Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (144)Книжкові видання та компакт-диски (213)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю947.29$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 41
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ступакова О. В. 
Гендерні особливості ставлення працівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ до соціально-професійного оточення: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / О. В. Ступакова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с.: табл. — укp.

Вперше охарактеризовано гендерні особливості ставлень до соціально-професійного оточення на усвідомленому та неусвідомленому рівнях та їх зміни у працівників слідчих підрозділів ОВС відповідно до професійного стажу. Виділено типи ставлень до соціально-професійного оточення в гендерному аспекті. Уточнено дані щодо розвитку професійних криз в гендерному аспекті. Дістали подальшого розвитку підходи до оптимізації професійного розвитку працівників слідчих підрозділів ОВС з урахуванням гендерних особливостей. Проведене емпіричне дослідження показало, що слідчі одночасно прагнуть того, щоб усі сфери життя були збалансовані, спрямовані на встановлення позитивних відносин у межах соціальної взаємодії та реалізації своєї соціальної ролі. Сімейні цінності в структурі системи ставлень як чоловіків, так і жінок займають більш значуще місце в порівнянні з цінностями, пов'язаними з виконанням професійної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.293-7 + Х819(4УКР)112.010.22
Шифр НБУВ: РА383068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Назаров О.О. 
Динаміка первинної психологічної адаптації до умов навчання та служби в навчальних закладах МВС України: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / О.О. Назаров ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2000. — 17 с. — укp.

На основі вивчення структури, умов і динаміки первинної (термінової, але недосконалої) психологічної адаптації курсантів до умов життєдіяльності навчальних закладів МВС України виявлено механізми її здійснення, які обумовлені індивідуально-характерологічними особливостями курсантів. Запропоновано теоретико-методологічні і практичні рекомендації щодо організації психолого-педагогічного супроводу початкового етапу навчання і служби курсантів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.1 + Ю947.29
Шифр НБУВ: РА308775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Ботнаренко О.М. 
Дискреція в слідчій діяльності: юридико-психологічні особливості: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 19.00.06 / О.М. Ботнаренко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто юридико-психологічні особливості дискреції у слідчій діяльності. Встановлено зв'язок між правовими цінностями та дискрецією. Запропоновано визначення понять дискреції, дискреційної норми права та дискреційного рішення. Запропоновано класифікацію дискреції залежно від меж нормативного регулювання. Розроблено методику дослідження особливостей застосування дискреційних повноважень у слідчій діяльності. Для ефективного провадження кримінального судочинства визначено способи закріплення дискреційних повноважень у нормативно-правових актах. Розкрито психологічні особливості обрання слідчими певного варіанту дій у випадках, що передбачають застосування дискреційних повноважень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.293 + Х891.9(4УКР)7-9
Шифр НБУВ: РА370577 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Ковальчишина Н.І. 
Зміни у мотиваційній сфері особистості слідчих на ранніх стадіях професіоналізації: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Н.І. Ковальчишина ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено мотиваційний комплекс слідчих на ранніх етапах професіоналізації. Виявлено взаємозв'зок мотиваційних комплексів з професійною ідентифікацією, кар'єрними орієнтаціями слідчих у період професійного становлення. Розроблено мотиваційну тренінгову програму "Мотор" для формування адекватної мотивації до професійної діяльності у слідчих на зазначених етапах професіоналізації. Розвинуто підходи до вивчення мотиваційно-ціннісної структури особистості слідчих, а також засоби та методи формування адекватної мотивації професійної діяльності слідчих у період їх професійного становлення. Удосконалено психологічний інструментарій для вивчення мотиваційної сфери особистості слідчих на ранніх стадіях професіоналізації. Запропоновано порядок та процедуру проведення тренінгів для підготовки та перепідготовки персоналу в системі органів внутрішніх справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.293 + Х893.9(4УКР)722.013-9 +
Шифр НБУВ: РА356356

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Воробйова І.В. 
Імідж працівника міліції як чинник розвитку правосвідомості громадян: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / І.В. Воробйова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Проведено юридико-психологічний аналіз іміджу міліції у контексті проблеми правової свідомості. Висвітлено сучасні зарубіжні та вітчизняні дослідження іміджу поліції та міліції. Розглянуто соціально-психологічні чинники, що впливають на даний імідж. Доведено, що імідж працівника міліції є одним з чинників розвитку правосвідомості громадян. Визначено психологічні особливості іміджу працівника міліції взагалі і окремих підрозділів зокрема. Показано, що на відміну від іміджів представників професій у системі "людина - людина", імідж працівника міліції є поліфункціональним. Вивчено специфіку очікувань громадян щодо даного працівника у системі уявлень про бажане право і правопорядок. На підставі одержаних даних запропоновано комплекс рекомендацій про шляхи поліпшення дослідженого іміджу, які зумовлені суб'єктивними уявленнями цивільного населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю953 + Ю947.29 + Х819(4УКР)112.011 +
Шифр НБУВ: РА351649

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
6.

Джежик О. В. 
Напрями та засоби профілактики негативних наслідків психологічної напруженості у викладачів вищих навчальних закладів МВС України: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / О. В. Джежик ; Академія управління Міністерства внутрішніх справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29 + Х819(4УКР)112.01 р3
Шифр НБУВ: РА369491 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Тимошенко Ю.П. 
Організаційно-методичні та психологічні засади вдосконалення діяльності працівників експертно-криміналістичних підрозділів МВС України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 19.00.06 / Ю.П. Тимошенко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Надано психологічну характеристику головним напрямкам діяльності експертів-криміналістів. Визначено психологічні особливості провадження криміналістичних експертиз за сучасних умов. Створено кваліфікаційну характеристику та психограму працівників експертно-криміналістичних підрозділів, яка містить 40 чинників, що охоплюють усі структурні компоненти особистості експерта-криміналіста: спрямованість та орієнтацію, характерологічні риси, пізнавальні психічні процеси та мовний хист, психофізичні властивості. Визначено напрями та засоби оптимізації підготовки фахівців-експертів і формування в них психологічної готовності до професійної діяльності у навчальних закладах МВС України: врахування психологічних аспектів у процесі викладання фундаментальних і професійно орієнтованих дисциплін; загальну психологічну підготовку як організований і цілеспрямований процес оволодіння загальною психологічною структурою; спеціальну психологічну підготовку для формування професійно значущих психологічних властивостей і рис, необхідних для успішного виконання службових завдань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)112.011.02п + Х894.9(4Укр)л4 + Ю947.29
Шифр НБУВ: РА316385 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Москвич Л.М. 
Організаційно-правові проблеми статусу суддів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Л.М. Москвич ; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Теоретично досліджено юридичну природу, суть і зміст правового статусу суддів, здійснено порівняльно-правовий аналіз його особливостей в Україні та країнах романо-германської й англосаксонської правових систем. Комплексно досліджено поняття правового статусу судді шляхом опису єдності об'єктивних характеристик суддівської посади та суб'єктивних вимог до особи, яка її обіймає. Наведено класифікацію службових прав, обов'язків і повноважень суддів, досліджено правосуб'єктність судді, сформульовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері забезпечення даного статусу відповідно до світових стандартів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)1-7 + Ю947.294 +
Шифр НБУВ: РА327444

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Оніщенко 
Організаційно-правові та індивідуально-психологічні умови ефективності професійної діяльності працівників слідчих підрозділів МВС України: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Оніщенко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Вперше розроблено об'єктивний критерій оцінки рівня ефективності професійної діяльності працівників слідчих підрозділів МВС України. Визначено структуру взаємозв'язку психологічних компонентів особистості слідчого з показниками ефективності його професійної діяльності. Досліджено ступінь впливу індивідуально-психологічних якостей слідчого на ефективність виконання ним своїх професійних обов'язків. Розроблено психотипи працівників слідчих підрозділів та запропоновано прогностичну модель професійної успішності слідчого. Уточнено уявлення про умови, що впливають на ефективність виконання службових обов'язів працівників слідчих підрозділів МВС України. Удосконалено сучасні підходи щодо психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.293 + Х819(4УКР)112.010.22 +
Шифр НБУВ: РА342866

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Ларіонов С. О. 
Особливості переживання працівниками органів внутрішніх справ негативних психічних станів у типових ситуаціях службової діяльності: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / С. О. Ларіонов ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості переживання працівниками ОВС негативних психічних станів у службовій діяльності. На матеріалі аналізу типових ситуацій службової діяльності досліджуваних виділено найбільш типові стресогенні ситуації для працівників, які не займаються оперативною діяльністю та працівників кримінального блоку, виявлено основні чинники їх розташування в осях "виклик - загроза - втрата". Проаналізовано психологічну специфіку типових ситуацій службової діяльності, які погіршують психічні стани працівників міліції. Встановлено особливості емоційного складу типових робочих станів працівників ОВС. Констатовано існування різних типових варіантів негативних психічних станів у даних групах. Виявлено осі, за якими переважно відбувається суб'єктивна категоризація психічних станів даними та змістовні показники переживання працівниками ОВС негативних психічних станів у типових ситуаціях службової діяльності. Розроблено практичні рекомендації щодо вдосконалення психопрофілактики негативних психічних станів персоналу органів внутрішніх справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29-52 + Х819(4УКР)112.010.2
Шифр НБУВ: РА382914 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Литвинова Г.О. 
Особливості функціонування емоційної сфери працівників ППСМ в умовах професійної діяльності: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Г.О. Литвинова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

Досліджено проблеми функціонування емоційної сфери працівників патрульної служби міліції з різним стажем службової діяльності. Визначено основні функції емоцій, методи емоційної саморегуляції, напрями та засоби психопрофілактичної роботи в органах внутрішніх справ. Розглянуто особливості сприйняття професійних емоціогенних ситуацій, фрустраційної толерантності, емоційного сприйняття важливих соціальних понять, прояви емоційного та в цілому психічного "вигоряння" у працівників патрульної служби міліції з різним стажем професійної діяльності. Проаналізовано типові емоціогенні службові ситуації працівників патрульної служби міліції з різним стажем роботи, доповнено сучасні уявлення про особливості функціонування їх емоційної сфери. З метою профілактики негативних емоційних станів працівників патрульної служби міліції розроблено й апробовано тренінгову програму "Ресурс". Обгрунтовано шляхи оптимізації психологічного супроводження службової діяльності працівників патрульної служби міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29 + Х819(4УКР)112.011.013:Ю9 +
Шифр НБУВ: РА356166

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Озерський І. В. 
Правові та психологічні засади прокурорської діяльності: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 19.00.06 / І. В. Озерський ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 40 с. — укp.

Проаналізовано підходи до системи профорієнтаційної роботи з прокурорсько-слідчими кадрами в юридичній та психологічній науці. Визначено психологічні особливості, шляхи та засоби психосоціального і професійного розвитку прокурорських фахівців під час проведення професійно-психологічної підготовки в Національній академії прокуратури України та практичній діяльності. Доведено значущість застосування психодіагностичних методик у професійній підготовці та практичній діяльності прокурорських працівників. Проаналізовано недоліки правової регламентації окремих напрямків професійної діяльності органів прокуратури. Розроблено концепцію психологічного забезпечення професійної діяльності органів прокуратури та запропоновано психологічні засоби оптимізації відбору, адаптації й атестації прокурорських кадрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 + Ю947.292
Шифр НБУВ: РА379518 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Макаренко П.В. 
Професійна "Я-концепція" майбутніх фахівців правоохоронної діяльності: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / П.В. Макаренко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Висвітлено основні тенденції становлення професійної самосвідомості у майбутніх фахівців правоохоронної діяльності. Наведено різноманітні характеристики самоідентифікації особистості з профісією як сьогодні, так і в майбутньому для курсантів вищого навчального закладу системи Міністерства внутрішніх справ України. Досліджено мотивацію вибору професійної діяльності. Визначено взаємозв'язок мотивації вибору професійної діяльності з параметрами самоідентифікації особистості з професією. Встановлено, що в досліджуваних групах з адекватним типом мотивації фіксується високий рівень перспективної ідентифікації себе з професією. У групах з високим рівнем перспективної самоідентифікації переважає позитивне неусвідомлене емоційне ставлення до професійно-важливих понять. Перспективна самоідентифікація особистості з професією є смислоутворювальним фактором, який впливає на професійний розвиток особистості та може виступати як діагностичний показник у ході дослідження гармонійності формування професійної "Я-концепції" майбутніх фахівців правоохоронної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29
Шифр НБУВ: РА315030 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Корнєв О.М. 
Професійно-психологічна підготовка працівників підрозділів швидкого реагування міліції України: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.М. Корнєв ; Нац. акад. внутр. справ України МВС України. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Вивчено проблему застосування психологічних знань у діяльності працівників підрозділів швидкого реагування (ПШР) як органічну частину особливого напрямку юридичної психології - психологічного забезпечення правоохоронної діяльності. Виявлено умови та чинники, що забезпечують ефективне вирішення працівником ПШР оперативно-службових завдань. Напрацьовано критерії професійно-важливих якостей для здійснення професійного добору особового складу підрозділів швидкого реагування. Запропоновано професіограму працівника ПШР і кваліфікаційну характеристику як основу формування професійної майстерності фахівців. Розроблено методику професійно-психологічної підготовки працівників підрозділів швидкого реагування, яка спрямована на формування стану професійно-психологічної готовності та опрацювання раціональних технологій вирішення службових завдань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29 + Х819(4Укр)112.011.013
Шифр НБУВ: РА315956 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Полудьонна Н.С. 
Психодіагностика індивідуально-типологічних властивостей майбутніх працівників оперативних підрозділів міліції: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Н.С. Полудьонна ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено індивідуально-психологічні властивості майбутнього працівника оперативного підрозділу міліції. Розроблено модель індивідуально-типологічних властивостей курсантів ВНЗ МВС України, яка передбачає з'ясування їх особистісних якостей на базі теорії провідних тенденцій та врахування об'єктивних умов професійної діяльності. Запропоновано критерії, діагностичну модель, алгоритм оцінювання та прогнозування професійної придатності та психологічної готовності до навчання та подальшої діяльності в оперативних підрозділах міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.3п + Ю947.29 + Ю941.199:Х +
Шифр НБУВ: РА365417

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
16.

Конопльов В.В. 
Психологічна адаптація курсантів ВНЗ МВС України до діяльності підрозділів кримінальної міліції: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / В.В. Конопльов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Проведено системно-функціональний аналіз адаптації курсантів вищих навчальних закладів МВС України і молодих працівників органів внутрішніх справ до діяльності підрозділів кримінальної міліції, опрацювання шляхів її оптимізації та удосконалення. Розглянуто перелік чинників та умов, що забезпечують ефективність перебігу окремих етапів адаптаційного процесу оволодіння курсантами та молодими працівниками різновидів діяльності. Опрацьовано критерії, згідно яких оцінюється ефективність досягнення курсантами і молодими працівниками ОВС певних рівнів та етапів адаптації, діяльності суб'єктів адаптаційного процесу, якими є керівники підрозділів, наставники, міліційські колективи. Подано методичний інструментарій та рекомендації з питань діагностування рівнів адаптаційного процесу у курсантів і молодих працівників, управління психологічною адаптацією до оперативно-службової діяльності у вищому навчальному закладі і практичних підрозділах, корекції недоліків і труднощів під час оволодіння майбутніми працівниками вміннями та навичками вирішення професійних завдань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29-213.1 + Х819(4УКР)112.011.02
Шифр НБУВ: РА307862 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Логачов М.Г. 
Психологічна підготовка особового складу спеціальних підрозділів ОВС до дій в екстремальних ситуаціях: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / М.Г. Логачов ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Визначено особливості професійної діяльності спеціальних підрозділів, проблему професійного добору, критерії професійної надійності та прогнозування успішної діяльності за екстремальних умов. Висвітлено методи психологічної підготовки особового складу та роль функціональної готовності до дій за умов інтенсивного впливу стрес-чинників. Розроблено проблему професійного страху і шляхи його подолання, фізичної агресії як форми поведінки бійця спеціального підрозділу в процесі розв'язання кризової ситуації. Розглянуто проблему патогенного впливу стрес-чинників на виникнення психосоматичної патології та методики досягнення антиноцицептивного ефекту методом психологічного купірування больового синдрому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29-69 + Х819(4УКР)112.011.02п
Шифр НБУВ: РА312539 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Чайковський В. А. 
Психологічне забезпечення діяльності підрозділів кримінальної міліції органів внутрішніх справ України: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / В. А. Чайковський ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Досліджено психологічні особливості професійної діяльності працівників підрозділів кримінальної міліції (ПКМ) органів внутрішніх справ. Визначено зміст, принципи, етапи, завдання, функції, методи та напрями психологічного забезпечення діяльності ПКМ органів внутрішніх справ України. Встановлено організаційно-правові можливості оптимізації таких основних етапів психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності працівників ПКМ, як психологічний відбір кандидатів на навчання в навчальних закладах МВС і на службу до ПКМ. Розглянуто критерії ефективності засобів психологічного забезпечення діяльності ПКМ органів внутрішніх справ України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29 + Х819(4УКР)112.011.013.3
Шифр НБУВ: РА374688 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Бичкова Т. С. 
Психологічне супроводження навчально-службової діяльності курсантів слідчої спеціалізації у вищих навчальних закладах МВС України: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / Т. С. Бичкова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 17 с. — укp.

Розглянуто сутність і зміст вузівського психологічного супроводження, основні його методи та принципи. Визначено особливості та розроблено програму психологічного супроводження курсантів слідчої спеціалізації. Визначено поняття "комунікативна компетентність слідчого", його специфіку й основні компоненти. Встановлено основні тенденції міжособистісної взаємодії курсантів слідчої спеціалізації та фахівців-слідчих. Вдосконалено визначення поняття, принципів, мети та завдань, етапів і напрямів психологічного супроводження. Надано професіографічний і психографічний опис слідчої діяльності. Набуло подальшого розвитку розуміння історико-психологічних витоків концепції психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності МВС України, характеристика сучасного стану нормативно-правового регулювання й організаційно-методичного оснащення служби психологічного забезпечення МВС, уявлення про психологічну сутність слідчої діяльності. Визначено особливості мотивації навчання та майбутньої професійної діяльності курсантів слідчої спеціалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.293 + Х819(4УКР)112.01 р3
Шифр НБУВ: РА369846 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Запорожцева Г.Є. 
Психологічний аналіз професійної діяльності дільничного інспектора міліції та визначальні умови її удосконалення: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Г.Є. Запорожцева ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертаційне дослідження присвячено функціонально-системному аналізу професійної діяльності дільничних інспекторів міліції (ДІМ), її професіографічному аналізу, опрацюванню шляхів та напрямів професійно-психологічної підготовки дільничних інспекторів міліції. Виявлено перелік умов та чинників, які забезпечують ефективне вирішення дільничним інспектором міліції оперативно-службових завдань. Напрацьовано критерії професійно-важливих якостей, згідно з якими здійснюється професійний добір кадрового складу служби ДІМ. Запропоновано професіограму дільничного інспектора міліції та кваліфікаційну характеристику як основу формування професійної майстерності фахівців. Розроблено методику професійно-психологічної підготовки дільничних інспекторів міліції, спрямовану на формування стану професійно-психологічної готовності і опрацювання раціональних технологій вирішення службових завдань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29 + Х819(4УКР)112.011.02

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського