Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (11)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Л111.317$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Рузова Т.О. 
Моделі і методи опису форми дисперсних утворень при емульгуванні рідких палив: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Т.О. Рузова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2006. — 18 с. — укp.

Розроблено математичну модель багатоступінчатої порогової класифікації для поетапного зведення зображення до монохромного режиму. Запропоновано двопрохідний метод перетворення в монохромний режим зображень зразків водомазутних емульсій, який дозволяє суттєво покращити якість фільтрування високочастотних шумів та відділення крапель від елементів фону. Створено математичну модель виділення підпросторів колірного простору RGB для розрахунку колірних складових двоколірної системи виділення досліджуваних об'єктів на зображенні з метою адекватного опису топології досліджуваного об'єкту. Застосування цієї моделі дає змогу ефективно обробляти зображення з великою кількістю об'єктів, особливо за складних випадків їх взаємного розташування. Наведено математичний метод фільтрації контура краплі відео вимірювальними системами, який передбачає застосування статистичного підходу до з'ясування значень функції контура та дозволяє позбавитися дефектів межі і знизити похибку вимірів. Розроблено аналітичну модель опису замкнених кривих та поверхонь за допомогою їх апроксимації сплайн-функціями, що сприяє створенню загального інструменту для вивчення об'єктів високого ступеня складності (фігур фрактального типу), а також апроксимаційну модель опису периметру на базі числового інтегрування й урахування систематичної похибки, що вноситься комп'ютером як вимірювальним інструментом. Ця модель може бути використана для розробки потокових вимірювальних систем, що здійснюють виміри у реальному часі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.317 + Л543.8 +
Шифр НБУВ: РА342052

Рубрики:

      
2.

Клімов Р.О. 
Особливості тепломасообміну в технологічних емульсіях: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / Р.О. Клімов ; НАН України. Ін-т техн. теплофізики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано новий підхід до вивчення закономірностей динаміки закипання емульсійних середовищ і процесів руйнування дисперсної фази емульсії з метою розробки нової технології та устаткування для процесів гідротермічного емульгування. Вивчено процеси формування та подальшого зростання парової фази з урахуванням її появи на межі розділу двох взаємно незмішуваних рідин за умов закипання часток більш летучої рідини емульсії. Досліджено вплив масляних плівок на процеси теплообміну та зростання парової фази. Одержано функціональну залежність між часом формування нової фази (пари) та температурою перегріву несучого середовища. Досліджено процеси закипання крапель води у нескінченному об'ємі масла. Розроблено моделі силової взаємодії між двома та безліччю часток дисперсної фази у разі їх закипання, які дозволяють на підставі відомих критеріїв нестійкості Бонда та Вебера розрахувати подрібнення крупних часток за допомогою дрібніших, через значні різниці сил, що діють на поверхнях крупних крапель. Одержано регресійні рівняння, які взаємозв'язують геометричні параметри дисперсної фази емульсії з термодинамічними та теплофізичними характеристиками, необхідними для подрібнення. Установлено оптимальні режимні характеристики процесу подрібнення. Запропоновано метод визначення необхідних параметрів для процесу подрібнення, який дозволяє значно скоротити час знаходження раціональних режимних параметрів. Розроблено пристрій для гідротермічного емульгування, який реалізує раціональні розроблені методи подрібнення дисперсної фази емульсії, а також дозволяє здійснювати подрібнення одночасно у декількох частинах апарату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.317 +
Шифр НБУВ: РА354126

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського