Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Холявкіна Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Холявкіна Т. В. 
Розподілена комп'ютеризована система моніторингу польотної інформації : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / Т. В. Холявкіна; Держ. екон.-технол. ун-т трансп. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Розроблено багаторівневу ієрархічну структуру Державної мережі моніторингу польотної інформації, яка заснована на організації віртуальної приватної мережі, застосування якої дозволяє здійснювати обмін інформацією між видаленими сайтами негайно. Встановлено, що за цього зберігається висока надійність і безпека, підвищується захищеність трафіку, забезпечується достатня гнучкість за розширення мережі. Визначено метод вибору оптимального числа фрагментів пакету за розподіленої передачі, який передбачає не лише підвищення швидкості передачі, але і безпеку обміну даними, їх цілісність і конфіденційність. Виконано розрахунки кількісних характеристик виграшу у ймовірності успішної передачі фрагментованих пакетів. Показано, що уточнена модель процесу фрагментації, порівняно з попередніми методиками, дозволяє підвищити точність визначення діапазону оптимальних розмірів фрагментів. Надано метод оцінювання характеристик і побудови багаторівневої системи захисту, який є більш ефективним для запобігання несанкціонованому використанню комп'ютерних систем і мережних сервісів, ніж існуючі детерміновані методи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О571-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА379537 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Холявкіна Т. В. 
Статистична обробка даних про показники безпеки польотів повітряних суден України / Т. В. Холявкіна, О. М. Сукач // Пробл. інформатизації та упр.. - 2009. - Вип. 1. - С. 165-171. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто задачу регулярного контролю рівня безпеки польотів АТС України та особливостей статистичної обробки даних про події в цивільній авіації. Розроблено методи та алгоритми обчислення статистичних показників та їх довірчих меж. Запропоновано методи підвищення вірогідності обчислення оцінок із урахуванням регіональних особливостей парка та умов експлуатації повітряних суден України.


Індекс рубрикатора НБУВ: О53-082.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Куклінський М. В. 
Ступінь інтеграції України в міжнародну багаторівневу систему керування безпекою польотів / М. В. Куклінський, Т. В. Холявкіна // Вісн. Нац. авіац. ун-ту. - 2012. - № 3. - С. 52-56. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто рівні керування цивільною авіацією в міжнародній багаторівневій системі керування безпекою польотів. Проведено аналіз кожного рівня системи і ступінь інтеграції України в них.


Індекс рубрикатора НБУВ: О580.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ващук І. О. 
Управління процесом тестування за допомогою спеціалізованих метрик / І. О. Ващук, Т. В. Холявкіна // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 1. - С. 23-26. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто процес тестування з метою виявлення, систематизації та оцінки найбільш широковживаних метрик, а також реалізовано побудову порівняльних характеристик метрик різних видів для визначення мети і доцільності їх використання на різних етапах життєвого циклу тестування.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сіденко Б. А. 
Мережеві технології для промислового комплексу / Б. А. Сіденко, Т. В. Холявкіна // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 1. - С. 60-64. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведено аналіз характеристик основних мережевих технологій. Обрано і обгрунтовано технологію для побудови локальної мережі з подальшому її розширенням і застосуванням в промисловому комплексі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Холявкіна Т. В. 
Концептуальні рішення кабельної системи центру обробки даних / Т. В. Холявкіна, О. П. Шевченко, М. С. Сподобаєв // Наукоєм. технології. - 2019. - 42, № 2. - С. 169-176. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Створення Центру обробки даних Adaptive Engineering Infrastructure - це дуже складний процес. Зміни сучасної економічної ситуації, надзвичайно короткі цикли IT-середовища змінили ставлення до способу досягнення цінності бізнесу, що також використовує мережеву критичну фізичну інфраструктуру. Для проектування та розгортання інтегрованої системи, яка працює відповідним чином, важливо переглянути не лише окремі компоненти, але і всю інфраструктуру. Серед старих систем мережевої критичної фізичної інфраструктури - зважаючи на їх унікальні проектні рішення та негнучку надлишкову конструкцію неможливо знайти систему, яка може оптимізувати всі три вектори виробництва (доступність, швидкість реагування, повна вартість володіння), не було способів отримання високоякісної системи (доступності) у прийнятних термінах (швидкість реакція), прийнятна ціна. У роботі розглянуто всі рівні надійності Data Center. Враховуючи необхідний рівень надійності та доступності інформаційної системи, обгрунтовано вибір необхідних підсистем інфраструктури та технологічних рішень. Економічна ефективність проекту може бути помітно підвищена завдяки запропонованому визначенню цінності бізнесу. При цьому концепція проводових з'єднань системи підвищує надійність самого проекту.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Холявкіна Т. В. 
Система розпізнавання зображень з нейромережевою архітектурою на основі технології глибинного навчання / Т. В. Холявкіна, Я. О. Резаєв, О. О. Харченко // Наукоєм. технології. - 2020. - № 1. - С. 54-66. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Машинне навчання дозволяє отримувати корисну інформацію з необроблених даних, щоб швидко та ефективно вирішувати складні, насичені даними задачі. Як підгалузь штучного інтелекту машинне навчання досліджує вивчення та побудову алгоритмів, які можуть формувати процес навчання та здійснювати прогнозування на основі даних, - такі алгоритми є значно ефективнішими методики використання строго статичних програмних інструкцій. Машинне навчання застосовують в ряді обчислювальних задач, у яких проектування та реалізація явних алгоритмів з належним рівнем продуктивності є складним або взагалі нездійсненним процесом. Глибинне навчання є галуззю машинного навчання, що грунтується на наборі алгоритмів, які моделюють високорівневі абстракції в даних, застосовуючи глибинний граф із декількома обробними шарами, що побудовано з кількох лінійних або нелінійних перетворень. Дослідження в цій області намагаються зробити кращі представлення та створити моделі для навчання цих представлень з великомасштабних немічених даних. Різні архітектури глибинного навчання, такі як глибинні нейронні мережі, конволюційні глибинні нейронні мережі, глибинні мережі переконань та рекурентні нейронні мережі застосовуються в таких областях, як комп'ютерне бачення, автоматичне розпізнавання мовлення, обробка природної мови, розпізнавання звуків та біоінформатика, де вони представляють передові результати в різноманітних задачах. Робота охоплює поняття машинного навчання, глибинного навчання та розпізнавання зображень. Розглянуто конкретний приклад (з поясненням кроків) використання глибинного навчання для побудови системи розпізнавання зображень з нейромережевою архітектурою. Отримана система надає широкі можливості для автоматизації технологічних процесів та підвищення їх ефективності. При цьому концепція системи може бути адаптована відповідно до типу нових задач.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.4 + З810.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Холявкіна Т. В. 
Інтелектуальна система моніторингу та аналізу цукру в організмі людини / Т. В. Холявкіна, В. Є. Мельник // Наукоєм. технології. - 2020. - № 2. - С. 200-208. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Стандартні способи перевірки і моніторингу кількості цукру в крові не дають можливість в повній мірі побачити результати, не полегшують дослідження, та надійність і їх коректність. Під час збору інформації не було знайдено пристроїв, які вміщують в собі високоякісної системи з надійністю (надійність), у прийнятних термінах (швидкість), та комфортності використання (зручність). Розглянуто принципи аналізу та моніторингу рівня цукру в крові людини. Визначено таблиці нормальних показників глюкози для різних вікових груп, включаючи аспекти давності прийому їжі та статусу захворювання. Відповідно до цієї інформації було сформовано алгоритм для визначення нормального показника цукру в крові людини, відносно характеристик які користувач додає на початку роботи програми. Крім того, розглянуто основні аспекти моніторингу, який дає змогу пришвидшити роботу системи. Відповідно до цього розроблено оптимізовану модель даних для збереження інформації про внесений результат користувача та визначено основні типи даних її змінних. Для спрощення, пришвидшення та збільшення надійності було реалізовано алгоритм запису та зчитування змінних елемента. Проведено порівняльний аналіз швидкості запису та зчитування з відповідною програмою "MedM Diabets", який в наочній формі показує результати використання алгоритму для оптимізації роботи програми. Концепція зручного інтерфейсу дає можливість людині без зайвих проблем почати використовувати програмне забезпечення. Екрани додаткової інформації використовуються для більш детального інформування користувача. А використання принципів та алгоритмів спрощення роботи з даними забезпечує оптимальність усієї системи. При цьому концепція простого інтерфейсу, який складається всього з трьох основних компонентів, покращує його швидкість та надійність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р345.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Холявкіна Т. В. 
Web-сервіс потокової трансляції відео / Т. В. Холявкіна, Я. О. Резаєв, О. О. Харченко // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 63. - С. 74-82. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Потокова трансляція - це безперервна передача аудіо- чи відеофайлів від сервера до клієнта. Потокова трансляція відбувається в режимі реального часу, і це більш ефективно, ніж завантаження медіа-файлів. Як і інші дані, що надсилаються через Інтернет, аудіо та відео дані розбиваються на пакети даних. Кожен пакет містить невеликий фрагмент файлу, а аудіо- чи відеоплеєр у браузері на клієнтському пристрої приймає потік пакетів даних та інтерпретує їх як аудіо чи відео відповідно. Під поняттям відеострімінгові сервіси розуміють безкоштовні сервіси, або сервіси на основі передплати, що пропонують онлайн-трансляцію фільмів і телевізійних програм. Платформи потокової трансляції відео дозволяють людям переглядати відео в будь-якому місці та в будь-який час за наявності Інтернет-підключення, або навіть без нього, якщо доступна опція попереднього завантаження. Розглянуто поняття потокової трансляції, потокового медіа та сервісів потокової трансляції відео (відеострімінгових сервісів). Предметом розгляду є реалізація web-сервісу потокової трансляції відео з монолітною архітектурою. Надано обгрунтування вибору типу архітектури та пояснення конкретних деталей реалізації. Сервіс є достатньо гнучким для виконання покладених завдань та має широкі можливості для адаптації під різні апаратні платформи.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Холявкіна Т. В. 
Створення веб-форуму при використанні сучасних технологій веб-розробки / Т. В. Холявкіна, Я. О. Резаєв, О. О. Харченко // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 64. - С. 69-76. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Потреба у комунікації є однією з базових потреб людини, вона формується з прагнення людей до спільноти і співробітництва. Потреба у спілкуванні виступає однією з форм прояву соціальної сутності людини. Інтернет-форуми як один з засобів комунікації XXI ст. задовольняють одну з базових категорій потреб споживачів. Під поняттям Інтернет-форум розуміють сайт для дискусій, де люди можуть вести розмови у формі розміщених повідомлень. Форуми можуть бути присвячені програмному забезпеченню, автомобілям, футбольній команді тощо. Textboard - це простий вид веб-форуму, який не потребує реєстрації. Textboard були винайдені в Японії, але вони залишаються відносно невідомими поза нею на відміну від Imageboard, який дозволяє розміщення зображень, часто поряд із відповідним текстом та обговоренням та набув значної популярності в усьому світі. Стаття охоплює поняття веб-форуму, Textboard, Imageboard. Розглянуто конкретний приклад реалізації веб-форуму з використанням веб-фреймворку Laravel та мови програмування PHP. Надано опис архітектури сервісу та пояснення деталей реалізації. Отриманий продукт є гнучким, легко масштабованим та може бути адаптований відповідно до нової концепції.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського