Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Терьошин В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Терьошин В. І. 
Квазістаціонарні прискорювачі плазми / В. І. Терьошин // Укр. фіз. журн. - 1998. - 43, № 9. - С. 1104-1107. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Наведено огляд досліджень з проблеми квазістаціонарних прискорювачів плазми (КСПП), що проводились на протязі останніх 20 років в Інституті фізики плазми ННЦ ХФТІ. Описано конструктивні особливості КСПП, що збудовані і використовуються в ННЦ ХФТІ. Аналізуються інтегральні характеристики прискорювачів та властивості течії плазми у прискорювальних каналах, наведено основні характеристики потоків плазми, що генеруються КСПП.


Ключ. слова:
Індекс рубрикатора НБУВ: В333.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тимошенко О. І. 
Спосіб узгодження рівнянь руху електронної та іонної компонент плазми, що транспортується в тороїдальному магнітному полі / О. І. Тимошенко, В. С. Таран, В. І. Терьошин // Укр. фіз. журн. - 2008. - 53, № 4. - С. 346-351. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Запропоновано модель руху плазми в тороїдальному магнітному полі, яка кількісно відтворює реальні особливості процесу. Рівняння руху електронної та іонної компонентів запропоновано узгодити, використовуючи деякі результати твердороторної моделі [1] в поєднанні з наближенням ведучих центрів. Аналіз руху іонів в тороїдальному магнітному полі з урахуванням поляризаційних сил призводить до висновку, що дрейфове наближення для іонів застосовно лише за умов досить розрідженої плазми або в екстремально сильних магнітних полях. Показано, що утримання плазми на криволінійній траєкторії забезпечується силою Лоренца, яка діє на електрони. Іони утримуються поляризаційними силами.


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Терьошин В. О. 
Клініко-імунологічні особливості, лікування та реабілітація жінок, хворих на хронічні гепатити : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / В. О. Терьошин; Луган. держ. мед. ун-т. - Луганськ, 1999. - 20 c. - укp.

Наведено результати комплексного клініко-імунологічного, біохімічного та інструментального обстежень 210 хворих жінок з діагнозом хронічного гепатиту (ХГ) токсичного генезу. Дана патологія характеризується рецидивним перебігом з розвитком помірної жовтяниці (57,1 %), астеновегетативного синдрому (96,2 %), стійкої гепатомегалії, помірно вираженим синдромом цитолізу та гіпербілірубінемією. Встановлено розвиток вторинної імунологічної недостатності, переважно за відносним супресорним варіантом, зростання рівня циркулюючих імунних комплексів, зниження фагоцитарної активності моноцитів, наявність гіперсенсибілізації імуноцитів периферичної крові до тканинних аутоантигенів. Застосування амізону в комплексі лікування жінок, хворих на ХГ токсичного генезу, сприяє скороченню тривалості астеновегетативного та больового абдомінального синдромів, жовтяниці, нормалізує біохімічні показники; це сполучається з імунокоригувальним ефектом амізону. Патогенетично обгрунтовано доцільність включення амізону до комплексної терапії загострень ХГ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.116-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Фролов В. М. 
Вплив комбінації фітозасобів артіхолу та імуноплюсу на інтерфероновий статус хворих на неалкогольний стеатогепатит, сполучений з хронічним некалькульозним холециститом, на тлі синдрому хронічної втоми / В. М. Фролов, Т. П. Гарник, В. О. Терьошин, І. О. Шаповалова, В. О. Петріщева // Фітотерапія. - 2012. - № 1. - С. 46-51. - укp.

Зазначено, що до початку лікування в обстежених пацієнтів відмічалися скарги на загальну слабкість, нездужання, зниження апетиту, тяжкість у правому підребер'ї, підвищену стомлюваність, надмірну дратівливість, які посилювалися протягом робочого дня. Виходячи з отриманих даних, встановлено позитивний вплив артіхолу та імуноплюсу на інтерфероновий статус, прискорення досягнення ремісії коморбідного захворювання та збільшення її тривалості. Спостерігалася нормалізація активності сироваткового ІФН, підвищення до норми показників альфа-ІФН та гамма-ІФН. Зроблено висновок про доцільність включення комбінації артіхолу та імуноплюсу до лікувального комплексу у хворих на неалкогольний стеатогепатит, поєднаний з хронічним безкам'яним холециститом на тлі синдрому хронічної втоми.

Отмечено, что до начала лечения у обследованных пациентов отмечались жалобы на общую слабость, недомогание, снижение аппетита, тяжесть в правом подреберье, повышенную утомляемость, чрезмерную раздражительность, которые усиливались в течение рабочего дня. Исходя из полученных данных, установлено положительное влияние артихола и иммуноплюса на интерфероновый статус, ускорение достижения ремиссии коморбидного заболевания и увеличение ее продолжительности. Наблюдалась нормализация активности сывороточного ИФН, повышение до нормы показателей альфа-ИФН и гамма-ИФН. Сделан вывод о целесообразности включения комбинации артихола и иммуноплюса в лечебный комплекс у больных неалкогольным стеатогепатитом, сочетанным с хроническим безкаменным холециститом на фоне синдрома хронической усталости.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.5-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Терьошин В. О. 
Вплив ербісолу та циклоферону на стан системи інтерферону у хворих з гострим тонзилітом вірусно-бактерійної етіології / В. О. Терьошин // Інфекц. хвороби. - 2005. - № 3. - С. 33-35. - укp.

Досліджено вплив ербісолу та циклоферону на стан системи інтерферону у 53-х хворих на гострий тонзиліт вірусно-бактеріальної етіології, які мешкають в умовах екологічно несприятливих регіонів. Встановлено позитивний вплив комбінації цих препаратів на альфа- и гамма-інтерферонпродукуючу здатність лейкоцитів, що сприяє прискоренню видужання хворих й запобігає ускладненням.

Исследовано влияние эрбисола и циклоферона на состояние системы интерферона у 53-х больных острым тонзиллитом вирусно-бактериальной этиологии, которые проживают в условиях экологически неблагоприятных регионов. Установлено положительное влияние комбинации этих препаратов на альфа- и гамма-интерферонпродуцирующую способность лейкоцитов, что способствует ускорению выздоровления больных и предотвращает осложнения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р682.540.116-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16253 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського