Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=П071.65$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Панцир Ю. І. 
Енергопотоки та енергозбереження на підприємствах по виробництву продукції свинарства : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.09.16 / Ю. І. Панцир; Нац. аграр. ун-т. - К., 2002. - 17 c. - укp.

Досліджено структури енерговитрат на свинарських підприємствах різної виробничої потужності, проведено біоенергетичну оцінку технологій за допомогою коефіцієнта біоенергетичної ефективності. З використанням експериментальних даних отримано регресійну модель та оптимізаційний функціонал мінімізації питомих енерговитрат. Обгрунтовано параметри та розроблено інформаційно-вимірювальну систему контролю та технічного обліку енерговитрат, особливістю якої є можливість керування технологічними режимами відповідно до поточного стану біотехнічної системи. Наведено рекомендації щодо зниження питомих енерговитрат для свинарських підприємств з промисловою технологією відгодівлі свиней.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.65 в641

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА317560 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Піскун В. І. 
Обгрунтування та розробка ресурсозберігаючих технологій видалення та оброблення стоків при промисловому виробництві продуктів тваринництва : автореф. дис... д-ра с.-г. наук / В. І. Піскун; УААН. Ін-т тваринництва. - Х., 2008. - 31 c. - укp.

Створено нові ресурсозберігальні технології видалення й обробки стоків з одержанням органічних добрив і кормової домішки під час промислового виробництва свинини. Розроблено технологію гноємістких відходів з одержанням органічних добрив і кормових домішок, обгрунтовано теорію створення ресурсозберігальних систем обробки стоків з блоком механічного розділення, визначено напрямки розробки й удосконалення технологій і створено технічні засоби їх реалізації. Визначено ефективні параметри самопливної системи видалення стоків безперервної дії з донним шибером і технології обробки стоків та одержання кормової домішки. Визначено напрями та зміст подальшого розвитку й удосконалення технологій і засобів механізації підготовки стоків до використання під час промислового виробництва свинини, які забезпечують суттєве зниження витрат ресурсів і забруднень довкілля у процесі підготовки стоків до утилізації, розкрито їх економічне та соціальне значення для народного господарства України. Наведено рекомендації щодо використання результатів наукового дослідження для проведення реконструкції діючих і будівництва нових очисних споруд на комплексах і фермах з промисловим виробництвом свинини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.65 + П040.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА357234 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Коломиец С. М. 
Основы оптимизации технико-технологического обеспечения производства свинины / С. М. Коломиец // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2011. - Вип. 11, т. 6. - С. 171-176. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Рассмотрены основы оптимизации технико-технологического обеспечения крупнотоварного свиноводства для повышения эффективности его функционирования и управляемого поддержания конкурентоспособности на основании моделирования.


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.65 + П65-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гаврилюк О. М. 
Оптимізація конструкцій мобільних кормороздавачів для невеликих свиноферм / О. М. Гаврилюк // Вісн. аграр. науки. - 2001. - № 7. - С. 67-68. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Обгрунтовано раціональні принципи розробки та перспективи впровадження багатофункціональних механізованих засобів для приготування та роздавання кормів на невеликих свинофермах. Встановлено, що вибір таких машин сприяє зниженню затрат енергетичних, матеріальних і трудових ресурсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ярошенко В. Ф. 
Раціональні шляхи механізації роздачі кормів у свинарстві / В. Ф. Ярошенко, О. М. Гаврилюк // Вісн. аграр. науки. - 2000. - № 11. - С. 51-53. - укp.

Узагальнено науково-технічну інформацію та дослідження щодо вибору раціональних засобів механізації роздачі кормів на свинарських фермах різних форм власності та розмірів. Проведено порівняльну оцінку шляхів реконструкції та удосконалення засобів кормороздачі.


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.65я54

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кришталь О. 
Апробація сучасного повнокомплектного обладнання для свиноферм / О. Кришталь, В. Смоляр // Техн.-технол. аспекти розвитку та випробування нової техніки і технологій для сіл. госп-ва України : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 26. - С. 196-208. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Мета досліджень - встановити основні показники та відповідність вимогам нормативних документів під час апробації сучасного повнокомплектного обладнання для свиноферм. Апробацію сучасного повнокомплектного обладнання для свиноферм здійснено з урахуванням узагальнених наукових повідомлень з точки зору його відповідності нормативним вимогам Європейського Союзу та огляду результатів випробувань вітчизняного обладнання для свинарства в ДНУ УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. За результатами апробації встановлена досить висока якість виконання технологічного процесу утримання свиней в умовах використання сучасного повнокомплектного обладнання для утримання свиней КОПС. В сучасних станках створені сприятливі, комфортні умови для утримання свиней. Станки для утримання свиней різних статевих та вікових груп забезпечують 100 % збереження поголів'я. Для опоросу свиноматок створені зручні умови та забезпечене збереження новонароджених поросят. Поросята біля свиноматок забезпечені комфортною зоною з підігріванням і мають зручний доступ до свиноматок під час годівлі. Обладнання для годівлі свиней не допускає сортування концентрованих кормів - сепарація становить 4,5 - 5,1 %. Точність дозування концентрованих кормів становить 97,2 %. Система водопостачання забезпечує безперебійне надходження води для тварин. Система для видалення гною забезпечує видалення гною зі станків для утримання свиней самопливом до гноєзбірника. Важливо, що під час створення комплекту обладнання передбачений пристрій для відбирання сперми у кнурів-плідників, в процесі здійснення заходів з відтворення стада. Висновки: за даними апробації сучасного повнокомплектного обладнання для свиноферм виробництва ТДВ "Брацлав", встановлено, що обладнання в основному відповідає нормативним вимогам ЄС, які встановлюють мінімальні стандарти для захисту свиней. Можна лише відмітити певні недоліки - це відсутність у станках для групового утримання молодняка свиней предметів, які відволікають тварин від агресивної поведінки, для того, щоб запобігти укусам свиней.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-4 + П071.65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70575 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського