Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (69)Книжкові видання та компакт-диски (84)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Х893.9(4УКР)413.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Дондик Н.Я. 
Використання спеціальних бухгалтерських знань при розслідуванні економічних злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.Я. Дондик ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сутність та наведено класифікацію економічних злочинів з урахуванням особливостей механізму їх відображення у документах. Розроблено класифікацію документів, в яких знаходять відображення злочинні дії з використанням фінансово-господарських операцій. Проаналізовано зміст методів документального та фактичного контролю суб'єкта господарювання в стадії перевірки матеріалів щодо економічних злочинів. Визначено особливості завдань, що вирішує бухгалтер під час проведення окремих слідчих дій. З'ясовано сутність судово-бухгалтерської експертизи за умов розслідування економічних злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х893.9(4УКР)413.3 +
Шифр НБУВ: РА343219

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Остап'юк Н.А. 
Обліково-аналітичне забезпечення бухгалтерської експертизи: теорія і методика: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Н.А. Остап'юк ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Розкрито суть понять "професійні знання", "спеціальні знання", визначено відмінності між ними, а також особливості формування спеціальних бухгалтерських знань. Розроблено процедуру підбору фахівців, які можуть залучатися як експерт-бухгалтер. Уточнено склад і послідовність стадій бухгалтерської експертизи, яка призначається у процесі досудового або судового слідства, з метою удосконалення організації та методики застосування бухгалтерських знань у цьому процесі. Доведено необхідність обов'язкового здійснення експертом-бухгалтером оцінки достатності наданих йому матеріалів для дослідження та запропоновано критерії такої оцінки. Обгрунтовано, що об'єктами судово-бухгалтерської експертизи слід вважати документи - матеріали наданої експерту-бухгалтеру кримінальної, цивільної справи або господарського опору. Удосконалено методики дослідження шляхом розробки їх класифікації. Уточнено сукупність методів і методичних прийомів, які може використовувати експерт-бухгалтер у процесі вивчення матеріалів справи. Розроблено універсальні алгоритми експертного дослідження матеріалів справи, що є базою для розробки загальної та часткової методики експертного дослідження незалежно від виду справи та питань, поставлених для вирішення експертом. Виділено особливості методики експертного дослідження за умов комп'ютеризації бухгалтерського обліку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20 + Х893.9(4УКР)413.3 +
Шифр НБУВ: РА345622

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Панченко І.А. 
Організація судово-бухгалтерської експертизи: теоретико-практичні аспекти: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / І.А. Панченко ; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні підходи та розроблено заходи з удосконалення організації, оцінки ефективності судово-бухгалтерської експертизи та якості її результатів для залучення до проведення експертних досліджень висококваліфікованих фахівців. Розкрито суть понять "предмет судово-бухгалтерської експертизи", "організація судово-бухгалтерської експертизи", обгрунтовано зміст її завдань та визначено функції під час розгляду правопорушень економічного характеру за процесу слідства. Розкрито суть організації даної експертизи шляхом виділення двох її рівнів, а саме: організації експертної діяльності й організації судово-бухгалтерської експертизи за конкретною справою, що сприятиме системному та послідовному проведенню експертизи, налагодженню взаємодії експерта з іншими учасниками справи, а також є передумовою вдосконалення нормативного регулювання судових експертиз. Удосконалено систему документування дій експерта-бухгалтера за процесу проведення судово-бухгалтерської експертизи для підвищення рівня організації його роботи. Доведено необхідність здійснення судово-бухгалтерської експертизи за двома напрямами, а саме: на підставі визначення її якості й ефективності. Розроблено критерії оцінювання якості результатів експертизи та кількісні показники оцінки її ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2 + Х893.9(4УКР)413.3 +
Шифр НБУВ: РА352021

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського