Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (15)Автореферати дисертацій (576)Реферативна база даних (4741)Книжкові видання та компакт-диски (522)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>K=БЮДЖЕТНІ$<.>+<.>K=ІНСТРУМЕНТИ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 40
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Клімова, С. М.
Юридична відповідальність за корупційні правопорушення [Електронний ресурс] : навчальний посібник / С. М. Клімова, Т. В. Ковальова, М. О. Тучак. - Х. : Видавництво ХарРІ НАДУ "Магістр", 2012. - 260 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У посібнику розглянуто питання юридичної відповідальності за вчинення корупційних діянь. Розкрито такі теми, як загальна характеристика юридичної відповідальності за вчинення корупційних діянь, адміністративна, дисциплінарна, цивільно-правова відповідальність за корупційні правопорушення, порядок проведення службового розслідування, кваліфікація та склад злочинів, пов'язаних з корупцією, допоміжні інструменти протидії корупції. Для слухачів курсів підвищення кваліфікації кадрів, а також державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, які займаються даною проблематикою



Кл.слова:
юридична відповідальність -- корупційні правопорушення

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.
 


Шоллар, Ф.
Школа игры на валторне [Електронний ресурс] / Ф. Шоллар. - М. : Музыка, 1991. - 144 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Школа предназначена для начального обучения игре на валторне. Она состоит из методических указаний и четырнадцати разделов включая раздел об устройстве инструмента и ухода за ним). Содержащий материал постепенно усложняется и направленый на последовательное развитие навыков игры на валторне.



Кл.слова:
музика -- мистецтво -- звук -- духові інструменти

   Тип видання:   довідник   
3.

Андрєєва, О. Ф.
Ударні інструменти сучасного симфонічного оркестру [Електронний ресурс] / О. Ф. Андрєєва. - К. : Музична Україна, 1985. - 72 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У довіднику подано відомості про ударних інструментах, широко використовуються в сучасній симфонічної та камерно-інструментальної музики. Крім того, показані розміщення та нотація інструментів в партитурі у вигляді своєрідним таблиць, а також дано короткий опис кожного з них.



Кл.слова:
барабан -- ксилофон -- гонг -- кастаньєти

   Тип видання:   монографія   
4.


Трансформація акцизної політики України [Електронний ресурс] : монографія / Національний університет державної податкової служби України ; за заг. ред. В. І. Коротуна. - Ірпінь : [б. в.], 2015. - 404 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 14.41 Мб


У монографії досліджено особливості формування та реалізації акцизної політики держави, її місця та ролі в системі державного регулювання економіки, приведено критерії оцінки ефективності реалізації фіскального та регулюючого потенціалу акцизного оподаткування. Визначено загальні світові тенденції розвитку акцизного оподаткування, а також виокремлено особливості оподаткування окремих сегментів ринку підакцизних товарів, які притаманні країнам з розвинутими та трансформаційними економіками, систематизовано та класифіковано застосовувані інструменти державного регулювання ринку підакцизних товарів. Виявлено проблеми в реалізації фіскального та регулюючого потенціалу акцизного оподаткування в Україні, зосереджено увагу на вразливих місцях механізму адміністрування акцизного податку; контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів в Україні. Обґрунтовано необхідність реалізації в Україні комплексу заходів трансформації акцизної політики на середньо- та довгострокову перспективу, що у сукупності дозволить підвищити фіскальну, економічну, екологічну та соціальну ефективність акцизного оподаткування, а також сприятиме зниженню рівня тінізації ринку підакцизних товарів, підвищить результативність здійснення державного контролюючого впливу на зазначеному ринку. Видання розраховане на науковців, спеціалістів, діяльність яких пов’язана з проблематикою формування та реалізації акцизної політики держави, викладачів, аспірантів та студентів.



Кл.слова:
оподаткування -- фіскальна політика -- підакцизні товари

   Тип видання:   навчальний посібник   
5.

Тертичка, Валерій.
Стратегічне управління [Електронний ресурс] : навчальний посібник / В. Тертичка. - Київ : К. І. С., 2015. - 171 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 1.55 Мб


У навчальному посібнику розглянуто теоретичні й практичні питання стратегічного управління, його сутність та переваги, основні інструменти реалізації стратегічних планів, особливості здійснення стратегічного управління в Україні на різних рівнях.



Кл.слова:
управління змінами -- PEST-аналіз -- SWOT-аналіз

   Тип видання:   монографія   
6.

Клімушин, Петро Сергійович.
Стратегії та механізми електронного урядування в інформаційному суспільстві [Електронний ресурс] : монографія / П. С. Клімушин ; Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. - Харків : Магістр, 2016. - 524 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.45 Мб


Запропоновано механізми розвитку інформаційного суспільства за домінантними складовими: інформаційно-телекомунікаційна інфраструктура суспільства, віртуальна спільнота та інтелектуальна власність. Визначено стратегії та механізми електронного урядування за складовими електронного уряду, електронної демократії та відкритого уряду в умовах становлення інформаційного суспільства. Запропоновано основні механізми довіри в інфраструктурі відкритих ключів: ізольований, кореневий, мережевий, шлюзовий, списком статусу сертифіката, списком сертифікатів та управління якістю сертифікатів. Визначено механізми розвитку дозвільної системи та надано практичні рекомендації з удосконалення інфраструктури взаємодії влади з бізнесом. Запропоновано структуру механізмів формування інформаційної культури публічних службовців, що включає правові, організаційні, технологічні, освітні, соціальні групи. Надано практичні рекомендації з удосконалення системи підготовки кадрів для забезпечення розвитку електронного уряду, електронної демократії та відкритого уряду. Обґрунтовано методологію розвитку інноваційно орієнтованого суспільства. Розглянуто інноваційні технології й механізми розвитку електронних комунікацій; структурні моделі організації систем електронного документообігу за компонентами сховища документів та їхніх карток, компонентами, що здійснюють ділові процеси системи; механізми управління правами електронних документів. Обґрунтовано найкращі світові моделі, практики та тенденції розвитку електронного урядування для застосування в Україні та надано моніторингові рейтингові оцінки електронного урядування в країні. Обґрунтовано методологію регламентації та надання електронних адміністративних послуг, запровадження електронних адміністративних регламентів та надано практичні рекомендації з удосконалення інфраструктури взаємодії влади з громадянами. Визначено інструменти та механізми забезпечення трансакційної взаємодії та надано практичні рекомендації з удосконалення регулювання систем електронних платежів та розвитку електронного бізнесу.



Кл.слова:
е-урядування -- е-документообіг -- адміністративна реформа -- кадрова політика

   Тип видання:   методичний посібник   
7.

Руденко, В. М.
Спеціальні інструментальні методи дослідження [Електронний ресурс] / В. М. Руденко ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”. Інженерно-технологічний інститут. - К. : [б. в.], 2010. - 36 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Головна відмінність людини від тварин – її прагнення до пізнання й перетворення природи. З’явившись один раз на певному етапі еволюції, ця слабка істота, що не мала ні крил, ні іклів, ні пазурів, ні смертоносного жала, ні густого шерстяного покриву – загалом, нічого з того арсеналу захисних засобів, яким володіли його більш “щасливі” сусіди, змогла не тільки вижити в жорстких умовах природного відбору, але й диктувати природі свої умови, активно перетворюючи навколишнє середовище. Активність мислення, що керується інстинктом самозбереження, за всіх часів змушувала людину винаходити все нові інструменти, будь то сокира, колесо або комп’ютер. Підкоряючи нові вершини пізнання, людина бачила перед собою усе ширші обрії, все сміливіші мрії вабили її, усе повнішими ставали її знання про світ. Тисячоліттями людина йшла по шляху пізнання, проникаючи усе далі в таємниці природи, і, мабуть, не буде кінця цьому шляху...



Кл.слова:
наукова діяльність -- технічне обладнання -- методологія науки

   Тип видання:   словник   
8.


Словник фінансово-правових термінів [Електронний ресурс] / відп. ред. Л. К. Воронова ; Державна Податкова служба України. - Київ : Алерта, 2011. - 558 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Словник підготовлено на основі визначень понять, що застосовуються в нормативно-правових актах чинного законодавства України. Видання містить тлумачення понад 500 найважливіших термінів і термінологічних словосполучень, що застосовуються у бюджетній, податковій та інших сферах фінансових відносин. Видання розраховане на працівників підприємств, установ і організацій, юристів, економістів, студентів вищих навчальних закладів, які вивчають фінансове право.



Кл.слова:
право -- право фінансове

   Тип видання:   словник   
9.


Словник обліково-економічних термінів [Електронний ресурс] : українська, англійська, болгарська, польська, російська / за ред. Ф.Ф. Бутинця, Т.Б. Тріфонова. - Житомир : ЖДТУ, 2004. - 384 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Словник в Україні видається вперше. Він є довідковим і систематизованим виданням, яке містить майже 1500 термінів, шо включають загальноекономічні та облікові поняття, терміни з міжнародної облікової практики; термінологію контролю, аудиту, аналізу, статистики, бухгалтерської експертизи, а також поняття, які враховують особливості обліку в різних галузях економічної діяльності. Словник буде корисним для студентів, які вивчають ділову іноземну мову, а також для магістрів, аспірантів для перекладу текстів з бухгалтерського обліку, контролю, аудиту, аналізу, економічної теорії п'ятьма мовами: українською, англійською, болгарською, польською і російською. Видання розраховане також на фахівців, які працюють на підприємствах з іноземними інвестиціями, у тому числі в малому бізнесі, державних органах управління, бюджетній сфері, в різних галузях економічної діяльності Знання термінів, наведених у словнику, підніме престиж професії бухгалтера, полегшить розуміння практичних проблем, допоможе розібратися у складній системі сучасних обліково-економічних понять.



Кл.слова:
ділова іноземна мова

   Тип видання:   монографія   
10.


Розвиток державних фінансів України в умовах глобалізації [Електронний ресурс] : колективна монографія / І. О. Луніна [та ін.] ; Національна академія наук України, Інститут економіки та прогнозування. - Київ : [б. в.], 2014. - 295 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.89 Мб


Досліджено теоретико-методичні проблеми аналізу та оцінки впливу зовнішніх та внутрішніх ризиків на стан державних фінансів в умовах глобалізації. Виявлено факто-ри, що несуть потенційну загрозу збільшення зобов’язань держави. Досліджено роль зовнішніх корпоративних позик як фактора ризику для боргової стійкості держави. Запропоновано інструментарій оцінки загроз для стабільності державних фінансів. Проаналізовано розподіл податкового навантаження на працю, капітал та кінцеве споживання в Україні з урахуванням впливу факторів глобального фінансового середо-вища, обґрунтовано пропозиції щодо забезпечення національної податкової системи надійними джерелами доходів. Досліджено інструменти державної підтримки підпри-ємств в умовах глобалізації. Визначено напрями реформування державної підтримки економіки України з урахуванням вимог СОТ та ЄС. Для спеціалістів з питань бюджетно-податкової політики, науковців, викладачів, аспірантів і студентів ВНЗ.



Кл.слова:
фіскальні ризики -- корпоративний борг -- податкові різниці -- бюджетні інструменти

   Тип видання:   монографія   
11.


Розвиток державних фінансів України в умовах глобалізації [Електронний ресурс] : колективна монографія / Національна академія наук України, Інститут економіки та прогнозування ; за ред. І. О. Луніної. - Київ : [б. в.], 2014. - 296 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.89 Мб


Досліджено теоретико-методичні проблеми аналізу та оцінки впливу зовнішніх та внутрішніх ризиків на стан державних фінансів в умовах глобалізації. Виявлено факто-ри, що несуть потенційну загрозу збільшення зобов’язань держави. Досліджено роль зовнішніх корпоративних позик як фактора ризику для боргової стійкості держави. Запропоновано інструментарій оцінки загроз для стабільності державних фінансів. Проаналізовано розподіл податкового навантаження на працю, капітал та кінцеве споживання в Україні з урахуванням впливу факторів глобального фінансового середо-вища, обґрунтовано пропозиції щодо забезпечення національної податкової системи надійними джерелами доходів. Досліджено інструменти державної підтримки підпри-ємств в умовах глобалізації. Визначено напрями реформування державної підтримки економіки України з урахуванням вимог СОТ та ЄС. Для спеціалістів з питань бюджетно-податкової політики, науковців, викладачів, аспірантів і студентів ВНЗ.



Кл.слова:
фіскальні ризики -- корпоративний борг -- трансфертне ціноутворення -- бюджетні надходження

   Тип видання:   аналітична доповідь   
12.


Ризики післякризового розвитку фінансового сектору України: джерела, оцінки, інструменти стабілізації [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Я. В. Белінська [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 72 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.38 Мб


Розглянуто розвиток фінансового сектору України у посткризовий період. Проаналізовано джерела та надано оцінки ризиків розвитку фінансового сектору України у період посилення глобальної нестабільності 2012 р. Визначено основні складники політики фінансової стабільності в частині запровадження макропруденційного підходу у фінансовій політиці, реформування системи фінансового регулювання, а також сформульовано пріоритетні напрями заходів мінімізації ризиків.



Кл.слова:
цінова динаміка -- фіскальна політика -- макропруденційний підхід

   Тип видання:   наукове видання   
13.


Промислова політика як ключовий інструмент стратегії розвитку [Електронний ресурс] : науково-аналітична доповідь / Л. В. Дейнеко [и др.] ; Національна академія наук України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2019. - 143 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.58 Мб


У науково-аналітичній доповіді акцентовано увагу на необхідності здійснення в державі виваженої промислової політики для модернізації вітчизняної промисловості та її розбудови відповідно до цілей українського суспільства. Запропоновано напрями посилення інституційної спроможності держави в ході імплементації промислової політики, що полягають у забезпеченні інституційної узгодженості, стратегічної співпраці між урядом, бізнесом та іншими групами суспільства, нівелюванні конфліктів та сприянні конкуренції. Діагностовано ситуацію на ключових промислових ринках та виявлено найбільш вразливі сегменти з точки зору критичного спаду виробництва, надмірної імпортозалежності, розриву взаємозв’язку виробництва певних товарів із внутрішнім попитом. Окреслено пріоритетні напрями структурної трансформації розвитку промисловості з урахуванням зростання ролі екологічного чинника та стимулювання екологічної модернізації небезпечних виробництв. Запропоновано низку інструментів – інституціональних, фінансових, екологічного управління – задля реалізації механізмів екологічної реадаптації економічного зростання, пов’язаного із розвитком промисловості. Запропоновано систему заходів з управління розвитком кадрового потенціалу, що в умовах трансформації промисловості має спиратися на механізми економічного саморозвитку, підвищення значущості освіти та управління знаннями, підвищення якості професійної освіти промислового спрямування, формування сучасної інноваційної екосистеми у промисловості. Обґрунтовано напрями посилення глобальних зв’язків у міжнародній торгівлі промисловими товарами та запропоновано механізми сприяння інтеграції України у глобальний ринок, у т.ч. досліджено інструменти технічного сприяння поширенню послуг вітчизняного промислового інжинірингу як в Україні, так і за кордоном.




   Тип видання:   монографія   
14.


Промисловість України перед викликами майбутнього: у пошуках відповідей та рішень [Електронний ресурс] : колективна монографія / Л. В. Дейнеко [и др.] ; Національна академія наук України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2022. - 346 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 6.51 Мб


Досліджено виклики майбутнього для промислового розвитку України, що формуються під впливом політичних, екологічних та соціально-економічних трансформацій глобального і локального характеру і впливатимуть на його траєкторію. За найбільш впливовими викликами майбутнього проаналізовано поточні та прогнозовані глобальні тренди, новітні економіко-технологічні та політичні рішення та зміни до чинного законодавства, що стосуються розвитку промислового сектора в Україні та в країнах її глобального партнерства, зокрема Європейського Союзу. Представлено інструменти державної політики та рекомендації для промислового бізнесу для запобігання негативним проявам глобальних та локальних викликів й отримання переваг із можливостей, що ними створюються.

Для науковців, державних службовців, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей вищих і середніх спеціальних навчальних закладів.




   Тип видання:   монографія   
15.

Базилевич, В. Д.
Природні монополії [Електронний ресурс] / В. Д. Базилевич, Г. М. Филюк. - Київ : Знання, 2006. - 367 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії проаналізовано природні монополії, причини їх виникнення та особливості функціонування в економічному просторі. Розкрито специфіку їх діяльності в Україні в період трансформації економічного устрою. На основі дослідження світової економічної думки, досвіду країн з розвинутою та перехідною економікою охарактеризовано основні завдання, методи та інструменти державного впливу на природні монополії. Обґрунтовані рекомендації, спрямовані на підвищення ефективності державного регулювання природних монополій в Україні. Розраховано на працівників органів державної влади, бізнесменів, науковців, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться проблемами механізму господарювання в ринковому середовищі.



Кл.слова:
монополізм -- державне регулювання -- енергетика

   Тип видання:   аналітична доповідь   
16.


Пріоритети інвестиційної політики в контексті модернізації економіки України [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / А. П. Павлюк [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 80 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.35 Мб


Проаналізовано особливості й тенденції інвестиційної діяльності в Україні в контексті модернізаційних завдань, чинники і ризики для подальшого розвитку інвестиційних процесів. Зроблено спробу сформулювати основні пріоритети інвестиційної політики та запропонувати дієві інструменти, здатні забезпечити максимальну мобілізацію внутрішніх інвестиційних ресурсів та залучення іноземних інвестицій.



Кл.слова:
інвестиційна привабливість -- державно-приватне партнерство -- податкові пільги

   Тип видання:   навчальний посібник   
17.

Дзюбик, С. Д.
Основи економічної теорії [Електронний ресурс] : навч. посіб. / С. Д. Дзюбик. - К. : Знання, 2006. - 481 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Розглядаються найважливіші закони і категорії економічної теорії, зокрема дія законів попиту і пропозиції в умовах індивідуального, ринкового і загальнонаціонального обміну, організація ринкової економіки, ринковий механізм регулювання соціально-економічних відносин, сучасні підходи до управління людськими і матеріальними ресурсами, роль держави та основні інструменти управління економічними процесами. Посібник устаткований необхідними таблицями, рисунками, графіками, питаннями для самоконтролю засвоєних знань. Найважливіша перевага посібника — поєднання глибокого змісту із лаконічністю і доступністю викладу матеріалу. Матеріали посібника апробовані авторами в курсах лекцій, прочитаних слухачам Національної академії державного управління при Президентові України, студентам Львівського національного університету імені Івана Франка, ряду інших навчальних закладів.



Кл.слова:
закон попиту -- закон пропозиції -- ринкова економіка

   Тип видання:   аналітична доповідь   
18.


Організаційно-економічні інструменти державної аграрної політики в Україні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / В. М. Русан, О. В. Собкевич, А. Д. Юрченко ; Національний Інститут Стратегічних Досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.31 Мб


Розглянуто організаційно-економічні аспекти державного управління в аграрній сфері, питання державної підтримки сільськогосподарського виробництва, перспективи розвитку агропромислового виробництва на кооперативних і кластерних засадах. Визначено стратегічні напрями сучасної державної аграрної політики України.



Кл.слова:
агропромислове виробництво -- кооперативи -- кластерні об'єднання

   Тип видання:   методичний посібник   
19.


Опорні конспекти з дисципліни „Психодіагностика” [Електронний ресурс] / уклад. О. Б. Мельничук ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2010. - 27 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Основні поняття: діагностика, психодіагностика, діагностичне обстеження, диференційно-діагностичне дослідження, ситуація клієнта, ситуація експертизи, П-методики, О-методики, сертифіковані методики. Термін „психодіагностика” (від грец. рsyche- душа та diagnostikos – здатний розпізнавати) введений в 1921 р. Г.Роршахом. Поняття психодіагностики і до нині має різні тлумачення. Узагальнено її можна визначити так: Психодіагностика – галузь психологічної науки, що розробляє теорію, принципи та інструменти оцінки та виміру індивідуально-психологічних особливостей особистості (Л.Ф.Бурлачук). Сучасна психодіагностика – це і теоретична дисципліна, що розглядає закономірності визначення психодіагностичних суджень та правила постановки психологічного діагнозу і сфера практичної діяльності психолога. Загальна психодіагностика пов”язана з загальною, соціальною, диференціальною психологією; часткова – медичною, віковою, консультативною, військовою, спорту, праці, юридичною тощо.



Кл.слова:
психіатричне обстеження -- соціальна психологія

   Тип видання:   монографія   
20.


Нові теоретичні засади технології виробництва сімейств програмних систем у контексті генерувального програмування [Електронний ресурс] : монографія / К. М. Лавріщева [та ін.] ; Національна академія наук України, Інститут програмних систем. - К. : [б. в.], 2011. - 277 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія містить змістовний науковий виклад нових теоретичних засад технології розроблення сімейств програмних систем (СПС) у генерувальному програмуванні (ГП). Визначено нову методологію виготовлення СПС з готових програмних ресурсів (модулів, компонентів повторного використання – КПВ і програм) з використанням засобів ГП; теорію компонентного програмування; засоби моделювання членів СПС предметно-орієнтованими мовами DSL (Domain Specific Language), нові моделі (взаємодії, варіабельності і життєздатності) СПС; нові проектні рішення щодо технології тестування з оцінюванням різних показників якості, розміру і вартості продукту СПС. Наведені формальні засоби специфікації компонентів та КПВ, як головних будівельних об’єктів в СПС, що накопичуються у репозиторії ГП для їх застосування методом збирання з них СПС. Розроблено нові засоби й інструменти тестування й оцінювання якісних та інших показників створених СПС. Запропоновано загальну структуру інструментально-технологічного комплексу підтримки інтегрованої технології виробництва окремих компонентів ПС у середовищі VS.Net, CORBA, Java, до якої включено набір технологій розробки КПВ, обслуговування КПВ у репозиторії, моделювання мовою DSL, взаємодії з різними середовищами, збирання різномовних КПВ у СПС, тестування, оцінювання тощо. Деякі результати оригінальні, не мають прототипу. В монографії подано результати досліджень, проведених у відділі ―Програмна інженерія― за фундаментальними проектами ІІІ–1–07 ―Розробка теоретичного фундаменту генерувального програмування та інструментальних засобів його підтримки‖ (2007–2011) та попереднього проекту ―Розробка теоретичних основ та методологічних засад компонентного програмування‖ (2002–2006).



Кл.слова:
програмна інженерія -- СПС
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського