Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (10)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Паєнок А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 27
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Шевага В. М. 
Невропатологія : підручник / В. М. Шевага, А. В. Паєнок, Б. В. Задорожна. - 2-ге вид., переробл. і доповн. - К. : Медицина, 2009. - 656 c. - Бібліогр.: с. 654-655. - укp.

Розглянуто клініку, сучасні методи діагностики та лікування захворювань і травматичних уражень нервової системи. Описано допомогу хворим з невідкладними станами в неврології, методики блокад у разі больових синдромів, рентгенодіагностику уражень нервової системи. Наведено інформацію про черепно-мозкові травми, травми хребта та спинного мозку, неврологічні прояви захворювань судин головного мозку, запальні та паразитарні ураження нервової системи, остеохондроз хребта, пухлини головного мозку, порушення сну.

Рассмотрены клиника, современные методи диагностики и лечения заболеваний и травматических поражений нервной системы. Описаны помощь больным с неотложными состояниями в неврологии, методики блокад при болевых синдромах, рентгенодиагностика поражений нервной системы. Приведена информация о черепно-мозговых травмах, травмах позвоночника и спинного мозга, неврологических проявлениях заболеваний сосудов головного мозга, воспалительных и паразитарных поражениях нервной системы, остеохондрозе позвоночника, опухолях головного мозга, нарушениях сна.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р62я73-1 + Р63я73-1

Шифр НБУВ: ВА708673 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Паєнок А. В. 
Клініко-параклінічні характеристики ранньої цереброваскулярної хвороби / А. В. Паєнок // Запорож. мед. журн. - 2006. - 1, № 5. - С. 89-91. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Изучены изменения мозгового кровотока и продуктов обмена оксида азота: L-аргинина и нитритов у 20-ти больных с ранней цереброваскулярной болезнью. Установлено достоверное снижение линейной скорости кровотока в сосудах вертебро-базилярного бассейна, а также угнетение обмена оксида азота (снижение уровня L-аргинина в сыворотке крови и рост нитритов в моче) у обследованных больных по сравнению со здоровыми лицами.


Ключ. слова: цереброваскулярна хвороба, транскраніальна доплерографія, оксид азоту, L-аргінін, нітрити
Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шевага В. М. 
Метаболічна терапія в гострий період ішемічного інсульту / В. М. Шевага, О. М. Гев'як, А. В. Паєнок, Б. В. Задорожна // Укр. неврол. журн. - 2009. - № 1. - С. 83-86. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення ефективності та безпечності курсової терапії церебролізином у дозах 5, 10 і 20 мл довенно крапельно на 100 мл фізіологічного розчину впродовж 10 днів у гострий період ішемічного інсульту та її впливу на рівень ендогенної інтоксикації. Обстежено 40 хворих з ішемічним інсультом у каротидній системі. Неврологічний статус оцінено за шкалою NIHSS. Локалізацію та об'єм вогнища ішемії мозку визначено за допомогою комп'ютерної томографії. Наявність інтоксикації в організмі визначено за рівнем середніх молекул у сироватці венозної крові в динаміці лікування до 21-ї доби від початку захворювання. Висновки. Церебролізин позитивно впливає на відновлення неврологічних функцій у хворих на ішемічний інсульт у каротидній системі і не спричиняє посилення ендогенної інтоксикації в гострий період інсульту. Використання церебролізину в дозі 10 мл давало вірогідно кращий результат, ніж у дозі 5 мл. Збільшення дози церебролізину до 20 мл істотно не впливало на результати лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Паєнок А. В. 
Клініко-параклінічні прояви енцефалопатій різного генезу (рання диференціальна діагностика) : автореф. дис... д-ра мед. наук / А. В. Паєнок; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2008. - 34 c. - укp.

Наведено дані про клінічні особливості енцефалопатії у разі аппалітичного синдрому та ранніх стадіях атеросклеротичної, гіпертензійної, післяпоглікемічної, клімактеричної, ниркової, печінкової, післятравматичної та токсичної енцефалопатії, а також транскраніальні доплерографічні, електроенцефалографічі зміни за зазначених захворювань. Одержано відомості щодо стану мікроциркуляторного русла, процесів перекисного окиснення ліпідів, обмінів оксиду азоту та нуклеїнових кислот, а також наявності ендогенної інтоксикації за цих захворювань. Вивчено порушення психоемоційної сфери у таких хворих. Розроблено алгоритми ранньої діагностики енцефалопатії та наведено рекомендації щодо патогенетично спрямованого лікування виявлених порушень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.7-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358211 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шевага В. М. 
Лікування хворих на геморагічний інсульт в умовах інсультного центру лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова / В. М. Шевага, А. М. Нетлюх, А. В. Паєнок, Г. М. Пришляк, В. М. Сало, Р. В. Кухленко // Укр. неврол. журн. - 2011. - № 3. - С. 6-14. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Мета роботи - поліпшити результати лікування хворих з внутрішньомозковими гематомами (ВМГ) як ускладненнями гіпертонічної хвороби і з субарахноїдальним крововиливом (САК) унаслідок розриву артеріальної аневризми (АА) та артеріовенозних мальформацій (АВМ), а також визначити ефективні методи вторинної профілактики на підставі ретроспективного аналізу історій хвороб та клінічних випадків. Проаналізовано результати консервативного лікування 984 хворих з геморагічним інсультом і хірургічного лікування 177 хворих із САК, субарахноїдально-паренхіматозними крововиливами та ВМГ. Проведено неврологічний огляд з визначенням тяжкості крововиливу за шкалою Hunt-Hess (1968), комп'ютерно-томографічне дослідження, у разі підозри на наявність АА чи АВМ - церебральну ангіографію на апараті Siemens Axiom artis. Моніторинг вазоспазму здійснено за методом транскраніальної доплерографії. Загальна післяопераційна летальність після мікрохірургічного та ендоваскулярного виключення мішкоподібних АА і АВМ судин головного мозку завдяки поліпшенню якості консервативного лікування та хірургічної техніки знизилася і становила 11,3 % у 2010 р. у порівнянні із 29,4 % у 2008 р. Видалення ВМГ асоціювалося з високою післяопераційною летальністю в 2008 p., яка становила 52,4 % і не відрізнялася від летальності в групі консервативного лікування (52,0 %). Урахування таких параметрів, як терміни хірургічного втручання, рівень свідомості, зміщення серединних структур головного мозку та розмір гематоми, дало змогу знизити післяопераційну летальність до 36,8 %.

Висновки: лікування аневризм ендоваскулярним методом є методом вибору у випадку аневризм внутрішньої сонної та базилярної артерій і дає кращі ранні результати за будь-якої локалізації аневризми. Диференційоване встановлення показань до видалення ВМГ є необхідним для вибору тактики лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Паєнок А. В. 
Стан пероксидного окиснення ліпідів у хворих на енцефалопатію різного генезу / А. В. Паєнок // Буков. мед. вісн.. - 2007. - 11, № 4. - С. 41-43. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено пероксидне окиснення ліпідів (ПОЛ) у 124-х хворих на енцефалопатію судинного (атеросклеротичного та гіпертонічного) та токсичного (первинного (дія екзотоксину) та вторинного (ниркового та печінкового)) генезу. У всіх хворих виявлено вірогідне підвищення ПОЛ у сироватці венозної крові у порівнянні з групою контролю. Останнє дозволяє рекомендувати широке використання антиоксидантів і дезінтоксикаційної терапії у процесі лікування енцефалопатій різного генезу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.7-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Паєнок А. В. 
Покращання функціональних взаємозв'язків церебральних судин та перфузії головного мозку внаслідок поєднаного лікування недостатності мозкового кровообігу у вертебробазилярному басейні / А. В. Паєнок, О. М. Козар-Гуріна // Буков. мед. вісн.. - 2011. - 15, № 4. - С. 56-60. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

За допомогою транскраніальної доплерографії судин головного мозку обстежено 41 хворого на недостатність мозкового кровообігу у вертебробазилярному басейні (ВББ), пов'язаної з патологією шийного відділу хребта до та після проведеного поєднаного лікування, яке включало судинорозширювальну терапію ніцерголіном і курс голкорефлексотерапії в акупунктурні точки задньої поверхні шиї. Виявлено збільшення та посилення коєфіцієнтів кореляції - коефіцієнтів вірогідних взаємозв'язків між піковими систолічними та кінцевими діастолічними швидкостями кровотоку по артеріях ВББ і швидкістю кровотоку у вені Розенталя після проведеного поєднаного лікування, що покращує перфузію головного мозку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Паєнок А. В. 
Вертебробазилярна недостатність мозкового кровообігу і її зв'язок із патологічними змінами у шийному відділі хребта / А. В. Паєнок, О. М. Козар-Гуріна // Буков. мед. вісн.. - 2012. - 16, № 3. - С. 67-70. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Обстежено 100 хворих на вертебробазилярну недостатність мозкового кровообігу (ВБН МК), що викликана патологією шийного відділу хребта. У всіх пацієнтів виявлено патологічні зміни в шийному відділі хребта під час обстеження та визначено зв'язок цих змін із віком та статтю осіб. Найчастіше ВБН МК спричиняють нестабільність шийного відділу хребта й аномалія Кімерлє. Аномалії розвитку шийних хребців трапляються частіше в чоловіків, ніж у жінок із ВБН МК, а також раніше з віком проявляються у хворих. Самостійно остеохондроз шийного відділу хребта трапляється частіше в жінок, ніж у чоловіків із ВБН МК, а також пізніше з віком проявляється у хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703 + Р458.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Шевага В. М. 
Вплив комбінованої терапії кортексином та пароксетином на динаміку депресивних розладів у пацієнтів, які перенесли первинний ішемічний інсульт / В. М. Шевага, А. В. Паєнок, Р. В. Кухленко, О. Я. Кухленко // Укр. неврол. журн. - 2013. - № 1. - С. 45-48. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-5 + Р64-324

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Паєнок А. В. 
Післяінсультна спастичність: патофізіологія та методи дослідження (огляд проблеми) / А. В. Паєнок, І. М. Цюмрак, С. Я. Кирилюк // Укр. неврол. журн.. - 2014. - № 2. - С. 18-24. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Наведено дані літератури щодо патофізіології післяінсультної спастичності, методів її вивчення (детальний загальний та неврологічний огляд, електронейроміографія). Показано, що послідовне та правильне обстеження хворого з післяінсультною спастичністю відіграє важливу роль у визначенні стану пацієнта, плануванні ефективних реабілітаційних заходів, а також моніторингу змін у процесі лікування для полегшення страждань пацієнта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Шевага В. М. 
Результати впровадження в практику сучасних методів лікування судинних аномалій головного мозку у Львові та Львівській області і перспективи їх розвитку / В. М. Шевага, А. В. Паєнок, А. М. Нетлюх, В. М. Сало, А. Ю. Токарський, О. І. Грищук, О. Я. Кобилецький, В. В. Дяків // Ендоваскуляр. нейрорентгенохірургія. - 2013. - № 2. - С. 11-20. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета дослідження - визначити сучасний стан служби судинної нейрохірургії і ендоваскулярної нейрорентгенохірургії у Львівській області; окреслити напрями подальшого розвитку служби. Сучасні ендоваскулярні технології лікування церебральних аневризм і артеріо-венозних мальформацій (АВМ) запроваджено в клінічну практику у 2007 р. на базі Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (КМК ЛШМД) м. Львів. Протягом останніх 5-ти років виконано понад 1000 церебральних ангіографій і понад 200 ендоваскулярних емболізацій у випадку церебральних аневризм та АВМ. Летальність після інтервенційних хірургічних процедур становила 6,4 %. У даній клініці у разі нейросудинних захворювань застосовують інтраартеріальний тромболізис, каротидне і внутрішньочерепне стентування, балонну оклюзію каротидно-кавернозних нориць та інші новітні методи. Мікрохірургічне кліпування церебральних аневризм і АВМ є іншим методом хірургічного лікування, який впроваджено в рутинну практику у м. Львів. Протягом 2008 - 2012 рр. проведено 61 пряму операцію з рівнем летальності та інвалідизації 14,8 %. Найближчим часом планується впровадити встановлення потік-скеровуючих стентів, використання стент-підтримки та балон-підтримки у хірургії складних і гігантських церебральних аневризм. Сучасна ангіографічна установка, якою оснастили базу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, розташованого у м. Львів, надасть змогу розширити коло пацієнтів з порушеннями мозкового кровообігу для надання високоспеціалізованої хірургічної допомоги. З метою покращання організації та якості надання медичної допомоги хворим з хірургічною патологією судин головного і спинного мозку заплановано створення відділення судинної нейрохірургії на базі КМК ЛШМД м. Львів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР-4ЛЬВ)286.1 + Р636.77-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100899 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Паєнок О. С. 
Корекція психоемоційного стану у вагітних із дифузним токсичним зобом за даними стандартизованого багатофакторного опитування особистості / О. С. Паєнок, А. В. Паєнок, М. О. Костів, Б. Р. Грицишин // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2014. - № 7. - С. 97-103. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Використовуючи метод стандартизованого багатофакторного дослідження особистості, обстежено 50 вагітних жінок із дифузним токсичним зобом першої та другої стадії у другому триместрі вагітності, до та після проведеної комплексної терапії. Проведені дослідження показують зміни психоемоційної сфери, психологічну дезадаптацію, що потребує своєчасної діагностики та ефективно корегується запропонованою схемою лікування з використанням глутаргіну та цитофлавіну.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.415.120.26-5 + Р716.216.64-324

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Паєнок А. В. 
Динаміка нейропсихологічних функцій та показників системної запальної відповіді в пацієнтів у відновному періоді ішемічного інсульту за умов лікування препаратом Гліатилін / А. В. Паєнок, Б. В. Задорожна, О. Я. Кухленко, Р. В. Кухленко // Медицина неотлож. состояний. - 2015. - № 2. - С. 82-87. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Мета дослідження - встановити ефективність препарату гліатилін щодо динаміки неврологічного дефіциту, когнітивних порушень та рівня депресії, а також лабораторних показників запальної відповіді у разі використання його у відновному періоді ішемічного інсульту (ІІ) у поєднанні з компонентами базисної терапії. Обстежено 40 пацієнтів у відновному періоді первинного церебрального ІІ. Встановлено, що курсове лікування препаратом гліатилін покращує стан когнітивних функцій у пацієнтів, які перенесли ІІ, а також у хворих із післяінсультними депресивними розладами у порівнянні зі стандартною терапією ефективно знижує рівень депресії за шкалою Гамільтона. Відновлювальний вплив препарату здійснюється не лише через стимулювання холінергічних систем центральної нервової системи, але й завдяки помірній протизапальній дії та здатності нормалізувати обмін оксиду азоту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25344 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Біоелектрична активність головного мозку у хворих на печінкову енцефалопатію за вислідами електроенцефалографії / А. М. Задорожний, А. В. Паєнок, В. М. Шевага, Б. В. Задорожна // Львів. мед. часопис. - 2013. - 19, № 1. - С. 4-6. - укp.

Наявність у всіх хворих на печінкову енцефалопатію дифузних змін є результатом неспецифічної реакції кори головного мозку на патогенетичний чинник, що свідчить про зворотні, нейродинамічні порушення функціонального стану кіркових нейронів.

Наличие у всех больных печеночной энцефалопатией диффузных изменений является результатом неспецифической реакции коры головного мозга на патогенетический фактор, что свидетельствует об обратных, нейродинамических нарушениях функционального состояния корковых нейронов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Психоемоційні зміни у хворих на печінкову енцефалопатію / А. М. Задорожний, А. В. Паєнок, В. М. Шевага, Б. В. Задорожна // Львів. мед. часопис. - 2013. - 19, № 3. - С. 41-46. - укp.

Проведено вивчення психоемоційних змін у 20-ти хворих на печінкову енцефалопатію методом стандартизованого багатофакторного обстеження особистості. Проведене тестування хворих на печінкову енцефалопатію виявило плаваючий профіль стандартизованого багатофакторного обстеження особистості, у якому більша кількість шкал розміщена вище верхньої межі норми. Вказаний профіль свідчить про стан загального стресу, у якому задіяні різні захисні механізми та напружені множинні компенсаційні функції психічної діяльності, що спрямовані на нівелювання дезадаптації.

Проведено изучение психоэмоциональных изменений у 20-ти больных печеночной энцефалопатией методом стандартизированного многофакторного обследования личности. Проведенное тестирование больных печеночной энцефалопатией выявило плавающий профиль стандартизированного многофакторного обследования личности, в котором большее количество шкал размещено выше верхнего предела нормы. Указанный профиль свидетельствует о состоянии общего стресса, в котором задействованы разные защитные механизмы и напряжены множественные компенсационные функции психической деятельности, направленные на нивелировку дезадаптации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.51 + Р620.426.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Шевага В. М. 
Моніторинг тиску в різних сегментах артерій головного мозку як засіб контролю церебральної перфузії в хірургії внутрішньочерепних артеріальних аневризм / В. М. Шевага, А. М. Нетлюх, А. В. Паєнок, О. Я. Кобилецький, В. М. Сало, Н. В. Матолінець // Ендоваскуляр. нейрорентгенохірургія. - 2016. - № 2. - С. 43-50. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.770.36

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100899 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Шевага В. М. 
Клініко-параклінічні особливості перебігу гострого та раннього відновного періоду ішемічного інсульту у хворих з післяінсультними депресивними розладами при лікуванні кортексином і пароксетином / В. М. Шевага, А. В. Паєнок, Р. В. Кухленко, О. Я. Кухленко // Укр. мед. часоп.. - 2015. - № 4. - С. 66-68. - Бібліогр.: 68 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити вплив лікування препаратами кортексин і пароксетин на динаміку клініко-параклінічних показників (рівня депресивних розладів, ступеня повсякденної активності, показників гуморального імунітету) у пацієнтів у гострий і ранній відновний період ішемічного інсульту (ІІ). Під спостереженням перебували 97 пацієнтів із первинним церебральним ішемічним інсультом легкого та середнього ступеня тяжкості, різної локалізації, які були обстежені в гострий (на 3-тю і 14-ту добу) та ранній відновний період (3 міс після початку захворювання). Проведений аналіз ефективності застосування препаратів кортексин та пароксетин у порівнянні зі стандартною терапією в пацієнтів із депресивними розладами виявив позитивну динаміку до 3 міс від початку захворювання щодо інвалідизації за індексом Бартела, зниження рівня депресії за шкалою Гамільтона та згасання ознак хронічної запальної відповіді за показниками гуморального імунітету.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-5 + Р64-324

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15767 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Паєнок А. В. 
Можливості електронейроміографічного прогнозування розвитку післяінсультної спастичності / А. В. Паєнок, М. С. Білобрин, І. М. Мітельман // Ендоваскуляр. нейрорентгенохірургія. - 2016. - № 3. - С. 11-16. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100899 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
19.

Шевага В. М. 
Клініко-анамнестичні особливості виявів ураження у пацієнтів з тяжкою черепно-мозковою травмою / В. М. Шевага, В. В. Білошицький, Б. В. Задорожна, А. В. Паєнок, А. М. Нетлюх, О. Я. Кобилецький // Буков. мед. вісн.. - 2016. - 20, № 4. - С. 203-207. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проведено динамічне дослідження групи пацієнтів із тяжкою черепно-мозковою травмою, яких розподілили за різними ступенями наслідків: смерть, інвалідизація та одужання з оцінкою за шкалою ком Глазго та класифікацією Маршала. До чинників ризику, наявність яких у пацієнтів із тяжкою ЧМТ у подальшому може призвести до смерті, можна віднести - вік старше 40 років, відносно малий термін госпіталізації (у середньому 15 днів), середній бал ШКГ у межах восьми, стан коми-III чи коми-II, відсутність рухів під час надходження чи будь-якої реакції на подразники, відсутність реакції обох зіниць на світло, наявність гіпоксії та евакуйованого об'ємного ушкодження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Негрич Н. О. 
Клінічна характеристика нового сироваткового біомаркера як потенційного продукту розпаду білка ендогенного ретровірусу людини у хворих на розсіяний склероз / Н. О. Негрич, Т. І. Негрич, А. В. Паєнок, Н. П. Волошина, С. Л. Мироновський, Ю. Я. Кіт, Р. С. Стойка // Междунар. неврол. журн.. - 2018. - № 1. - С. 24-30. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.016.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25223 Пошук видання у каталогах НБУВ 


...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського