Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (18)Реферативна база даних (241)Книжкові видання та компакт-диски (294)Журнали та продовжувані видання (17)
Пошуковий запит: (<.>A=ІВЧЕНКО$<.>+<.>A=ВАЛЕРІЙ$<.>+<.>A=КОСТЯНТИНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   Тип видання:   словник   
1.

Івченко, Анатолій Олександрович.
Тлумачний словник української мови [Електронний ресурс] / А. О. Івченко. - Х. : Фоліо, 2002. - 540 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Тлумачний словник української мови» містить найважливіші, найчастотніші слова сучасної української мови (біля 7000 словникових статей), без опанування яких неможливе розуміння сучасних текстів і розмовної літературної мови. При доборі слів автор використав як досягнення української частотної лексикографії, так і матеріали власних досліджень значного за обсягом корпусу текстів сучасної української преси. Важливою рисою цього словника є те, що він охоплює найновішу лексику, яка була повністю відсутня в дотеперішніх тлумачних словниках української мови. Натомість, він повністю позбавлений маловживаних, діалектних та застарілих слів. Порівняно із попередніми тлумачними словниками дане видання має дві принципові відмінності в побудові словникової статті. Перша відмінність полягає в тому, що спеціально виділено синоніми, які раніше подавалися у складі тлумачення й часто не вирізнялися користувачами словника. Окрім того, синоніми супроводжуються позначками різноманітного типу (стилістичними, оціночними тощо), це значно підвищує ефективність їхнього використання. Друга відмінність полягає в тому, що значна кількість слів іншомовного походження супроводжується етимологічними довідками, в яких зазначається з якої мови запозичено дане слово. Досі таку інформацію можна було одержати або з етимологічного словника, або із словника іншомовних слів. Таким чином, до рук читача потрапляє словник універсального призначення, який може використовуватися і як довідкове видання, і як книга для читання й посібник для активного засвоєння сучасної української мови. Усі словникові статті подано в доступному, проте не спрощеному вигляді. Вони містять інформацію, яка стосується не лише значень слів, але й орфоепічних та морфологічних норм. Словник призначений для різних категорій читачів як україномовних, так і російськомовних. Але найбільше він придасться учням і студентам, які прагнуть поглибити знання української мови, а також іноземцям, які вивчають українську мову. Нинішнє видання опрацьоване на основі «Словника української мови» в 11 т:, а також лексичної комп'ютерної бази даних, створеної автором.



Кл.слова:
літературна мова -- українська мова -- дефініція

   Тип видання:   монографія   
2.

Івченко, Л. В.
Реконструкція нотної колекції графа О. К. Розумовського за каталогами XVIII сторіччя [Електронний ресурс] / Л. В. Івченко. - К. : Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського, 2004. - 646 с.

  Текст у форматі PDF 115.12 Мб




Кл.слова:
музикознавство -- інструментальна музика

   Тип видання:   довідник   
3.

Івченко, Андрій Сергійович.
Міста України [Електронний ресурс] : довідник / Андрій Івченко. - К. : Картографія, 1999. - 136 с.. - (Україна на межі тисячоліть)

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Довідник містить понад 10 000 абсолютних, відносних та порівняних статистичних і історичних характеристик усіх сучасних міст України. Наведена інформація щодо адміністративного підпорядкування, площі, чисельності населення міст і його густоти, зміни чисельності за останні 100 років і за час існування незалежної України, історії заснування і надання статусу міста, зміни назв міст. Окремий розділ довідника присвячено найчисельнішим і найменшим за чисельністю, найбільшим і найменшим за площею містам України.



Кл.слова:
місто -- населення -- урбаністика -- топоніміка

   Тип видання:   довідник   
Категорія: Релігія   
4.

Івченко, Андрій Сергійович.
Найвидатніші храми України [Електронний ресурс] / А. С. Івченко. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2010. - 224 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга пропонує цікаві й захопливі оповіді про найславетніші й найкрасивіші храми в Україні. Деякі з цих об`єктів занесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви дізнаєтеся про історію створення 100 храмів, їх засновників, архітекторів, художників. Детально описується значення цих витворів людського генія в історії регіону. Унікальні оповіді й відомості супроводжуються кольоровими фотографіями храмів — як зовнішнього вигляду, так і оздоблення всередині. На вас чекає незабутня мандрівка Софійським собором у Києві, собором Святого Юра у Львові, караїмськими кенафами у Євпаторії, Почаївською Лаврою. А ще ви побачите Велику ханську мечеть у Бахчисараї, Успенський собор старообрядців у Білій Криниці і багато інших неповторних у своїй красі та величі храмів.



Кл.слова:
храм -- церква -- собор -- котел

   Тип видання:   довідник   
5.

Івченко, Андрій.
Містечка України [Електронний ресурс] : довідник / А. Івченко. - К. : Картографія, 2000. - 184 с.. - (Україна на межі тисячоліть)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Довідник містить понад 13000 абсолютних, відносних і порівняльних статистичних та історичних характеристик усіх сучасних містечок (селищ міського типу) України. Наведена інформація щодо адміністративного підпорядкування, чисельності населення містечок і її густоти, зміни чисельності за останні 40 років і за час існування незалежної України, історії заснування і надання магдебурзького права або статусу містечка, зміни назв містечок. Окремий розділ довідника присвячено найчисельнішим і найменшим за чисельністю, найдавнішим і наймолодшим (за часом заснування або надання відповідного статусу) містечкам України.



Кл.слова:
топографія -- топоніміка -- урбаністика -- демографія -- адміністративно-територіальний устрій

   Тип видання:   монографія   
6.


Актуальні проблеми удосконалення системи протидії митним правопорушенням [Електронний ресурс] : монографія. Том 118. Серія «Податкова та митна справа в Україні» / С. Н. Ольга [и др.] ; Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Мельник А.А., 2018. - 194 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.64 Мб


Монографія присвячена питанням функціонування системи протидії митним правопорушенням, конкретизує напрями удосконалення даної системи та містить практичні рекомендації щодо їх реалізації, розкриває наукові та практичні підходи до посилення ролі ДФС України у процесі протидії митним правопорушенням.

Матеріали, включені до монографії, можуть бути корисними як для працівників підрозділів Державної фіскальної служби України, діяльність яких спрямована на запобігання та протидію митним правопорушенням, інших посадових осіб апарату Державної фіскальної служби України та її територіальних органів, так і для науковців, викладачів, аспірантів, студентів навчальних закладів.



Кл.слова:
порушенням митних правил -- митний контроль -- протидії порушенням
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського