнтів з алергічним ринітом в комбінації з бронхіальною астмою (БА), які проходили обстеження та лікування в Центрі алергологічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха Інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченко АМН України протягом 2004 - 2005 рр. Встановлено, що у 14,4 % пацієнтів з цілорічним алергічним ринітом та у 28,7 % - з алергічним ринітом в комбінації з БА закладеність носа обумовлена комбінованим механізмом - алергічним набряком слизової оболонки та органічними змінами в носовій порожнині або параназальних синусах (значним викривленням носової перегородки, або гіпертрофією нижніх носових раковин, або поліпами, або міцетомами в параназальних синусах). У пацієнтів з алергічним ринітом в комбінації з БА, ускладнених органічними захворюваннями носової порожнини з оклюзією носової порожнини, БА має більш тяжкий перебіг та не контролюється інгаляційними кортикостероїдами. Частина пацієнтів з цілорічним алергічним ринітом та алергічним ринітом в комбінації з БА потребують хірургічних втручань поряд з фармакотерапією та імунотерапією зі специфічними алергенами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р682.440.11-21 + Р412.202-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24000 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Нестерчук В. І. 
Ефективність використання препарату Спрей назальний з морською водою "Пшик" у комплексній терапії пацієнтів у післяопераційному періоді / В. І. Нестерчук // Сімейна медицина. - 2016. - № 2. - С. 64-66. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Вивчено позитивний вплив препарату спрей назальний з морською водою "Пшик" виробництва ПАТ "Фармак" у разі застосування у післяопераційному періоді пацієнтів із наступною патологією: викривлення носової перетинки, хронічний гіпертрофічний риніт, хронічний поліпозний гаймороетмоїдит. За результатами клінічного обстеження на фоні лікування препаратом спостерігалась позитивна динаміка змін більшості скарг та симптомів у післяопераційному періоді. Спрей назальний з морською водою "Пшик" позитивно впливає на відновлення транспортної функції миготливого епітелію. Препарат рекомендовано для використання в широкій клінічній практиці після оперативних втручань у порожнині носа.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 + Р685.244

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Вожегова Р. А. 
Агробіологічні основи консервації деградованих земель у Південному Степу України : [монографія] / Р. А. Вожегова, С. П. Голобородько, В. В. Нестерчук; НААН України, Ін-т зрошув. землеробства. - Херсон : Грінь Д. С., 2016. - 261 c. - Бібліогр.: с. 249-261 - укp.

Наведено результати польових дослідів, проведених у підзоні Південного Степу України та узагальнено наукові дослідження деяких країн світу по консервації малопродуктивних і деградованих земель та визначено основні напрями подальшого вирішення зазначеної проблеми. Показано, що залуження орних земель, вилучених із обробітку, на площі 9,0 - 10,0 млн га люцерною дозволить залучити у землеробство регіону до 1,2 - 1,3 млн тонн сімбіотичного азоту, що еквівалентно 3,5 - 3,8 млн тонн аміачної селітри вартістю 4,9 - 5,3 млрд гривень. Зазначено, що розробка основних напрямів по консервації малопродуктивних і деградованих орних земель направлена на підвищення родючості грунтів за рахунок фіксації атмосферного азоту багаторічними бобовими травами, що сприятиме підвищенню вмісту перетравного протеїну в кормах у процесі годівлі тварин, особливо в зимовий період їх утримання. Зауважено, що успішне вирішення цієї проблеми в південній частині зони Степу можливе за умов використання найменш енергоємних технологій вирощування бобових багаторічних трав та бобово-злакових травосумішей.


Індекс рубрикатора НБУВ: П033.3(4УКР) + П223

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА810483 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Нестерчук В. В. 
Продуктивність гібридів соняшнику залежно від густоти стояння рослин та мікродобрив в умовах півдня України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / В. В. Нестерчук; ДВНЗ "Херсон. держ. аграр. ун-т". - Херсон, 2017. - 20 c. - укp.

Висвітлено результати досліджень з визначення продуктивності гібридів соняшнику залежно від густоти стояння рослин та мікродобрив за вирощування на темно-каштановому фунті в неполивних умовах півдня України. Встановлено, що тривалість фаз розвитку, динаміка ростових процесів, показники площі листкової поверхні, сирої надземної маси та сухої речовини найбільшою мірою залежать від густоти стояння рослин та генетичного потенціалу гібридів. Найбільшу продуктивність забезпечує вирощування гібриду Мегасан, який здатний формувати врожайність у межах 2,5 - 3,0 т/га. Доведено, що густоту стояння рослин слід коригувати для окремих гібридів, оскільки для гібридів Мегасан та Ясон оптимальною густотою стояння виявилася 50 тис./га, а для гібриду Дарій - 40 тис./га. Обробка посівів соняшнику мікродобривами забезпечує приріст урожайності на 10 - 19%, покращує якість насіння, а найбільшою ефективністю характеризується комплексне добриво Майстер. У варіантах з гібридом Мегасан, густотою стояння рослин 50 тис./га та при проведенні підживлень мікродобривом Майстер чистий прибуток становив понад 12 тис. грн./га з рівнем виробничої рентабельності 128%. Коефіцієнт енергетичної ефективності максимальних величин досягнув при формуванні густоти стояння рослин 40 - 60 тис./га з підживленням мікродобривами.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.11-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Димов О. М. 
Вплив регіональної зміни клімату на структуру та склад агроландшафтів Південного Степу України / О. М. Димов, С. П. Голобородько, В. В. Нестерчук // Збалансов. природокористування. - 2020. - № 3. - С. 118-129. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Наведено результати наукових досліджень про сучасний стан агроландшафтів Південного Степу, їх розораність, фізичну й хімічну деградацію грунтів та основні напрями агротехнологічних заходів, що забезпечують зменшення прояву вказаних негативних явищ. Досягається останнє шляхом створення високопродуктивних моновидових агрофітоценозів багаторічних бобових трав та бобово-злакових травосумішок, стійких до регіональної зміни клімату, яка спостерігається упродовж останніх років у південному регіоні. Систематичне розширення посівних площ зернових і технічних культур, які користуються попитом на міжнародному ринку, призвело до нестійкого стану сільськогосподарських угідь у степовій зоні України, розораність яких на початку XXI ст. стала досягати найвищих показників у світі: Херсонська обл. - 90,2 %, Кіровоградська - 86,4; Миколаївська - 84,5; Запорізька - 84,8; Дніпропетровська - 84,5; Донецька - 81,0; Одеська - 79,7 %. Усього в зоні Степу - 81,2 %. Встановлено, що вказана розораність території суттєво перевищує екологічно допустимі межі, внаслідок чого стала інтенсивно зростати фізична й хімічна деградація грунтів, що призводить до суттєвого зменшення формування високих урожаїв вирощуваних сільськогосподарських культур. Наслідки вказаних змін виявилися вкрай несприятливими для розвитку сільського господарства в усіх областях Південного Степу України, що пов'язано як з високою розораністю агроландшафтів, так і з порушенням структури посівних площ сільськогосподарських культур. Основним напрямом забезпечення зменшення прояву фізичної та хімічної деградації грунтів за вирощування сільськогосподарських культур в умовах природного зволоження є створення високопродуктивних моновидових агрофітоценозів багаторічних бобових трав і полівидових бобово-злакових травосумішок, стійких до екстремальних погодних умов, які відмічаються останніми роками в зоні Південного Степу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П022

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100860 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського