Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (34)Реферативна база даних (499)Книжкові видання та компакт-диски (373)Журнали та продовжувані видання (25)
Пошуковий запит: (<.>A=ВИШНЕВСЬК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   зб. статей   
1.


Науково-документальна збірка до 90-річчя запровадження державної служби в Україні [Електронний ресурс] / уклад. А. Вишневський. - К. : Центр сприяння інституційному розвитку державної служби, 2008. - 124 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Активна пропаганда 90-річчя української адміністративної традиції сприятиме глибшому знанню громадянами України власної історії, вихованню патріотизму, підвищенню авторитету держави та дасть новий поштовх реформі державної служби та державного управління. Збірка вміщує наукові статті про перший вітчизняний досвід інституціоналізації державної служби за часів гетьманату Павла Скоропадського та унікальні документальні матеріали тих часів, які власне й встановлювали основні елементи державної служби в Україні. Буде корисною державним службовцям, експертам, що працюють у сфері публічної адміністрації, науковцям, а також усім, небайдужим до власної історії.



Кл.слова:
Україна -- історичні події -- державна служба

   Тип видання:   монографія   
2.


Національна модель неоіндустріального розвитку України [Електронний ресурс] : монографія / Інститут економіки промисловості НАН України ; за заг. ред. В. П. Вишневського. - Київ : [б. в.], 2016. - 518 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 9.47 Мб


У монографії проаналізовано актуальні тенденції промислового розвитку у світі та Україні. Обґрунтовано стратегічні напрями та практичні рекомендації щодо формування національної моделі неоіндустріального розвитку України, яка враховує особливості української промисловості та сучасні світові тренди промислових трансформацій на основі передового виробництва. Розроблено науково-методичні підходи до бюджетно-податкового, грошово-кредитного регулювання і фінансового забезпечення промисловості в контексті переходу до інноваційного, екологічно чистого розвитку. Для науковців, державних службовців, викладачів, аспірантів, студентів і всіх тих, хто цікавиться проблемами промислової політики й управління розвитком промисловості.



Кл.слова:
реструктуризація виробництва -- промисловий потенціал -- венчурний капітал

   Тип видання:   монографія   
3.

Вишневський, О. С.
Загальна теорія стратегування: від парадигми до практики використання [Електронний ресурс] : монографія / О. С. Вишневський ; Національна академія наук України, Інститут економіки промисловості. - Київ : Інститут економіки промисловості, 2018. - 156 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії досліджено світоглядні передумови формування стратегії та використання стратегічного управління в компаніях, організаціях й установах, а також на особистому рівні. Розглянуто сучасну структуру стратегії як продукту суб'єкт-об'єктних відносин у просторово-часовому континуумі. Сформульовано і доведено гіпотезу залежності стратегічного управління від світоглядних інтерпретацій його окремих елементів. Обґрунтовано неможливість зародження стратегічного управління (у сучасному його розумінні) в епоху, яка передує модерну. Обґрунтування місії як онтологічного елемента стратегії, бачення – як гносеологічного та цінностей – як аксіологічного елемента обумовлює універсальність стратегування та можливість побудови його загальної теорії. Розглянуто шляхи узгодження індивідуальних і колективних стратегій, а також продемонстровано, як стратегічне управління забезпечує суб'єктність організацій та індивідів.

Для власників та керівників підприємств і організацій, представників місцевої, регіональної, державної влади, вчених й аспірантів, а також усіх, хто цікавиться питаннями стратегування.



Кл.слова:
Суб'єкт-об'єктні відносини -- основи стратегування -- Загальна схема стратегування
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського