Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (12)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Павлюк Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Представлено документи з 1 до 13

      
Категорія:    
1.

Єріна А. М. 
Статистичні аспекти моніторингу кон'юнктури валютного ринку / А. М. Єріна, Є. Д. Павлюк // Наук. зап. НаУКМА. Економіка. - 1999. - Т.15. - С. 9-14. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Роглянуто методологічні засади використання інструментів технічного аналізу: графіків, статистичних індикаторів та осциляторів для визначення поточних трендів і передбачення можливих змін у динаміці валютних курсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: С62:У9(4Укр)262.6 + У9(4Укр)262.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69184 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Павлюк Є. О. 
Методика застосування прицілу з двома мушками у процесі виконання стрілецько-спортивних вправ на тренувально-дослідному стенді "Рухома ціль" / Є. О. Павлюк // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2003. - № 3. - С. 21-26. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Описано методику застосування прицілу з двома мушками. Проведено порівняльний аналіз стрільби з використанням прицілів з однією та двома мушками. Висвітлено техніко-тактичні особливості прицілювання по мішенях повільного та швидкого пробігу лівого й правого напрямків руху.

Предложена методика использования прицела с двумя мушками в процессе выполнения стрелково-спортивных упражнений на тренировочно-исследовательском стенде "Движущаяся цель". Описана методика прицеливания и проведен сравнительный анализ стрельбы с одной и с двумя мушками. Охарактеризована специфика прицеливания по мишеням малой и большой скорости пробега левого и правого направления движения.

Offered strategy of using a sight with two hemps in the process of performing shooting-atheletic exercises on burn-in-exploratory stand "Moving purpose". In given article is described strategy of aiming with one and with two hemps. Conducted benchmarkanalysis of shooting with one and with two hemps. Given feature Specifics of aiming on dartboards of small and top speed run left and right direction of motion.


Ключ. слова: методика, приціл, стрілецькі вправи
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.231.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Павлюк Є. О. 
Удосконалення стрільби по рухомих мішенях / Є. О. Павлюк // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2003. - № 13. - С. 60-65. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Запропоновано метод удосконалення спортивної стрільби по рухомих мішенях шляхом візуалізації параметрів результативних та безрезультативних компонентів прицільного наведення зброї, що раніше не було зафіксовано у науковій літературі та практиці.

Предложен метод совершенствования спортивной стрельбы по движущимся мишеням путем визуализации параметров результативных и безрезультатных компонентов прицельной наводки оружия, что ранее не было известно и не зафиксировано в литературе.

The Offered method of the improvement of the athletic shooting on driving dartboard by way to visualizations parameter effective and futile component aiming leash weapons that earlier was not known and is not fixed in literature.


Ключ. слова: спорт, стрільба, рухома мішень, поводка, компонент
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.231.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Пятков В. Т. 
Парадокс прицільної поводки зброї у стрільбі по рухомих мішенях / В. Т. Пятков, Є. О. Павлюк // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2003. - № 22. - С. 36-44. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розкрито природу парадоксального явища прицільної поводки зброї у стрільбі по рухомих мішенях лівого і правого напрямків руху повільного та швидкого пробігу на дистанціях 50 м і 10 м для удосконалення змісту науково-методичного забезпечення техніко-тактичної підготовки спортсменів. Запропоновано метод візуалізації парадоксальної фази руху мішеней.

Раскрыта природа парадоксального явления прицельной поводки оружия в стрельбе по движущимся мишеням левого и правого направлений движения медленного и быстрого пробега на дистанциях 50 м и 10 м для совершенствования содержания технико-тактической подготовки спортсменов. Предложен метод визуализации парадоксальной фазы движения мишеней.

Revealed nature of the paradoxical phenomena aiming leash weapons in shooting on running target left and right directions of the motion slow and quick run on distance 50 m and 10 m for improvement of the contents technician-tactical preparation athlete. The Offered method to visualizations of the paradoxical phase of the running the targets.


Ключ. слова: спорт, стрільба, рухома мішень, поводка зброї, парадокс, візуалізація
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.231.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Павлюк Є. А. 
Оцінка впливу тривалої антигіпертезивної терапії різними бета-адреноблокаторами на стан вуглеводного та ліпідного обміну у хворих на артеріальну гіпертензію з метаболічним синдромом : автореф. дис... канд. мед. наук / Є. А. Павлюк; АМН України. Нац. наук. центр "Ін-т кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска". - К., 2008. - 19 c. - укp.

Обгрунтовано вибір антигіпертензивної терапії бета-адреноблокаторами у хворих на артеріальну гіпертензію (АГ) з метаболічним синдромом та доведено ефективність і доцільність застосування небівололу у цієї категорії хворих для проведення тривалої терапії. Доведено, що на фоні лікування атенололом, особливо у разі комбінації з гідрохлортіазидом, значною мірою погіршувався стан інсулінорезистентності. Установлено, що на фоні лікування небівололом відбувається значне покращання інсулінорезистентності, особливо у пацієнтів, у яких вона була наявна до початку лікування, що мало прояв у зменшенні рівня, визначеного з використанням Homeostasis Model Assessment - гомеостатичної моделі оцінювання інсулінорезистентності - на 79,4 %. Виявлено позитивний вплив корведилолу, бісопрололу та небівололу на стан ліпідного обміну, що мало прояв у зменшенні рівня тригліцеридів крові на 26,3 %, 5,9 % та 29,3 % відповідно. Доведено, що вплив досліджених антигіпертензивних препаратів на показники вуглеводного та ліпідного обмінів був односпрямованим у пацієнтів обох статей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-52 + Р415.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358622 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Павлюк Є. Д. 
Статистичний моніторинг валютного ринку : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.03.01 / Є. Д. Павлюк; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2002. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано засади здійснення статистичного моніторингу валютного ринку для прийняття управлінських рішень щодо ефективного управління валютними активами. Визначено сутність і методологічні засади статистичного моніторингу валютного ринку, наведено оцінку системи його інформаційного середовища, визначено статистичні методи та моделі для визначення закономірностей його функціонування. Встановлено закономірності розподілу коливань валютного курсу як імовірної величини оцінювання міри ризику змін валютного курсу для відкритих валютних позицій на визначеному інтервалі часу. Запропоновано підхід до оцінки ризику валютного портфеля банку, а також шляхи обмеження його впливу. На базі форми частотного розподілу змін курсу апробовано систему VaR оцінки ризику мультивалютного портфеля валют. З використанням однофакторного дисперсійного аналізу запропоновано підхід до вдосконалення системи прогнозних оцінок моделей змін тренду. Визначено специфіку валютного ринку України; на підставі аналізу фундаментальних факторів досліджено особливості моніторингу валютного курсу гривні, наведено сценарій його розвитку на 2002 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С62:У582.626

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319201 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Павлюк Є. О. 
Удосконалення техніко-тактичної підготовки спортсменів у стрільбі по рухомих мішенях : Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / Є. О. Павлюк; Львів. держ. ін-т фіз. культури. - Л., 2004. - 19 c. - укp.

Уперше розкрито природу парадоксального явища прицільної поводки зброї у спортивній стрільбі по рухомих мішенях, яка полягає у випадкових неконтрольованих промахах під час правильного прицілювання та натискання на спусковий гачок у завершальній фазі руху мішеней. Виявлено парадоксальну фазу руху мішеней залежно від швидкості польоту кулі та дистанції стрільби. Уперше визначено закономірність удосконалення прицільної поводки зброї у разі даної стрільби: її точність зростає у процесі стрільби з візуалізацією зазначеної фази руху мішеней. Розвинуто метод візуалізації парадоксальної фази руху мішеней з використанням відомого принципу інтерактивності, який полягає в автоматичному виникненні візуалізатора з початку пробігу мішені та зникненні його під час пострілу, що раніше не було відомо. Визначено модельні характеристики стрільби по рухових мішенях повільного та швидкого пробігу, лівого та правого напрямків руху в олімпійській вправі ГП-12.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.231.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329848 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Павлюк Є. О. 
Олімпійський і професійний спорт : навч. посіб. / Є. О. Павлюк, Є. М. Свіргунець. - Хмельниц., 2010. - 255 c. - укp.

Висвітлено історію Олімпійських ігор. Охарактеризовано діяльність Міжнародного олімпійського комітету. Розглянуто проблеми організації та проведення сучасних Олімпійських ігор. Розкрито систему підготовки в олімпійському спорті й особливості професійного спорту. Увагу приділено формуванню програм Олімпійських ігор, проблемам боротьби з використанням допінгу у спорті, системі відбору кандидатів до олімпійської збірної команди.

Освещена история Олимпийских игр. Охарактеризована деятельность Международного олимпийского комитета. Рассмотрены проблемы организации и проведения современных Олимпийских игр. Раскрыты система подготовки в олимпийском спорте и особенности профессионального спорта. Уделено внимание формированию программ Олимпийских игр, проблемам борьбы с использованием допинга в спорте, системе отбора кандидатов в олимпийскую сборную команду.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(0)90

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА733248 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Шинкарук О. А. 
Теорія і методика дитячо-юнацького спорту : навч. посіб. / О. А. Шинкарук, Є. О. Павлюк, Є. М. Свіргунець, В. В. Флерчук. - Хмельницький, 2011. - 144 c. - Бібліогр.: 31 назв - укp.

Висвітлено предмет і завдання теорії та методики дитячо-юнацького спорту. Охарактеризовано систему спортивної підготовки дітей і підлітків. Розкрито вікові особливості процесу підготовки, управління, контролю та добору юних спортсменів. Увагу приділено питанням вікової фізіології, особливостям розвитку гнучкості, швидкості, сили, витривалості та координаційних здібностей юних спортсменів, формам проведення тренувальних занять.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51р21(4УКР)18 я73

Шифр НБУВ: ВА747602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Воронін Д. М. 
Фізична реабілітація при захворюваннях нервової системи : навч. посіб. для студ. ВНЗ / Д. М. Воронін, Є. О. Павлюк. - Хмельницький : ХНУ, 2011. - 143 c. - укp.

Наведено загальні поняття про нервову систему. Описано види чутливості та методи її перевірки. Надано поняття про рефлекс і рефлекторну дугу. Увагу приділено патології пірамідальної, екстрапірамідальної та координаційної системи. Охарактеризовано захворювання периферичної (невралгії, неврити, плексити, радикуліти, міопатії) та центральної (церебральні паралічі, порушення мозкового кровообігу, менінгіти, енцефаліти, поліомієліти) нервової системи та вегето-судинної дистонії. Проаналізовано методи фізичної реабілітації у разі цих захворювань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р62-54 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА749786 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Павлюк Є. О. 
Професійне становлення майбутніх тренерів-викладачів у процесі фахової підготовки : [монографія] / Є. О. Павлюк. - Хмельницький : ХНУ, 2016. - 403 c. - Бібліогр.: с. 285-336 - укp.

Вперше теоретично обгрунтовано концепцію підготовки майбутніх тренерів-викладачів, що узагальнює положення про взаємозалежність основних параметрів підготовки майбутніх фахівців. Вона полягає в підвищенні рівнів професійного становлення майбутніх тренерів-викладачів у процесі фахової підготовки шляхом спрямування такої підготовки на розвиток професійної компетентності та враховує. Обгрунтовано педагогічну систему професійного становлення майбутніх тренерів-викладачів у процесі фахової підготовки, яка охоплює теоретичні та методичні засади і відображає єдність теоретичної та методичної підготовки, взаємозв'язок структурних і функціональних компонентів. Визначено та реалізовано педагогічні умови системи професійного становлення майбутніх тренерів-викладачів у процесі фахової підготовки (професійна мотивація як процес формування фахових орієнтацій майбутніх тренерів-викладачів; забезпечення професійної самоосвіти та самовдосконалення майбутніх тренерів-викладачів у процесі фахової підготовки; забезпечення розвитку професійної компетентності майбутніх тренерів-викладачів у процесі фахової підготовки; організація ефективної діагностики готовності та компетентності майбутнього тренера-викладача до професійної діяльності на основі інформаційно-комунікаційних технологій).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51 р30-203

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА799341 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Павлюк Є. Д. 
Щодо окремих аспектів застосування історичного підходу VaR / Є. Д. Павлюк, О. О. Павлюк // Актуал. проблеми економіки. - 2016. - № 11. - С. 447-452. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто сутність VaR як методу оцінювання ризиків. На конкретному прикладі показано методику розрахунку VaR. Проаналізовано особливості підходів VaR.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-99 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Статистика   
13.

Павлюк Є. Д. 
Застосування статистичних прийомів у практиці побудови шкали ймовірності дефолту / Є. Д. Павлюк, О. О. Павлюк // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 5. - С. 35-44. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Обгрунтовано основні характерні властивості кривої PD (Probability of default), що сформувалися у практиці моделювання. Доведено, що основними характеристиками кривої PD є те, що вона грунтується на даних про фактичну відносну частоту дефолтів у кожному з ризик-класів за обраний період часу та має форму, що апроксимує або збігається з експонеційнійною функцією. Показано, що важливим аспектом, який впливає на калібрування, є кількість рейтингових класів і способи їх побудови. Визначено, що нахил кривої демонструє класифікаційну ефективність моделі. Для моделей із високими дискримінаторними властивостями характерна форма кривої, що має повільне зростання в рейтингових класах верхньої частини шкали та значне пришвидшення зростання в останніх класах ризику. Проаналізовано 2 основних підходи до визначення кількості класів ризику: підхід на основі процентілів і підхід на основі рівних діапазонів балів. Показано, що при формуванні класів варто враховувати загальний обсяг вибіркових спостережень, пропорцію "хороших" і "поганих" та обирати кількість класів таким чином, щоб воно було не надто велике і не надто мале. Доведено, що на практики калібрування впливають дані, мета та обмеження дослідження. На практичних прикладах розглянуто застосування методу найменших квадратів і методу екстраполяції. Метод найменших квадратів, і зокрема похідний метод екстраполяції, надасть змогу будувати калібраційну криву на основі даних про відносну частоту дефолтів. Визначено, що математичний апарат сімейства нелінійних кривих надає можливість моделювати процес експоненційного зростання з різним рівнем інтенсивності. Експоненційна крива та споріднені з нею функції можуть бути корисними при моделюванні більш консервативних оцінок PD або для моделей із високими дискримінаційними властивостями, у той час як функція Вейбулла, S-крива і степенева функція можуть краще пристосовуватися до процесів помірного зростання. Застосування практичних прийомів побудови шкали PD є важливим для багатьох вітчизняних банківських спеціалістів, хто займається внутрішніми моделями кредитного ризику.


Індекс рубрикатора НБУВ: С62:У9(4УКР)262.20-99 + У9(4УКР)262.10-933 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського