Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (129)Книжкові видання та компакт-диски (16)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К230.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Філатова 
Вплив зовнішніх дій фізико-хімічні властивості поверхні сплавів Co-Cr- Mo: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.18 / Віра Сергіївна Філатова ; НАН України; Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова. — К., 2009. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К230.25 + Рс03
Шифр НБУВ: РА365458

Рубрики:

      
2.

Клименко І.А. 
Дослідження макроскопічних ростових дефектів кристалів ZnSe і CdZnTe: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / І.А. Клименко ; НАН України. Наук.-технол. концерн "Ін-т монокристалів". — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено методики виявлення та функціональної ідентифікації макроскопічних ростових дефектів кристалів ZnSe і CZT, що широко використовуються як матеріали для лазерної техніки та детекторів радіаційного випромінювання. Показано, що фунціональна ідентифікація макроскопічних ростових дефектів можлива в межах розгляду їх як джерел внутрішніх механічних і електричних полів. Проведено експериментальні дослідження низькочастотних діелектричних відгуків кристалів ZnSe і CZT на тестові впливи електричних полів, фотозбудження та термічного впливу. Представлено діелектричні відгуки у вигляді графічних образів (діаграм на фазовій площині), що дозволило визначити характеристичні ознаки макроскопічних ростових дефектів та функціонально ідентифікувати їх як витоки чи стоки внутрішнього електричного поля. Показано можливість використання методики функціональної ідентифікації макроскопічних ростових дефектів для контролю технологічної обробки кристалів, а також розроблено новий спосіб акустичної обробки кристалів ZnSe і CZT.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К230.2
Шифр НБУВ: РА320183 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Бугаєв Є.А. 
Формування, структура і термічне руйнування багатошарових плівкових систем Ni/C, Cr/C, Crsub3/subCsub2/sub/C, CrBsub2/sub/C та TiC/C: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Є.А. Бугаєв ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К230.21 + К663.030.022
Шифр НБУВ: РА309034 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Любченко С.Г. 
Явища переносу і квантові розмірні ефекти в тонких плівках телуриду свинцю і вісмуту та структурах на їх основі: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.10 / С.Г. Любченко ; НАН України. Ін-т монокристалів. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено квантові розмірні ефекти у тонких плівках телуриду свинцю та вісмуту, гетероструктурах PbTe/Bi, одержаних за методом термічного випаровування у вакуумі на підкладки зі слюди. Вивчено електрофізичні, гальваномагнітні та термоелектричні властивості залежно від товщини тонких шарів (d = 1 - 600 нм), температури (80 - 300 К) і різних чинників (концентрації носіїв заряду, температури підкладки, складу шихти, наявності або відсутності захисного покриття), які впливають на характер прояву розмірного квантування енергетичного спектра носіїв заряду. За результатами досліджень установлено, що залежності кінетичних коефіцієнтів від товщини тонких плівок PbTe та Bi і тонких шарів Bi у гетероструктурах PbTe/Bi мають коливний характер, що доводить наявність дискретної структури енергетичного спектра. Установлено добру відповідність результатів теоретичного розрахунку періоду осциляцій експериментальним даним.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К230.26 + В379,226,022 +
Шифр НБУВ: РА352153

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського