Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (149)Книжкові видання та компакт-диски (57)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.314.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
1.

Стокіпний О.Л. 
Діагностування служб корпоративної IP-мережі з використанням закономірностей функціонування компонентів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / О.Л. Стокіпний ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми розробки діагностичної моделі та методів виявлення закономірностей функціонування компонентів корпоративної IP-мережі для підвищення її готовності через зменшення пошуку причин несправних служб. Наведено діагностичну модель корпоративної IP-мережі, яка дозволяє зменшити кількість несправних станів, що розглядаються, враховуючи тільки ті з них, які є суттєвими для процесу діагностування служб. Розроблено метод виявлення закономірностей функціонування компонентів IP-мережі, що дозволяє в разі несправних станів служби корпоративної IP-мережі одержати додаткову інформацію про характер несправностей і причини їх виникнення. В якості його розвитку запропоновано та реалізовано метод пошуку наборів подій, які із заданою ймовірністю ідентифікують причини несправних станів служб корпоративної IP-мережі. Вдосконалено метод пошуку замкнутих наборів, що зустрічаються в задачах пошуку асоціативних правил. Запропоновано методику побудови системи підтримки прийняття рішень (СППР) для персоналу, який обслуговує корпоративну IP-мережу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5-07
Шифр НБУВ: РА371583 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Марченко В.А. 
Засоби інтеграції компонентів захисту мережевого периметру: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / В.А. Марченко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено задачу підвищення ефективності побудови корпоративної мережі з підсистемою захисту мережевого периметру шляхом інтеграції відповідних розрізнених засобів захисту у єдину систему захисту корпоративної мережі. У порівняльному аспекті проаналізовано існуючі архітектурні рішення, використані для побудови сучасних корпоративних мереж з підсистемою захисту. Розроблено підхід до формалізації засобів захисту мережевого периметру з використанням запропонованого методу декомпозиції систем захисту, який передбачає виділення мінімального рівня декомпозиції, а також підхід до побудови інтегрованої системи захисту мережевого периметру з використанням синтезованих модулів захисту. Розроблено програмний комплекс для дослідження та моделювання корпоративних мереж з підсистемою такого захисту, побудований на базі запропонованого підходу. Спроектовано програмно-апаратний комплекс захисту баз даних від несанкціонованого копіювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5-016.8 +
Шифр НБУВ: РА361518

Рубрики:

      
3.

Нестеренко С.А. 
Інформаційна технологія та інструментальні засоби побудови корпоративних комп'ютерних мереж АСУ в динаміці життєвого циклу: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.06 / С.А. Нестеренко ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2003. — 36 с. — укp.

Розроблено інформаційну технологію побудови корпоративних комп'ютерних мереж АСУ, яка враховує всі етапи та динаміку їх життєвого циклу та забезпечує прийняття на кожному з етапів оптимальних за критерієм "продуктивність/вартість" проектних рішень. Для розв'язання даної задачі розроблено математичні моделі, що відображають функціонування мереж, які працюють за схемою "клієнт - сервер", методи послідовного синтезу мереж різного рівня ієрархії ККМ і методи вибору оптимального плану їх впровадження. Розроблено методику використання інформаційної технології, інструментальних засобів синтезу та аналізу в задачах побудови мереж АСУ на всіх етапах життєвого циклу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5-02 + З965,5-02
Шифр НБУВ: РА327014

Рубрики:

      
4.

Бугас Д.М. 
Методи алгоритмізації білінгових задач у корпоративних комп'ютерних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Д.М. Бугас ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Створено графові алгоритимічні моделі для опису процесів переробки інформації у білінгових системах. Розроблено метод перетворення алгоритмічних структур з комутативними умовами. Відзначено, що застосування перетворень дозволяє зменшити глибину алгоритму. Опрацьовано метод конструктивного перерахування типових алгоритмічних структур. Одержано дані щодо оцінки кількості їх варіантів. Зіставлено каталоги типових алгоритмічних структур. Запропоновано апаратні та програмні засоби для автоматизації розробки цих структур. Відзначено, що результати дослідження дають змогу удосконалити процес розробки алгоритмічного забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5 +
Шифр НБУВ: РА337480

Рубрики:

      
5.

Зіатдінов О. Ю. 
Методи та засоби виявлення аномалій у корпоративних мережах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / О. Ю. Зіатдінов ; Держ. екон.-технол. ун-т трансп. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розроблено методи оптимального послідовного виявлення мережевих аномалій для виборок змінного об'єму та розрахунку верхніх меж помилок оцінювання з використанням модифікованої інформаційної матриці Фішера, в яку включено адитивну міру апріорної інформації - результатів аналізу та накопичення даних про сигнатури відомих мережевих аномалій. Запропоновано методи статистичного розпізнавання даних аномалій та декореляції ознак класів аномалій як об'єктів розпізнавання. Встановлено метод нерівномірної динамічної фрагментації пакетів за передачі даних від термінальних вузлів по зашумленим і слабо захищеним каналам. За використання даного методу зменшуються втрати та повторні передачі пакетів із-за перекручень символів, підвищується результуюча продуктивність каналу обміну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5-016.8
Шифр НБУВ: РА379610 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Білощицький А.О. 
Методи та моделі комплексного інформаційно-освітнього середовища в умовах розвитку вищого навчального закладу: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / А.О. Білощицький ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 20 с. — укp.

На підставі проведеного аналізу існуючих підходів до інформаційних технологій (ІТ) у навчальному процесі та діяльності ВНЗ за умов необхідності впровадження кредитно-модульної системи визначено напрямки ІТ у ВНЗ та масштаби їх впровадження. Запропоновано принципи створення комплексного інформаційно-освітнього середовища ВНЗ. Запропоновано схему створення об'єктів інформаційно-освітнього середовища системи управління навчальним процесом, де джерелами створення об'єктів комплексного інформаційно-освітнього середовища (КІОС) є множина інших об'єктів і суб'єктів ВНЗ. Розроблено абстрактну модель КІОС ВНЗ. Розроблено концептуальну та логічну структуру розподілених баз даних навчального закладу з широким використанням метаописів. На підставі результатів дослідження сучасних методів контролю знань і тестування запропоновано абстрактну модель підсистеми комп'ютерного тестування. У системі тестування реалізовано принципи "жорсткої" та "м'якої" оцінки. Наведено концептуальну модель програмних засобів, що має багаторівневу розподілену архітектуру та орієнтована на розвиток ВНЗ. На підставі запропонованих моделей і методів з використанням необхідних програмно-технічних засобів розроблено систему "Навігатор - Освіта".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.253 + З970.314.5 +
Шифр НБУВ: РА352321

Рубрики:

      
7.

Лунтовський А.О. 
Методологія та інструментарій проектування корпоративних мереж: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.02 / А.О. Лунтовський ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 43 с. — укp.

Запропоновано комплексну методологію проектування гетерогенних корпоративних мереж, які складаються з ділянок локальних мереж, бездротових мереж і глобальних мереж (системи електрозв'язку, Інтернет). Наведена методика базується на системному підході, що об'єднує моделі складових частин мережі з використанням сучасних стандартів структурованих кабельних систем, бездротових і мобільних мереж нових поколінь, а також об'єктно-орієнтовані моделі обробки документів проектування, методи та засоби моделювання інфраструктури, розрахунку параметрів ефективності мереж, дозволяє вирішувати квазілінійну оптимально-компромісну задачу мінімізації загальної вартості рішення для мережі з урахуванням критеріїв виробничості, кількості активних мережевих пристроїв, довжини кабельних з'єднань за наявності обмежень щодо сучасних корпортивних мереж (СКМ), застосованих мережевих технологій, за навантаженням, профілем користувачів і геометрією будівель та кампусу. Удосконалено методи проектування бездротових мереж WLAN802.11 та WiMAX802.16, яких розглянуто як частину комплексної методології проектування корпоративних інформаційно-телекомунікаційних мереж і передбачають застосування методу мінімаксної оптимізації та емпіричних геометричних моделей розповсюдження радіохвиль і урахування навантаження для вирішення задачі розміщення точок радіодоступу, що дозволяє зменшити загальну вартість мережі. Розвинуто підхід до побудови ефективного середовища розробки проектів інформаційно-телекомунікаційних мереж, суть якого полягає у створенні відкритого інструментарію проектування, що базується на використанні методів вводу топології та навантаження, методів трасування структурованої кабельної системи та розміщення точок радіодоступу, методів розрахунку параметрів виробничості та вартості, а також технологій вільно визначених інтерфейсів. Запропонований підхід можна застосовувати для колективної роботи різних груп фахівців у середовищі Інтернет.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5 +
Шифр НБУВ: РА353070

Рубрики:

      
8.

Мафута Тедді 
Моделі керування доступом в комп'ютерних мережах корпоративних інформаційних систем: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Мафута Тедді ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2007. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано можливість підвищення ефективності обміну інформацією в комп'ютерній мережі корпоративої інформаційної системи на базі інфраструктури глобальної мережі спільного використання (Internet). З урахуванням результатів математичного моделювання режимів моно- та мультирозподілу часу, що використовують селективний та груповий механізми повторної передачі спотвореного блоку даних, розроблено метод оптимізації нестандартних параметрів керування доступом серверів корпорації до віртуального кільця автономної зв'язуючої ланки за рахунок розробки більш адекватних моделей параметрів процесу передачі інформації. У межах даного методу враховано обмеження на експлуатаційний програш і погіршення якості функціонування, що дозволяє прогнозувати можливі явища недовантаження абоперевантаження кільця. Досліджено багаторівневий чинник пріоритетного управління доступом, що забезпечує ефективну інтеграцію передачі електронних документів і мультимедійних потоків даних. На базі обчислювальних експериментів розроблено методику реалізації стратегії поетапного підвищення продуктивності каналу передачі інформації у вигляді віртуального кільця за критеріями "швидкодія" та "розширюваність".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5-013 +
Шифр НБУВ: РА352864

Рубрики:

      
9.

Абу Сархан Захі А. М. 
Моделі та інструментальні засоби реінжинірінгу корпоративних інформаційних систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Абу Сархан Захі А. М. ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон.. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розроблено математичні моделі реінжинірінгу корпоративних інформаційних систем (КІС) на різних його етапах: визначення виду забезпечення КІС, який підлягає безпосередньому реінжинірінгу, варіанта реінжинірінгу окремого виду забезпечення КІС, станів інших видів забезпечень КІС та варіантів їх реінжинірінгу, інтеграції варіантів реінжинірінгу видів забезпеченнь КІС у єдину забезпечуючу частину КІС. Запропоновані моделі дозволяють використовувати під час проектування типові формалізовані описи видів забезпечень КІС із застосуванням єдиного математичного апарату загальної теорії систем. Встановлено, що використання нової технології сталого реінжинірінгу дозволяє автоматизувати модернізацію КІС на якісно новому рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5 +
Шифр НБУВ: РА328778

Рубрики:

      
10.

Краснощок В.М. 
Оптимізація пріоритетного доступу в корпоративних обчислювальних мережах при організації навчального процесу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.М. Краснощок ; Наук.-вироб. корпор. "Київ. ін-т автоматики". — К., 2004. — 16 с.: рис. — укp.

За методами теорії масового обслуговування вперше одержано аналітичні вирази для розрахунку пріоритетних параметрів систем обслуговування в корпоративних обчислювальних мережах. Розроблено економіко-математичні моделі, методи й алгоритми, які дають змогу поліпшити техніко-економічні показники функціонування сучасних корпоративних мереж вищих навчальних закладів, а також підвищити ефективність обслуговування заявок, що надходять від користувачів під час навчального процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.253 + З970.314.5-016 +
Шифр НБУВ: РА331294

Рубрики:

      
11.

Ханько В.В. 
Розробка моделей аналізу й тестування сегментів корпоративної комп'ютерної мережі з використанням мови VHDL: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / В.В. Ханько ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено питання розробки автоматних і мережевих моделей компонентів локальних обчислювальних мереж, реалізованих за допомогою мови VHDL опису апаратури високого рівня, для логіко-часового та структурно-топологічного аналізів, орієнтованих на тестування колізій і виявлення несправностей, що деструктивно впливають на працездатність мережі. Зменшено матеріальні та часові витрати сервісного та діагностичного обслуговування корпоративної мережі. Створено моделі логіко-часового аналізу сегментів корпоративної комп'ютерної мережі та їх зображень для наступного використання моделей в середовищі Active-HDL для верифікації та тестування мережних проектів та їх модернізацій. Розроблено та застосовано програмний комплекс для моделювання справної поведінки та несправностей. Здійснено асинхронний аналіз сегментів мережі для визначення колізій і локалізації заданих несправностей компонентів мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5
Шифр НБУВ: РА312807 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Халіль Хамді Атіє Аль Шкерат 
Спосіб і засоби організації віртуальних підмереж в мобільних корпоративних мережах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Халіль Хамді Атіє Аль Шкерат ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 16 с. — укp.

Лосліджено способи і засоби, спрямовані на підвищення продуктивності мобільних корпоративних мереж за рахунок більш ефективної організації віртуальних підмереж. Запропоновано новий підхід щодо формування структури мобільної корпоративної мережі, що враховує необхідність реконфігурації віртуального каналу у зв'язку з переміщенням абонентських систем. Розроблено алгоритм побудови дерева доставки, що дозволяє скоротити час ремаршрутизації. Створено адаптивний алгоритм маршрутизації, який сприяє підвищенню ефективності функціонування мобільних комп'ютерних мереж за рахунок скорочення часу ремаршрутизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5 +
Шифр НБУВ: РА329996

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського