Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (381)Книжкові видання та компакт-диски (134)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.53$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 19
Представлено документи з 1 до 19

      
1.

Побережник С.М. 
Автоматизація процесів відтворення функціональних залежностей в системах інформаційної підтримки прийняття рішень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / С.М. Побережник ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено редукційну модель відтворення лінійно-регресійних залежностей, метод її швидкого параметричного синтезу в процесі структурних змін, що дозволяє суттєво знизити рівень трудомісткості та підвищити рівень автоматизації синтезу оптимальної структури залежності. Запропоновано засоби автоматизованого підвищення функціональної адаптивності лінійних моделей застосування модифікованих степеневих та тригонометричних функціональних рядів. Розроблено загальну архітектуру розширюваної системи підтримки прийняття рішень, яка дозволяє динамічно інтегрувати до її складу програмні блоки різних типів інтелектуальної обробки даних. Створено програмну реалізацію комплексної системи підтримки прийняття рішень і блоку автоматизованого відтворення функціональних залежностей, динамічно інтегрованого до складу розробленої системи, з використанням яких розв'язано кілька практичних задач моделювання. Вірогідність автоматично відтворених залежностей в розв'язаних задачах - від 73 % до 99,85 %, а часові витрати на конструювання моделей склали від 40 с до 1,5 хв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53 +
Шифр НБУВ: РА323017

Рубрики:

      
2.

Кислиця Л. М. 
Інформаційна технологія підтримки прийняття рішень на основі прогнозування часових рядів в умовах багатокритеріальності: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Л. М. Кислиця ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2011. — 20 с. — укp.

Вперше запропоновано інформаційну технологію підтримки прийняття рішень за умов багатокритеріальності на основі прогнозування часових рядів з довгою та подвійною пам'яттю (ЧР ДПП), яка на відміну від існуючих дозволяє класифікувати ряди з ДПП. Вперше розроблено метод ідентифікації ЧР ДПП, який на відміну від існуючих використовує класифікатор на основі нечіткої бази знань, що дозволяє скоротити час та підвищити ефективність в класифікації ЧР ДПП. Удосконалено математичні моделі ЧР ДПП шляхом модифікації їх структури, що дозволило спростити процес моделювання та прогнозування рядів з ДПП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.416 + З970.53
Шифр НБУВ: РА379932 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Демківський Є.О. 
Інформаційні технології аналізу і прогнозування нестаціонарних процесів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Є.О. Демківський ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему побудови систем підтримки прийняття рішень (СППР) за умов моделювання та прогнозування нестаціонарних процесів, що описуються часовими рядами. Досліджено різні підходи до автоматизації вибору класу та структури моделей, які описують часові ряди. Запропоновано технологію виділення, моделювання та прогнозування детермінованих і стохастичних трендів, а також нові моделі для опису стохастичних трендів й умови вибору кращої моделі за множиною статистичних параметрів. Створено порогову модель стохастичної волатильності для моделювання та прогнозування змінної у часі дисперсії. Розроблено технологію оцінки параметрів зазначеної моделі. Наведено конкретні приклади й умови ефективного застосування запропонованих моделей. Розроблено архітектуру та створено прототип СППР за умов моделювання та прогнозування нестаціонарних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53 +
Шифр НБУВ: РА352119

Рубрики:

      
4.

Тітова 
Інформаційні технології інтелектуальної підтримки прийняття рішень для оперативно-чергових служб: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Віра Юріївна Тітова ; Національний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53
Шифр НБУВ: РА359259

Рубрики:

      
5.

Ліщук К. І. 
Лінійні моделі і методи автоматизованої підтримки в ієрархічних системах прийняття рішень: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / К. І. Ліщук ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2011. — 21 с.: рис. — укp.

Вперше розроблено конструктивні математичні моделі лінійного й опуклого квадратичного програмування для знаходження ваг об'єктів (альтернатив, критеріїв) за допомогою матриці парних порівнянь, які задовольняють заданому обмеженню на величину коефіцієнта узгодженості, у разі розв'язання задачі прийняття рішень за допомогою методу аналізу ієрархій (МАІ). Розроблено дві модифікації МАІ, які відрізняються від інших можливістю розв'язку ієрархічних задач великої розмірності. Вперше запропоновано конструктивні математичні моделі оперативного коригування оцінок однієї з альтернатив, що забезпечує конкурсний відбір саме цієї альтернативи, та грунтується на використанні відношення заміщення. Розроблено математичні моделі оперативної підтримки процесу прийняття рішень для урахування динамічних змін оцінок альтернатив в оптимізаційних задачах багатокритеріального вибору, в яких досягнення глобальної мети представлене ієрархічним деревом Сааті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53-01
Шифр НБУВ: РА385778 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Каденко С. В. 
Методи підтримки прийняття рішень на основі ординальних оцінок з урахуванням досвіду: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / С. В. Каденко ; Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано метод ітераційного обчислення коефіцієнтів відносної вагомості критеріїв оцінки альтернатив на підставі наявних прецедентів їх багатокритеріального ранжирування. Надано метод із зворотнім зв'язком з експертом. Розроблено методи узагальнені на випадок, коли ієрархії критеріїв оцінки альтернатив утворюють багаторівневі структури типу "дерева" та "мережі". Визначено модифікацію структури системи підтримки прийняття рішень, яка обробляє експертну інформацію кількома шляхами, зокрема, визначає пріоритетність різних факторів на підставі досвіду багатокритеріального ранжирування альтернатив.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.41 + З970.53
Шифр НБУВ: РА375521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Шостак І.В. 
Методологія створення інтегрованих систем підтримки прийняття рішень в ієрархічних структурах управління: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.06 / І.В. Шостак ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2008. — 34 с. — укp.

З метою забезпечення ефективності систем підтримки прийняття рішень (СППР) в ієрархічних багаторівневих структурах управління розроблено методологію інтеграції та координації СППР з використанням експертних систем для побудови єдиного інформаційно-керувального простору у межах ієрархічних багаторівневих структур керування складними організаційно-технічними об'єктами. Сформовано та досліджено клас інтегрованих інформаційно-керувальних систем з єдиним інформаційно-керувальним простором, які функціонують у режимі порадника осіб, що приймають рішення. Одержано узагальнену модель інтелектуальної складової керувальної системи складного організаційно-технічного об'єкта. Розроблено та досліджено архітектуру типового блока підтримки прийняття рішень у складі даної компоненти. Розроблено моделі та методи для забезпечення взаємодії складових усередині типових блоків підтримки прийняття рішень і координації функціонування даних блоків у межах єдиного інформаційно-керувального простору. Достовірність теоретичних результатів підтверджено експериментально, зокрема під час розробки та впровадження інформаційно-керувальних систем на літакобудівному виробництві й створення інформаційно-аналітичної системи з питань протипожежного лісовпорядкування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53 + З965.952 +
Шифр НБУВ: РА359906

Рубрики:

      
8.

Верещак І.О. 
Моделі і методи інженерії квантів знань для прийняття рішень за умов імовірнісної невизначеності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.23 / І.О. Верещак ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.415 + З970.53-01 +
Шифр НБУВ: РА350378

Рубрики:

      
9.

Терентьєв О.М. 
Моделі і методи побудови та аналізу Байєсівських мереж інтелектуального аналізу даних: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.М. Терентьєв ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 18 с. — укp.

Запропоновано новий евристичний метод побудови топології Байєсівських мереж (БМ) і формування ймовірнісного висновку за навчальними даними. З використанням запропонованих методів розроблено та реалізовано оригінальну архітектуру системи підтримки прийняття рішень для інтелектуального аналізу даних (ІАД) на основі БМ, призначеної для розв'язання практичних задач моделювання, класифікації та прогнозування. За цією структурою запропоновано пристрій для обробки слабоструктурованих даних. Програмно реалізовану систему підримки прийняття рішень використано для розв'язання певних прикладних задач, а саме: побудови скорингових моделей кредитоспроможності клієнтів VAB банку та визначення тренду індексів під час виконання торговельних операцій на Нью-Йоркській фондовій біржі. Такі системи призначені для використання в організаціях, де необхідно обробляти великі обсяги інформації та приймати рішення на основі результатів x15852цієї обробки. Теоретичні та практичні результати можуть бути використані у курсах "Експертні системи", "Системний аналіз", "Проектування систем підтримки прийняття рішень" і "Проектування комп'ютерних інформаційних систем".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.2 + З970.53-01 +
Шифр НБУВ: РА364067

Рубрики:

      
10.

Кірюшатова Т.Г. 
Моделі та алгоритми інформаційної підтримки прийняття рішень при формуванні колективів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Т.Г. Кірюшатова ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено моделі й алгоритми розв'язання задач формування виробничих колективів з урахуванням особистих якостей кожного члену колективу. Розглянуто особливості комп'ютеризованих систем, які використовуються для підбору кадрів. Запропоновано математичну модель людино-машинної ієрархічної системи керування виробничим колективом. Розроблено модель людини-оператора як системи, що самоорганізується, з функціональною адаптацією, особливістю якої є можливість визначити вузькі місця системи. Наведено структуру системи підтримки прийняття рішень (СППР) за умов формування колективів різної кількості. Створено алгоритм СППР, що забезпечує діалог особи, що приймає рішення, з системою та ефективною підтримкою прийняття рішень у процесі підбору кадрів у виробничий колектив, а також програмний комплекс для автоматизованої комп'ютеризованої системи, яка з урахуванням векторного профілю особистості здатна формувати стійкі пари, трійки для виконання виробничих завдань різної складності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.01 в605 + З970.53 +
Шифр НБУВ: РА338150

Рубрики:

      
11.

Пелевін С.Л. 
Моделі та методи інтелектуальної підтримки прийняття рішень на основі реєстрових систем: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / С.Л. Пелевін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розроблено та вдосконалено методи оперативного та інтелектуального аналізу даних, що є складовими систем підтримки прийняття управлінських рішень, які проектуються на базі реєстру сільськогосподарських тварин та реєстру зернових культур. Розглянуто проблему розрідженості багатовимірних структур даних і запропоновано методи, які дозволяють підвищити ефективність виконання запиту до розрідженої, багатовимірної структури даних, оцінити вірогідність результатів агрегації даних у розріджених, багатовимірних структурах. Розроблено моделі та методи вирішення поставлених у межах предметних галузей реєстрових систем завдань, а саме: прогнозування виникнення критичних ситуацій, оцінка можливих втрат прибутків, розрахунок прогнозованих значень, критичних показників об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53 +
Шифр НБУВ: РА363379

Рубрики:

      
12.

Ус Г.О. 
Моделювання діалогового процесу для розробки комп'ютерних систем підтримки прийняття рішень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Г.О. Ус ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. — К., 2003. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Проаналізовано інтерфейси та комунікативні елементи програмних пакетів, які належать до класу систем підтримки прийняття рішень (СППР). Досліджено дедуктивні властивості, розроблено формальні та структурні моделі діалогу, що дозволяють використати логічний висновок для здобуття нових знань і маніпулювання ними. Запропоновано об'єктивно-орієнтовану моделі діалогового процесу та вивчено можливості застосування її для автоматизованого проектування сценаріїв діалогів. Розроблено архітектуру комп'ютерної системи підтримки прийняття рішень, яка б забезпечувала діалогову взаємодію учасників прийняття рішень щодо виконання збору даних, ідентифікації проблеми, маніпулювання варіантами та раціонального вибору на основі формальної моделі діалогового процесу. Побудовано програмні модулі СППР та їх інтелектуальних інтерфейсів, які забезпечують головні процедури групового прийняття рішення за допомогою реалізації діалогу між учасниками процесу пошуку рішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53-01 +
Шифр НБУВ: РА326044

Рубрики:

      
13.

Бобало І.Ю. 
Моделювання неоднорідної слабоструктурованої системи переваг в інформаційних системах підтримки прийняття рішень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / І.Ю. Бобало ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 17 с. — укp.

Введено поняття універсального елемента переваг, який містить інформацію про прямі або порівняльні оцінки, виміряні за різними шкалами з різною точністю. Розроблено модель неоднорідної системи переваг у вигляді гіперкубу універсальних елементів переваг. Формалізовано операції з універсальними елементами переваг, необхідні для ефективної обробки інформації про переваги. Запропоновано методи збору, обробки та аналізу інформації про систему переваг з використанням даної моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53
Шифр НБУВ: РА313082 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Блищик В.Ф. 
Псевдобулеві теоретико-ігрові моделі з прецедентною початковою інформацією і їх застосування у системах підтримки прийняття рішень: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.01 / В.Ф. Блищик ; НАН України. Ін-т кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження псевдобулевих теоретико-ігрових моделей з неповною інформацією про платіжну функцію й обгрунтовано можливість їх використання в системах підтримки прийняття рішень. Розроблено методи аналізу, редукції та загальну схему розв'язання антагоністичних ігор з булевими стратегіями й платіжною функцією на основі апарата теорії функцій алгебри логіки й диз'юнктивних нормальних форм. Запропоновано спосіб емпіричного узагальнення прецедентної початкової інформації про платіжну функцію за допомогою алгоритмів навчання, заснованих на побудові бінарних розв'язуючих дерев. Наведено метод оцінювання точності на базі використання ймовірності помилки бінарного розв'язуючого дерева, застосованого для синтезу описів класів значень платіжної функції. Розроблено алгоритми розбивки значень платіжної функції на класи. Запропоновано нове формулювання та метод розв'язання псевдобулевих ігор з послідовним вибором гравцями своїх дій. Описано ієрархію класів, що дозволяє впровадити теоретико-ігрові моделі з булевими стратегіями в комп'ютерні системи підтримки прийняття рішення. На підставі представленої базової ієрархії класів розроблено теоретико-ігрові підсистеми в програмних комплексах для вибору оптимальних рішень у разі наявності невизначених і протиборчих факторів за умов часткової інформації. Проведено експерименти на реальних даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.53-01 +
Шифр НБУВ: РА350208

Рубрики:

      
15.

Панченко М.В. 
Розробка математичного, алгоритмічного та програмного забезпечення для прийняття рішень в різних предметних областях на основі методу дерева рішень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / М.В. Панченко ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2004. — 14 с. — укp.

Розроблено метод, який дозволяє знаходити "найімовірніші" шляхи у дереві рішень (шляхи, сума довжин дуг яких найбільша) зі скалярно заданими довжинами дуг за умов великої розмірності (з сотнями вершин). Запропоновано методи, що дають змогу знаходити "найімовірніші" шляхи у дереві рішень з векторно заданими довжинами дуг, що базуються, зокрема на застосуванні згорток та дають змогу обробляти дерево з сотнями вершин. Наведено методи пошуку оптимальних шляхів у даному дереві з метою одержання локальних розв'язків та вирішення проблеми великої розмірності, що виникає у разі значного обсягу даних (тисяч вершин). Удосконалено процедури обробки експертної інформації, обчислення ваг експертів, знаходження загальної оцінки альтернатив за допомогою алгебричних методів обробки експертної інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З813.8 + З970.53 +
Шифр НБУВ: РА334644

Рубрики:

      
16.

Козинець М.В. 
Система інтелектуальної підтримки прийняття рішень для автоматизації розподілених технологічних процесів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / М.В. Козинець ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності й оперативності керування слабоформалізованими технологічними процесами, які розподілені у просторі та часі та відбуваються за умов відсутності вхідного контролю сировини та матеріалів природного походження. З'ясовано, що застосування у виробництві систем підтримки прийняття рішень (СППР), що навчаються (самонавчаються) у режимі факторного кластер-аналізу (ФКА) дозволяє сформувати в АСК властивість адаптивності до автоматизації технологічних процесів. Розроблено науково-методологічні основи інформаційно-екстремального методу аналізу та синтезу СППР, що навчається у режимі кластер-аналізу за умов апріорної невизначеності, інформаційних і ресурсних обмежень. Новий метод створено на базі трансформації на етапі навчання СППР апріорного нечіткого розбиття простору ознак розпізнавання у чітке розбиття еквівалентності, що дозволяє побудувати безпомилкові за навчальною вибіркою вирішальні правила. Запропоновано категорійні моделі й алгоритми оптимізації фенотопних і генотипних параметрів функціонувнаня СППР у режимі ФКА з самонавчанням. Досліджено вплив параметрів навчання на функіональну ефективність СППР. Розроблено засоби інформаційних технологій синтезу СППР, що функціонує у режимі ФКА, зроблено їх впровадження у виробництво складних мінеральних добрив у ВАТ "Сумихімпром" за умови відсутності внаслідок технічних ускладнень вхідного контролю сировини та матеріалів. Виявлено, що запропоновані заходи дозволили підвищити відсоток виходу кондиційного продукту та зменшити витрати компонентів мінеральних добрив.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965,5-01 + З970.53 +
Шифр НБУВ: РА362498

Рубрики:

      
17.

Плачінда О.Є. 
Система підтримки прийняття рішень на етапі структурного проектування складних технічних об'єктів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / О.Є. Плачінда ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Обгунтовано можливість підвищення ефективності систем автоматизованого проектування складних технічних систем (СТС) шляхом розробки та впровадження підсистеми підтримки прийняття рішень, яка базується на топологічно подібних інформаційних моделях. Проаналізовано особливості життєвого циклу складних технічних систем як об'єктів структурного проектування, а також інформаційні методи оцінки та прогнозування відмовостійкості СТС у САПР. Розроблено нові й удосконалено існуючі методики моделювання та ідентифікації відмови складних технічних та інформаційних систем. Запропоновано метод оцінки відмовостійкості складних систем шляхом апроксимації результатів їх випробувань неперервними функціями з наступною класифікацією відмовостійкості за коефіцієнтами цих функцій за допомогою нейронних мереж (НМ) прямого поширення. Розроблено систему підтримки прийняття рішень на етапі структурного проектування складних технічних об'єктів. Здійснено практичну апробацію результатів наукового дослідження з позитивним техніко-економічним ефектом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж2-5-05 + З970.53 +
Шифр НБУВ: РА355398

Рубрики:

      
18.

Слободенюк О.В. 
Система підтримки прийняття рішень при моделюванні та прогнозуванні нестаціонарних стохастичних процесів: Автореф. дис...канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Слободенюк ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2006. — 22 с. — укp.

Досліджено проблему побудови систем підтримки прийняття рішень за умов моделювання та прогнозування нелінійних нестаціонарних процесів, що описуються часовими рядами. Проаналізовано підходи до автоматизації вибору класу та структури моделей, які описують дані ряди. Запропоновано узагальнену технологію побудови регресійних моделей на базі часових рядів, яка дозволяє користувачу оперативно визначити структуру моделей-кандидатів і вибирати кращу модель множини оцінених. Наведено методи моделювання та прогнозування з використанням регресійних дерев, нейронних мереж і генетичних алгоритмів, а також модифікованого фільтра Калмана. Запропоновано технологію побудови моделей нестаціонарних гетероскедастичних процесів, яка забезпечує одержання моделі, адекватної за множиною статистичних параметрів і вибір кращого прогнозу за множиною статистичних критеріїв якості. Побудовано математичні моделі ряду технологічних і фінансово-економічних процесів, яких використано для короткострокового прогнозування. Проведено порівняльний аналіз декількох методів прогнозування на базі збудованих моделей. Розроблено архітектуру та створено систему підтримки прийняття рішень під час прогнозування нестаціонарних стохастичних процесів, яка має гнучку архітектуру, простий зручний інтерфейс і широкі можливості графічного представлення результатів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З813.8 + З970.53 +
Шифр НБУВ: РА345151

Рубрики:

      
19.

Бабенко М.І. 
Система підтримки прийняття рішень при управлінні навчальним процесом загальноосвітнього закладу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / М.І. Бабенко ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2007. — 22 с. — укp.

Розроблено теорію, методи, алгоритми та програмний інструментарій інформаційної системи підтримки прийняття рішень під час управління навчальним процесом загальноосвітнього закладу, впровадження якої суттєво сприяє підвищенню ефективності роботи установи. Розроблено реляційну базу знань загальноосвітнього навчального закладу, яка включає базу даних, що складається з сукупності реляційних таблиць, що охоплюють усі сфери діяльності установи, та блок обробки даних, що складається з статистичного модуля та сукупності алгоритмів і програм, які сприяють автоматизації процесів обробки даних. Створено автоматизовану систему формування колективу учнів з урахуванням їх психофізіологічних особливостей та рівня підготовки на момент вступу до навчального закладу, що заснована на психологічному тестуванні та результатах вступного іспиту, обрабка даних в якій виконується системою нечіткого логічного виводу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.410 + Ч30 в2:З81 + З970.53 +
Шифр НБУВ: РА349964

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського