Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (6)Автореферати дисертацій (925)Реферативна база даних (5240)Книжкові видання та компакт-диски (244)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>K=ВІДОБРАЖЕННЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 47
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   монографія   
1.


Облік і контроль кругообороту капіталу [Електронний ресурс] : монографія / С. В. Бардаш, Т. Г. Камінська ; Київський кооперативний інститут бізнесу і права. - Київ : Видавництво «Компрінт», 2019. - 386 с.

  Текст у форматі PDF 2.91 Мб


Монографія присвячена дослідженню наукових проблем інформаційно-аналітичного забезпечення управління капіталом та його кругооборотом. На основі систематизації наукових знань про сутність, значення, види, форми капіталу, а також особливості його кругообороту, удосконалена система знань та розроблено рекомендації щодо його оцінки, відображення в обліку, а також внутрішнього контролю на підприємстві.

Видання призначене для докторантів, аспірантів, магістрів, наукових співробітників, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, які досліджують проблеми обліку та внутрішнього контролю капіталу.



Кл.слова:
капітал -- кругооборот капіталу -- бухгалтерський облік

      
2.


Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті [Електронний ресурс] : матеріали ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, 29 вересня 2017 року ; Міністерство освіти і науки України, Київський університет імені Бориса Грінченка / Міністерство освіти і науки України, Київський університет імені Бориса Грінченка. - Київ : [б. в.], 2018. - 165 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Видання вміщує доповіді та виступи учасників ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, що представляють вищі навчальні заклади Києва, Рівного, Умані, Харкова, Чернівців, Республіки Білорусь. У матеріалах збірника розкрито бачення ролі бібліотек і книг у цифровому медіасвіті, подано кращий досвід українських та зарубіжних бібліотечних установ. Окремо закцентовано увагу на питаннях створення і використання інформаційних ресурсів та інших аспектах інформаційної справи. Своє відображення у збірнику знайшли напрями розвитку, проблеми та підсумки з актуальних питань книгознавства, видавничої справи та книгорозповсюдження.



Кл.слова:
бібліотекознавство і бібліографознавство -- інформаційна справа -- поліграфія -- видавнича справа і книгорозповсюдження

   Тип видання:   науково-технічна конференція   
Категорія: Науки про Землю   
3.


Новітні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу [Електронний ресурс] : матеріали науково-технічної конференції (24-25 квітня 2018 року) ; Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Міністерство екології та природних ресурсів України / Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Міністерство екології та природних ресурсів України. - Київ : Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, 2018. - 75 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.94 Мб


У збірнику представлені матеріали доповідей на науково-технічній конференції «Інноваційні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу». На науково-технічній конференції розглянуті питання що пов’язані із застосуванням аерокосмічних систем в екологічному моніторингу, в системах спостереження при контролі параметрів стану довкілля, а також геоінформаційних технологій для відображення отриманих результатів та різних даних стану навколишнього природного середовища, в т.ч. історичні аспекти. Розрахований на науковців, викладачів, студентів, здобувачів та фахівців, що займаються питаннями побудови систем екологічного моніторингу спеціальностей «Інформаційні технології», «Космічний моніторинг Землі» та «Екологічна безпека».



Кл.слова:
екологічний менеджмент -- інформаційні системи -- сучасні аерокосмічні системи

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Науки про Землю   
4.


Сучасні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу (27 листопада 2017 року) [Електронний ресурс] : матеріали науково-практичного семінару ; Навчально-науковий інститут екологічної безпеки та управління, Кафедра екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій / Навчально-науковий інститут екологічної безпеки та управління, Кафедра екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій. - Київ : “ТОВ Репродрук”, 2017. - 16 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У збірнику представлені матеріали тези доповідей на науково-практичному семінарі «Сучасні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу». На науково-практичному семінарі розглянути питання що пов’язані з використанням аерокосмічних систем в екологічному моніторингу та особливостей застосування геоінформаційних технологій для відображення отриманих результатів та різних даних. Матеріали науково-практичного семінару розраховані на вчених-практиків, фахівців в галузі геодезії, картографії, фотограмметрії та екологічної картографії, екологів-природоохоронців та здобувачів ступенів вищої освіти спеціальностей «Екологія», «Геоінформаційні системи та технології» та «Картографія».



Кл.слова:
моніторинг -- атмосфера -- аналіз земної поверхні

   Тип видання:   аналітична доповідь   
5.

Злидник, Ю. Р.
Аналіз експортно-імпортних та фітосанітарних ризиків сільського господарства України в контексті Угоди про асоціацію [Електронний ресурс] : аналітична записка / Ю. Р. Злидник ; Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього. - Львів : [б. в.], 2015. - 6 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.17 Мб


Інтеграційні прагнення України в європейське співтовариство, як сукупність соціально-економічних процесів потребують регламентованої документаційної підтримки, що знайшло своє відображення в тексті Угоди про асоціацію з ЄС. Однак, результат реалізації норм та пропозицій, які закладені в Угоді знаходяться прямо чи опосередковано під впливом низки внутрішніх і зовнішніх чинників. Проте, вплив даних чинників можете бути як позитивним так і негативним. Відповідно, існують ризики, які потребують аналізу з метою коректної оцінки економічних реалій України (зокрема в контексті агропромислового комплексу) та забезпечення можливих механізмів запобігання або мінімізації негативних наслідків конкретних чинників.



Кл.слова:
модернізація виробництва -- експортні квоти -- ветеринарні стандарти

      
6.

Мотлях, О. І.
Інструментальна діагностика достовірності вербальної інформації та використання її результатів у кримінальному провадженні [Електронний ресурс] : автореферат дисертації / О. І. Мотлях ; Національна Академія внутрішніх справ. - Київ : Національний авіаційний університет, 2014

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.56 Мб


Дисертація є першим, проведеним в Україні, комплексним дослідженням використання інструментальної діагностики достовірності вербальної інформації та її результатів у кримінальному провадженні. Розкрито генезис та наукові підходи до цієї експертної діяльності. Проаналізовано вітчизняну й зарубіжну практику нормативно-правового регулювання інструментальної діагностики достовірності вербальної інформації у правоохоронній діяльності. Зосереджено увагу на правових засадах закріплення поліграфних перевірок у діяльності органів внутрішніх справ України; особливостях організаційних, тактичних та інших питань, пов’язаних із психофізіологічними дослідженнями ідеальних слідів відображення під контролем поліграфа. Обґрунтовано необхідність нового виду судової психофізіологічної експертизи з використанням поліграфа та правові засади. Запропоновано методику її проведення і використання отриманих результатів у кримінальному провадженні. Викладено зміст та особливості експертного висновку, підготовленого експертом-поліграфологом за результатами її виконання. Визначено місце отриманих даних цієї експертизи в загальній системі процесуальних доказів. Запропоновано конкретні шляхи подолання проблемних питань інструментальної діагностики достовірності вербальної інформації, які, на погляд дисертанта, є суттєвими у формуванні думки щодо цієї експертної діяльності.



Кл.слова:
інструментальна діагностика достовірності вербальної інформації -- поліграфолог -- психофізіологічне експертне дослідження під контролем поліграфа -- судові експертизи

   Тип видання:   науково-популярне видання   
7.

Костенко, Микола.
Хорольщина та навколишні землі в Генеральному слідстві про маєтності 1729-1731 рр. [Електронний ресурс] / Микола Костенко. - Київ : Центр учбової літератури, 2014. - 130 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В основі даної публікації – витяги з Генерального слідства про маєтності Лубенського та Миргородського полків Війська Запорізького, що було здійснене в 1729 – 31 рр. Принцип вибірки з «Генерального слідства…» – це належність поселень до історичної Хорольщини й прилеглих до неї земель. У праці містяться наукові коментарі, що ґрунтуються на історичних документах і сучасних публікаціях, перелік яких додається, список персоналій, географічний покажчик. До книги додається складена автором карта досліджуваної те-риторії. Вона являє собою адміністративно-територіальний устрій Лубенського (без північних сотень) та Миргородського полків станом на початок 1731 р. з відображенням всіх населених пунктів то-гочасної Хорольщини й прилеглих до неї земель за даними Генерального слідства про маєтності. Для всіх, хто цікавиться історією Полтавщини, українського козацтва, соціально-економічних відносин в Україні часів Гетьманщини.



Кл.слова:
адміністративно-територіальний устрій -- економічні відносини -- козаччина

   Тип видання:   монографія   
8.

Цвігун, Інна Анатоліївна.
Демографічна безпека України та напрями її регулювання [Електронний ресурс] : монографія / І. А. Цвігун ; Подільський державний аграрно-технічний університет. - Кам'янець-Подільський : Видавець Зволейко Д. Г., 2013. - 400 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.94 Мб


Монографія присвячена висвітленню теоретико-методологічних питань дослідження демографічної безпеки та напрямів її регулювання. У ній знайшло відображення широке коло проблем, пов’язаних з чинниками демографічної безпеки та відповідними загрозами, а також їх перспективами. Здійснено аналіз чинників демографічної безпеки. Для демографів, представників суміжних з демографією наук й усіх, хто цікавиться соціально-демографічною проблематикою.



Кл.слова:
депопуляція -- міграційні процеси -- репродуктивні втрати -- дітородна активність

   Тип видання:   методичний посібник   
9.
 



Підручник з історії [Електронний ресурс] : проблеми толерантності : методичний посібник для авторів та редакторів видавництв / Г. В. Касьянов [та ін.] ; Міжнародний фонд “Відродження”, ГО “Центр освітнього моніторингу”. - Чернівці : Букрек, 2012. - 128 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У посібнику, підготовленому в рамках проекту, підтриманого Освітньою програмою Міжнародного фонду «Відродження», проаналізовано сучасні тенденції у забезпеченні толерантного відображення історичної минувшини різних народів у шкільних підручниках з історії та стан справ із дотриманням принципів толерантності та полікультурності. На конкретних прикладах показано типові вади та шляхи їх усунення зусиллями автора та редактора на стадії підготовки рукопису підручника з історії. Наголос зроблено на позитивних прикладах співдіяльності і співжиття різних народів, представники яких проживають в Україні, їх внеску в загальноукраїнську історичну спадщину, зокрема становлення економічних та політичних інститутів української державності, спільне культурне надбання української політичної нації.Посібник розрахований на професійних істориків, авторів навчально-методичної літератури для школярів з історії та інших суспільствознавчих дисциплін, вчителів. методистів, членів науково-методичних комісій, до компетенції яких належить розгляд та сертифікація навчальної літератури



Кл.слова:
толерантність -- політкоректність

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Транспорт   
10.

Нагорный, В. П.
Магистральные трубопроводы [Електронний ресурс] / В. П. Нагорный, В. М. Глоба ; Національна академія наук України, Інститут геофізики ім. С. І. Субботіна. - Киев : [б. в.], 2012. - 312 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 60.12 Мб


Приведена коротка історія і основні етапи розвитку нафтогазотранспортних артерій – магістральних трубопроводів. Описані основні споруди трубопроводів, їх класифікація, категорійність і параметри. Розглянуті технологічні процеси при будівництві лінійної частини трубопроводів: підготовчі, земляні, транспортні, зварювально-монтажні, ізоляційно-укладальні роботи, питання випробовування трубопроводів на міцність і герметичність. Описана технологія будівництва морських трубопроводів і переходів через природні і штучні перешкоди. Викладені питання охорони навколишнього середовища при будівництві трубопроводів. Окрім лінійної частини магістральних трубопроводів, в книзі знайшли відображення і зосереджені об’єкти: компресорні і нафтоперекачувальні станції, резервуарні парки для зберігання нафти і нафтопродуктів, підземні газонафтосховища. Для масового читача, і в першу чергу для молоді, яка обирає майбутню професію.



Кл.слова:
трубопроводи -- нафтогони -- газогони -- резервуари -- компресорні станції

   Тип видання:   наукове видання   
11.

Гуржій, О.
Війна 1812 року: український контекст [Електронний ресурс] / О. Гуржій, О. Реєнт, А. Палій ; Національна академія наук України, Інститут історії України. - К. : [б. в.], 2012. - 154 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книзі, присвяченій 200-річчю подіям війни 1812 р., у науково-популярній формі висвітлені економічні й суспільно-політичні передумови загострення російсько-французького протистояння і те, яким саме чином воно стосувалося безпосередньо України. Знайшли своє яскраве відображення ставлення й наміри Наполеона щодо українського населення, а також погляди й сподівання серед нього прибічників французького імператора. Охарактеризовано представництво українців у загальній боротьбі за визволення Європи. Чимало уваги приділено й подальшій долі учасників збройного конфлікту, їх участі в суспільно-політичному житті Росії та України 1820−1860-х років. Видання розраховане на науковців, викладачів і студентів, усіх, хто цікавиться вітчизняною історією.



Кл.слова:
Україна -- російсько-французька війна -- Наполеонівська армія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
12.
 


Чикаленко, Євген.
Щоденник, 1907–1917 [Електронний ресурс] / Євген Чикаленко. - К. : Темпора, 2011. - 480 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Щоденник Євгена Чикаленка (1861-1929) знайомить читача з одним із найцікавіших періодів української історії початку XX ст. Діяльність газети “Рада” розвиток громадських і політичних подій в Україні напередодні та під час Першої світової війни, стан справ в українському визвольному та культурницькому русі - все це знайшло відображення в нотатках Є. Чикаленка того часу а також у його пізніших коментарях, звернених до майбутніх читачів. Видання розраховане на широкий загал читачів і буде цікаве всім, хто не байдужий до історії України.



Кл.слова:
громадська діяльність -- культурницький рух -- просвітництво -- українська культура

   Тип видання:   наукове видання   
13.

Ковпаненко, Н. Г.
Проблеми висвітлення мистецької спадщини у «Зводі пам’яток історії та культури України» [Електронний ресурс] / Н. Г. Ковпаненко. - К. : Інститут історії України НАН України, 2011. - 120 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Видання присвячено актуальним теоретичним і практичним питанням, пов’язаним з відображенням об’єктів мистецької спадщини у «Зводі пам’яток історії та культури України». Подано загальний огляд основних груп пам’яток монументального мистецтва різних регіонів України з найдавніших часів до сього дення. На основі сучасних наукових підходів розглядаються про блеми відбору пам’яток, їх поцінування й класифікації. Приділено увагу методиці написання статей, питанню фахового забезпечення досліджень. Додаються зразки статей. Для авторів і членів обласних редколегій Зводу, пам’ятко знавців, культурологів, краєзнавців, істориків, мистецтвознавців, викладачів вузів, студентів, усіх, хто цікавиться питаннями вивчення і збереження культурної спадщини України.



Кл.слова:
мистецтво -- історія

   Тип видання:   монографія   
14.

Котляр, М. Ф.
Духовний світ літописання [Електронний ресурс] / М. Ф. Котляр. - К. : Інститут історії України НАН України, 2011. - 338 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга присвячена відбиттю в літописанні духовного життя давньо- руської народності ХІ–ХІІІ ст. Йдеться про ідейно-політичні мотиви складачів і редакторів південноруських літописних ізводів: Київського ХІІ ст. і Галицько- Волинського ХІІІ ст., про відображення у них історичної пам’яті народу. Використані також фольклорні джерела, що вплинули на літописців і відбились в їх працях. Написана простою, дохідливою мовою, монографія розрахована на науковців, викладачів і студентів.



Кл.слова:
давня історія -- Давня Русь -- історія літератури -- релігійна література -- релігія -- фольклор

   Тип видання:   монографія   
15.

Денисенко, Г. Г.
Воєнна історія України в контексті дослідження і збереження культурної спадщини [Електронний ресурс] / Г. Г. Денисенко. - К. : Інститут історії України НАН України, 2011. - 289 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії на основі архівних джерел, опублікованої фахової літератури аналізується діяльність центральних і регіональних товариств від початку ХХ ст., які досліджували пам’ятки старовини, у тому числі і об’єкти воєнної історії. Висвітлюються воєнні події періоду середньовічної історії, раннього нового, нового і новітнього часу та їх відображення у пам’ятках. Розглядається діяльність дер- жавних інституцій, громадські ініціативи, актуальні питання охорони і збереження пам’яток у незалежній Україні. Значна увага приділена «Зводу пам’яток історії та культури України»—одному із найбільш масштабних державних проектів у культурній галузі, його ролі у нагромадженні наукових знань з історії України, охороні і збереженні культурного надбання в сучасних умовах. Видання розраховане на фахівців з історії України, усіх, хто цікавиться воєнною історією і вболіває за долю історико-культурної спадщини України



Кл.слова:
історія

   Тип видання:   наукове видання   
16.

Фрай, Нортроп.
Великий код: біблія і література [Електронний ресурс] : пер. з англ. / Нортроп Фрай. - Л. : Літопис, 2010. - 362 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


“Великий код” - це книга про взаємозв’язки Біблії і західної літератури, про тисячолітні впливи Біблії на творчу уяву. Як і саму Біблію, книжку укладено за принципом дзеркального відображення. Друга її частина у зворотному порядку поглиблює і розвиває ідеї першої - про мову і переклад, про міф і метафору, про об’явлення, про час, рух у часі та перемогу над часом. Біблія залишається невідомою книгою навіть для найре- тельніших читачів, і небагато кому зі знавців літератури вдалося у XX ст. сказати про Біблію щось більше і краще. Для літературознавців, культурологів, філософів, теологів, усіх, кого цікавлять таємниці великого коду Біблії.



Кл.слова:
літературознавство -- біблеїстика

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Гірнича справа   
17.

Нагорный, В. П.
Горное дело. Дорога длиною в тысячелетия [Електронний ресурс] / В. П. Нагорный, В. М. Глоба ; Національна академія наук України, Інститут геофізики імені С. І. Субботіна. - Киев : [б. в.], 2010. - 288 с.

Рубрики:
  

Географічні рубрики:
  
  

  Текст у форматі PDF 91.97 Мб


Викладені питання будови і структури Землі. Описані корисні копалини, що залягають в надрах Землі та їх використання. Наведені короткі відомості про історію і основи гірничої справи, способи проведення гірських виробок, видобування твердих корисних копалин, технології проведення вибухових робіт. Окремий розділ присвячений видобутку нафти і газу. Розглянуті питання становлення і розвитку гірничої науки і гірничої освіти. Питання охорони навколишнього середовища при проведенні гірничих робіт зведені в окремий розділ. Приведені дані про відображення гірничої тематики в культурі (живописі, мистецтві). Книга закінчується оглядом основних напрямів розвитку гірничої справи в ХХI столітті. Книга розрахована на масового читача, і в першу чергу на молодь, яка вибирає професію гірничо-геологічного профілю.



Кл.слова:
гірнича справи -- геологія -- корисні копалини -- вибухові роботи -- нафтогазовий видобуток

   Тип видання:   монографія   
18.

Небеська, А. В.
Культуріндустрія і хеві-метал [Електронний ресурс] : трансформація важкої музики від 70-их років до сьогодні : кваліф. робота ... бакалавра культури / А. В. Небеська; Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія". - К. : [б. в.], 2010. - 80 с.

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Актуальність даного дослідження полягає в популярності важкої музики сьогодні й її впливі на життя сучасних людей. Від 70-х років хеві-метал трансформувався, і сьогодні деякі його піджанри користуються популярністю серед дуже великого числа меломанів. Об'єктом дослідження є важка музика і допоміжні артефакти хеві-металу: тексти пісень, відеокліпи, зображення виконавців, поведінка фанатів. Предметом дослідження є явище комерціалізації музики; варіанти протистояння комерціалізації музики; відображення у музиці тенденцій сучасного суспільства і їх зміна від 70-х років до сьогодення. Метою даної роботи є спроба проаналізувати важку музику від часу її виникнення до сьогодення, виокремити відмінності між хеві-металом 70-х років і хеві-металом сьогодні і з'ясувати, яке місце важка музика займає у культуріндустрії. Завданнями роботи є: визначити ознаки хеві-металу 70-х, 90- х і 2000-х; з'ясувати відносини між хеві-металом і традиційною культурою цих 4 років; зрозуміти трансформацію важкої музики і вплив на цей процес комерціалізації; дати відповідь на запитання, чи є хеві-метал музикою для аутсайдерів, або ж він є одним з продуктів культуріндустрії. Методами роботи є аналіз наявної літератури, досліджень важкої музики, а також аналіз музики, текстів пісень, відеокліпів, фотографій і зображень Матеріалами дослідження є музика відомих хеві-метал виконавців, тексти пісень, відеокліпи на пісні, фотографії музичних гуртів і окремих виконавців. Наукова новизна дипломної роботи полягає у дослідженні теми, яка не досліджувалася вітчизняними науковцями, а також розгляд важкої музики у контексті культуріндустрії.



Кл.слова:
музика -- рок -- меломанія -- шоу-бізнес

   Тип видання:   науково-популярне видання   
19.
 


Станіславський, В. В.
Листи Івана Мазепи [Електронний ресурс] / В. В. Станіславський ; Національна академія наук України, Інститут історії України. - К. : Інститут історії України, 2010

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : 1668 –1691. - 2002. - 479 с.

Т. 2 : 1691 –1700. - 2010. - 752 с.


У книзі продовжено публікацію епістолярної спадщини Івана Мазепи, яка хронологічно обмежена знаковими політичними подіями – виступом Петра Іваненка та початком Великої Північної війни. У листах гетьмана знайшло відображення широке коло проблем життя тогочасної Української держави, насамперед її участь у воєнних конфліктах, котрі велися Росією. Крім того, вони дозволяють значно поглибити знання щодо взаємин Війська Запорозького із країнами, що входили до складу Османської імперії – Кримським ханством, Валахією, Молдовою, Буджацькою Ордою, а також із Річчю Посполитою й залежним від неї правобережним козацтвом. Представлені й різні аспекти внутрішньополітичного, соціального, економічного і культурного життя України, які вирішувалися у взаємодії із російською верхівкою. Видання призначене для науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться минулим України.



Кл.слова:
епістолярії -- Гетьманщина -- внутрішня політика -- дипломатія

   Тип видання:   методичний посібник   
20.


Бухгалтерський облік в ресторанному господарстві [Електронний ресурс] : конспект лекцій / Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”. - К. : [б. в.], 2010. - 41 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Для відображення різнобічної діяльності підприємств і організацій з метою одержання інформації, необхідної для управління і контролю, використовують три види господарського обліку: оперативний, бухгалтерський і статистичний. Кожен із них має свої завдання, об’єкти обліку, способи одержання та опрацювання інформації і виконує свою роль у здійсненні функцій, покладених на господарський облік у країні. Оперативний (оперативно-технічний) облік використовується для спостереження і контролю за окремими операціями та процесами на найважливіших ділянках господарської діяльності з метою керівництва ними в міру їх здійснення. Так, за допомогою оперативного обліку здійснюється контроль за виконанням договорів поставки товарноматеріальних цінностей, використанням робочого часу, обладнання і техніки, випуском та реалізацією продукції тощо.



Кл.слова:
господарський облік -- сфера послуг
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського