Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (12)Реферативна база даних (52)Книжкові видання та компакт-диски (27)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=БЕЛЕТРИСТИК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 45
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   художня література   
1.

Гийота, Пьер.
Эшби [Електронний ресурс] / Пьер Гийота. - Тверь : Kolonna Publications, 2006. - 264 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Я написал пролог к "Эшби" в Алжире, за несколько дней до моего ареста. "Эшби" для меня - это книга компромисса, умиротворения, прощания с тем, что было для меня тогда самым "чистым", самым "нормальным" в моей жизни, прощания с традиционной литературой, с очарованием англо-саксонской романтики, с ее тайнами, оторванностью от реальности, изяществом и надуманностью. Но под этой игрой в примирение с тем, что я считал тогда самым лучшим, уже прорастал и готов был выплеснуться мощный бунт "Могилы для 500000 солдат", подпитывавшийся тем, что очень долго скрывалось во мне, во всем том диком и "взрослом", в чем я не решался признаться даже самому себе, в этой грубой варварской красоте, таившейся в глубине моего прошлого.



Кл.слова:
література -- белетристика

   Тип видання:   художня література   
2.

Чех, Артем.
Цього ви не знайдете в Яндексі [Електронний ресурс] / А. Чех. - Х. : Фоліо, 2007. - 220 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Почну з того, що це не роман. Та навіть і не збірка новел. Це не оповідання і не поезія. Це — текст. У «Процесі» Славоміра Мрожека був такий собі письменник-дивак, який писав прозу, однак його твори були закороткі для роману й задовгі для оповідання. Проза поетична, із сатиричною жил кою. Воно? Я не знаю. У будь-якому випадку, я назвав цей текст «Цього ви не знайдете в Яндексі». Перед тим, як писати передмову, я дав ще глевку текстову масу своєму колєзі, щоб той прочитав і висловив свою думку. «Він незавершений, він нагадує кілька початків декількох романів, у яких немає розв’язки, а є ли ше зачин. Це текст суто для своїх», — сказав мій колєга... Я над цим не замислювався, але, можливо, це якраз те, що мені потрібно? Спочатку в мене з’явився задум зробити цей текст як збірку новелок про людей, які, в принципі, не мали війти в історію, про долі цих людей, сплетіння доль. Ці новелки мали переплітатися, а остання мала бути підсумком усього тексту. Але, тільки-но я розпочав роботу, у мене виникло інше бажання — зробити брудний текст, такий собі напівлітературний вінегрет, ва ріаційний текст, експромт. Такий би я написав у метро або на парах. Він примітивний, він нерозумний, у ньому я щиро не побоявся здатися смішним. Це мій текст, текст мого життя. Це спроба літературного опису моєї сім’ї, моїх колєг, друзів, знайомих, історій із дитинства, це власні роздуми, погляди, висновки, які, в принципі, кожен може зробити для себе сам. Усі персонажі невигадані (вигадані лише імена), вони дійс но живуть і жили, усі події справді відбувалися. Не обійшлось, звичайно, без художніх прикрас, але ж без них цей текст був би лише стенографічним відтворенням подій.



Кл.слова:
белетристика -- сучасна проза

   Тип видання:   художня література   
3.

Антипович, Тарас.
Хронос: історія одного винаходу [Електронний ресурс] : роман / Т. Антипович. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2011. - 200 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


«Хронос» - футурологічний роман з винятково ефектним сюжетом і прискіпливо-болісним поглядом на світ найновіших технологій та одвічних людських спокус. Події роману беруть початок 2040 року, коли новий науковий винахід кардинально змінює долі людей. За образом космополітичного суспільства у новій книзі цього надзвичайно обдарованого молодого письменника проступає віртуозна проекція на сучасну Україну.



Кл.слова:
белетристика -- футурологія -- українська література

   Тип видання:   художня література   
4.

Бюргер, Готфрид Август.
Удивительные путешествия на суше и на море, военные походы и веселые приключения Барона фон Мюнхгаузена, о которых он обычно рассказывает за бутылкой в кругу своих друзей [Електронний ресурс] / Г. А. Бюргер, Р. Э. Распе. - М. : Наука, 1985. - 384 с.. - (Литературные памятники)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В 1786 году немецкий барон Иероним Карл Фридрих фон Мюнхгаузен в ярости приказал слугам закрыть двери дома и никого не пускать. Дело в том, что от желающих попасть в его родовое имение просто не стало отбоя. За год до этого в Лондоне анонимный автор выпустил "Рассказы барона Мюнхгаузена о его необычных путешествиях и походах в России". Англичане быстро выяснили имя писателя. Им оказался немецкий эмигрант Рудольф Эрих Распе. Сбежав от судебного разбирательства в Англию, Распе создал настоящий бестселлер. Только за год его книга о Мюнхгаузене была издана четыре раза! В следующем году книга о бароне вышла и на немецком языке. На ее титульном листе значилось: "Готфрид Август Бюргер. Удивительные путешествия на воде и на суше, походы и веселые приключения барона Мюнхгаузена, как он сам их за бутылкой вина имеет обыкновение рассказывать". Настоящий Мюнхгаузен так и не узнал имени автора английского издания, зато угрожал подать в суд на немецкого писателя Бюргера. А как разгневался бы барон, узнав, что за следующие двести лет в разных странах вышло около 600 книг с продолжением его приключений.



Кл.слова:
белетристика -- фантастика

   Тип видання:   художня література   
5.

Гончар, Олесь.
Твори [Електронний ресурс] : в 7 т. / О. Гончар. - К. : Дніпро, 1987-1988

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : Фронтові поезії. Прапороносці. Новели. - 1987. - 556 с.

Т. 2 : Таврія. Перекоп. - 1987. - 724 с.

Т. 3 : Земля гуде. Партизанська іскра. Микита Братусь. Щоб світився вогник. Оповідання з циклу "Південь". - 1987. - 562 с.

Т. 4 : Людина і зброя. Циклон. - 1987. - 596 с.

Т. 5 : Тронка. Бригантина. - 1988. - 496 с.

Т. 6 : Берег любові. Оповідання. Статті. - 1988. - 708 с.

Т. 7 : Собор. Твоя зоря. - 1988. - 660 с.


Є в літературі імена, без яких годі уявити саму літературу. От і нам, сучасникам Олеся Гончара, неможливо уявити собі буття нашої рідної культури без його обов'язкового теплоносного імені. Так провесінь лісову не можливо уявити собі без пролісків, без нурту березових соків, так жнивну пору годі бачити без тугого колихання колосків, без їх солодкого музичного шемрання, так шалена гроза і грозою не стане, доки не впережиться вогняним поясом шовкової блискавки. А що наша сучасна література, а коли чесніше казати, то вся сучасна українська культура щільно вперезана його неповторним тугим шовковим іменем, то в цьому твердженні буде всього-на-всього правда.



Кл.слова:
українська література -- белетристика -- новелістика

   Тип видання:   методичний посібник   
6.

Коцюбинський, М. М.
Тіні забутих предків [Електронний ресурс] / М. М. Коцюбинський. - [Б. м. : б. в.]. - 84 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
белетристика -- міфологія

   Тип видання:   художня література   
7.
 


Бабель, Исаак Эммануилович.
Собрание сочинений [Електронний ресурс] : в 4 т. / И. Э. Бабель. - М. : Время, 2005

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : Одесские рассказы. - 2005. - 846 с.

Т. 2 : Конармия. - 2005. - 603 с.

Т. 3 : Рассказы, сценарии, публицистика. - 2005. - 765 с.


Данное издание — самое полное собрание сочинений Исаака Бабеля. В него вошли практически вся известная на сегодняшний день проза, драматургия, киносценарии, публицистика писателя и большой корпус писем. Все бабелевские тексты сопровождаются комментариями.



Кл.слова:
белетристика -- публіцистика

   Тип видання:   художня література   
8.
 


Моравіа, Альберто.
Римські оповідання [Електронний ресурс] / А. Моравіа. - К. : Дніпро, 1974. - 241 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У «Римських оповіданнях» - повоєнна Італія. Розповідь йде від першої особи, зазвичай, це простий хлопець із тих, хто водить таксі, стоїть за прилавком, миє посуд у ресторані, вештається у пошуках роботи, може з відчаю стати злодюжкою, а якщо пощастить, влаштується у кіно на роль гангстера. Життєва достовірність і ліризм «Римських оповідань» наближає їх до неореалізму, однак, на відміну від неореалістів, Моравіа ніколи не розвиває теми солідарності простих людей, вони в нього роз'єднані, самотні. Майже трагічно звучить цей мотив роз'єднаності в оповіданні «Ромул і Рем»: двоє колишніх друзів із Опору після війни стають майже жебраками, і один із них, усвідомлюючи свій ганебний вчинок, грабує іншого. Немовби нічого не змінилося з того часу, коли Ромул убив свого брата Рема, а пізніше заснував місто Рим. Трагічне в оповіданнях Моравіа сусідить із комічним.



Кл.слова:
італійська література -- белетристика

   Тип видання:   художня література   
9.

Хемінгуей, Ернест.
Прощавай, зброє. Старий і море. Оповідання [Електронний ресурс] : пер. з англ. / Е. Хемінгуей. - К. : Дніпро, 1974. - 572 с.. - (Вершини світового письменства ; т. 17)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


До однотомника ввійшли вибрані твори, написані в 1925—1952 роках — у період найбільшої творчої активності Хемінгуея. Роман «Прощавай, зброє» побачив світ у 1929 році, коли його автор був уж е визваним письменником і мав у своєму доробку кілька книжок, зокрема збірники оповідань «За нашої доби» (1925), «Чоловіки без жінок» (1927) та роман «І сходить сонце» («Фієста»), опублікований у 1926 році. «Прощавай, зброє», поряд з пізнішим романом «По кому б’є дзвін» (1940), справедливо вважається одним з найвищих досягнень Хемінгуея-романіста. Готуючи роман до перевидання в 1948 році, після другої світової війни, автор написав до нього передмову, в якій наголосив на антивоєнному спрямуванні твору. Повість «Старий і море» (1952) — останній значний твір Хемінгуея, опублікований за його життя. Повість викликала величезний іптерес: лише за два дні було продано понад п’ять мільйонів примірників журналу «Лайф», у якому ї ї вперше надруковано. У 1953 році Хемінгуею присуджено найвищу літературну премію США — премію Пуліцера, а в 1954-му — Нобелівську премію. Оповідання, включені до однотомника, взято із збірників «Чоловіки без'жінок» (1927), «Переможець не бере нічого» (1933) і «П’ята колона» та перші сорок дев’ять оповідань» (1938). Деякі з них друкувалися перед тим у різних журналах, інші вперше побачили світ у згаданих збірниках. Оповідання «Картяр, черниця і радіо» , 571 та «Столиця світу» мали в журнальних варіантах інші назви: перше — «Дайте нам рецепт, лікарю», друге — «Роги бика». У першій публікації «Снігів Кіліманджаро» (журнал «Есквайр», серпень 1936) було вгадано відомого американського письменника Скотта Фіцджеральда і наведено початок одного з його оповідань; та, зважаючи на протест Фіцджеральда, з яким Хемінгуей приятелював, у подальших виданнях він замінив прізвище Фіцджеральда на вигадане ім’я Джуліан (див. стор. 563 нашого видання). Оповідання «Старий коло мосту», як свідчить сам автор у передмові до збірника «П’ята колона» та перші сорок дев’ять оповідань», передане телеграфом з Барселони в квітні 1938 року. Воно належить до циклу іспанських оповідань письменника, що друкувалися в 1938—1939 роках у періодиці («Викриття», «Метелик і танк», «Ніхто не вмирає!» та ін.). Проте Хемінгуей за життя не включав решти оповідань цього циклу до збірників, вважаючи їх ще не довершеними. Українською мовою роман «Пращавай, зброє» та повість «Старий і море» перекладено вперше. Оповідання друкувались у збірнику «Сніги Кіліманджаро» та інші новели» (К., «Дніпро», 1968).



Кл.слова:
американська література -- белетристика

   Тип видання:   художня література   
10.
 


Еко, Умберто.
Празький цвинтар [Електронний ресурс] / Умберто Еко. - Х. : Фоліо, 2010. - 201 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Що це, бульварний роман? Може й так, тим більше що й сам автор цього не заперечує. Адже в «Празькому цвинтарі» є змови, підземелля, повні трупів, кораблі, що злітають на повітря посеред виверження вулкана, вбиті абати, що воскресають кілька разів, нотаріуси з накладними бородами, сатанистки-істерички, які відправляють чорні меси, карбонарії й паризькі комунари, масони, фальшиві «Протоколи сіонських мудреців», і так далі й таке інше. Втім, у читача, що має гарну звичку думати, відразу ж виникає відчуття, що про все це він уже десь чув або читав. І це дійсно так. Крім капітана Симоніні, головного героя книжки, усі інші персонажі нового роману Умберто Еко існували насправді й робили саме те, що описане…



Кл.слова:
філософський роман -- італійська література -- белетристика

   Тип видання:   художня література   
Категорія:    
11.
 


Гоголь, Николай Васильевич.
Полное собрание сочинений [Електронний ресурс] : в 14 т. / Н. В. Гоголь. - М. ; Ленинград : Изд-во Академии наук СССР, 1937-1952

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : Вечера на хуторе близ Диканьки. - 1940. - 795 с.

Т. 2 : Миргород. - 1937. - 686 с.

Т. 3 : Повести. - 1938. - 863 с.

Т. 4 : Ревизор. - 1951. - 365 с.

Т. 5 : Женитьба. Драматические отрывки. - 1949. - 700 с.

Т. 6 : Мертвые души. Том 1. - 1951. - 620 с.

Т. 7 : Мертвые души. Том 2. - 1951. - 661 с.

Т. 8 : Статьи. - 1952. - 1252 с.

Т. 9 : Наброски, конспекты, планы. - 1952. - 1531 с.

Т. 10 : Письма 1820-1835. - 1940. - 1528 с.

Т. 10 : Письма 1836-1841. - 1952. - 1589 с.

Т. 12 : Письма 1842-1845. - 1952. - 3409 с.

Т. 13 : Письма 1846-1847. - 1952. - 2589 с.

Т. 14 : Письма 1848-1852. - 1952. - 2233 с.


В первый том входит сборник повестей и рассказов"Вечера на хуторе близ Диканьки", наполненный мистикой, комизмом, но главное — народным колоритом украинской деревни. Во второй том входит продолжение "Вечеров на хуторе близ Диканьки", сборник "Миргород", в который входят повести "Старосветские помещики", "Тарас Бульба", "Вий", "Повесть о том, как поссорился Иван Иванович с Иваном Никифоровичем". В третий том входят так называемые "Петербургские повести", среди которых "Нос", "Шинель", "Записки сумасшедшего", "Портрет", "Невский проспект" и др. В четвертый том входит пьеса "Ревизор" и тексты, непосредственно связанные с "Ревизором". В пятый том входит пьеса "Женитьба", а также драматические отрывки, отдельные сцены и черновые наброски. В настоящее издание входит первый том поэмы "Мертвые души", которая стала вершиной творчества Гоголя. В седьмом томе печатается сохранившаяся часть второго тома "Мертвых душ". Автограф пяти глав, найденный после смерти Гоголя С. П. Шевыревым, ныне хранится в Государственной библиотеке СССР им. В. И. Ленина в Москве. За окончательный текст принят последний слой этой рукописи. Также печатаются непосредственно связанные со второй частью "Мертвых душ" записные книжки Гоголя, которые содержат не только материалы к поэме, но также черновые наброски к ней. В восьмом томе Полного собрания сочинений Н. В. Гоголя печатаются его критические и публицистические статьи, относящиеся к двум различным периодам жизни и творчества Гоголя. Значительная их часть приходится на годы 1831–1836, другая часть падает на последние годы жизни писателя, 1845–1850. Впромежутке между этими периодами Гоголь написаллишь одну небольшую рецензию на альманах «Утренняя заря» на 1842 год, напечатанную в «Москвитянине» 1842 г. со значительными дополнениями М. П. Погодина.В девятый том входят стихотворения Гоголя, различные его мелкие отрывки и черновые наброски, материалы Гоголя по русской и всеобщей истории, русскому языку, географии, этнографии и фольклору, а также записные книжки (кроме двух записных книжек, опубликованных в VII т. академического издания как материал к работе Гоголя над Мертвыми душами»). В десятом томе Полного собрания сочинений публи куются письма Гоголя 1820–1835 годов. В одиннадцатом томе Полного собрания сочинений публикуются письма Гоголя 1836–1841 годов. В состав двенадцатого тома Полного собрания сочинений Гоголя входят письма 1842–1845 годов. Восемь писем и записок публикуются впервые. Особенно стью настоящего тома, по сравнению с предыдущими двумя томами писем, является то, что в него включены дошедшие до нас черновые редакции ряда писем Гоголя второй половины 1842 г. В тринадцатом томе Полного собрания сочинений публикуются письма Гоголя 1846–1847 годов. Четырнадцатый том содержит письма Гоголя за 1848–1852 гг. В конце тома (см. «Дополнения») дается несколько писем разных лет, пропущенных по недосмотру в предыдущих томах настоящего издания и черновые редакции к текстам первого тома.



Кл.слова:
белетристика -- драматургія -- класична література

   Тип видання:   художня література   
12.
 


Іванченко, Раїса.
Отрута для княгині [Електронний ресурс] / Раїса Іванченко. - К. : Спалах, 1995

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Кн. 1 : Віщий Олег. - 1995. - 150 с.

Кн. 2 : Княгиня Ольга. - 1995. - 464 с.




Кл.слова:
історичний роман -- белетристика

   Тип видання:   художня література   
13.

Дереш, Любко.
Остання любов Асури Махараджа [Електронний ресурс] / Любко Дереш. - К. : Нора-Друк, 2013. - 226 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


"Остання любов Асури Махараджа" — алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш нижніх світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в самому серці Нью-Йорка. Протистояння напівбогів і демонів, демонстрації на Уолл-стріт і харизматичні проповідники, метафізичні запитання і смачні історії з лівообертальних світів (толерантна назва пекельних планет) — все це у новому романі Любка Дереша про любов, від якої тане серце.



Кл.слова:
белетристика -- містика -- українська література

   Тип видання:   художня література   
14.

Ионеско, Эжен.
Орифламма [Електронний ресурс] / Э. Ионеско. - М. : Носорог, 1991. - [395] p

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
белетристика -- сучасна література

   Тип видання:   художня література   
15.

Набоков, Володимир Володимирович.
Оригінал Лаури (насолода вмирати) [Електронний ресурс] : пер. з англ. / В. В. Набоков. - Х. : Фоліо, 2009. - 318 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Перед смертю Володимир Набоков (1899 — 1977) заповів знищити 138 каталожних карток, що складали чернетку його незавершеного роману «Оригінал Лаури», який він писав протягом усього свого життя. Тридцять років син письменника, Дмитро Набоков, єдиний спадкоємець видатного російською романіста, вагався: виконати останню волю батька чи зробити все, щоб цей твір побачив світ. Нарешті він прийняв рішення опублікувати «Оригінал Лаури». І тепер читачі вперше мають унікальну можливість на власні очі побачити картки, написані рукою Володимира Набокова, а також познайомитися з українським перекладом цього «роману із ключем, де ключ утрачено назавжди»...



Кл.слова:
белетристика -- американська література

   Тип видання:   художня література   
16.

Мартович, Л.
Народна ноша [Електронний ресурс] / Л. Мартович. - Л. ; К. : Новітня бібліотека, 1918. - 60 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
українська література -- белетристика

   Тип видання:   художня література   
17.

Мальро, Андре.
Надія [Електронний ресурс] : роман : пер. з фр. / А. Мальро. - К. : Молодь, 1986. - 352 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У центрі роману - образ революціонера, що долає індивідуалізм та самотність і знаходить сенс життя у боротьбі за народне щастя.



Кл.слова:
белетристика -- французька література

   Тип видання:   художня література   
18.

Дереш, Любко.
Миротворець [Електронний ресурс] : повісті та оповідання / Любко Дереш. - Л. : Кальварія, 2013. - 196 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Нова книжка молодого українського письменника складається з двох повістей та оповідання. Перед нами постає зовсім несподіваний і трохи загадковий Любко Дереш. . Так, це дуже дивна історія, сумна та загадкова… Вона не має ані свідків, ані спостерігачів, але ж звідкись ми її знаємо. Що насправді спричинило дивовижне перетворення молодого аспіранта Віденського університету, лінґвіста, безтурботного молодика Стефана Лянґе, що занурило його у чужу долю, піднесло аж до самого Бога, а відтоді призвело до його кінця чи-то початку? «…Сім, шість, п’ять…» — зворотний відлік. За якусь мить світ розколеться на до й після. І тієї ж самої миті, після грандіозного спалаху, на який так довго чекала купка науковців і військових, розколеться навпіл світогляд Роберта Оппенгеймера — творця та руйнівника. Хто він — містер Оппенгеймер? Геніальний науковець? Філософ-спостерігач? Миротворець чи той, що несе смерть? Що в нього було? Та все, що потрібно віндсерферові, — вітер, ідеальні хвилі на Акабській затоці, невблаганне єгипетське сонце та черговий косяк, що забезпечить неперевершений кайф, ну й, звісна річ, дошка й вітрила. Тож що трапилося, друже, звідки з’явився той внутрішній голос із його прямими запитаннями, що, здається, йде з самого серця? І ось тут з’являється страх, а з ним боягузливе бажання втекти. Тримайся, герою, якщо ти дійсно герой… Може, саме час зустрітись із собою, справжнім собою у власному серці.



Кл.слова:
белетристика -- містика -- українська література

   Тип видання:   художня література   
19.
 


Берджес, Ентоні.
Механічний апельсин [Електронний ресурс] : пер. з англ. / Е. Берджес. - Л. : Кальварія, 2003. - [192] с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Після появи однойменного фільму відомого американського режисера Стенлі Кубріка, "Механічний апельсин" Ентоні Берджеса став світовим бестселером. Іронічний Берджес так прокоментував цю подію: "Тривалий час, протягом довгих років ця книжка не належала до бестселерів, але невідворотно стала моїм найвідомішим твором, і це мене дратує. З-поміж інших тридцяти книжок, якія написав, переважно знають тільки цю одну".



Кл.слова:
белетристика -- антиутопія -- підліткове насильство

   Тип видання:   художня література   
20.

Селінджер, Джером Девід.
Ловець у житі [Електронний ресурс] : роман : пер. з англ. / Дж. Д. Селінджер. - Х. : Фоліо, 2010. - 320 с.. - (Карта світу)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Хто він, Голден Колфілд? Бунтар? Ні. Філософ, який дав світові якесь нове вчення? Ні. Супермен, який урятував людство від страшенної небезпеки? Ні. Він просто 17-річний хлопчина, який утік зі школи. Він бачить світ та суспільство такими, якими вони є насправді. І тому з тих пір, коли вперше був опублікований роман Джерома Д. Селінджера «Ловець у житі», Голден Колфілд є героєм для багатьох поколінь молоді, яка не хоче жити в рамках, що ставлять дорослі...



Кл.слова:
американська література -- белетристика
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського